Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Mój kanał na YT i seria Games News

2012-10-18 (18:06)

status Blooe
Data rejestracji: 2012-10-18
Ilość postów: 1

13618
wpis nr 565 484
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej,



z tej strony Blooe. Jestem nowym użytkownikiem YouTube'a i dopiero zaczynam przygodę z tym portalem. Oczywiście, nie jest on mi obcy, jednak dopiero niedawno zacząłem na nim aktywnie działać i założyłem własny kanał.



Dlatego też, założyłem ten temat. Chciałbym Was zaprosić do odwiedzenia mojego kanału. Co mam do zaoferowania? Na razie jest to niewiele, zaledwie dwa GamePlay'e z gry Dishonored (które będę kontynuował w przyszłym tygodniu i dalej), ale od poniedziałku (lub środy) zaczynam ciekawą serię pod roboczą nazwą "Games News". Jest to nowość na polskiej scenie YouTube. Będzie to seria filmików, które będę wypuszczał trzy razy w tygodniu - w poniedziałek, środę i piątek i będę w nich prezentował najnowszej wiadomości i nowinki ze świata gier (głównie PCtowych, ale znajdzie sie także miejsce na gry z platformy XBox i PS).



Zachęcam więc, do zerknięcia na mój profil i już w poniedziałek, a najpóźniej w środę, spodziewajcie się pierwszego "Games News". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.



Pozdrawiam,

strzałka!



P.S. Oczywiście, nie zmuszam do żadnego wchodzenia na mój kanał i filmiki. Specjalnie wyjaśniłem w tym temacie, czego dotyczy mój kanał, żeby zainteresowanych nim, zaprosić do oglądania. Jeśli komuś nie odpowiada taka forma, to do niczego nie zmuszam



Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCE0UP5XLwAU1Wde4DH76sBA
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina