Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Lotek, a prawdopodobieństwo...

2012-06-03 (20:40)

status DamianGamer25
Data rejestracji: 2012-06-03
Ilość postów: 1

13473
wpis nr 530 424
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witajcie... nazywam się Damian, w lotka gram od 3 lat... wszystko skrupulatnie zapisuję, prowadzę arkusze w excellu, oraz wykresy. Ale.. czy to ma sens? Bo w sumie.. poza systemami można również grać "na pałę", ale nie wiem, czy aby byłbym na takim stanie jakim jestem (ok. 3503 na plus). Niby przez 3 lata to nic. Ale lubię swoje hobby. Chodzi o to, że ludzie grający systemami zazwyczaj więcej trafiają... czy jest na to algorytm?



Znajomy wysłał mi dzisiaj link ( http://allegro.pl/konto-lotto-analyzer-v4-multi-multi-i2395365677.html ) do czegoś co rzekomo pozwoli nam wygrywać trójki. System należy do jego kumpla i mówi, że sam na tym zarabia, ale.. skoro to prawda.. to teoretycznie każdy może wygrywać, a to z racji prawdopodobieństwa nie jest możliwe. Bo każdy numer chyba ma takie same szanse na wypadnięcie i to, że wypada raz na jakiś czas to zbieg okoliczności, tak?



Myślę, że warto spróbować raz z tym czymś, choć raz. Choć nie chcę wpaść w jakiś nałóg, o ile już w nim nie jestem. Jakie są wsze odczucia do próby przewidywania wyników w lotka?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina