Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

JSS Tripler 2% dziennie 10$ na start

2012-05-18 (13:47)

status frania
Data rejestracji: 2012-05-18
Ilość postów: 5

13454
wpis nr 525 396
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chciałam przedstawić program, który daje zysk 2% w dni powszednie i 1,5 w dni weekendowe



Działa on na rynku polskim od listopada 2011, w USA- już ponad 8 lat i staje się coraz bardziej popularny.



Można zarejestrować się na stronie http://adv.justbeenpaid.com

i pobrać 10$ na start .

Poniżej masz instrukcję, jak się zapisać:

1. Kliknij w link http://adv.justbeenpaid.com/

2. Przewiń stronę do dołu i kliknij w napis: CLICK HERE AND JOIN for FREE Now! ukaże Ci się

formularz rejestracyjny.Formularz dotyczy jedynie trzech danych: imienia, nazwiska i adresu e-mail. Wypełniamy go i potwierdzamy klikając na: Sign Me Up Now.

Oczywiście, osoba sponsora jest jednocześnie właścicielem strony z której dokonujemy rejestracji. Sponsor, to nie ktoś, kto nam sfinansuje udział w programie, ale ktoś, kto może nam pomóc w przypadkach budzących wątpliwość lub doradzić w kwestiach inwestycyjnych. Po rejestracji możemy kontaktować się ze sponsorem mailowo. Warto także, zgodnie z zaleceniami podanymi wyżej użyć do rejestracji adresu Gmail (coć nie jest to obowiązkowe). Pełna rejestracja dokona się wtedy, gdy potwierdzimy swój adres mailowy. To wszystko, jesteśmy od tego momentu pełnoprawnymi użytkownikami JustBeenPaid.

Jeśli ktoś ma problem, służę informacją, można pisać na maila
2012-05-18 (15:12)

status gladiator1964
Data rejestracji: 2012-02-20
Ilość postów: 302

13362
wpis nr 525 432
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no widzisz Da sie tylko dlaczego ja każdemu musze podpowiadać co ma robić jak chcesz wiecej zarabiac odezwij sie do mnie na skaype to dam ci porządne biznesy gdzie mozna ladnie zarobic napisz na meil krzsub64@gmail.com

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina