Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

grupowa gra w lotto

2012-03-09 (12:43)

status lucky-luciano
Data rejestracji: 2012-03-09
Ilość postów: 1

13389
wpis nr 505 071
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,

Szukam 16 ludzi chętnych do grupowej gry w Lotto. Założeniem jest, że gramy tylko w przypadku kumulacji od 4mln. Dlaczego?

Minimalna wygrana to 2mln. Przy trafieniu w 6 to po 125tys na osobę. Duża kwota, ale czy nie lepiej się starać o więcej?

W przypadku 4mln to po 250tys zł na osobę. Mi jak i zapewne wielu osobom taka suma wystarczy.



Po zebraniu 16 osób stworzymy umowę cywilno prawną, w której będą zawarte szczegóły dotyczące typowania liczb i udziału w grze. Po wybraniu liczb każdemu zostaną przypisane 33typy na które będzie musiał zagrać w swojej kolekturze.



Chcę aby każda osoba zainwestowała 99zł na kupony z liczbami, które wcześniej wytypujemy. Da nam to sumę 528losów w jednej grze.

Nie wykluczam, że można by zebrać 32osoby i poczekać na kumulację 8mln zł, które często się zdarzają i takim samym sposobem podwoić naszą szansę na wygraną.

Wszystko zależy od ilości chętnych. Jeżeli komuś wystarczy 125tys zł to może znaleźć drugą osobę, z którą wykupi 33kupony na kwotę 99zł, a jeśli komuś potrzebne 500tys zł to może zagrać za 188zł (66losów)

Ja jestem z Lubina woj. dolnośląskie.

Zainteresowanych wspólną grą proszę o kontakt e-mail: lucky-luciano@o2.pl

Pozdrawiam Artur
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina