Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

O tych ktorym Lotto nie jest potrzebne

2012-02-13 (18:11)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 496 677
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wnioski na podstawie rozmowy telefonicznej przeprowadzonej w 2002 r przez aktywiste spolecznego Daniela Doyle Benham’a z Ron’em Supinski, przedstawicielem Public Information Department of Federal Reserve Bank in San Francisco :



1) FED (Federal Reserve Bank – Bank Rezerw Federalnych) jest prywatnym przedsiebiorstwem.

2) Udzialowcami FED’u sa banki czlonkowskie bedace prywatnymi spolkami.

3) Rzad USA nie jest udzialowcem FED’u.

4) FED jest emitentem banknotow bedacych waluta USA wbrew konstytucji USA wg ktorej jedynie kongres USA jest uprawniony do emisji waluty USA.

5) Przy koszcie 0,02 $ za 1,00 $ banknoty emitowane przez FED sa autoryzowane przez Departament Skarbu USA.

6) Za pomoca wydrukowanyc przez siebie banknotow FED wykupuje obligacje rzadu USA w cenie 1 dolar do 1 dolara zyskujac na etapie kupna 49 centow do 1 centa, zarabiajac dodatkowo na sciaganiu corocznych odsetek.

7) Do 2002 roku rzad USA zadluzyl sie w rozny sposob na kwote 4 bilionow dolarow.

8) Splate tego zadluzenia moze byc dokonana wylacznie w dolarach w ktorych w 2002 r bylo w obiegu jedynie ok 263 miliardy.

9) FED w 2002 r posiadal aktywa o wartosci 36 miliardow dolarow.

10) Gwaratnem pokrycia ujemnego salda jest jedynie podatnik amerykanski.



Reasumujac. Prywatna firma pozycza rzadowi USA pieniadze, ktore sama sobie drukuje i na ktore nie ma pokrycia.



Rzad USA ratujac amerykanski system finansowy (ktory tworza banki bedace udzialowcami FED) musial pozyczyc pieniadze od FED gwaratntujac te pozyczke amerykanskim podatnikiem.



Dla kogos kto do tej pory nie zajarzyl.

Zalozmy ze wpakowalem sie w klopoty i potrzebuje kasy.

Ta kase moze dac mi jedynie rzad USA, ale poniewaz jej nie ma musi ja wziac od FED ktory je drukuje i ktory jest moja wlasnoscia.

Zatem zeby mnie uratowac (jestem przeciez zbyt wielki zeby upasc) rzad pozycza ode mnie pieniadze ktorych nie mam i to na procent.

Nie dosyc ze rzad dostaje ode mnie bezwartosciowy papier ktory kosztuje mnie 2 centy za dolara to jeszcze naliczam rzadowi odsetki roczne, a rzad godzi sie na to wszystko tylko po to zeby mnie ratowac z opresji.



TO JEST INTERES. POZYCZAC OD KOGOS KASE W TAKI SPOSOB ZE TO NIE JA ALE MOJ POZYCZKODAWCA SPLACA ODSETKI.



TAK SIE ROBI INTERESY W AMERYCE.



Sluze tlumaczeniem rozmowy w przypadku glebszego zainteresowania.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina