Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Duży lotek i GTECH? A gdzie Euro Milions?

2011-12-01 (04:24)

status Mariuszbemowo
Data rejestracji: 2007-12-25
Ilość postów: 3987

3083
wpis nr 476 975
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hehehehe, mam pianę na ustach, w USA sam skanowałem kupony i wiedziałem czy wygrałem,czy nie, dlatego gdzie ta NOWOCZESNOŚĆ? Poza tym ta nowoczesnosc? Gdzie? Ze zapłace? za prad? Dobranoc? Za Wode? Dobranoc.Najnowocześniejszym systemem w branży loteryjnej ? Ok, ale dlaczego nie ma dalej Euro Milions? Wciąż czekamy? Na co? Na Lato z PZPN? Na Kręcine?

Chyba najlepiej brzmi... zakup przez internet, ale najlepiej brzmi: zawierać zakłady przez internet. Poza tym jaka to oszczędność? 600 ml zł w 7 lat, jeśli 7 lat wstecz daje to 86 ml zł strat na każdy rok? Poza tym GTECH to jakiś dziwny wspólnik,juz od prawie 15 lat oszukuje i chce dalej zarabiać, rany boskie. Dlaczego?

=========================

Tu podaję link: http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/grasz-w-lotto-czekaja-cie-bardzo-wazne-zmiany,1728708,0,0,1#comments

ale nie wiem czy mogę, bo może to tajne i skarb państwa straci, Boze, weż mnie pod swe skrzydła
2012-01-21 (04:16)

status PeterJot
Data rejestracji: 2010-08-06
Ilość postów: 39

12606
wpis nr 489 717
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

GTECH przecież musi zarobić. Nie po to wdrażał pezecież ten system.

Też żałuję, że nie można zagrać w Euro Lotto. Pozostaje nam tylko gra przez internet.

Niektóre portale udostępniają symulatory Euro Lotto, gdzie można za darmo sprawdzić swoje szczęśie i za pomocą analizatora wyników Euro Lotto sprawdzic szybko, czy nasze szczęśliwe liczby już zaistniały w Euro Lotto. Tych możliwości w automatach GTECH-u zapewne nie ma.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina