Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

'Login_2009' kandyduje do sejmu...

2011-10-03 (20:48)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 461 004
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej!

Jak w temacie - jestem kandydatem do sejmu w wyborach wyznaczonych na 09 X 2011 roku.

Właśnie zabrakło mi finansów na kampanię wyborczą.

Jeśli ktoś chciałby wspomóc (kto ile może), proszę o kontakt:

l.2009@wp.pl

Zainteresowanym podam numer konta bankowego (przelewy muszą następować z konta na konto - taki wymóg...).

Uwaga: 07 X o godzinie 12:00 rozpoczyna się cisza wyborcza.

Zostały więc już tylko 4 dni na ewentualne wpłaty...



Apel kieruję w szczególności do zwolenników teorii spiskowych na tym forum.

Jeśli uważacie, że mogę reprezentować wasze interesy w tej kadencji sejmu, jeśli według was poseł może mieć realny wpływ na rynek gier hazardowych - to proszę o ewentualne wsparcie... - chociaż będzie trudno, aby 'ruszyć' naszego monopolistę...



W tym obszarze jest jednak wiele do zrobienia - bez względu na tzw. teorie spiskowe. Do niedawna mogliśmy chociażby grać w lotto u buka w Millenium - rząd Tuska, to ukrócił, o przywrócenie tego mogę walczyć w waszym imieniu...



Dzięki...
2011-10-03 (22:15)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 461 027
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Jak już się dostaniesz do sejmu na asystenta społecznego proponuję Talizmana4 - będzie Ci pisał przemówienia...





p.s. może, też da się przykuć do jakiejś żółtej budy

chociaż w tym przypadku kolor nie gra roli...













2011-10-04 (11:00)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 461 094
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ha, ha, dobre,

dobre...!

Co do wypowiedzi 'Talizmana' i innych zwolenników teorii spiskowych w grach liczbowych - to jestem za, a nawet przeciw.

Jak już kilkukrotnie pisałem: potencjalne ustawianie losowań przez Totalizator może być paradoksalnie sprzymierzeńcem graczy... Trzeba tylko wiedzieć jak wykorzystać to na swoją własną korzyść. Niepowodzenie graczy budzi jednak frustrację - i podejrzenia o nieuczciwość naszego monopolisty...



W obszarze gier liczbowych powinniśmy się jednak skupić, na tym, co realnie możemy zmienić - np. odwrócić absurdalne decyzje, które podjął Tusek...

Wielu z nas grało w Millenium - omijając pośrednictwo Totalizatora. Talizman napisałby 'córa monopolisty cyrku iluzji' (skądinąd słusznie) - ale ja u tej 'córy' mogłem sobie jeszcze do nie tak dawna spokojnie grać (z mniejszymi lub większymi sukcesami)- a dzisiaj jestem zmuszony do gry w Totalizatorze - i w tym momencie, właściwość o której piszę powyżej, jest dla mnie niekorzystna...

____________

login_2009 wrote:

<<l.2009@wp.pl

Zainteresowanym podam numer konta bankowego (przelewy muszą następować z konta na konto - taki wymóg...). >>



Ewentualnie każdy z was może wpłacić środki na moje konto prywatne, a ja mogę już sobie to przelać ze swojego konta (już niejako bez waszego pośrednictwa) na konto mojego komitetu wyborczego - tak więc darczyńca pozostaje w pełni anonimowy...



To może jeszcze raz mój e-mail:

l.2009@wp.pl



Póki co nie widzę chętnych, ale dzięki za poświęconą mi uwagę...

Liczę, że ktoś się jeszcze odezwie - jeszcze 4 dni kampanii...

_____________

A pro po: społeczność tego portalu powinna mieć już dawno swoją partię, której przedstawiciele dbaliby w sejmie o interesy gier liczbowych w Polsce, np. Partia Janusza Paśkiewicza - jest partia Janusza Palikota, dlaczego nie miałoby być właśnie naszego Janusza Paśkiewicza, też 'JP'?!

Nikt z was jeszcze o tym nie POmyślał?

Na tym portalu jest przecież sporo osób z zacięciem politycznym...
2011-10-04 (11:12)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 461 097
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niepowodzenie graczy budzi jednak frustrację - i podejrzenia o nieuczciwość naszego monopolisty...

****

moją frustrację budzi jedynie "tajemnica losowań"

ale ...

skoro jesteś chętny to w imię ideałów..

zgłoszę się do Ciebie w połowie miesiąca ..

tylko nie licz na grube tysiaki .....
2011-10-04 (12:30)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 461 118
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej!

Dzięki, ale nie mam tyle czasu - zaledwie 4 dni...

Jutro będą to już tylko 3 dni...

Ale dzięki chociaż za zainteresowanie...

Nadmienię jeszcze tylko tyle, że w tej chwili moja partia ma około 10 procent poparcia, i na pewno będziemy w sejmie (jako tako nie mówimy w tej chwili wprost o liberalizacji ustawy hazardowej - chociaż o liberalizacji wielu dziedzin życia już tak). Jako potencjalny poseł, zapowiadam jednak, że będę o tym głośno mówić. Jeśli ktoś będzie wychodził na mównicę, i mówił o tym, to znaczy, że to będę właśnie ja, trzymajcie kciuki...

Ja sam mam na liście dość odległe miejsce, ale broni nie składam...

POzdrawiam
2011-10-04 (13:03)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 461 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

slavo wrote: <<Jak już się dostaniesz do sejmu na asystenta społecznego proponuję Talizmana4 - będzie Ci pisał przemówienia...>>



Slavo: przemówienia będziecie pisać wy wszyscy - cała społeczność Multipasko...
2011-10-04 (13:32)

status Tajemniczy Koziołek Matołek
Data rejestracji: 2010-11-14
Ilość postów: 89

12734
wpis nr 461 131
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja muj Tajemniczy wójek pedro bedziemy głosowali na ciebie
2011-10-04 (14:31)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 461 155
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no to trzeba było "pochwalić" się wcześniej - jak przy kasie byłam ( 4 w mini ) ale i tak trzymam kciuki - powodzenia (warto mieć swojego człowieka w takim miejscu )

Daj znać czy się udało

pozdrawiam ...
2011-10-04 (15:51)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 461 166
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Login_2009 wrote: <<Uwaga: 07 X o godzinie 12:00 rozpoczyna się cisza wyborcza>>

Przepraszam, o północy 00:00 rzecz jasna...

_____________



Tajemniczy Koziołek Matołek wrote:

<<ja muj Tajemniczy wójek pedro bedziemy głosowali na ciebie>>



Nie wiem czy będziecie mogli (czy mieszkacie w tym samym okręgu wyborczym co i ja – ale generalnie jeśli mogę coś zasugerować to głosujcie na Ruch Palikota – lista nr 4).

Chociaż, gdybym chciał ujawniać spiski – to szybciej byłoby mi do PiS-u...



Dzięki madzia77 i pozostali za słowa otuchy – nie sądziłem, że środki mi się tak szybko skończą. Jeśli będziecie sami kiedyś kandydować to się sami przekonacie jakie to jest olbrzymie przedsięwzięcie... Madzia77: jeśli nie masz środków – to nie chciałbym cię absolutnie z niczego 'skubać'...

A propos: jeśli usłyszycie, że politycy pragną waszego dobra – to schowajcie czym prędzej to wasze dobro jak najgłębiej...

__________________

Nie potrzebuję dużo: wydatki wyliczyłem sobie akurat tak na styk, i jednak nieco zbrakło. Brakuje mi w tej chwili około TYSIĄC ZŁOTYCH... na dokończenie tej kampanii...



To może inaczej: podpowiedzcie mi proszę, które liczby dadzą dzisiaj 4 w 'Lotto'? Za 4 płacą średnio około TYSIĄC ZŁOTYCH – to mi w zupełności wystarczy na godne dokończenie mojej kampanii. Po prostu się w tym momencie wykrwawiłem...

Albo co da dzisiaj wygraną w MultiMulti na 6 liczb (TYSIĄC TRZYSTA ZŁOTYCH).

_________________

Ja jak pisałem już niedawno: po prostu wypadłem z obiegu, nie zapuszczałem już od dawien dawna swojej bazy excela, a po zlikwidowaniu możliwości obstawiania w Milenium – zostałem wyeliminowany z gry... i generalnie mocno zniechęcony do dalszego grania...

I bardzo mi się nie podoba, to co zrobił Tusek...

To za jego sprawą zostałem zmuszony do okazyjnych wyjazdów za granicę, żeby móc cokolwiek ugrać...



To jeszcze może raz mój e-mail:

l.2009@wp.pl



Dzięki za zainteresowanie
2011-10-04 (17:49)

status FreeMeNGen
Data rejestracji: 2006-10-06
Ilość postów: 100

2304
wpis nr 461 182
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Jak już kilkukrotnie pisałem: potencjalne ustawianie losowań przez Totalizator może być paradoksalnie sprzymierzeńcem graczy... Trzeba tylko wiedzieć jak wykorzystać to na swoją własną korzyść. Niepowodzenie graczy budzi jednak frustrację - i podejrzenia o nieuczciwość naszego monopolisty... "



Nic dodać, nic ująć Jak tak sobie czytam co niektóre ''teorie spiskowe'' to mało nie pękam ze śmiechu... Aż wierzyć się nie chce że wymyślają je w miarę racjonalnie myślący ludzie.



A odnośnie Ciebie ''Login 2009" to nie jednokrotnie czytałem twoje trafne i co Najważniejsze! PRZEMYŚLANE UWAGI odnośnie totka. Także widać że masz łeb na karku. Polityka to fajna, ale też nie wdzięczna sprawa.



Bo jak chcesz zrobić coś dla przyszłych pokoleń to cię dur... i deb... mało wykształceni wręcz zjedzą. Tak naród jak i politycy, tutaj nie ma różnicy.(Ukłon w stronę Reformy Oświaty - mającej na celu ogłupienie młodych pokoleń bo Europa zauważyła że Polacy są za bardzo obrotni, a tym samym LEPIEJ WYKSZTAŁCENI od pozostałych narodów w UE).



A jeżeli myślisz o krótkofalowych (takich kosmetycznych) działaniach typu jak zabrać z tego funduszu aby dofinansować drugi i móc dalej cieszyć się władzą (immunitet). To możesz być pewny że ta debil...ta i durna część społeczeństwa będzie cię wręcz gotowa wyświęcić.



Podsumowując: Dobrze choope kombinujesz



Co prawda Ja osobiście jestem za tym aby za rządy w kraju wzięli się eksperci np: z Centrum im Adama Smitha oraz inni RÓWNIE WYKSZTAŁCENI Ekonomiści, SGH. Przy św Pamięci Prezydencie Lechu Kaczyńskim takowi mi przenikali przed oczami. Ale wiadomo że głupi mądrego zawsze opluje i przekrzyczy



Pozdrawiam Wszystkich Reformowalnych Ludzi
2011-10-04 (18:21)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 461 192
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Sorry login_2009 myślałem, że Ty jesteś tegezzzz... a Ty jesteś INTELIGENTNY facet

Tylko po cholerę pchasz się do polityki ?

Przecież z taką postawą kariery nie zrobisz...



2011-10-10 (12:31)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 462 772
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

FreeMeNGen wrote: <<co niektóre ''teorie spiskowe'' to mało nie pękam ze śmiechu... Aż wierzyć się nie chce że wymyślają je w miarę racjonalnie myślący ludzie>>

To nie są teorie spiskowe! Ja nie chcąc być o coś oskararzanym piszę dość asekuracyjnie w tej kwestii. Ale tak między nami – ja mam to sprawdzone. Zacznij grać tą metodą, którą podaję w wątku 'Bazy losowań i inne przydatne rzeczy ' to sam się przekonasz. Wyniki są zaskakujące...



<<Co prawda Ja osobiście jestem za tym aby za rządy w kraju wzięli się eksperci np: z Centrum im Adama Smitha oraz inni RÓWNIE WYKSZTAŁCENI Ekonomiści, SGH>>



Ja uważam, że decyzje powinien podejmować cały naród – całe społeczeństwo, my wszyscy, w tym cała społeczność Multipasko:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja_bezpo%C5%9Brednia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja_uczestnicz%C4%85ca

http://pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja_elektroniczna



slavo wrote: <<Tylko po cholerę pchasz się do polityki ?>>



Tylko w ten sposób możesz coś zmienić.

Przypomnijcie sobie co mówiła rok temu 'platforemka łobywatelska':

http://www.youtube.com/watch?v=tsGOwU8TGsc

co mnie obchodzi ta polityka...

a polityka... (i ten szyderczy uśmieszek..., to z***o 0:23– zróbcie pauzę, kiedy ten belfer-wuefista to mówi, ta jego kwaśna minka...0:25, i ten dziubek na początku...0:19).

Krytykują/krytykowali PiS, że w spotach PiS-u występują aktorzy, a sami aktorów dali do tego swojego sPOtu, ta, a polityka... - przestudiujcie to sobie klatka po klatce, wiele razy...



Polityka jest najwznioślejszą rzeczą jaką stworzyła cywilizacja ludzka: <<jest najwyższym dobrem społecznym, jest działalnością cywilizującą człowieka. >>. To politycy są niewłaściwi, ale nie polityka – zobacz Bernard Crick, 'W obronie polityki', którą już wam tutaj na forum cytowałem.



W tym spocie rzekomo naturalni ludzie powtarzają jak mantrę: 'a polityka'...

Nie kto inny jednak jak właśnie POlitycy Platofmy Obywatelskiej kryli się za tym spotem.

POlitycy – a więc osoby które parają się nie czym innym jak polityką, którą w tym spocie starają się nam obrzydzić. Dlaczego? U Bernarda Cricka znajdziecie odpowiedź. To właśnie na Kremlu Stalina nie było miejsca na politykę, ale tylko i wyłącznie na dyktaturę, despotyczne rządy jednego tyrana w osobie Stalina – kult jednostki. Oczywiście nie chodzi mi o to, aby porównać ze sobą Tuska ze Stalinem - to zupełnie inny ciężar gatunkowy. Nie mam w tej chwili jednak pod ręką książki 'W obronie...' B. Cricka – z pamięci przywołałem ten fragment, bo go akurat zapamiętałem – ale zachęcam do lektury, to sami zrozumiecie... Teraz zastanówcie się: chcecie decydować o swoich losach, chcecie polityki, czy chcecie oddać rządy w ręce innych?! Chcecie, aby to KTOŚ wami rządził (demokracja przedstawicielska, a w rzeczywistości oligarchia wespół z mediokracją), czy też może macie odwagę współdecydować czy nawet sami rządzić?!
2011-10-10 (12:36)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 462 774
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

login_2009 wrote:

<<a polityka... (i ten szyderczy uśmieszek..., to z***o 0:23>>



Chodziło mi o słowo 'zdziwienie', a konkretnie o tę jego formę:

http://www.miejski.pl/tag-z***o
2011-10-10 (12:38)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 462 775
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

o w mordę, ale Pasko filtry porobił, a tak...?:

http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl&site=&source=hp&q=z***o&pbx=1&oq=z***o&aq=f&aqi=g1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=1045l2390l0l2606l7l6l0l0l0l0l543l1908l2-2.1.1.1l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=76eecb7c4fe07b2&biw=1920&bih=910
2011-10-10 (12:40)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 462 777
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja można pisać, że się kandyduje nie podając nawet imienia i nazwiska? wstyd
2011-10-10 (12:46)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 462 779
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

to może od tyłu: 'okwi zd z'

z-d-z-i-w-k-o



z

d

z

i

w

k

o



no nie ważne...



Niestety nie dostałem się...

Osiągnąłem jednak na swojej liście jeden z lepszych rezultatów, ostatecznie zakończyłem 'te zawody' w pierwszej piątce. Całkiem nieźle (przy śmiesznie niskim wkładzie pieniężnym) - można teraz z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Wyborcy uratowali moje miejsce w partii...
2011-10-10 (12:57)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 462 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ralfek wrote: <<jak można pisać, że się kandyduje nie podając nawet imienia i nazwiska? wstyd>>



po prostu nie chcę, żeby mnie łączono z moją aktywnością na tym forum...

i tak już za dużo powiedziałem...

Jestem w pierwszej piątce, a kandydowałem z dalekiego miejsca. Jestem z Ruchu Palikota Na podstawie tego jak i kilku innych wpisów z innych wątków - bez problemów można ustalić moje dane, nie znając mojego adresu IP - zakładając, że wszystko to o czym tutaj piszę NIE jest zmyślone.



Wiele osób z tego forum nie mieszka w moim okręgu wyborczym - więc i tak nie mogli by na mnie zagłosować.

Mijałoby się więc z celem prowadzić oficjalną agitację skierowaną do tak ogólnych grup ludzi.
2011-10-10 (13:11)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 462 782
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

login_2009 >>> gratuluję



może by coś tak więcej o ideologi partii Ruch Palikota ???

Jakie cele,zamierzenia itp.
2011-10-10 (20:14)

status FreeMeNGen
Data rejestracji: 2006-10-06
Ilość postów: 100

2304
wpis nr 462 871
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Teraz zastanówcie się: chcecie decydować o swoich losach (Sam decyduję tylko skutki polityki rządu tj ustaw sprawiają że tracę pieniadze), chcecie polityki, czy chcecie oddać rządy w ręce innych?! (Polityka to moim zdaniem coś kosztem innego narodu dla Naszego Narodu - choć teraz jest odwrotnie Polska jest papugą narodów i wyprzedaje sie majątek firm państwowych za bezcen ;( ) Chcecie, aby to KTOŚ wami rządził (demokracja przedstawicielska, a w rzeczywistości oligarchia wespół z mediokracją), czy też może macie odwagę współdecydować czy nawet sami rządzić?! - dlatego pisałem że wolę WYKSZTAŁCONYCH Ekonomistów i twardych ludzi którzy nie boja się zdania Niemiec ani też twardego i chamskiego stanowiska Rosji. SAMI ???? Nie rozśmieszaj mnie proszę To tak jak z kazdym innym zawodem. jesteś chory - idziesz do lekarza, spragniony - kupić mleko przetworzone przez mleczarza, ubrać się - do krawca, nawala auto - to do mechanika PROSTE.



Tak i w rządzie muszą być wykształceni ludzie.

BO POLSKA przez głup... krzykaczy TONIE W DŁUGACH !!!



Popatrzcie jak będą siedzieć obok siebie Prezydenci Polski i Rosji, Rosyjski Prezydent jest Pewny i silny, a Polski...??? Wystraszony i ugodowy co tamten by nie powiedział to T... sie zgodzi. Bo jakie ma inne wyjście???



Kiedyś słyszłem że starzy Rosjanie mają żal Polakom że się oderwali od ZSRR bo cyt "moje dzieci wysyłały paczki polskom dzieciom" ODP: To bardzo miłe i bardzo dziękujemy za pomoc, bo to dobrze gdy silniejszy pomaga słabszemu.



Jednak zwyczjnie wolałbym aby to polskie dzieci wysyłały paczki żywnościowe dzieciom z Rosji.

Rozumiecie??? Wolę silną Polskę z wykształconym społeczeństwem które ma silną gospodarkę, a naddatek tego co zbywa dawać innym.



Póki co posłowie dorabiają sobie tworząc nasze prawo głownie pod wielkie (czyt zachodnie bo nie rodzime ;( ) korporacje. A naszym podnosząc podatki,a bodajze w Szwecji je obniżaja i co sie okazało....ŻE MAJA WZROST GOSPODARCZY, bo maja wpływy większe do budżetu.



Tutaj zapytano login2009 coś o programie Ruchu Palikota.



Programy takich Klaunów (choć jest cwany i przebiegły - a NAPEWNO nie głupi i śmieszny choć taki wizerunek siebie kreuje) Przedstawia sie krótko: Zarabianiem Pieniedzy, bez ogladania się na potrzeby innych. Nawet jeżeli coś tam zrobią to będa to jedynie takie kosmatyczne ustawy. Dzieki którym przy następnych wyborach będzie można ponownie powiedzeić ludziom że tego czy tamtego im brakuje i to jestesmy w stanie zrobić.

I TAK W KOŁO MACIEJU.

Przecież Palikot to Biznesmen, a co robi biznesmen - zarabia pieniądze.

Dostanie sie do rządu jako samodzielnej parti i bycie jej przewodniaczacym sprawi że będzie mógł nawiązać jeszcze lepsze kontakty biznesowe dla firmy (nie oszukujmy sie prosze).



Naprawdę nie oszukujmy się - i konkretnie mówmy CO? , JAK? i NAJWAŻNIEJSZE DLACZEGO !!!



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina