Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 44 45
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kącik Grzegorza, sprawy ważne, ciekawostki..

2012-03-15 (08:12)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 506 867
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeśli mówicie o Bogu, to cały obraz jest w tym co poniżej.



Wierzę w Boga (Skład Apostolski)



Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi.

I w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego;

który się począł z Ducha Świętego;

narodził się z Maryi Panny;

umęczon pod ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion;

zstąpił do piekłów, trzeciego dnia zmartwychwstał;

wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego;

stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych.



Wierzę w Ducha Świętego;

święty Kościół powszechny, Świętych obcowanie;

grzechów odpuszczenie;

ciała zmartwychwstanie;

żywot wieczny.



Amen.



Wierzysz?
2012-03-15 (08:20)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 506 871
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

[Dziękuję że pojawiłeś się w moim życiu]

[ http://www.youtube.com/watch?v=yfNFLlfwsC4&feature=related ]



THE END
2012-03-15 (08:21)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 506 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

[KONIEC]

2012-03-15 (09:39)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 506 886
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W miłości, co najważniejsze, nietykalność cielesna, najpierw, dla prawidłowego rozwoju naszej duszy. Chodzi o duszę. Nie dotykaj mnie. Zapytaj mnie czy możesz mnie pocałować? I uważaj na to co mówisz do mnie. Nie mów pochopnie, żebyś mnie nie zranił. Jestem dla Ciebie pisklątkiem. Wiesz? Zapytaj mnie czy możesz mnie przytulić. Bądź przy mnie, przytul mnie kochanie, przytul mnie mocno, cieszę że jesteś tutaj. Przyjdź znów. Tęsknię. Nie przeklinaj. Nie pal papierosów, nie dobre są.



Prowadź mnie do ołtarza, moja dusza wielbi Pana, oddaję się Tobie, cała, tylko Tobie w miłości, tym co niewinne, wieczne. Miłość od Boga jest potęgą, jest królowaniem na Ziemi, jest królestwem, które nie ma końca, które absolutnie nie ma, nie ma końca. Jest wieczne. Amen.



NIE DOTYKAJ MNIE, bo się rozwijam, bo nie lubię, nie chcę teraz, jeszcze nie jestem gotowa, nie rób mi krzywdy, wiesz? Czemu Ci śpieszno ze seksem? Przecież Cię kocham. Czemu mnie nie kochasz? Czemu mnie kłamiesz? Nie rób tak. Przecież Cię wciąż kocham, wiesz?

TOTUS TUUS.



NIE MÓW BRZYDKO, nie lubię tak.

NIE OBGADUJ, bo to nieładnie, do szczęścia niepotrzebne.



Jeśli ja jestem przy Tobie to rozmawiaj tylko ze mną. Ty i Ja, na zawsze. LOVE, zawirował świat, szaleństwo krzyża.



A tak naprawdę nie musisz mówić nic, bo miłość czyta, miłość prowadzi, miłość słucha, miłość cierpliwa jest, miłość nie pamięta złego, miłość uczy, miłość także milczy, miłość przebacza. To wszystko w sercu jest, w nas. Serce rozpoznaje, serce współczuje, serce tłamsi się, serce boli, serce się raduje, serce czeka, serce kocha, chce kochać, w pełni, powtarzam w pełni.



Tak nie wiele trzeba..

Tak nie wiele trzeba..



Proszę, dziękuję i przepraszam. Proste słowa, jak wiele znaczą, jak wiele problemów mogą rozwiązać. Proste słowa, tak jak prosta jest miłość. Zwyczajnie prosta.



[Official Hymn for John Paul II's Beatification - Aprite le porte a Cristo!]

[ http://www.youtube.com/watch?v=pmZCqHx34f4&feature=related ]
2012-03-15 (09:44)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 506 888
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

[KONIEC]
2012-03-16 (08:19)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 507 181
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

[Blessed John Paul II and children]

[ http://www.youtube.com/watch?v=a71XavdE0wQ&feature=related ]



Ten człowiek, wyprostował albo prostował, to co było krzywe. Przedstawił w miarę czytelnie co jest co. Bóg wysłuchał jego próśb, przeszedł do wieczności. I potrafił powiedzieć przepraszam. Powiedział o sobie, że był namiestnikiem Chrystusa, namiestnikiem! Miał bardzo trudną drogę do pokonania, bardzo trudną. Wielu ludziom pomógł.



Namiestnik–osoba zastępująca panującego, sprawująca w jego imieniu władzę w kraju, prowincji, dzielnicy lub na innym określonym terytorium.



Siła Boga jest tak potężna, że każdy człowiek mu się podda, każdy. To tylko diabeł na tyle się nudzi, żeby coś sobie wymyśleć, i zmienić, coś po swojemu, tak żeby się coś działo, no bo w końcu odłączył się od Niego, więc co mu zostało, chodzenie po ludziach i ich przekręcanie, wymyślanie, bajerowanie, Kamila to Kamil, na przykład, uwierzy? Pewnie że uwierzy, dopóki oczy nie zobaczą, że [cisza] kłamstwo. Życie na Marsie, uwierzy czy nie uwierzy? Pewnie że uwierzy. Będzie szukać. Niepotrzebnie są wydawane pieniądze w kosmos. Niepotrzebnie. Ziemia jest przeznaczona do egzystencji człowieka, ma swoją duszę, oddycha, żyje i będzie reagować, na to co robi z Nią człowiek. To tak jak na ręce swojej będziemy sobie układać to czy tamto, to w końcu zbuntuje się, potrząsnie, jak coś będzie Ziemię draźnić. I to jest właśnie to.



Poddać w wątpliwość, to jest jego główna misja, wiecie? Jeszcze raz powtarzam, misją diabła jest poddać w wątpliwość, żeby Wam odebrać wiarę w Boga!

Zerwanie chmury i potęzne ulewy, to jego zabawki. Mści się, bo tak lubi, Bogu na złość! Chce pokazać, że Bóg jest wrogiem człowieka, a nie on. Nie chce się przyznać, i nie przyzna nigdy, że to od niego jest, to są jego sztuczki.



Prawdziwy jest ten który przeszedł przez krzyż, w linii prostej.



Widzieliście postawę RATTa, pokazał plik pieniędzy, pokazał że jest "piękny", strzelił w pysk, powiedział że jest najlepszy i poszedł, i tyle go widzieli, tyle go widzieliście. Służcie mu dalej, służcie dalej kłamstwu, to dostaniecie nie jeden raz w gębę, od życia i za życia, dla przykładu, tak żebyście wiedzieli w końcu co jest co.



Po co kłamiecie? Otwieracie tylko furtkę w swoim sercu. Wystarczy raz skłamać, to koniec. Wystarczy raz dotknąć, to koniec. Tak to działa.

2012-03-16 (08:21)

status Grzegorz30
Data rejestracji: 2010-09-11
Ilość postów: 5606

12653
wpis nr 507 184
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

[KONIEC]
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 44 45
Wyślij wiadomość do admina