Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 194 195
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Gry liczbowe - Wahadełkowanie bez tajemnic (moderator tematu: spook)

2020-05-10 (22:17)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 291 968
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za tak wyczerpujący wpis , ale się naczytałem fajna lektura, może i innym się przyda. A co do tych skowronków i motyli może jesteś zakochana. Mam do Ciebie prośbę jeżeli jest możliwe możesz zrobić fotkę planszy i udostępnić mowa była o igle.Ja zrobiłem planszę jak widać we wcześniejszym poście.
2020-05-10 (22:54)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9246

13656
wpis nr 1 292 003
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zrobię zdjęcie jutro, bo teraz musiałabym przekopać się przez sterty "rzeczy ważnych przeznaczonych do skorygowania" 😉. Trochę ich mam, a nie należę do tych dam, które mogą pochwalić się idealnym porządkiem na co dzień 😜.
Plansza istnieje na pewno, wykonana jeszcze prawie dziecięca ręka, hehehe.
Mam nadzieję, że uda mi się wstawić fotkę. Jakby co, to będę wołać o pomoc.
Jutro wieczorem się przymierze, bo we wcześniejszych godzinach będę poza domem.

Co do skowronków i motyli, to dość niesprawnie (że względu na pośpiech) wyjaśniłam. chciałam podać Ci przykład potocznych powiedzeń, których używamy zwyczajowo nie zdając sobie sprawy z faktu, że poprzez nie spontanicznie określamy własny stan energetyczny!
Takich powiedzeń jest dużo, a zważywszy na fakt, że żyjemy w części świata, w której nauka nie uwzględnia w ciele człowieka Energii, jako wartości fizycznej, a religia i jej (tej naszej) "wariacje" energię określa wręcz, jako zlo, to powiedzenia takie są jedynym od dawna towarzyszącym nam dowodem na fakt, że energia jest i doskonale ja czujemy.
Tak więc moje" skowronki"nie mają nic wspólnego z moim zakochaniem 😉, choć przyznam, że jestem zakochana od lat w mężu i to z wzajemnością, co uważam za wielkie szczęście 😁. Muszę jednak uscislic, że wieloletnie zakochanie jest inne, nie to. "skowronkowe" 😉😂😂

Dobranoc 😊

2020-05-11 (18:05)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 292 190
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pięknie piszesz jak poetka , trzeba było się nie tłumaczyć o tych motylach to taki mój mały żarcik i nic więcej....A tak jeszcze w temacie czy nadal trenujesz..
2020-05-11 (20:48)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9246

13656
wpis nr 1 292 224
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zdjęcie

Cześć 😊
Umieściłam zdjęcie, tzn. mam taką nadzieję, że te cyferki ukażą się, jako zdjęcie i w dodatku to właściwe 😜
Teraz taka mała uwaga : jeśli kilka osób pęknie ze śmiechu widząc te zabójczo profesjonalna plansze, to absolutnie i w najmniejszym stopniu nie biorę za to odpowiedzialności 😜😂😂
A już serio : jak mówiłam plansza jest pierwszą i dla mnie okazała się być najlepsza.
Ma ok.tysiac lat, noo. może trochę mniej, ale trzymam ja na wypadek, gdybym kiedyś zapragnęła wrócić do wahadła. Zanim zmuszona byłam porzucić wahadelko planowałam jakas modyfikacje tej okrągłej planszy na mniejszą ilość liczb do MM
Jak pisałam plansza ta nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, czyli - nie powstała na podstawie jakiejkolwiek wiedzy, nawet szczątkowej.
Jest częściowo intuicyjna, a częściowo logiczna - ale wedle takiej mojej logiki😉
Sprawdzała się najlepiej, powiem, że bardzo dobrze.
Jednak nie jestem w stanie określić czy powodem tego "charakteru" było jakieś przypadkowe "opanowanie" prawideł fizycznych tych dotąd niedostępnych (w twardych faktach) nam sfer, czy też plansza mocno wpisała się w "rodzaj" mojej psychiki i typ wyobraźni - i stąd jej "zachowanie" godne podziwu?
Obawiam się, że raczej ta druga teza jest prawda.
W związku z tym nalegam (jak wcześniej) - nie bierz tej planszy bardzo poważnie.
Jeśli masz chęć, to przetestuj ja, podczas testowania postaraj się odczuć, jaki jest Twój odbiór takich "okrągłych" kształtów itd.
Zresztą w ogóle gorąco Ci polecam, byś "wynalazł" własną, osobista plansze, która będzie "fachowo" dobra, ale która przede wszystkim polubisz. To naprawdę ważne!

Dzięki za urocze słowo 😉. No i się nie tłumaczyłam 😉😊, też tak sprytnie wpisałam się w ten żart, bo uwielbiam żarty 😁, a te skowronki i motylki naprawdę mnie uradowały 😁😂.
Poza tym... strasznie fajnie jest być zakochanym.. w drugiej osobie 😊....a nawet w czymkolwiek 😁🦋🌻🤗
Wracajac do wahadelka - już z nim nie pracuje.
Jak pisałam wierna mu byłam kilka lat, choć typowanie liczb do Mm jest naprawdę uciążliwe.
Jednak częste wyjazdy lub przyjazdy ( goście), potem coraz większy deficyt czasu o w miarę stałych porach itp zmusił mnie do całkowitego zarzucenia wahadła.
Miałam kilka podejść, lecz takie "wyrywkowe" działania nie sprawdzają się dobrze.
Duże nadzieję wiązałam z ożywieniem tematu o wahadelkach.
Marzyło mi się, by nawiązała się współpraca z Wahadelkujacymi i Śniącymi 😉, czyli, żeby wahadłem sprawdzać typy wyróżnione ze snow przez sniacych.
Byłoby to fajne, gdyż byłaby stosunkowo niewielka ilość liczb o naprawdę dużym potencjale, hmm, może nazwę umownie "potencjale świadomości /wibracji.
Jednak to nie wypaliło. Zbyt krótko żył ten powtórnie ożywiony temat. Poza tym chłopcy preferowali piłkę nożną (o ile pamiętam), noo, jak to chłopaki 😂
Ja natomiast o piłce nożnej tyle wiem, że jest okrągła, jedni ja kopia, a inni w ilości bardzo dużej okropnie krzyczą w porywach 😜😂😂😂
Teraz śnie, czyli pracuje w nocy i nikomu z ewentualnych przybyszów /"gości, nie muszę się tłumaczyć po co i dokąd się wybieram z tą tekturka z kreseczkami i cyferkami i w dodatku z wahadelkiem 😂
" Pracuje" w nocy, szukam liczb w snach no i mam senne forum a na nim Sennych Przyjaciół których uwielbiam za to, że są oraz za to, że dzielnie mnie znoszą 😉😁♥️.

Znów się rozgadałam, hihihi, sorki 😉
Życzę Ci dobrych eksperymentów, które naprowadza Cie na Twoją własną satysfakcjonująca ścieżkę 😊. Życzę Ci wygranych i wielkiej radości z nich. No i radości tak w ogóle, bo radość jest pozytywna i twórcza 😊😁
Pozdrawiam, powodzenia
2020-05-11 (21:13)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 292 232
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za wpis i foto , widziałem tego typu diagramy tylko innej treści nawet kupiłem z wahadełkiem.Bardzo duże zagęszczenie może zrobić Nr.1 od 1-40 i Nr.2 od 40-80 na kartce A4. Już jestem w pracy bo wcześniej siedziałem w domu 5 tygodni i z nudów się bawiłem i pisałem na forum. Ale zacznę , spróbuję zrobić w Photoshopie
diagram kulisty.... Kilkanaście lat temu typując wpadały mi często czwórki. jak to się mówi karta nie cały czas mi szła.A że miałem dodatkowy biznes nie mialem czasu przeważnie od jesieni do wiosny lubię sobie pogrywać.... Porą zimową mam dobre wyniki oczywiście bez wahadełka. Obserwuję sobie wyniki z 10 dni i cofam się do pół roku i sobie typuję i tak sobie obserwuję spontanicznie typuję i tak sobie myśle a może zagram dzisiaj , sprawdzam i jest wygrana bo tak na siłę brak wygranych.... Kolorowych motyli życzę...

--- wpis edytowano 2020-05-11 21:14 ---

2020-05-25 (23:27)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 295 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam ika
I inni użytkownicy czytający.
Chciałem się pochwalić swoimi Biometrami , sory za zamazania ale to jest dużo
pracy czasu i pieniędzy - na testy… ważne że działa i spełnia wymogi.
Na drugim foto moje zabawki jedno kupne pozłacane a , te maleństwa sam zrobiłem.
Powiem że dobrze działają , jestem w fazie testów jak pisałem dużo czasu poświęciłem na Biometry i hobby ryby. Dopiero zrobiłem dwa testy na sucho w Mni Lotto pierwszego dnia wytypowałem 5 liczb 2 trafne spostrzeżenie póżniej , drugiego dnia wytypowane 6 liczb 2 trafne. Na diagramie kołowym trzeba zapisać liczby po drugiej stronie osi np. 7 to 27,28 . Jak pisałem wcześniej typujemy 5,6 liczb i dodajemy 5,6 liczb obok do rozpisu 10 lub 12 liczb..Na więcej szkoda kasy. Po drugiej stronie osi
wyszło 3 liczby z przesunięciem o jeden, trzeba kilku tygodni ćwiczeń jak na razie blisko…
zdjęcie
zdjęcie
2020-06-14 (20:53)

status screept
Data rejestracji: 2012-10-29
Ilość postów: 39

13626
wpis nr 1 299 061
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Casanowa,
Pytam z ciekawości jak idą testy? Jakieś pozytywne wiadomości ?
pozdrawiam
2020-06-14 (21:13)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 299 074
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Casanowa, zatem firma Armon Monika Fijałkowska
https://mapa.targeo.pl/7732319822/nip/firma
na zdjęciu to nie jest producent?

--- wpis edytowano 2020-06-14 21:14 ---

2020-06-14 (23:16)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 299 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po prosu była kartka pod ręką , użyłem białego tła żeby foto było widoczne.
Narazie testy odłożyłem pora jest na ryby takie hobby, żeby pograć za kasę mszę mieć natchnienie. Jak gram to do 300 zł. jedno puszczenie. Chwilami pracuję nad systemem 12 liczb 6 skreśleń rozpisałem do 16 zakładów ale już doszedłem do 24 zakładów.... Jak pisałem rozpisałem i gram na 10 liczb 5 skreśleń i 80 zakładów...
bardzo wydajny myśle że przy trafnych 5 gwarancja może być 60-70% że będzie 5.. Jeszcze co do wahadełka typowanie po zachodzie słońca , trzeba przetestować wieczorem o 23.00 spróbować na następny dzień , jeszcze taka myśl mi przyszła spróbować na cały tydzień i zagrać tymi typami co dzień.....
2022-01-08 (11:47)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 398 299
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam panie i panów długo mnie nie było a w temacie cisza żadnego wpisu.
Osobiście nie mialem czasu zagrać miałem remont w domu.Były poruszane ciekawe tematy nic nie chwalicie się z osiągnieć wygranych z wahadełka..
Moje odpoczywają i lądują się , jest zima można pociagnać temat...
2022-01-16 (16:50)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 399 865
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam ponownie może ruszymy temat , podrzucam nowe projekty plansz do wahadełka zmodyfikowane do 180 stopni będzie łatwiej odczytać .Zrobiłem plansze na magnesy do typowania i wylosowane liczby.zdjęciezdjęciezdjęcie
Witam Ika odezwij się co myślisz ....

--- wpis edytowano 2022-01-16 16:53 ---

2023-10-08 (12:20)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 485 394
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich zainteresowanych nie było mnie dłuższy czas a nikt nie pociągnął tego fantastycznego tematu... U mnie remonty , ryby brakowało czasu na pisanie.. Czy były sukcesy u was w wahadełkowaniu - zrobiłem wydrukowałem na drukarce 3D przyrząd do typowania liczb z systemu który ułatwi i przyspieszy przenoszenie liczb na kupon papierowy czy elektroniczny ja osobiście gram na portalu Lotto.pl

--- wpis edytowano 2023-10-08 12:21 ---

2023-10-08 (13:34)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 485 408
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak to wygląda wpisujemy w pierwszym rzędzie liczby do losowania a w drugim odczytujemy diagram z systemu wcześniej przygotowanego-można również sprawdzać ile mamy trafionych wcześniej upewniwszy czy trafiliśmy np. z 10 wytypowanych 5 liczb... Z kartki jest meczące przepisywanie z szablonu jak przyjdzie przepisać 50-80 czy 140 zakładów...Jak pokazałem zasłaniam zbędne okienka aby nie było pomyłki....


zdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie
2023-10-08 (13:41)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9246

13656
wpis nr 1 485 411
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

O! Wahadło ruszyło 😁

Witaj, Casanowa 🌻😊

Niestety nie mam teraz czasu na podjęcie wątku. Przez około półtora tygodnia w ogóle nie będę mieć możliwości wchodzenia na forum.
Byłoby fajnie, gdyby temat trwał, a jeszcze lepiej gdyby zawiązała się współpraca, o której swego czasu napomknęłam 😉
O tym jednak później..... o ile będzie zainteresowanie.
Poki co - bardzo miło Cię widzieć 😊
Powodzenia 🍀🍀🍀 i do zobaczenia 😉
2023-10-08 (15:59)

status casanowa
Data rejestracji: 2020-04-26
Ilość postów: 125

16170
wpis nr 1 485 425
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej Ika napisz co i jak w zabawie czary mary może jakeś postępy ...
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 194 195
Wyślij wiadomość do admina