Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

lottotest.pl - Promocja dla użytkowników multipasko.pl

2011-04-05 (23:24)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 714
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LottoTest,

Generalnie chciałem Ci pogratulować pomysłu, dopracowania poszczególnych sektorów cywilno-prawnych oraz matematycznych i sklejenia tego w całość.

Widzę, że radzisz sobie z tematem płynnie i profesjonalnie odpowiadając na wszystkie pytania użytkowników.

Generalnie zrobiłeś alternatywę dla Fortuny czy Lotto, na innych zasadach,

legalnie, bez wychodzenia z domu...

Teraz sporo osób na forum z powodu kiepskich wypłat w Lotto typuję , głównie numery ( single, parki, trójki, numer BB) w grze 49s.

Nie wiem czy się interesujesz innymi grami, ale tam jest dość dobry kurs w stosunku do DL i wiele osób już się o tym przekonało w postaci wypłacanej kasy.



2011-04-05 (23:33)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 717
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Może taki przykład :



Trafienie 1 z 10 to ( Prawdopodobieństwo zdarzenia : 1 do 4,00000 [ 25,00000% ] )

Multi Mutli : 1 z 10 , koszt nadania kuponu 2,5 , wypłata 0 zł

Lotto Test : 1 z 10, koszt nadania np. 2 zł, wypłata \"~\" 6 zł



Trafienie 1 z 7 to ( Prawdopodobieństwo zdarzenia : 1 do 7,00000 [ 14,28571% ] )

49;s : 1 z 7 , koszt nadania 2 zł , wygrana 2x6,5 = 13-2 = 11

11 : 7 = 1,571

1,571 * 4 = 6,28



Czyli jeżeli dobrze policzyłem, wypłaty są zbliżone do 49s.

Więc moim zdaniem oferta w tym przykładzie ( o ile nie popełniłem błędu)

Jest o wiele bardziej atrakcyjna niż w standardowym Lotto.

Jeżeli popełniłem błąd proszę mnie poprawić.

2011-04-05 (23:34)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 718
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiście mówię o ofercie LottoTest w stosunku do państwowego TS.

2011-04-05 (23:46)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 720
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spoke,

odpiszę, za pół godziny, może nawet bardziej szczegółowo o 49s,

zauważyłem, że w podanym wyżej przykładzie, chyba myślisz o typowaniu 1/1 (nie 1z10), tam TS płaci za 2,50 zł - 4,00 zł, u nas za 2,00 zl jest 6,00 zł,

na razie,

pozdr.
2011-04-06 (00:39)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak, dokładnie, popełniłem błąd.

Chodzi o 1 z 1.

4 - MM

~6 - Lotto Test

~6,28 - 49s

Generalnie chodzi o porównanie wypłat w stosunku do prawdopodobieństwa.



2011-04-06 (01:03)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 725
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spoke,

sorry, że czekałeś (czekasz) tak długo (ponad 1/2 godz.) na odp.



Właśnie - inaczej można porównywać ofertę LottoTest do TS (w zakresie tzw. wygranych niższych stopni), a inaczej rzecz ma się z bukmacherami, bo rozumiem, że w 49s ludzie grają u buków!



Twój przykład z wypłatami za 1/1 daje wynik takiego porównania naocznie lepszy, pozostałe propozycje LottoTest - także są dobrze, bo sprawiedliwie, skalkulowane, a to wszystko wynika z różnicy między regulaminami TS i LottoTest.

Jak np. w tym co do M.Mori napisałem - w trafnym typowaniu 1/1 na LottoTest, za 8 zł dostaniesz 23 zł, a w TS za 8 zł - za trafne 1/1 - masz 12 zł (3x4,00) plus 0,50 zł reszty w kolekturze. Widać różnicę!



Co innego z bukiem.

Kursy na zakresy plusa Multi - 3,45! (betgun) albo kursy na 1/7 (w49s) - 6,5! (z BB), lub 1/6 - 7,5! (bet365) - są tak rewelacyjne, że nie do \"podrobienia\", nie da się takiego przełożenia w realu utrzymać, przenieść do formuły LottoTest i wprowadzić do oferty!

Są dwa główne powody -

1) podatek

- u zagranicznego buka - nie ma żadnego (stąd te polskie ustawowe antyhazardowe zakazy),

- u nas, nawet przy tej formule z umową o dzieło z prawami autorskimi - wychodzi średnio! 9%.

2) koszty

- niskie koszty i masówka, automatyzm - u buka, który trzyma Twoja kasę (i obraca), a najlepiej chciałby jakbyś tylko wpłacał, a Twoje koszty wypłaty bywają różne (w tym limity), co też trzeba kalkulować.

- u nas - indywidualne traktowanie klienta (formuła prawna umowy cywilno-prawnej) a więc stosunkowo duże koszty księgowości i transferów (nie trzymamy Twoich pieniędzy).



Nie mniej, Spoke, myślę o innych propozycjach, 6z49 i 5z42, kolejno wdrażanych do oferty. Np za \"pewniaka\" Lotto, porównując to \"na siłę\" z bukiem - kurs by mógł wynosić ok. 5,5, czyli za 2,00 zł wypłata 11,00 zł (co oznacza brutto 10,00 zł, podatek 1,00 zł, zwrot kaucji 2,00 zł). Podobnie jest u nas z typowaniem zakresu plusa zp_1z10 (plus w 10 liczbach)



Wyjaśniam to wszystko szczerze, bez owijania w cokolwiek. Nigdy nie było w tym tajemnicy, tylko zdrowy rozsądek.



Pozdrawiam,

fajnie się pisze do rzeczowego Spoke\'go
2011-04-06 (01:18)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 726
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak, podatki opłaty itd itp.

Niestety nie można za wiele wymagać ( i dobrze, że piszesz tak jak jest ) od kogoś kto zaczyna tworzyć coś indywidualnego opierając się na polskim prawie.

I tak super to wykombinowałeś, bo lepiej wychodzi jak w MM,a to wielka różnica. Wiele osób gra w Polskie Lotto, bo jest całkowicie legalne, ogólnie dostępne, jest do wyboru wiele kombinacji , itd.

Dla wielu osób wygodą będzie ( przewidywanie numerków w domu, wraz z podglądem niektórych statystyk, które zaczynasz wprowadzać, wszystko na legalu i satysfakcja z trafienia odpowiedniej kombinacji wynagradzana wg uprzednio danej do publiczności tabeli wypłat ).



Jakieś 2 lata temu jak Kurka zaczęła interesować się 49s ze ze względu na kursy, jeszcze nikt w to nie grał. Większość typowała polskie lotto, a niektórzy zakresy na betgunie. Potem do co niektórych zaczęła docierać różnica w kursach, wypłatach, a inni poszli na nimi.

Myślę, że Twoja oferta jest bardzo atrakcyjna.

I jest to pierwsza tak poważna i dopracowana oferta na tym forum tego typu

od kąt jestem tu zarejestrowany, a uwierz mi przetoczyło się tu wiele podobnych stron i wszystkie były klapą do tego nielegalną.

Ludzie mają dobre pomysły ale albo prawo ich ogranicza, albo są zbyt chytrzy, abo nie potrafią tego rozwinąć do tego stopnia by miało to ręce i nogi.

PS nie czekałem na odpowiedź, spisuję sobie numerki z ruletki i wprowadzam do swojego arkusza i lukam na to i owo.

Kursów w ruletce z wyżej przetoczonych powodów na pewno nie pobijesz.

Ale jak dosięgasz kursów/wypłat w 49s to jest już wielki sukces.

Może w wolnej chwili skorzystam z darmowego wytypowania jakiegoś zdarzenia na twojej stronce. Ale do numerów szczęścia za bardzo nie mam , dlatego obecnie rzadko gram, mimo wszystko zainteresowanie grami losowymi nie spada



Pozdrawiam.

2011-04-06 (01:30)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z tymi kursami to jest jak z ceną cukru czy paliwa.

Tam gdzie taniej, a towar bardzo podobnej jakości lub taki sam, ludzie pędzą, mimo iż różnice nie zawsze są znaczące ( np. inny CPN - różnica kilku gr).

O cukrze mówili w wiadomościach, co się dzieje na Allegro, ludzie sprowadzają cukier firm zagranicznych w hurtowych ilościach i różnica ceny ( nawet po opłaceniu przewozu, podatków , wysyłki towaru do użytkownika) jest i tak atrakcyjna dla klienta.

Tak samo sprzedaż waluty w różnych kantorach.

Np jest 3 kantory w mieście i znam takich co 2 km piechota pójdą byle lepiej

sprzedać hehehe.



Dlatego sądzę, że głównymi dwoma plusami Twojej oferty jest :

- dobra wypłata w stosunku do prawdopodobieństwa

- legalność zawierania umowy o dzieło



W grach losowych nie każdy sobie potrafi przeliczyć takie porównanie jak dałem na przykładzie i wyciągnąć wnioski, dlatego Twój regulamin , tabele i wszystko inne musi być jak najprościej ale i jak najdokładniej sformułowane, by dotarło to bez problemów do szerokiej rzeszy ludzi, którzy chcą spróbować.
2011-04-06 (02:06)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 731
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spoke,

dzięki za uwagi,

pisałem już o tych regulaminach, i tak i nie, Służba Celna i Urząd Skarbowy pewnie by chciały, by były proste, krótkie, a liczby wpisywane w \"okienka\", jak na multipasko. Domyśl się co by było za chwilę!



U nas, na pierwszej stronie serwisu daję taki prosty przykład zawierania umowy (1/1),

jest też tabelka \"kursowa\",

a więc niezbędne minimum.

Bardziej bym wolał tematykę rozwinąć na blogu, tyle, ze nie ma na tyle czasu.



Piszesz, \"Może w wolnej chwili skorzystam z darmowego wytypowania...\"

Jasne, od początku jest taka propozycja, szczególnie dla aktywnych użytkowników multipasko - \"Wypróbuj za darmo...\"

Nie widzę adresu mailowego w Twoim profilu,

Bardzo proszę - podaj namiar przez formularz kontaktowy z naszej strony.

Z przyjemnością prześlę \"bonus startowy\".

Jeszcze raz dziękuję za rzeczową ocenę

Pozdrawiam
2011-04-06 (13:20)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 825
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skorzystałem z darmowego typowania.

Wynik jest mało istotny.

Na początku musiałem się rozejrzeć gdzie co i jak, a potem już szybko poszło..
2011-04-06 (13:29)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 829
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://www.lottotest.pl/oferta/kontrakty-analizy-multi-multi/227-kontrakt-pl20z804z10.html



Dlaczego w tej tabeli poniżej, są wynagrodzenia dla kaucji od :

0,67 zł do 2,67 zł. A ja mogę wpłacić kaucję od 2zł do 8 zł ?



Nie rozumiem tego, tzn po co są podane wyniki wynagrodzenia dla kaucji,

mniejszych niż 2 zł, skoro minimalna kaucja to 2 zł ?



Może coś źle zrozumiałe, to wszystko takie nowe jak to PASKO mówi.

Proszę o wyjaśnienie.

2011-04-06 (13:58)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 846
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam, Spoke,



wyjaśnienie dot. kaucji:

z warunków i parametrów kontraktu (jak w linku, który podałeś)

Analiza (typowanie) Analiza/Kontrakt: PL_20z80_4z10++

zakres: 4/10 + 5/10 + >5/10

a więc warianty, trzy warianty:

1. poprawne wykonanie analizy potwierdzone wylosowaniem:

4 z 10 liczb

2. poprawne wykonanie analizy potwierdzone wylosowaniem:

5 z 10 liczb

3. poprawne wykonanie analizy potwierdzone wylosowaniem:

6 lub więcej liczb (>5)

i tak też, na trzy, jest podzielona kaucja, 2,00 zł / 3 = 0,67 zł, dla każdego wariantu (8,00 zl / 3 = 2,67 zł)



z kalkulacji (też w tym miejscu, co podałeś) wynika i jest to wyszczególnione, że jeżeli jest poprawny któryś z wariantów, to zwrot kaucji (w wypłacie dotyczy takiej właśnie kwoty jak z podziału),

np. trafione 5/10 - kaucja 0,67 zł, brutto 9,00 zł, podatek 1,00 zł, netto 8,00 zł, zwrot kaucji 0,67 zł, wypłata 8,67 zł.

w efekcie wpłaty kaucji 2,00 zł, w takim trafionym wariancie, masz 8,67 zł do wypłaty.



powodzenia,

trafnego typowania życzę,

pozdrawiam
2011-04-06 (14:01)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 848
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za wyjaśnienie .

Mogę wiedzieć ile osób na losowanie o 14.00 zatypowało u Ciebie ?

Czy jest to tajna informacja.
2011-04-06 (14:04)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 850
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

informacja jest poufna, nie publikowana, jak to mówią regulaminy

a w sumie jest to tajemnica handlowa,

zapytaj jakiegoś buka, czy ujawniłby obroty?

pozdr.
2011-04-06 (14:09)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 852
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i ile trafiłem ?

2011-04-06 (14:31)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

np. to Trafiłem 5/10 w MM o 14.00 .

Z tabeli i Twojej wypowiedzi wynika iż, zwrot w tym wypadku to :

8,67 - 2 = 6,67 Lotto Test

4,00 - 2,5 = 1,50 Lotto



Jest różnica, jest !

Swoją drogą dawno nie grałem w MM, jakieś 2 lata i zatypowałem dzisiaj

dwiema metodami z brzegu i jak ładnie ?

Fajna zabawa. Polecam.
2011-04-06 (14:36)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 862
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spoke,



wybacz, ze nie piszę od razu - nie samym Spoke\'m człowiek żyje, jak to się mówi...

Typowałeś poprawnie (wynik Twojej analizy jest poprawny, w jednym z wariantów), co nie upoważnia mnie do rozgłaszania tutaj, ile \"wygrałeś\", tym możesz się sam pochwalić, gdyż nie podawałeś tutaj, ani na forum, ani w typowaniach, swojej propozycji.



Ty się lepiej zastanów, co z wypłatą?,

czy się zarejestrujesz formalnie?, podasz kanał do wypłaty?, komu przypisać podatek (NIP)? czy to wszystko nam zostawiasz do wyboru? wtedy, wg regulaminu, decydujemy gdzie Ci postawić środki do dyspozycji, a znamy tylko adres e-mail, prawda?



Spoke,

na razie, muszę się zająć rozliczeniami,

gratuluję udanej próby, ciekawe, czy Cię to zachęci do dalszej współpracy?

pozdrawiam
2011-04-06 (14:39)

status tomcio1972
Data rejestracji: 2008-06-25
Ilość postów: 7633

3569
wpis nr 413 864
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"komu przypisać podatek (NIP)\"



Czyli po zarejestrowaniu się wszystkie moje wygrane będą zsumowane na koniec roku i zostanie mi wysłany PIT-11.



Tak?



A ja wtedy będę musiał się rozliczyć z US.



Tak?



Proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii.
2011-04-06 (14:44)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 413 865
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No czekam na odpowiedź pytania tomcia.

Bo ja nie chce wypełniać żadnych pitów.

2011-04-06 (15:57)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 873
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

tomcio1972, Spoke,

Po pełnym zarejestrowaniu - tak, dwa razy tak,

a dokładniej, pisane było w tym temacie prawie na początku (17-01-2011):



pytania (także w mailach) się powtarzają, cytuję więc jedną moją odpowiedź:



mamy dwa przypadki:



1 - bardziej oficjalny

nasz klient (wykonawca) rejestruje swoje dane osobowe i kontaktowe w pełni, z NIPem

zawieramy umowę bezpośrednio: Agencja - Autor i wtedy:

\" Umowa rodzi obowiązek płatnika u Zamawiającego (obliczenie, pobranie i wpłata podatku od umowy oraz sporządzenie deklaracji-informacji podatkowej),\"



kalkulacja obejmuje podatek, publikujemy wyliczenie brutto-neto

http://www.lottotest.pl/regulaminy/172-zacznik-wzor-umowy-agencja-autor.html



albo



2 - mniej oficjalny

nasz klient (wykonawca) nie podaje wystarczających danych, chociażby NIPu, a tylko e-mail, co wystarcza,

zawieramy umowę pośrednio, przez agenta pełnomocnego - Agent-Autor i wtedy:

\" Umowa o wykonanie dzieła, autorskiego utworu – wyniku analizy (kontraktu) statystycznej, z dyspozycjami w zakresie praw autorskich, jako umowa o dzieło zawarta pomiędzy osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej, dla Wykonawcy stanowi przychód z „innych źródeł”, opodatkowany na zasadach ogólnych, wykazywany w rocznym zeznaniu podatkowym, nie rodzi obowiązku płatnika u Zamawiającego (obliczenie, pobranie i wpłata podatku od umowy oraz sporządzenie deklaracji-informacji podatkowej) ani obowiązku wpłaty zaliczki na podatek dochodowy od tej umowy przez Wykonawcę w trakcie roku podatkowego\"

http://www.lottotest.pl/regulaminy/174-zacznik-wzor-umowy-agent-autor.html



kalkulacja obejmuje podatek, publikujemy wyliczenie brutto-neto, nie mamy go jak bezpośrednio \'zaliczyć\' wykonawcy, więc \'zaliczamy\' agentowi, wykazujemy wobec US, a wykonawca, otrzymując takie samo wynagrodzenie netto (i zwrot kaucji), jak w 1. przypadku, ma czysto teoretyczny obowiązek sam się rozliczyć na koniec roku (do 30-04-)

powtórzę - teoretyczny!,

a jako przykład, często podawany przeze mnie w różnych rozmowach, zapytam -

czy jak Twój znajomy, osoba fizyczna, wykafelkuje Ci, także osobie fizycznej, artystycznie łazienkę (to właśnie taka umowa ze sprzedanym prawem autorskim zawarta ustnie) to czy On będzie się tym \"chwalił\" przed US-em? i płacił podatek?

Przykładów umów między osobami fizycznymi, zawieranymi na codzień, a nie rozliczanymi podatkowo, są tysiące, setki tysięcy!



A wracając do sedna - my wówczas nie zaliczamy Tobie podatku, nie sporządzamy PIT-u dla Ciebie bo \'zaliczamy\' go wcześniej komuś innemu, aby nie być nawet posądzonym o \"uszczuplenie przychodów Skarbu Państwa\", podatek płacimy!

Od nas US nie wie nic o Tobie, nie informujemy go, a podatek na koniec roku rozlicza \"nasz-wasz\" agent, zresztą b. zadowolony z wykazanego \"dochodu\", a wszystko do US ma już zapłacone.



Powiem szczerze, zawsze jest jakiś odsetek osób, które nie chcą się rozliczać z US, z różnych powodów, mimo, że mają już zapłacony ten podatek. To sprawa osobistego wyboru, nie wnikamy w to zupełnie.



Nie mniej, wg mnie, generalnie, opłaca się zarejestrować dane, zawierać umowy bezpośrednio (oficjalnie) aniżeli trochę anonimowo (mniej oficjalnie), bieżące wynagrodzenie takie samo, tyle, że w 1. przypadku już odprowadzony podatek i my sporządzamy PIT11 na koniec roku, a nie wtedy samemu nawet jeśli teoretycznie, \'powtórnie\' opodatkowywać sobie dochody, jak np. ruszy człowieka sumienie (taki żart).



Formularz rejestracja/aktualizacja:

http://www.lottotest.pl/rejestracjaaktualizacja-danych-osobowych.html

zawiera także dane odnośnie wyboru sposobu wypłaty, jak i gdzie wypłacać wynagrodzenia, może być wypełniony zasadniczo właśnie w tym celu, a bez NIP-u i Pesela i tak nie możemy sporządzić PITu-11, tyle, że o tym teoretycznym obowiązku rozliczeniowym musimy Was informować chociażby przez publikację takiego stwierdzenia we wzorze umowy.



tomcio1972, Spoke, to nie są porady podatkowe, tylko życiowe spostrzeżenia, a zasada zdrowego rozsądku cały czas obowiązuje, jak w typowaniach zresztą też.



Pozdrawiam Was

i wszystkich, obecnych i przyszłych, klientów LottoTest
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina