Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

lottotest.pl - Promocja dla użytkowników multipasko.pl

2011-02-24 (20:14)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 402 613
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jasne! nie ma takiej potrzeby, (dla multipaskowiczów), aby rozszerzać ofertę typowania parek...



przy okazji - w związku z rozmowami z jedna taką kolekturą,

i w związku z jednym ciekawym mailem (od multipaskowicza),

czy, chcielibyście, jako nasi klienci, obecni i przyszli klienci! mieć możliwość, aby równocześnie zlecić nadanie swojego typowania na normalny kupon w kolekturze? za normalną cenę? bez dodatkowych opłat?

myślę, że dla typujących, szczególnie dziesiątkami, to byłaby ciekawa oferta,

bo 4, 5, czy 6 lepiej wychodzi w LottoTest, a jak jest więcej - to lepiej odbierać w oddziale ts! Prawda? Typowanie 1, 2 lub 3 już się u nas sprawdziło, widać różnicę, więc może warto nad tymi kuponami z \"dziesiątkami\" jakoś pomyśleć?

od idei portalu dla sympatyków - analizujących, do sympatyków - także wygrywających!



zależy mi na Waszej opinii,

a wpisy na forum albo maile na kontakt-zapytanie z naszej strony serwisu LottoTest mają duże znaczenie!

pozdrawiam
2011-02-25 (13:41)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 402 768
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Serwis Przelewy24 dodał naszą stronę na listę punktów, w których można bezpiecznie dokonać płatności poprzez Przelewy24:

http://www.przelewy24.pl/cms,36,sklepy_on_line.htm?brand=21

jesteśmy w dziale \"Multimedia... \"?



pozdrawiam
2011-02-27 (16:41)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 403 378
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

tak odnośnie \"zakresów plusa\", jako, że to dość popularne tu na forum,



w Serwisie LottoTest, w dziale Prognozy, dodaliśmy naszą przeglądową analizę aktywności - wystąpień plusa, dającą obraz potencjału wylosowania przedziału, a wykresy budujemy wypróbowaną metodą analizy skumulowanej ilości wystąpień i krotności odchylenia wartości od średniej względem odchylenia standardowego (xn-Xśr)/σ



przykład, dla - analizy skumulowanej ilości wystąpień w 60 + 40 + 20 + 10 + 4 ostatnich los.:



podejście typowo statystyczne daje obraz zarówno \"ciepłych\" jak też \"chłodnych\" zakresów plusa, wybór metody typowania dobiera się indywidualnie.

cały przegląd potencjału wylosowania plusa dostępny w Prognozach:

http://www.lottotest.pl/prognozy/analiza-aktywnoci-zakresy-plusa-multi-multi.html

myślę, że warto spojrzeć, porównać z typami Perkuna, Sunmena1 i innymi.

i nie chodzi o konkurencję, my nie podajemy strategii tylko przetworzone dane do dalszych analiz, dla ułatwienia!



Zapraszam

Pozdrawiam
2011-03-05 (02:07)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 404 928
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dobre typowanie Janusa w temacie \"Programiki - Wspomagacze.....G-16\",

dobre, bo wypłata większa od kosztu, co prawda \"na sucho\", ale zawsze,

gratulacje!.



przy okazji przypominam, że zakresy plusa na LottoTest (od 1 do 10) można typować nie koniecznie sztywnymi przedziałami liczb, a podając dowolna grupę liczb, którą umownie nazywamy zakresem.



zapraszam, pozdrawiam
2011-03-09 (23:44)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 406 290
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ponownie -

dobre typowanie Janusa w temacie \"Programiki - Wspomagacze.....G-16\",

dobre, bo wypłata większa od kosztu, co prawda \"na sucho\", ale zawsze,

gratulacje!.



tam też napisałem:

09-03-2011 po g. 22:15 Janus policzony:

za 1z1. = 5,97 zł,

za 3z5++ (4/5) = 19,88 zł,

za 5z10_ = 11,97 zł,

za 4z10++ (4/10) = 2,91 zł.

w sumie: 40,73 zł > 26,00 zł (koszt)



na multipasko dzisiaj dobre typowania (np. 5 x 7/10 i 10 x 6/10 !), stąd wypłaty niższe niż przeciętnie bywają,

ale szczerze gratuluję!

pozdrawiam
2011-03-19 (21:00)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 408 748
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam, wszystkich typujących na multipasko,

a szczególnie tych co podają dziesiątki multi,

a najbardziej tych, którym się zdarzy 0/10, żadnej trafionej!



Mam propozycję, oczywiście promocyjną, dla użytkowników multipasko.

Pasko płaci za trafioną szóstkę w Lotto, a my chcemy odwrotnie, wynagrodzić i jakoś pocieszyć tych, którzy nie trafili w Multi i mieli 0/10.

Podarujemy, każdemu, kto wytypował 0/10, bonus, w postaci przedpłaty, do wykorzystania w serwisie LottoTest, a więc możliwość zarobienia jakichś pieniążków na pocieszenie.

Bonus można wykorzystać na dowolne typowanie, podać wynik swojej analizy, wpłacić kaucję tym właśnie bonusem i przy poprawnym typie po prostu zarobić.

Na marginesie, przypomnę, że w Polsce tylko u nas można typować 0 z 10 w Multi za prawdziwe pieniądze, a przeciętne wypłaty za 0/10 są rzędu 30 zł.

A więc - promocja (do odwołania) dla tych, zwykle kilkunastu, typujących, z wynikiem 0/10.

Wystarczy, aby po losowaniu, zgłosić nam taki akces, przez formularz kontaktowy w Serwisie LottoTest - przygotujemy i wyślemy na maila środki (bonus), aby można było skorzystać z naszej Oferty.



Dla przypomnienia - zawsze, ok. 15 min. po losowaniu aktualizujemy na stronie tabelki wynagrodzeń, dla wszystkich kontraktów, w tym zakresów plusa.







pozdrawiam i zapraszam
2011-03-27 (01:09)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 410 532
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,

czytelników forum, typujących na multipasko i tych typujących na LottoTest.



Pasko, na wstępie pisał, że jest wizja, że ja konkretnie mam wizję.

Fakt, idea portalu dla sympatyków gier liczbowych, z częścią transakcyjną, z ideałem sprawiedliwego zysku, na zasadzie spółdzielni, to jakaś wizja.

Zasada spółdzielni polega m.in. na tym, że jej członkowie dają wkład, pracę, a dzielą się dochodem, itd.

W naszej nieformalnej \"spółdzielni\" w pełni zadziałało tylko to dzielenie, wypłaty zależne od typowań na multipasko, od bilansu multi.

Wypłaty, raz większe, raz mniejsze, sprawiedliwe, zależne od trudności typowania, czasem bardzo atrakcyjne!

Tyle, że w spółdzielni wkłady są zawsze pierwsze, a podział i wypłaty później.

A w naszej \"spółdzielni\" na odwrót, ryzyko podjął organizator, czekający na uczestników, aby wspólnie działać w przyszłości, dla wspólnego dobra.

Tyle, że - no właśnie - w przyszłości, a póki co, jak \"spółdzielców\" niewielu, to jaka to spółdzielnia? Jaka wizja spółdzielni? Pozostaje tylko idea.



Pasko miał rację. Powiedział mi na początku, że chętnych może nie być zbyt wielu. Skąd to wiedział? Mówił, ze kiedyś próbował coś wdrożyć, że nie wyszło.

Pomyślałem wtedy, że idea się obroni, jak warunki będą dobre.

I co? Warunki niezłe, wypłaty dobre, tylko chętnych mało. Dlaczego?

Tego do końca nie wiem. To wie tylko Pasko. Zna swoich użytkowników.

A może to takie typowo ...polskie.

Brak zaufania, przekonanie, że wszyscy inni oszukują, naciągają, wykorzystują?

Nie chcę wnikać dalej.



Trzeba raczej pomyśleć o konkretach.

Skoro tu nie sprawdza się idea wspólnego działania, to po co się odwoływać do bilansu wspólnego typowania na multipasko? a ponosić samemu to ryzyko?

Myślę o zmianie sposobu obliczania wynagrodzeń za poprawne typowania.

Po pierwsze stałe stawki, bez niespodzianek, typu 500 zł za 3/3, 50 zł za 2/2, co dawała spółdzielnia, wg bilansu.

Po drugie nowości, jak np. typowanie a\'la progresja, nazwijmy to progresją czasową, gdzie wynik byłby poprawny, jeżeli się sprawdzi np. do 5 losowań dla 1/1.

Zmiany w portalu muszą zająć trochę czasu, ale być może od 1 kwietnia \"wizja\" i idea spółdzielni dla multipasko będzie raczej zanikać.



Tyle wniosków i przemyśleń przed zmianą czasu na letni, oby lepszy dla wszystkich.

Pozdrawiam,

szczególnie ciepło typujących w realu.

2011-03-27 (11:48)

status tomcio1972
Data rejestracji: 2008-06-25
Ilość postów: 7633

3569
wpis nr 410 591
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Myślę o zmianie sposobu obliczania wynagrodzeń za poprawne typowania.

Po pierwsze stałe stawki, bez niespodzianek, typu 500 zł za 3/3, 50 zł za 2/2, co dawała spółdzielnia, wg bilansu. \"



>>>>>>>> zaczyna mi się to podobać



Jedyny problem ( jak dla mnie) to ograniczenie do 8zł za jedną analizę.

Lubię czasami ryzyko i grę za wysokie stawki typu 20/50/100zł za kupon.





Przy obecnych wypłatach:



2z2 - 31zł

2z3 - 10zł

3z3 - 101zł

4z5 - 502zł

6z10 - 268zł



warto pomyśleć o grze



Ale jeśli zależy to od typowań i trafie 3/3 a wypłatę mam 50-60zł to już jest nie wesoło.





Pozdrawiam i gratuluję pomysłu.

Zawsze jest to jakaś alternatywa od czasu kiedy nie można grać w Totomixie ani w Fortunie.
2011-03-27 (13:27)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 410 607
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

tomcio1972,

piszesz

>>>>>>>> zaczyna mi się to podobać

... o zmianie sposobu obliczania wynagrodzeń za poprawne typowania.

... stałe stawki, bez niespodzianek, typu 500 zł za 3/3, 50 zł za 2/2, co dawała spółdzielnia, wg bilansu.



no właśnie! w tym problem!

że gdyby \"spółdzielnia\" faktycznie zaistniała, przez liczbę uczestników (np 100 czy 200), można byłoby tak płacić, jak na to wskazuje bilans.

bo przyjęto, ze tworzy się fundusz tak, jakby wszyscy typujący na multipasko zatypowali i wpłacili minimalny udział, po 2 zł.

wówczas możliwe były niespodzianki, po 500 zł, w sumie teoretyczne, na ryzyko LottoTestu, bo \"spółdzielnia\" pozostała teoretyczna,



a więc, widzisz tomcio1972, zabawa dobra, tyle, że kosztowna,

stąd konieczność likwidacji niespodzianek typu 500 zł, a stałe stawki, trzymając się przykładu typowania 3/3 to rząd wielkości 98 zł, a za 2/2 to około 23 zł.



tomcio1972, jak czytam Twoją pochwałę, (>> zaczyna mi się to podobać), to widzę, że pomyślałeś, że takie stawki, 500 zł, 50 zł, powinny się pojawić na stałe, a ja wręcz odwrotnie, że nie ma jak tego utrzymać,

może, gdyby nie było przecinka w moim tekście \"...bez niespodzianek, typu...\" wypowiedź byłaby bardziej precyzyjna.



A wracając do meritum,

tak właśnie rodziła się wizja:

\"to jakaś alternatywa od czasu kiedy nie można grać w Totomixie ani w Fortunie\",

tak zostało to skalkulowane, żeby było podobnie, a nawet lepiej,

pamiętam, jak TotoMix płacił (za 2,- zł wkładu):

1/1 - 5,60 zł

2/2 - 17,50 zł

3/3 - 92,10 zł (jak dawali bonus 3k)

a więc rok temu zacząłem tę ideę testować, kalkulować i wprowadzać w życie, sądząc, m.in. że na multipasko, w gronie fachowców, można zrealizować pomysł \"spółdzielni bukmacherskiej\" dla wspólnego dobra, a co najmniej 100 czy 200 użytkowników,

a teraz przyszedł czas modernizacji, bo \"spółdzielnia\" trochę mniejsza,

tomcio1972 - ograniczenie stawki do 8,- zł wynika z tego samego, ogólnego powodu \"małej spółdzielni\",



dziękuję za wypowiedź,

pozdrawiam
2011-03-27 (13:36)

status tomcio1972
Data rejestracji: 2008-06-25
Ilość postów: 7633

3569
wpis nr 410 613
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LottoTest >>>> wystarczyłyby takie wygrane za 2zł:



2z2 - ok 20zł

3z3 - ok 90-110zł

4z4 - ok 350-400zł

5z5 - ok 1500-1800zł





4z5 za ok 500zł czy 6z10 za ok 250zł to według mnie są super wygrane.





Ciężko będzie stworzyć spółdzielnię 100-200 graczy.

Raczej nie ma szans.



Ludzie wolą grać za 2,5zł w TS i gdy uda im się trafić 6z10 to wygrywają 12zł.

Potem tylko piszą na czacie jaki to TS jest złodziej że płaci tylko 12zł.





Można by pisać o tym dużo ale po co...



Wystarczy poczytać czat multipasko i wszystko wiadomo.





Pozdrawiam.
2011-03-27 (17:31)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 410 688
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja myślę, że pozyskanie nawet 10% użytkowników z bilansu do takiej gry było by mocno trudno pozyskać, nawet przy maksymalnie agresywnej reklamie.



Dlaczego?



Otóż typowanie u mnie jest w 100% darmowe i w 100% anonimowe, i to skłania ludzi do tej zabawy. Właśnie te dwie rzeczy bardzo często są najważniejsze.



Ludzie sobie typują, rywalizują między sobą w rankingach, gratulują najlepszym, itd. Nie potrzeba im płacić i zarabiać na tym (co przecież nie jest takie oczywiste, bo ostatecznie większość i tak przegra a nie wygra, chyba, że LottoTest by ciągle na tym wychodził na minus).



Skąd w ogóle zrodził się pomysł takiego działu? Jak kiedyś widziałem w telewizji, że zaczyna się losowanie, to szybko brałem kartkę i wybierałem sobie 10 liczb, na to samo namawiałem np. brata. Chcieliśmy się po prostu \"zabawić\", czy trafimy. Jeśli komuś się udało, to drugi był pod wrażeniem, leciało się do mamy i pokazywało \"patrz ile liczb bym trafił\". Nie potrzebowałem grać, żeby mieć w tym momencie satysfakcję. Częściej również w takich zabawach \"przegrywałem\" i wtedy mogłem się tylko cieszyć, że nie zapłaciłem za to.



multipasko.pl jest taką platformą, która pozwala DZIELIĆ SIĘ tą np. radością z trafień publicznie. Świadkiem tego są setki osób. Po trafieniu można być dumnym i inni mogą Ci pogratulować i podziwiać Twoje szczęście.



Gdy dojdą do tego pieniądze i pełna utrata animowości, zaczyna się kończyć zabawa, a zaczyna się coś poważniejszego. Ktoś na tym zarabia, ktoś traci pieniądze. To już jest inna działka (chociaż tak jak mówię wielu na pewno byłoby zainteresowanych, ale powyżej 10% bym nie oczekiwał).



To tak gwoli \"skąd wiedziałem\".



Pozdrawiam,

Janusz
2011-03-27 (17:41)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 410 691
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ponadto jeszcze dodam... regulamin jest mega dokładny, ale większość ludzi na pewno odstrasza stopień jego skomplikowania.



Sposób pobierania wpłata, kaucje, sposób naliczania wypłat.. niby proste, ale jednak jakieś takie nowe, niespotykane, przerażające.



Również myślę, że informacja, że za to dostanie się PIT-11 na koniec roku i żona zacznie się pytać co to jest, 90% grających mężczyzn przerazi na starcie





No po prostu nie ma o czym mówić, żeby 100% dobrze bawiących się osób, nagle wyszło z ukrycia i zaczęło się bawić w takie rzeczy. Jestem pewny, że część osób ma dobrze płatną pracę i jeśli już wygrać to setki tysięcy, bo jakieś tam pojedyncze złotówki im nie głowie. A do kolektury jak jest kumulacja to większość pójdzie, bo i w pracy wielu się zapyta \"czy zagrałeś\", jakby to było takie normalne i oczywiste.
2011-03-28 (23:28)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 411 171
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko,

dzięki za pewien rodzaj podsumowania, także za krytyczne uwagi.

Zobaczymy jak to dalej pójdzie.



Póki co, zgodnie z zapowiedzią, od jutra, 29-03-2011r, wprowadzamy stałe wynagrodzenia za poprawnie podane wyniki analiz.

Tabelki wynagrodzeń:



Wypłaty minimalne -







i maksymalne -







zapraszam,

uwagi mile widziane

pozdrawiam
2011-04-02 (15:43)

status piotker
Data rejestracji: 2011-04-02
Ilość postów: 2

12976
wpis nr 412 763
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zaszalałem za 8 zł na 4/10++. I co dalej? co mogę wygrać?
2011-04-02 (22:06)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 412 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witaj piotker,



\"zaszalałeś\", czyli zdecydowałeś, że możesz poprawnie wytypować 10 liczb, z których będą jakieś trafione w najbliższym losowaniu multi multi, wpłaciłeś kaucję, otrzymałeś potwierdzenie (2x) czyli zawarliśmy umowę (o wykonanie dzieła, autorskiego utworu - wyniku analizy statystycznej, z dyspozycjami w zakresie praw autorskich),



a jeżeli efekt, czyli podany przez Ciebie wynik będzie poprawny,

to oznacza wypłatę wynagrodzenia (ze zwrotem podzielonej na warianty kaucji),

za poprawny wynik typowania - 4z10 albo 5z10 albo więcej niż 5z10,

przy wpłaconej kwocie kaucji 8,00 zł (maksymalna) możliwe są następujące warianty wypłaty:

- 12,33 zł (za 4z10)

- 35,67 zł (za 5z10)

- 135,00 zł (za 6z10 lub więcej)

wypłaty za poprawne analizy realizujemy obecnie w czasie ok 2-4 godzin po losowaniu w sposób wskazany przez użytkownika (przelew bankowy, Moneybookers, PayPal, SkyCash lub przedpłata do wykorzystania)



Życzę trafnego, poprawnego typowania!

Pozdrawiam
2011-04-05 (19:32)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 413 602
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LottoTest



nie jarze tego tematu i tej gry ....... np. typuje 1z1 i trafiam a wpłaciłem 8 zł i skąd takie wygrane ..... ty mi wypłacasz o co w tym chodzi .....



pozdro....

2011-04-05 (19:33)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 413 603
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LottoTest



i czy ja muszę typ[ować czy tylko wpłacam kasę a Ty ją mnożysz ....
2011-04-05 (21:58)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 413 665
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fajne pytania M.Mori,

musiałem kilka razy przeczytać, żeby zrozumieć, co chcesz naprawdę wiedzieć.



A jeżeli zrozumiałem, bo pytasz o co chodzi i czy musisz typować, ty prawdę mówiąc, tu na multipasko większość typuje i większość wie o co chodzi, ale gdybyś chciał wpłacić i nie typować, proszę bardzo, i co wtedy?

A na poważnie, pytałeś o te rachunki, od 8 zł na przykład, pytasz skąd takie wygrane - popatrz, wpłacasz Ty i typujesz 1/1, wpłaca dwóch innych po 8 zł, też typują, wszyscy jakoś przecież rywalizują, ale tylko Ty trafiasz, tzn podajesz prawidłowy wynik - czy nie należy Ci się w sumie 24 zł? Należy!

Tak, mniej więcej to jest zorganizowane, masz taką możliwość, wpłacić, typować, zarobić! W tym przykładzie wypadło jeszcze zapłacić 1 zł na podatek, ja go odprowadzam, a Ty dostajesz 23 zł.

Wyprzedzając inne, kolejne pytania, jak wpłaci takie 8 zł, ktoś czwarty i nie \"trafi\", to pokryje moje koszty, w tym także koszt mojej pracy.



Czyli, podsumowując, żeby \"pomnożyć\" Twoją kasę, musisz najpierw ją wpłacić, ale wypadałoby abyś także typował, żeby Ci coś wypłacić.



czy dobrze zrozumiałem Twoje pytania?

myślę, że moja odpowiedź jest w tym klimacie, a także prosta, rzeczowa.



Pozdrawiam
2011-04-05 (22:35)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 413 683
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LottoTest



teraz rozumiem ...... wyjaśniłeś to prosto i zrozumiale ..... a martwiłem się gdzie jest twoja działka ..... no ale fajne rozwiązanie tej zabawy ..... mnie akurat drobne nie interesują , ale jak ludziska zaczną grać na setki to daj znać i może się przyłączę ......



pozdro.....
2011-04-05 (22:43)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 413 692
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LottoTest



gdyby ludzie zaczęli tu grać to gra miała by dobry kurs ale potrzeba wielu graczy .......
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina