Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

lottotest.pl - Promocja dla użytkowników multipasko.pl

2011-01-16 (22:23)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 391 291
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Pan Roman Strzępka tworzy serwis lottotest.pl



Miałem przyjemność kiedyś spotkać się osobiście z panem Romanem, który ma wizję jak wykorzystać typowania na stronie multipasko.pl do wspólnego zarabiania pieniędzy.



Trzeba zarejestrować się i można coś darmowo pograć, z możliwością wygranej.



Więcej na http://www.lottotest.pl/promocje-info.html



Telefon do Pana Romana: 501107859



Bardzo fajny gość i jak powiecie, że jesteście z multipasko.pl to macie obiecane kilka złotych na darmową grę.



Myślę, że warto przeanalizować.



Pozdrawiam,

2011-01-16 (23:40)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 316
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,

dziękuję Ci Pasko!

zapraszam na stronę, zapraszam do skorzystania z promocji,

przy okazji - nasze motto: Ty decydujesz, Ty zarabiasz!

a ile?, konkretnie, po każdym losowaniu wiadomo, na podstawie bilansu.

wkrótce zamieszczę na stronie instrukcje - Krok po kroku, czy tez Jak zacząć?



a tymczasem tabelka z wynagrodzeniami, aktualizowana dwa razy dziennie:





pozdrawiam wszystkich i zapraszam
2011-01-16 (23:56)

status jorgus
Data rejestracji: 2010-09-15
Ilość postów: 166

12660
wpis nr 391 318
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Wizualnie temat ciekawy

Merytorycznie? jak dla mnie potrzebne bliższe i bardziej zrozumiałe wytłumaczenie o co chodzi:)

Mam nadzieje, że autor strony wyjaśni w szczególach istote tematu:)

Pozdrawiam
2011-01-17 (00:07)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 328
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

o.k.,

trzeba, to trzeba, zrobię krótki, nieregulaminowy opis, co?, jak?, po co? i ...za ile?

pisałem do Pasko, że najtrudniej zrobić coś krótko, co jest bardzo obwarowane regulaminami, dla ochrony wszystkich, użytkowników i mnie, organizatora, aby nie być posądzony o bukmacherkę, chociaż przecież podobne.

regulaminy, dość skomplikowane, muszą zostać, dla dobra nas wszystkich, ale instrukcje - step by step, będą - wkrótce!



Jorgus - dzięki za pierwszą uwagę,

daj znać przez formularz http://www.lottotest.pl/kontakt-zapytanie.html

Tobie pierwszemu wyślę środki startowe,

Wypróbuj za darmo, bez kosztów!

pozdrawiam
2011-01-17 (10:14)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 391 371
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"ma wizję jak wykorzystać typowania na stronie multipasko.pl do wspólnego zarabiania pieniędzy.\"



Tylko żeby nie był to kolejny zryw bez pokrycia.



Sama strona jest OK, ale po co informator na temat tego i owego?

Jak na razie nie ma niczego konkretnego, co jak rozumiem ma się zmienić.

Czy jest to kolejne wspólne granie, takie jak na innych portalach?
2011-01-17 (12:00)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 396
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

trochę jak z Radia Erewań:

nie - granie, a analizowanie - typowanie;

nie - wspólne, a indywidualne - typowanie, wynagradzanie za analizy;

nie - kolejne, a pierwsze, innowacyjne, w oparciu o kodeks cywilny, zawieranie umów cywilno-prawnych drogą elektroniczną;

nie \"nie ma niczego konkretnego\", bo jest Oferta, czyli wybór analiz do zrealizowania, a więc możliwość wytypowania ich konkretnych wyników;

a informator ma pomóc jedynie w przebrnięciu przez nudne, niestrawne lecz niezbędne regulaminy.



Jest także - wspólny punkt odniesienia - platforma typujących na multipasko.pl - i obliczanie wynagrodzeń (wypłat) jak dla ogółu typujących u Pasko (tabelka aktualizowana po analizowanych zdarzeniach (losowaniach).



do czasu osiągnięcia rzeczywistej liczby \'typujących\' na LottoTest jak na Multipasko - to jest mechanizm wyliczający, bilansujący, także po to, by nie zarzucić nam manipulowania danymi - wynagrodzenia wynikają z procentowego udziału poprawnie wykonanych analiz (trafionych typowań) w stosunku do wpłat użytkowników (liczby typujących na multipasko)



Zobowiązałem się wobec Pasko, że Informator będzie, chociażby ze względu na innowacyjność projektu, więc będzie wkrótce dostępny, także dla tych, którzy wolą opis typu \"step by step\"



pozdrawiam i zapraszam
2011-01-17 (12:54)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 391 418
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pożyjemy,, zobaczymy,,

w kraju z zakazem hazardu

sam chętnie poczytam o co biega w tym wszystkim



bo sama zabawa o pietruszkę mnie nie rajcuje ,,i nie interesuje



pozdrawiam
2011-01-17 (14:53)

status lottotest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 467
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witaj, tczew 1958,

my także nie uprawiamy pietruszki,

tabelka z obowiązującymi kwotami wypłat, na początku wątku, 3 wpis, jest aktualna zwykle w 15 minut po losowaniu.



nie uprawiamy też hazardu, to jest propozycja dla analizujących takie zjawiska statystyczne, jakimi są wyniki losowań gier liczbowych, a więc, jak się tu mówi, dla - typujących.



a \"o co biega w tym wszystkim?\", jak piszesz -

a właśnie o to:

Analizujesz, typujesz, ten portal jest dla Ciebie, wybierasz analizę (rodzaj typowania), podajesz wynik, więc możesz drogą elektroniczną, tak właśnie świadczymy usługi, zawrzeć, zdalnie, umowę - poprawnie podałeś wynik swojej analizy (wytypowałeś) - zarobiłeś! wypłacamy wynagrodzenie i zwracamy wpłaconą przez Ciebie kaucję.



gdybyś dzisiaj do 13.45 wysłał poprawny wynik 1/1, wpłacił minimalnie 2,- zł, otrzymałbyś - 6,61 zł (netto - 4,61 zł i zwrot kaucji - 2,- zł),

a gdy większa wpłata i dobry wynik - np - 2,50 zł - dostajesz - razem 7,26 zł (5,76 zł - brutto, 4,76 zł - netto, 2,50 zł - zwrot kaucji.



lepiej niż w (...), lepiej!

ale nie zawsze, pamiętaj o tym,

z tym, że nigdy, nie stracisz, nawet przy dużej skuteczności typujących - coś jest na plusie i zwrot kaucji! a w (...) przy poprawnym wyniki 1/1, za 2,50 nie dostaniesz więcej niż 4,- zł.



pozdrawiam

2011-01-17 (14:59)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 391 468
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niczym się to nie różni od buków.
2011-01-17 (15:11)

status Pęsko
Data rejestracji: 2003-08-15
Ilość postów: 1683

5
wpis nr 391 470
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rozumiem że typując 3/3 za 2zł dla danej chwili - wygrana waha się ok 440 zł?
2011-01-17 (15:12)

status lottotest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 471
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

do SirMavins:

niczym?

tylko! tym, że:



zawierasz umowę, na gruncie prawa cywilnego,

o wykonanie dzieła, autorskiego utworu - wyniku analizy statystycznej, z dyspozycjami w zakresie praw autorskich!

a więc:

1. Postanowienia ogólne

Poprzez zawarcie umowy o dzieło pomiędzy stronami powstaje stosunek zobowiązaniowy, nie zawiera on jednak elementów zależności czy podporządkowania.

Zamawiający poszukuje wykonawcy autorskiego dzieła w postaci wyniku analizy statystycznej przez publikację parametrów i warunków analiz-kontraktów dostępną w Serwisie LottoTest w aplikacji ANALIZY jako OFERTA.

Wykonawca, jako Użytkownik Serwisu LottoTest, przyjmujący zamówienie według własnego wyboru, zawsze działa samodzielnie, na własny rachunek i na własną odpowiedzialność.



to fragment wzoru umowy



podkreślamy:

Nie działamy jako \"bukmacher\", nie tworzymy \"totalizatora\" jak to jest ujęte w Ustawie o grach hazardowych!



pozdrawiam
2011-01-17 (15:19)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 473
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

do Pęsko



nie wygrana, a wypłata wynagrodzenia, ze zwrotem kaucji,

dzisiaj po 14.00 wyniosła - 440,25 zł

tak obliczona z bilansu multipasko



a nawiasem mówiąc nikt nie podał u nas takiego wyniku

a więc widać nie było też u nas Hekate z typujących

pozdr
2011-01-17 (15:36)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 391 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak jasno wytłumaczone, ze aż trudno...

Zawiłe są te sformułowania, dla wielu wręcz niezrozumiałe.



Kaucja - ile?

Co to jest FUNDUSZ?



I wiele wiele innych pytań.
2011-01-17 (16:03)

status lottotest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

do SirMavins



kaucja, to wkład użytkownika, wybierającego dany kontrakt z oferty, jako depozyt na poczet ewentualnej kary umownej za niepoprawne wykonanie analizy (typowania), minimalna wynosi 2,- zł,

fundusz, to sumaryczna kwota przeznaczona na wynagrodzenia (brutto) dla autorów poprawnych wyników, zasady opisane w regulaminach, jak wszystko co jest niezbędne.

m.in.:



5.3. Przyjmuje się następujące zasady obliczeniowe dla tworzenia funduszu wynagrodzeń dla danej analizy-kontraktu i obliczenia należnego wynagrodzenia:

a. sumuje się wszystkie wpływy zarachowane jako kary umowne ze względu na brak poprawności wykonania umowy, jako podstawę funduszu,

itd.

algorytm obliczania jest tam podany, a w praktyce widzisz go w tej tabelce, znając z bilansu liczbę typujących, w tym poprawnie typujących,



wiem, wiem, nikt nie lubi regulaminów,

a ja muszę!

nie używam słowa \"wygrana\", bo nie organizuję gry,

a my, nasza firma, razem z wami, analizujemy, typujemy... z mottem: Ty decydujesz, Ty zarabiasz!



nie trzeba nas porównywać z bukiem

tak opisujemy naszą firmę w regulaminach:

2.1. Agencja RMS Gliwice – działalność gospodarcza,

z przedmiotem i rodzajami działalności ujętych w ewidencjach wg PKD, m.in.:

63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność,

63.12.Z Działalność portali internetowych,

63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana,

73.20.Z Badanie rynku i opinii publicznej,

realizująca swoje cele poprzez, m.in., przygotowanie, wykonanie i opracowanie analiz statystycznych, własnych i zamówionych, gdzie przedmiotem zainteresowania są metody pozyskiwania i prezentacji, a przede wszystkim analizy danych opisujących zjawiska, w tym masowe, jak np. gry liczbowe, przy czym celem analizy statystycznej jest pozyskanie jak największej wiedzy z posiadanych danych.



nie zmuszamy nikogo do czytania tych okropnych regulaminów, chociaż akceptacja jest wymagana, a tam są te odpowiedzi.

pozdr.
2011-01-17 (17:16)

status jorgus
Data rejestracji: 2010-09-15
Ilość postów: 166

12660
wpis nr 391 504
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Napisze tylko,że ja spróbowałem i skorzystałem z serwisu:)

Wyprobowałem i nie jest wcale to takie trudne jak może to wyglądać na pierwszy rzut oka.Tym bardziej dla mnie osobiście takie rozwiązanie jest bardzo wygodne gdyż nie mam możliwości zbawy w multimulti ze wzgledu na miejsce zamieszkania.Tylko online.

Dodatkowym plusem jest błyskawiczna pomoc mailowa jeżeli zwrócimy się z zapytaniem poprzez kontakt na stronie.

Pozdrawiam
2011-01-17 (18:40)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 391 542
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja ze swej strony dodam, że cieszy mnie iż typowania na naszej stronie mogą być w jakiś ciekawy sposób wykorzystane.

Pan Strzępka to człowiek z wizją i pasją, wkładający w to dużo serca i cierpliwości. Dlatego ja życzę wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiam
2011-01-17 (19:45)

status Mr Ed
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 30

4970
wpis nr 391 561
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Wg podanej tabeli-wygląda to bardzo zachęcająco.

Jest jednak do wyjaśnienia kilka \"ALE\" - chociażby to:

- czy nie muszę zarejestrować firmy świadczącej usługi;

- czy też nie muszę dodatkowo odprowadzać podatków: dochodowego

i VAT-u oraz innych świadczeń z tym związanych, bo wówczas podane

w tabeli wysokości wygranych by nieco \" przybladły\".

To są tylko moje drobne wątpliwości do \"rozwiania\".



Pozdrawiam. Mr Ed
2011-01-17 (20:07)

status lottotest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 565
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pytania (także w mailach) się powtarzają, cytuję więc jedną moją odpowiedź:



mamy dwa przypadki:



1 - bardziej oficjalny

nasz klient (wykonawca) rejestruje swoje dane osobowe i kontaktowe w pełni, z NIPem

zawieramy umowę bezpośrednio: Agencja - Autor i wtedy:

\" Umowa rodzi obowiązek płatnika u Zamawiającego (obliczenie, pobranie i wpłata podatku od umowy oraz sporządzenie deklaracji-informacji podatkowej),\"

kalkulacja obejmuje podatek, publikujemy wyliczenie brutto-neto

http://www.lottotest.pl/regulaminy/172-zacznik-wzor-umowy-agencja-autor.html



albo



2 - mniej oficjalny

nasz klient (wykonawca) nie podaje wystarczających danych, chociażby NIPu, a tylko e-mail, co wystarcza

zawieramy umowę pośrednio, przez agenta pełnomocnego - Agent-Autor i wtedy:

\" Umowa o wykonanie dzieła, autorskiego utworu – wyniku analizy (kontraktu) statystycznej, z dyspozycjami w zakresie praw autorskich, jako umowa o dzieło zawarta pomiędzy osobami fizycznymi nieprowadzącymi działalności gospodarczej, dla Wykonawcy stanowi przychód z „innych źródeł”, opodatkowany na zasadach ogólnych, wykazywany w rocznym zeznaniu podatkowym, nie rodzi obowiązku płatnika u Zamawiającego (obliczenie, pobranie i wpłata podatku od umowy oraz sporządzenie deklaracji-informacji podatkowej) ani obowiązku wpłaty zaliczki na podatek dochodowy od tej umowy przez Wykonawcę w trakcie roku podatkowego\"

kalkulacja obejmuje podatek, publikujemy wyliczenie brutto-neto, nie mamy go jak bezpośrednio \'zaliczyć\' wykonawcy, więc \'zaliczamy\' agentowi wykazujemy wobec US, a wykonawca, otrzymując takie samo wynagrodzenie netto (i zwrot kaucji), jak w 1. przypadku, ma obowiązek sam się rozliczyć na koniec roku (do 30-04-)

http://www.lottotest.pl/regulaminy/174-zacznik-wzor-umowy-agent-autor.html



tak więc generalnie, opłaca się zarejestrować dane, zawierać umowy bezpośrednio (oficjalnie) aniżeli trochę anonimowo (mniej oficjalnie), bieżące wynagrodzenie takie samo, tyle, że w 1. przypadku już odprowadzony podatek i my sporządzamy PIT11 na koniec roku, a nie wtedy samemu \'powtórnie\' opodatkowywać sobie dochody.



rejestracja/aktualizacja: http://www.lottotest.pl/rejestracjaaktualizacja-danych-osobowych.html



to oczywiście wszystko musi być zgodne z prawem i jest - potwierdziły to liczne konsultacje (dość kosztowne), od ponad pół roku.
2011-01-17 (21:03)

status daniel777
Data rejestracji: 2010-12-18
Ilość postów: 143

12811
wpis nr 391 590
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo dobry, świetny pomysł.



Kolejna osoba doszła do wniosku, że grajac w Lotto nie da sie pewnie zarobic.



Ale na Lotto mozna zarobić.

Jak?

Proponując usługi związane z Lotto. I zarabiac na tym, lub na reklamach.



Co bardziej rozsądni wiedzą o tym i korzystają z tego.



2011-01-17 (21:18)

status lottotest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 391 600
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

masz rację Daniel777

\"że grajac w Lotto nie da sie pewnie zarobic\"

mozna tylko wygrać

rozróżniam te dwie rzeczy \"zarabiać\" i \"wygrywać\"

Zarabiać, otrzymać wynagrodzenie, za wykonaną pracę, za wynik swojego działania, a wygrać, mieć szczęście, fuksa itd.



My proponujemy zresztą obie sprawy, nie stronimy od grania i wygrywania, nawet proponujemy wypróbowanego pośrednika: http://www.lottotest.pl/start/38-informacje/223-serwis-3gry-firmy-netcontact.html

mamy też taką promocje, ze dajemy bonusy za grę, w tym serwisie, z naszego linku

myślę, ze warto skorzystać z naszych działań promocyjnych: http://www.lottotest.pl/promocje-info.html

a propos - z przygotowanych kuponów bonusowych, czyli przedpłat w serwisie Przelewy24, celem skorzystania i uczestnictwa w naszym LottoTestowym typowaniu, pozostał dzisiaj tylko jeden, ostatni, jutro przygotujemy następne!

Dziękujemy za aktywne zainteresowanie!

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina