Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Znacie jakieś historie ludzi którzy wygrali fortune i stracili ja w tragicznych okolicznościach?

2010-09-08 (22:33)

status malenkow
Data rejestracji: 2010-09-08
Ilość postów: 61

12652
wpis nr 354 509
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja znam jedną z dolnegośląska, chciałbym tutaj zaznaczyć że to historia zasłyszana... Dwóch gości wytypowało szóstkę przy \"piwku\", wysłali kupno i trafili! Niestety niewiem jaką wygrali sume. Podzielili sie po połowie i każdy poszedł w swoją strone. Jeden zaczął inwestować w jakieś trefne interesy i podwóch latach nie miał niczego, skończył z długami i powiesił się! A drugiemu odbiło... imprezki, panienki, alkohol, narkotyki, no i to ostatnie zapowadzilo go do grobu bo przesadził i zaćpał na śmierć! Wniosek.. lepiej sie samemu dorobić niż wygrać w totka bo nagła wygrana miesza w głowie! Znacie jakieś podobne zasłyszane historie?
2010-09-08 (22:36)

status czarodziejka83
Data rejestracji: 2009-06-06
Ilość postów: 431

4687
wpis nr 354 512
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zamias skuppiać sie na tragadiach i pesymizmie przejdź na optymiz i nie zarażaj ludzi swoją mroczną stroną--weż te chłodne mysli zamień w optymizm bo nigdy nic nie wygrasz...............
2010-09-08 (22:41)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 354 517
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja z kolei znam wywiad ( dostepny w internecie) z zoną leśnika ,który wygrał i po roku zapytano się żony co się w jej życiu zmieniło....







.....nic , mąż kupił dzieciom nowe buty i kurtki na zimę i nowa lodówkę ...

...i tyle .



Wódka jest dla ludzi



Hazard jest dla ludzi



Wygrane są dla ludzi

Fortuny są dla ludzi .................



......dla mądrych ludzi .
2010-09-08 (23:23)

status malenkow
Data rejestracji: 2010-09-08
Ilość postów: 61

12652
wpis nr 354 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Marriusz2: możesz podać link do tego wywiadu?!
2010-09-09 (11:59)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 354 581
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

znalezione w internecie



\"W ostatniej kumulacji

Miałem szóstkę, ale kupon zjadł mój pies~dolmen

miałem szóstkę, ale kupon zjadł mój pies\" - napisał Lukasz AZ. Inny Internauta WP, ~alek pisze: \"Miałem to szczęście, w lutym 2003 roku trafiłem w Szczecinie szóstkę. Było tego prawie 6 mln. Jakoś nie zwariowałem, pracuję, gdzie pracowałem\". Jak pisze, kupił sobie wtedy samochód, który sprawuje się na tyle dobrze, że nie było potrzeby, by go wymieniać. \"Po odpowiednich inwestycjach 5,35 mln (tyle było na rękę po potrąceniu podatku) udało mi się do dzisiaj potroić. Jasne, że żyje się spokojnie, bez strachu, że pod koniec miesiąca czegoś zabraknie. A poza tym można pomóc innym, co też jest przyjemne\" - dodaje ~alek. Jego wypowiedź niektórych nie przekonała:



Podobnych wypowiedzi jak ta autorstwa ~alka jest więcej: \"4 lata temu trafiłem 6 było parę milionów w puli, najpierw próbowałem otworzyć własny interes ale straciłem na tym ponad 500 tys. no bo nie miałem doświadczenia, ale za drugim razem się udało i jakoś się kręci:) zainwestowałem \'tylko\' 1mln a resztę odłożyłem na \'czarną godzinę\' bo nigdy nie wiadomo jak będzie dalej\" - pisze ~fuks, dodając: \"jak wygrałem to nie kupowałem sobie domu za 1mln i samochodu tak jak większość by to zrobiła tylko kupiłem sobie mieszkanie na którym i tak zarobiłem bo ceny mieszkań poszły w górę i kupiłem sobie auto, no rok temu zmieniłem na Hummera H2 bo zawsze o takim marzyłem\".



Nie brakowało historii o tych, którzy wygrali i ta wygrana zrujnowała im życie: \"Jeden gość w latach 90\' trafił 6 na Ursynowie i pierwsze co zrobił to rozwiódł się z żoną, zostawił ja i córkę ale gdzie poszedł i co z nim było dalej to nie wiem...\" - pisze ~Timi. Pisze też: \"Drugą historię chyba wszyscy słyszeli (chyba w Poznaniu) gość trafił 6 (kumulacja) i go zastrzelili - pisali w gazetach, że nie chciał się \"podzielić\" \".
2010-09-09 (18:12)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 354 699
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To bardzo fascynujące wiadomości .

Najśmieszniejsze jest to jak ktos ma pieniądze ,których i tak za życia nie wyda a inwestuje w interes .

Zwykle interes zakłada się jak chce się zarobić pieniądze .



No bo po co komu interes jak się ma pieniądze ?

Aby się użerać z Zusem albo skarbówką ?



Tutaj psycholodzy mają wyżerkę .
2010-09-10 (00:28)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 354 822
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Opowiadał mi naoczny świadek, jak do punktu totka przyszła wiejska kobieta czekająca opodal na autobus do domu.



To było dawniej, kiedy losowania odbywały się rzadziej niż obecnie.



Zapytała w co mogłaby zagrać.

- Nic dzisiaj nie ma, tylko piłka.

- ee... szkoda, no ale trudno. Zagram..

- tutaj proszę kupony.



Popatrzyła na kupony, czyta, czyta, ale nie rozumie.

- panie, a o co tutaj się rozchodzi?

- no ma tu pani pozycje do wypełnienia.

- panie, pokaż pan, jak to trzeba zapełnić.



- proszę, na przykład, tu pierwsza, tu też, tu druga a tu trzecia.

- a dalej?

- tak samo, a jak pani chce, to można podwójnie lub potrójnie.

- a drożej będzie podwójnie?

- oj tak, tak.

- to daj pan po jednym.

- ale pani, to jest źle!

- dlaczego źle?

- bo takie wyniki nie mogą paść, same porażki i remisy faworytów? Nie to niemożliwe.

- e tam, panie, nie gadaj i puszczaj pan.



Zapłaciła 20 groszy i wyszła z punktu.



A za kilka dni znowu się pojawiła w punkcie rozradowana z kilkoma kartonami papierosów.



-panie, to dla pana! Trafiłam Trzynastkę dzięki pana podpowiedzi... Nikt więcej nie trafił trzynastki.
2010-09-10 (09:53)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 354 867
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tajemniczy Don Pedro>>

Straciła wygraną kupując papierosy dla prowadzącego kolekturę ?



a tak poważnie, to zastanawiam się ILE wygranych (w grach TS - podkreślam) to ścisłe / matematyczne / podejście, a ILE to fart, fuks, czy jak tam zwał..

Tylko mi nie pisz, że \"szczęściu trzeba pomagać\" i takich tam...



A na temat - pisałem już o tym...

Ktoś, kiedyś opowiadał mi, że jego znajomy trafił w totka DWA razy główną wygraną i...

jest totalnie spłukany, bo całą kasę ...

zostawił w kasynie

Nie wiem, czy okoliczności były tragiczne, czy upojne
2010-09-10 (11:54)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 354 886
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Taka to już ludzka natura że jak się ma dużo to chce się mieć jeszcze więcej chce się być lepszym i bogatszym od wszystkich we wszechświecie...I wtedy nadchodzi pułapka karząca za wielką pazerność.Np..Milioner z 20 byłymi milionami śpi i mieszka na działce bowiem chciał podwoić wygraną ale się nie udało i nie trzeba się wcale litować nad takimi bo tacy wiedzą co czynią.
2010-09-10 (12:32)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 354 892
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariucha



święte słowa



Dwie rzeczy nie mają granic

Wszechświat i głupota ludzka .

Jest taki test na granice szczęścia aby sobie spisać na kartce wszystko co by się zapragnęło mieć w życiu .

Podsumowując to finansowo okazuje się ,że ludzkie marzenia mają bardzo niewielki wymiar finansowy .

Każda wygrana główna w dużym lotku to spełnienie wszelkich marzeń do konca życia bo same odsetki to kilka razy moje zarobki roczne .





Ale po co komu podwajać fortunę --to zagadka .



Ale jeszcze większą zagadką są dla mnie setki wpisów na tym Forum ludzi ,którzy 10-20 lat grają w grę w multilotku ---w którą nic wygrać nie można .



To jest ewenement .



Grać przez 20 lat bez szansy jakiejkolwiek wygranej !!!!!

Nawet gdyby trafić.



Tak ,że ci milionerzy to pikuś .



Ci co nic nie wygrali jeszcze mają lepsze pomysły .

Widocznie ta głupota nie dotyczy tylko milionerów ale wszystkich
2010-09-10 (13:25)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 354 908
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co do marzeń to bym się zastanowił i zadumał przez chwilę...Prowadzący losowania nie raz mówią np.że..\"Dzisiejsza kumulacja w lotto z pewnością spełnią marzenia przyszłego zwycięzcy\"..otóż nie tak szybko bo może okazać się że przyszły milioner będzie ciężko chory [ choćby przeklęty rak]...zdrowia,miłości,uczucia nie kupisz za żadne pieniądze....Co do grających,typujących i narzekających tutaj-->nikt nie wygrał milionów i nie wygra nigdy bo totalizator to nie święty rozdający ludziom mikołaj na każde zawołanie....To firma państwowa i jej przeznaczenie jest i ma działać wręcz odwrotnie.Nie po to ten jest interes by ludzie byli szczęśliwi.
2010-09-10 (14:17)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 354 918
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariucha



Przecież ja piszę tylko o marzeniach materialnych .



Przeciez to zupełnie banalne ,że nie da się kupić szczęścia osobistego,miłości ,miłości dzieci i takich jeszcze setki.



My tutaj opisujemy tylko dobra materialne a nie duchowe niewymnierne finansowo .



Przecież to nie to Forum .



I nie ten wymiar .



Czyli jak piszemy o marzeniach to piszemy o marzeniach o dobrach materialnych .



Bo zdrowia i szczęścia nie kupimy .

Więc nie ten temat
2010-09-10 (14:25)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 354 920
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Inne dobra duchowe i marzenia o szczęściu doczesnym ,miłości , zdrowiu to ja poruszam codziennie na Forum prywatnym Stwórca.PL

Ale na tym forum ja nie używam komputera ani klawiatury gdyż mam połączenie SUPER INTERNETU o szybkości 100 TERRABAJTÓW na sekundę oczywiście super światłowodem bezprzewodowym .

I jeszcze w dodatku bezpłatnym całkowicie .



Dla ziemskich providerów to cacka nieosiągalne bo to technika kwantowa nie istniejąca na Ziemi i jeszcze długo niedostepna .



Ten nasz Internet znany od 100 lat to tylko zwykły telefax tylko z monitorem czyli starzyzna po pradziadkach opisana i pokazana dokłądnie na filmie Sissi .





Nic tutaj sie nie zmieniło poza unowocześnieniami gadżetowymi .



Pozdrawiam
2010-09-12 (11:44)

status malenkow
Data rejestracji: 2010-09-08
Ilość postów: 61

12652
wpis nr 355 468
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć wszystkim:) Znalazłem ciekawy artykuł dotyczący ludzi którzy wygrali miliony, warto przeczytać... http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=1255
2010-09-12 (13:54)

status malenkow
Data rejestracji: 2010-09-08
Ilość postów: 61

12652
wpis nr 355 528
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...i jeszcze jeden link... z serii trafień \"szóstek\" na podkarpaciu http://www.polskalokalna.pl/wiadomosci/podkarpackie/news/podkarpacie-wygrali-w-lotto-18-milionow-zlotych,1506985
2010-09-12 (21:49)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 355 674
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Coś z trochę innej beczki



\" Pewna osoba mieszkająca w Hull, w Anglii wygrała w tamtejszym totolotku ponad dwa miliony funtów i nie odebrała nagrody. Ogłoszono apele w radio, miejscowej prasie i telewizji. Przez pewien czas nawet samolot z ogłoszeniem latał nad miastem z transparentem wzywającym do odebrania pieniędzy. Po pewnym czasie gazeta w Hull otrzymała list od 89-letniej kobiety, której niedawno zmarły mąż wypełnił szczęśliwy kupon. Napisała w nim, że nie pragnie wygranej bo jest już za stara i nie potrzebuje pieniędzy, a w dodatku nie ma żadnych krewnych. Lokalny szpital, w którym zmarł jej mąż apelował bezskutecznie, aby wygraną przeznaczyła na rzecz szpitala. Wygrana jednak nie została odebrana w regulaminowym terminie i po 6 miesiącach przepadła. \"
2010-09-13 (01:15)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 355 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Robal_36,



ponieważ dowcipnie mnie jeszcze zahaczyłeś, to ta historia miała oczywiście zakończenie i nie takie znowu tragiczne. Raczej zwyczajne. Ale kasa rzeczywiście przepadła. Nie na papierosy, coś Ty. To było dobre kilkadziesiąt tysiaków! W każdym razie pies kuponu nie zjadł ani pieniędzy nie ruszył.



Znajomy mi opowiedział, że jak to na wsi, rodzina się wywiedziała i wiadomo, kasa zeszła od razu..
2010-09-13 (01:30)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 355 730
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W temacie, czemu grają uparcie, chociaż nic nie wygrywają..



Rzeczywiście nie wygrywają, ale \"mogą wygrać\" i to im całkowicie wystarczy.



Przecież nie można zaprzeczyć, że mogą?!



Dla fantazji grają.



W Stanach kiedyś policja legitymowała człowieka, który jak się wydało był nielegalnym emigrantem z Meksyku, bezdomnym i bezrobotnym.



Zapytany, czy kiedykolwiek pracował w Stanach szczerze odparł, że nie i nie miał nigdy takiego zamiaru..



Indagowany w jakim celu w takim razie przybył do Stanów, odparł, że w Meksyku też był bezrobotny, jak tu. Ale w Stanach znacznie więcej NIE ZARABIA będą bezrobotnym, niż NIE ZARABIAŁ będąc bezrobotnym w Meksyku.

2010-09-13 (09:30)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 355 762
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dobre
2010-09-13 (11:57)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 355 788
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Temat sensowny...Ja teraz rozumiem dlaczego wiekszość różnych narodowości siedzi na zasiłku w Wielkiej Brytanii.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina