Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Wyniki Keno - zaraz po losowaniu!

2013-08-22 (22:43)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 678 275
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@ralfek,



dziękuję za subskrypcję testową,



otrzymuję regularnie i błyskawicznie (np 21:44:08),

czyli w minutę po losowaniu,



powodzenia,

pozdrawiam
2023-07-17 (10:51)

status Tomek__102
Data rejestracji: 2023-07-17
Ilość postów: 1

16597
wpis nr 1 474 585
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wiem jak to wyglądało kiedyś, ale dziś zgłosiłem problem, który mnie rozwala - dotyczy momentu publikacji wyników Keno, które pojawiają się z dużym opóźnieniem na stronie lotto, aplikacji lotto a w konsekwencji na Multipasko czy Wynikilotto.net.pl.

Oto pełna treść zgłoszenia, które napisałem po niepowodzeniu opisania na czacie lotto:

"
Próbowałem dowiedzieć się coś poprzez czat, ale odpowiedź nie zawierała nic co by mi cokolwiek wyjaśniło: 'Nie jesteśmy w stanie odpisać na sugestię i uwagi graczy, jednak zgłoszona kwestia została przekazana,'
Problem polega na tym, że na stronie https://www.lotto.pl/keno/wyniki-i-wygrane?plc=menu-gorne publikowane wynik są ze sporym opóźnieniem - skoro KENO losowane jest co 4 minuty, spodziewam się max minutę po losowaniu odświeżyć stronę i zobaczyć ostatnie wyniki losowania. Tak się jednak nie dzieje. Przykład: data i czas 17/07/2023 10:01. Na ww. stronie wyniki są z 9:54 a powinny być od kilku minut już z 9:58.

Czy to norma, że Totalizator publikuje wyniki KENO z tak dużym opóźnieniem? Próbowałem też sprawdzać przez aplikację mobilną, ale tam jest podobny problem.
"

Poinformuję jaki będzie rezultat mojego zapytania, ale czytając na forum jak totalizator robi nas w 'bambuko', nie spodziewam się żadnej poprawy. Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że dochodzi do coraz większych manipulacji jeśli chodzi o sposób samego losowania, który jest w pełni zautomatyzowany, zaś uwzględnienie/przetworzonych zakładów musi potrwać zanim zostaną ogłoszone wyniki...

Nie zdziwiłbym się, gdyby doszło do tego że zamiast 4 minuty, losowania KENO byłyby np. co 10 minut, żeby totalizator zdążył 'na czas' ogłosić wyniki ostatniego losowania...
2023-07-17 (18:43)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 1 474 655
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

https://www.multipasko.pl/news-wyniki-keno-na-zywo-555-223.html
2023-07-17 (19:48)

status Monika1970
Data rejestracji: 2023-01-17
Ilość postów: 2989

16518
wpis nr 1 474 669
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To jest wszystko po to, żeby blokować potencjalne wygrane. Nie mogąc w miarę wcześnie zobaczyć ostatnich wyników, trudniej jest wytypować liczby. To, co oni robią już od dłuższego czasu, przechodzi ludzkie pojęcie. Nawet te losowania już co 4 minuty to też specjalnie, żeby nie było czasu na przemyślenie typów. Myślę, że to wszystko jest pod coraz większą kontrolą i dlatego coraz trudniej jest coś wygrać. Dlatego w Keno już od ponad dwóch lat w ogóle nie gram. Złodziejstwo.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina