Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Uciekajace kulki z maszyny losujacej.

2004-11-06 (20:36)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 6 849
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie - jezeli logicznie - to krótko, zwieLle i jasno.

Lotto dalo plame - nie reklame.



Mariusz, piszesz ze im glupsza reklama, tym lepsza. Gdyby pokazali Ci reklame proszku do prania, po którym wyciagasz brudy - kupilby go?

A moze reklama Banku, do którego wplacasz pieniadze, a one znikaja i nie masz do nich dostepu - Ciebie by sklonila do zalozenia konta wlanie w tymze banku?

Wielka bzdura.



Wracajac do miedzylosowan. Prawdopodobnie ich nie ma, albo sa jednym ze sposobów manipulacji.

Prawdopodobnie jest tych sposobów kilka i akurat teraz Lotto posluzylo sie innym - tylko jakim? Co im nie wyszlo z tymi ciankami. Prawdopodobnie co sie zamiast zablokowac - odblokowalo sie. Nie bylo najazdu kamera na boczne cianki, a kulki wyraLnie wylatywaly bokiem.

Uczciwe byloby pokazanie tego pudla (kasety) z boku. Przeciez w studio maja kilka kamer, kilka ujec. Nie raczyli nawet pokazac reakcji komisji losujacej, slychac bylo tylko jakie pomruki.



Kiedy losowania odbywaly sie wród publicznoci i wtedy wyniki byly podawane w radio. I nie bylo to kilka lat temu, ale wiele wczeniej.

Na ten temat szerzej wypowiedzialam sie w temacie "Lotto nas oszukuje" jako byla sierotka ciagnaca kulki za tabliczke czekolady.



Bardzo jestem ciekawa kogo to losowanie zainspirowalo do gry realnej?

Kazda osobe, która potraktowala to jako doskonala reklame i oczywicie poddala sie jej bardzo prosze o wypowiedL w tym temacie.

Dla mnie - najbardziej uczciwe w tym pechowym losowaniu byloby, gdyby faktycznie ta pani pozbierala z podlogi odpowiednia iloc kulek - jak leci, bez krazenia po studio, tylko te - które upadlu najblizej od niej.

Losowanie poza kamera jest nieuczciwe - ja w nie nie wierze, ze sie w ogóle odbylo.
2004-11-07 (01:42)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 6 856
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeli juz manipulacja, chociaz szansa na to, to wedlug mnie 0,0001%, to wedlug mnie wygladalo to tak :



1) Komisja, blondynka losujaca, itd. itd. umawiaja sie, ze chca zrobic przekret i ze bedzie kasa do zgarniecia



2) Otwieraja cianke specjalnie



3) Losowanie odbywa sie .. upss... zmieszanie ... losowanie poza antena



4) Poza antena faktycznie sami ustalaja wynik losowania... zgodny z tym co skrelili....



Przy kumulacji rzedu 20 000 000 ... nie skusilibycie sie ?



Pozdrawiam
2004-11-07 (09:47)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 6 857
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, to nie tak - blondynka byla zbyt zaszokowana.

Moze kto na wlasny rachunek zrobil im kawal.
2004-11-07 (10:33)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 6 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

HEhehe,ale ja zamurowalo,zbaraniala zupelnie.Co w jej zachowaniu bylo dziwnego, mógl to byc przekret lub maszyna za gruba kase sfiksowala.
2004-11-07 (11:49)

status net_er
Data rejestracji: 2004-04-23
Ilość postów: 470

255
wpis nr 6 862
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ewidentne niedbalstwo / czytaj rutyna / organizatorów losowania na czele ze

stetryczala komisja - o wygladzie Brezniewa na rok przed miercia.

Przekret ? - w Numerku - zbyt mala pula dla tylu osób, które musialyby dostac dzialke.

"Chlyt" reklamowy ? - antyreklama to na pewno.



A jeli chodzi o przejecie puli kumulacji, to czy nie prociej byloby z pomoca informatyka wprowadzic lub zmienic wczeniej zawarty zaklad/y/ po losowaniu -

taki scenariusz wydaje mi sie bardziej prawdopodobny.



A moze by tak w tej sprawie powolac kolejna ledcza komisje sejmowa - ogladalnoc zapewniona.

2005-03-23 (11:28)

status KRZAKLEWSKI
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 12 571
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ZNACIE MOZE TAKA O TO CHISTORYJKE:MOJA ZNAJOMA PRÓBOWALA ZAWRZEC ZAKLAD W DUZYM LOTKU NUMERY W KOLEKTÓZE NIE WESZLY NAWET PO WPISANIU RECZNYM,WIEC SPRÓBOWALA W KOLEJNEJ TAKZE Z NIEPOWODZENIEM PO TRZECIEJ KOLEKTÓZE ODECHCIALO JEJ SIE WYGRANEJ NIESTETY TO BYLY TE LICZBY
2005-03-23 (12:32)

status tttomek
Data rejestracji: 2005-03-06
Ilość postów: 33

754
wpis nr 12 577
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ty Krzaklewski kiedy ci sie to przysnilo z ta znajoma . Powiniene pisac ksiazki dla niedorozwinietych zbil bys majatek i nie musial bys grac w Lotto. Nie wiem ile bym musial myslec zeby wymyslec cos tak glupiego. Naprawde jestes niezly mówie ci pisz ksiazki..........................

2005-03-23 (13:30)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 12 583
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Witam.

no to wklejam HISTORYCZNY wpis o bzdurkach w grach losowych.

Przyjemnego czytania a Krzaklewski na prezydenta pokrzywdzonych razem z tym xxx.



Pozdrawiam.755. Czec!

Gram w Multi-Lotka, ale wiem, ze szanse na wygranie sa male, ale nie dlatego, ze wynika to z rachunku prawdopodobienstwa ale i dlatego, ze... (czytaj dalej)

Powiem wam co na temat losowan Duzego Lotka. W Multi-Lotku jest tak samo.



Otóz w Duzym Lotku jest tak:



1) Jak wiecie wszystkie zaklady sa rejestrowane natychmiast (po zawarciu zakladu w kolekturze) w glównych komputerach w Wa-wie.



2) Lotto ma juz nagrane okolo 3 tys. losowan dodatkowo. Kazda tama z losowaniem ma swój numer.



3) Kazdy komputer polaczony w sieci ma wprowadzone te wszystkie losowania i co godzine podstawia te losowania do zakladów jakie sa zawarte aktualnie w kolekturach i oblicza ile byloby wygranych w przypadku takich wylosowanych liczb.

Dodatkowo komputery sprawdzaja to ok godz. 21:20. Nie zawsze zdazy sie jednak tak dobrac numery aby bylo najmniej wygranych, ale wystarcza nawet obliczenia z godziny 20:00 aby \"obciac\" nawet! ok. 60% potencjalnych wygranych.



4) No i jak sa obliczenia gotowe, zdaza sie, ze nawet minute przed losowaniem tama z tymi liczbami jest szybko przygotowywana i puszczana. Bo nie wiem czy wiecie ale tylko poczatek losowania jest Na zywo a potem juz puszczone jest losowanie z tej tamy.

I za to tez placi sie POLSATOWI.



5) A z kumulacja jest tak samo. LOTTO specjalnie nie dopuszcza wtedy do trafienia szóstki aby byla ponowna kumulacja bo wtedy wiecej zarobia bo pójdzie wiecej osób do kolektur.



Skad to wiem - I tak mi w to nie uwierzycie, (ale mnie to wali) ale wiem to stad, ze mój wujek robi w Lotto w dziale zarzadzania systemem informatycznym. Wszystko to jest objete tajemnica firmy. Wojskowa Akademia Techniczna która testuje maszyny wie o tym, ale za to wszystko po prostu placi sie im pieniadze... )

xxx



2002-12-10 21:35:01



2005-03-23 (18:03)

status aleksandra
Data rejestracji: 2004-03-16
Ilość postów: 104

202
wpis nr 12 616
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze ja w to troche wierze , bo najbardziej mnie dziwi ciagla kumujacja w duzym lotku. Bo przeciez wiadomoze gra duzo ludzi i dlaczego, nikt nie trafi.Przeciez tych komibinacji jest naprawde duzo i mimo wszystko nie ma trafionej szóski
2005-03-23 (18:14)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 12 617
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja traktuje to troche z przymruzeniem oka, lotto i tak ma multum zysku z zakladów, aby chcialo bawic sie w takie rzeczy. Predzej watpliwe sa te kumulacje w duzym, aby ciagnac maksymalna ilosc ludzi do kolektur nawet tych, którzy nie graja za czesto. Przyciagajaca magia wygrania duzej sumy dziala jak magnes na wszystkich(prawie).
2005-03-23 (19:22)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 12 625
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to uwierz Alla ze jeli co rode i co sobote bedzie zawieranych po 14 mln. zakladów to kumulacje skoncza sie /teoretycznie/

Raz padna 2-e szóstki a czasem zadna.

Kiedy zawierano po 12 -13 mln.zakladów ,teraz o wiele mniej.

Pozdr.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina