| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 64 65 66 ... 1700 1701 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | Kilka parek na codzień |
2005-07-10 (09:21) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 21 131 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ostatnie 7 losowan 38+80 (4 x) Ostatnie 14 losowan 07+42, 38+79 (5 x) Ostatnie 28 losowan 66+70, 69+77 (7 x) Jeli sprawdzi sie teoria ósmego dnia,to jeszcze ze 2-3 losowania puste,i bedzie mozna co trafic.Dzi; 69+77 oraz szósteczka;7+58+66+69+74+77; Powodzenia |
2005-07-10 (09:30) StatykData rejestracji: 2003-11-30 Ilość postów: 631 | wpis nr 21 132 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mirek, stawiam na parke 69+71 do 7 dni Pozdrawiam |
2005-07-10 (10:04) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 21 134 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2005-07-10 (10:31) PsychicznyData rejestracji: 2003-11-05 Ilość postów: 989 | wpis nr 21 136 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mirek pelnia byla 6.07.2005 o godzinie 14,04!. Te trzy dni jako wytrzymam moze mnie nie trafi Na dzi propozycja tylko! 17,69 |
2005-07-10 (11:08) StatykData rejestracji: 2003-11-30 Ilość postów: 631 | wpis nr 21 137 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mirek, wybrale super goraca parke na dzi , moze Ci sie udac trafic . Ja zostaje przy swojej parce , ewentualnie moze byc jeszcze 69,70. powodzenia |
2005-07-10 (14:58) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 21 146 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...a ja takie: 01 , 64 01 , 05 05 , 64 pzdr.nara:) |
2005-07-10 (15:21) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 21 150 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...mirek, ladnie ladnie, tylko ci sietroche porozlazily te liczby a i gratuluje tematu, bo nie wiem czy zauwazyles ze w rankingu najczesciej odwiedzanych tematow ten jest na 2-gim miejscu!!! ...tuz za \"Klub Miloników Twórczoci Jasze\'go - ALMANACH pod Jego red.\" pzdr.nara:) |
2005-07-10 (17:10) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 21 154 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No w tym nie rywalizuje...dzieki wam mam po co prowadzic ten temat.A ze przy okazji robie to co tygrysy lubia najbardziej...wiec cieszy mnie to przeogromnie.Pozdrawiam przemila fobie,która w swój temat wklada duzo serca,niestety nie zawsze mam nastrój do wyciagania podtextu z textu,jeli juz czytam,to proza mnie pozera. Przyznam ze zalozylem ten temat,bez wnikania glebiej w forum,gdy zauwarzulem ze istnieja juz podobne tematy,bylo mi glupio.Jedynym usprawiedliwieniem jest to ze staram sie prowadzic go sumiennie.Terz jak mam co innego do wpisania oprócz parek,szukam na forum interesujacego mnie tematu i tam gryzmole swe wypociny.Latwiej jest pisac w swoim tmacie,czlowiek czuje sie pewniej i w razie czego mozna powiedziec,\"wypad\"jak sie cos nie podoba.lecz to ze zawitamy u kogo,mobilizuje nas do zachowania odrobiny kultury. Czytam niektóre nowe wpisy,i dochodze do wniosku ze zamiast zakladac nowe tematy,powinno sie stawiac ringi bokserskie. Qrcze alem sie rozpisal,sorki jeli kogos dotknalem tym wpisem,ale w koncu to mój temat zycze wszystkim duzo szczecia i zarabiastego lata! Powodzenia. |
2005-07-11 (06:37) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 21 181 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ostatnie 7 losowan 38+80 (4 x) Ostatnie 14 losowan 38+79 (6 x) Ostatnie 28 losowan 38+79 (7 x) Dzi z tych par raczej nic nie wyjdzie.Wiec proponuje inne. 41+66 7+42 41+58 zostalo jeszcze 1 lub 2 losowania do zmiany goracych. Powodzenia |
2005-07-11 (06:40) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 21 183 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...ooo widze ze juz nie spisz... ...to dobrze...bo licho nie spi (czyt.PREZES) pzdr.nara:) |
2005-07-11 (06:52) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 21 185 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Nom,,,zaraz wychodze do pracy. Milego dnia Ice... |
2005-07-11 (07:14) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 21 186 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...a ja sie wlasnie klade spac...milego dnia mirek... pzdr.nara:) |
2005-07-11 (09:15) PsychicznyData rejestracji: 2003-11-05 Ilość postów: 989 | wpis nr 21 189 [ CZCIONKA MONOSPACE ] B/K 48,75 |
2005-07-11 (13:41) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 21 204 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 66 , 30 66 , 09 09 , 30 pzdr.nara:) |
2005-07-11 (16:40) stanisławData rejestracji: 2004-11-22 Ilość postów: 1198 | wpis nr 21 214 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 17-18 47-48 4 -63 |
2005-07-11 (17:14) RobinsData rejestracji: 2004-12-15 Ilość postów: 66 | wpis nr 21 216 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Kiedy szlo nieLle z parkami ale teraz dno. Wczoraj co wymylilem. Nawet weszly 2 parki z 2-uch. Moze przypadek, niemniej omielony tym spróbuje tutaj potypowac przez 30 dni. Zeby wyjc na swoje trzeba ustrzelic 5 sztuk. To do dziela. Dzien 01: ---> 08-74. pozdrawiam |
2005-07-11 (21:56) RobinsData rejestracji: 2004-12-15 Ilość postów: 66 | wpis nr 21 225 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 1:0 dla Prezesa na dzien-dobry, albo na dobranoc. pozdrawiam |
2005-07-11 (22:48) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 21 226 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam...grunt to sie nie lamac Ostatnie 7 losowan 38+80 (4 x) Ostatnie 14 losowan 38+79 (6 x) Ostatnie 28 losowan 38+79 (7 x) 38+79 38+80 79+80 Tyle na 12-go! Patrzac optymistycznie,jutro lub pojutrze...gorace zatancza dla nas,nie dla \"prezesa\" |
2005-07-12 (09:20) czarek771Data rejestracji: 2005-06-10 Ilość postów: 86 | wpis nr 21 236 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A ja dzisiaj zagram dwie parki-15,54 i 24,43.Stawka 4. |
2005-07-12 (12:40) PsychicznyData rejestracji: 2003-11-05 Ilość postów: 989 | wpis nr 21 241 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mirek postanowilem ic na caloc 47,76 32,43 45,67 39,72 15,77 15,39 53,54 26,73 13,26 14,80 6,66 17,38 6,69 28,42 :lol: ale prawdziwe! |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 64 65 66 ... 1700 1701 Wyślij wiadomość do admina |