Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 53 54 55 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kilka parek na codzień

2005-05-30 (12:44)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 17 914
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

..ja spie dobrze ale za to snuje sie w dzien jak cien i mam dola bo prezes gora...

38 , 76

38 , 54

54 , 76

pzdr.nara:)
2005-05-31 (09:11)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 17 945
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ostatnie 7 losowan 44+71, 53+80 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 05+76, 12+44, 12+63, 12+76, 44+71, 63+76 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 12+13, 12+76, 38+63, 38+76, 63+76 (7 x)

Nie to nie...samo wyjdzie,albo nie,nic nie bede zmienial,ostatnie 14 los.najbardziej mi ty dzi pasuje.Powodzenia
2005-05-31 (10:29)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 17 949
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Wkoncu ta 40-tka musi wyjc stawiam na nia od kilku dni -40-5 i 40-25 POZDROWIONKA!!!!
2005-05-31 (11:40)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 17 953
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...... cos takiego 54+77
2005-05-31 (12:55)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 17 967
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

a ja:

38 , 76

38 , 54

54 , 76

pzdr.nara:)
2005-05-31 (14:34)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 17 975
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Wczoraj niestety nie udalo sie, a dzi nadal tylko jedna parka i odpowiednio powiekszam stawke o ile? zdecyduje przy wyslaniu: 10,23 Pozdr.
2005-05-31 (15:44)

status aleksandra
Data rejestracji: 2004-03-16
Ilość postów: 104

202
wpis nr 17 976
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mirek a po nocach Ci sie nie snia liczby.A mimo wszystko nie moge trafic nic ciekawego. Zarabiam od czasu do czasu zlotoweczke.
2005-05-31 (17:00)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 17 981
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ja juz dawno nie wysylalam, stwierdzilam, ze wiecej trace na tym, a wygrana od czasu do czasu nie pokrywa kosztów gry. Kulki wciaz mnie zaskakuja, po prostu sa nieprzewidywalne i tyle. Dlatego podziwiam was za wytrwaloc! ja gdy spostrzeglam, ze moje myli za bardzo kraza wokól liczb, przestalam grac i tyle. Tez miewalam dni kiedy zaczynalam od typowania liczb, od samego rana:)ale teraz jestem wolna od tego. Uwolnilam sie z nalogu!
2005-05-31 (17:41)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 17 985
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Brawo Sylwia! Wiesz co ja na to?

42,56!
2005-05-31 (18:19)

status 555
Data rejestracji: 2005-04-21
Ilość postów: 98

890
wpis nr 17 994
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

63-71?
2005-05-31 (18:19)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 17 995
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mac a nie lepiej 56 pasuje z 48,po latach obserwacji- te liczby ida razem lub po sobie ,ale to moje zdanie Ty moze masz inne ,,,,
2005-05-31 (18:27)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 17 998
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aleksandro...ja na glowe juz dostaje od tych kulek,heh.Ale juz od jutra ide do pracy po chorobowym,wiec sie od ML troche odetne.Pozdrawiam i powodzenia
2005-05-31 (18:37)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 18 002
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

-55-39- Pa
2005-06-01 (00:08)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 18 034
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ostatnie 7 losowan 53+80 (5 x)

Ostatnie 14 losowan 05+76, 10+45, 10+60, 10+76, 12+44, 38+76, 38+80, 44+71, 53+80, 76+80 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 12+13, 38+63, 38+76, 63+76 (7 x)

Gorace mi sie sprawdzaja...i ice tez pieknie!!!

na dzien dziecka ostatnie 28 losowan bedzie OK.Powodzenia
2005-06-01 (12:07)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 18 059
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

a ja jaj, a tak moglo byc piknie!

...tylko ta wredna 54 bije wszystkie rekordy,moze jej wcale nie ma w bebnie???

71 , 61

71 , 54

61 , 54

pzdr.nara:)
2005-06-01 (12:29)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 18 066
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

-48-12- i 23-40- czy beda, wasza opinia?
2005-06-01 (12:50)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 18 069
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...moim skromnym zdaniem to 12,23...

pzdr.nara:)
2005-06-01 (19:36)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 18 090
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

7, 30 i moze jescze 9,30 pomnozyc stawke i do dziela!!! tzn. do kolektury, aby jeszcze bardziej sie zrujnowac finansowo:)
2005-06-02 (07:00)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 18 110
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ostatnie 7 losowan 53+80 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 10+45, 10+60, 12+44, 38+80, 44+71, 53+80, 76+80 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 12+13, 38+63, 63+76 (7 x)

11 par goracych,pomine te które wyszly wczoraj i na dzi mam typy.Powodzenia.
2005-06-02 (09:59)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 18 118
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Proponuje dzi 1,35 i 9,57 pozdrowionka,,,,,
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 53 54 55 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina