Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 43 44 45 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kilka parek na codzień

2005-05-02 (15:54)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 692
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Icemario..........jednak tak samo ty i Prezes dali sie nabrac na moja zmylke ja trafilem a Prezesik inne pileczki z gry wykluczyl )

wesolej zabawy
2005-05-02 (21:49)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8860

127
wpis nr 15 699
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ale losowanie w Typach na zywo na 97 typujacych.....tylko 3parki trafione

......bardzo slabiutko.........
2005-05-02 (22:44)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 700
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A tak zwykle to ile parek wchodzi na losowanie?
2005-05-02 (23:27)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 701
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aaa...w mordke misia,nie wyszlo,prezes z majówki wrócil?czy có???

Ostatnie 7 losowan 02+16, 54+63 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 02+30, 02+69, 49+69, 69+71 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 69+71 (8 x)

Dwie pierwsze na 3-go.Powodzenia



2005-05-03 (08:26)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 702
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dzisaj to dopiero sie odbije na Prezesie..... za wczorajsze losowanie

30 - 59

27 - 30

19 - 30

wesolej zabawy
2005-05-03 (09:07)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8860

127
wpis nr 15 707
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

A moze tak dzisiaj cztery parki :-1-69.....2-16.......2-15........54-63.........

????????????gorace z ostatnich 9 losowan..........
2005-05-03 (10:33)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 15 710
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

to dzisiaj zaszalejemy chyba, co mirek?

2 , 44

2 , 11

44 , 11

pzdr.nara:)
2005-05-03 (16:30)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 724
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nooo...nie wiem ice... dopiero net mi odpalil.Musialem wyslac na trafil-trafil.Powodzenia
2005-05-03 (16:38)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 15 727
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

48-49 51-70 31-37 23-25,,,,,POZDROWIONKA!!!!!
2005-05-03 (20:23)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 15 731
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam. Dzis na dwie parki obstawka

11=28 , 78=79.......za niedlugo beda efekty .Pozdrowionka.
2005-05-03 (22:46)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 15 732
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Efekty zerowe, a zero czyli NIC ....

.... icemario ale 25 sie krecilo i sie wkrecilo





..... Tadis do twojej 61 dokleic proponowane 65 i jest ok , ale zgadniesz jak nie wiesz
2005-05-03 (23:42)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 734
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ostatnie 7 losowan 54+63 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 02+30, 02+69, 52+71, 69+71 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 69+71 (8 x)

Nie mam pomysla...prawie caly dzien bylem odciety od wiata,moze jutro.Powodzenia
2005-05-04 (07:59)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 745
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pomysl do ma Prezes jak nasz z kasy wydojic

59 -60

2 - 30

59 - 80

wesolej zabawy
2005-05-04 (10:18)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 746
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No to zobaczymy,kto kogo....hehe

2,30

2,69

54,63

Powodzenia (dzi mam ochote na jakie 6 baniek,niekoniecznie z mlekiem)

2005-05-04 (11:02)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 15 756
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Siema, na dzi widzialabym\"30\" i do tego \"11\" lub \"15\"
2005-05-04 (11:27)

status Tadis
Data rejestracji: 2004-06-06
Ilość postów: 114

307
wpis nr 15 759
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam mnie sie widzi,ze 15 jest dobre

2005-05-04 (11:29)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 15 760
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no,no sylwia,widze ze dzisiaj razem trafffimy, ale zamiast tej 15 dal bym 16...

30 , 63

30 , 54

63 , 54

pzdr.nara:)
2005-05-04 (14:29)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 772
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

40000 odslon!!! Dzieki wszystkim za zainteresowanie tematem.Co prawda 1/5 to moje wejcia hehe zle jednak i tak duzo osob interesuje sie parami liczb. Pozdrawiam i powodezenia.
2005-05-04 (16:30)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 15 774
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

+Aby te wejcia przemienily sie w zlotówki,,,,,,to by bylo fajnie.a na dzi -24,29 i 31,40 pozdrowionka!!!!!
2005-05-04 (18:51)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 15 804
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

taaaa, pasko podobno placi 1EURO za kazde wejscie...

pzdr.nara:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 43 44 45 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina