Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Legalny sposób Lotto na większe dochody.

2010-07-22 (23:22)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 188
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam !Chyba wiem jak Lotto \"legalnie oszukuje \" ...zasada jest prosta ,oni wiedzą, widzą ile zostało wysłanych kuponów np. na 3/3 lub 2/2 i jak jest ich za dużo to specjalnie wymieniają kulki ,żeby wypadły inne liczby niż powinno wyjść to ze statystyk ,wtedy gracze grając za dużą stawką ,choćby progresją są na straconej pozycji (nie gram ,nie mówię ,że to prawda ,ale jako Lotto tak bym robił ) ,co sądzicie?
2010-07-23 (06:59)

status Monet
Data rejestracji: 2008-10-23
Ilość postów: 2036

3829
wpis nr 343 193
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Założycielu tematu.



\"jak jest ich za dużo to specjalnie wymieniają kulki ,żeby wypadły inne liczby niż powinno wyjść to ze statystyk\".



Dopóki nie uświadomisz sobie faktu,że każde losowanie zarówno te na wizji jak i te próbnie są odrębnymi, niezależnym wzajemnie zdarzeniami tak długo będziesz takie \"fantasy\" wypisywał.



\"powinno wyjść to ze statystyk\"-wiesz co wychodzi ze statystyk? - HISTORIA!



Nie da się przepowiadać przyszłości na podstawie przeszłości.

Obserwując powtarzalność zachowań(czegokolwiek i kogokolwiek) można jedynie domniemywać oczekiwanego zachowanie z zadanym przedziale czasu.Tylko domniemywać.



Tylko w przysłowiu \"historia kołem się toczy\".



Co do statystyk- owszem,bywają przydatne.Ale,również są dla grających bardzo niebezpieczne.Statystyki w pewnym stopniu manipulują grającymi.

I są bardziej sprzymierzeńcem Lotto niż tego który z nich korzysta.



Piszesz ,że \"będąc Lotto\" byś to zrobił,tak?



A jak? Masz pomysł?



Twój wpis sugeruje,że oni mają możliwość wpływanie na losowanie poszczególnych,zaplanowanych zaraz przed losowaniem kul.

Naprawdę myślisz,że tak jest? Że to możliwe?





Pozdrawiam













2010-07-23 (07:59)

status shadowbb
Data rejestracji: 2009-07-22
Ilość postów: 121

4944
wpis nr 343 198
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Monet;



Co Ty człowieku gościa , który właśnie zrozumiał istotę działalności Lotto bałamucisz ?



Weź proszę poczytaj o G-TECH i ich możliwościach, a później pisz.



Lotto prawdopodobnie dokłada wszelkich starań, aby losowość losowań oraz nieprzewidywalność wyników była zachowana . Resztę domaluj sobie sam.
2010-07-23 (08:54)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 200
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Monet:

Kolego to nie żadne fantasy ,wierzyć mi nie musisz ,ale jak na razie moja metoda się sprawdza i widzę kiedy statystyki się zaczynają dziwnie zmieniać co spowodowane jest zmianą kulek na nowy zestaw ,po jakimś czasie znów można prowadzić analizy i testy , ale nie o to chodzi w tym temacie ..
2010-07-23 (08:59)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 202
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dodam ,że zmiany kulek są wprowadzane wtedy kiedy padło za dużo 2/2 lub innych kombinacji ,ja obserwuję ile padło 2/2 w danym losowaniu i rzeczywiście w moich testach nadszedł dzień ,w którym nic nie wytypowałem pod rząd 6 losowań ,sprawdziłem i od 6 losowań wygranych 2/2 było dość mało w proporcji do tego co było dzień przez zmianą kulek ,dla porównania dzień przed zmianą kulek było około 250-300 wygranych (chyba wtedy postanawiają zmieniać kulki ,gdy jest dużo dużo wygranych np 2/2) ,a w następne dni było ich około 20-30 ....To już wiem ,ale może ktoś wie ,czy Lotto widzi na swoich komputerach ile zostało wysłano zakładów ,jakie zostały wysłane ? BO jeśli tak i ktoś zagra za większą sumę powiedzmy na 2/2 to Lotto pewnie zmieni kulki ,żeby już w to losowanie ,na który jakiś tam gracz postawił większą sumę(typu 10 000zł i więcej ) było dla tego gracza zaskoczeniem ...bo sądził ,że i tym razem statystyki będą górą ,rozumiecie o co mi chodzi? Pozdrawiam serdecznie.
2010-07-23 (09:02)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 203
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Trochę się rozpisałem ,reasumując ,czy Lotto widzi w swojej siedzibie jakie kombinacje zostały wysłane ,ile ich było ,za jakie pieniądze itd? Czy w przypadku jak gracz wyśle np 100 000zł na 2 skreślenia ,czy Lotto widzi to ? Myślę ,że jakby widzieli to zmienili by kulki ,bo byli by zdania ,że gracz inwestując taką sumę jest pewien swoich liczb.
2010-07-23 (09:35)

status paskuda
Data rejestracji: 2010-07-17
Ilość postów: 32

12580
wpis nr 343 207
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo ciekawe spostrzeżenia Panowie.

Wychodzi na to,że lottomaty nie tylko służą do generowania chybił-trafił,przyjmowania zakładów oraz \"czytania\" ewentualnej wygranej.



2010-07-23 (09:39)

status Monet
Data rejestracji: 2008-10-23
Ilość postów: 2036

3829
wpis nr 343 208
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2010-07-23 (07:59)



statusshadowbb

Data rejestracji: 2009-07-22

Ilość postów: 93



4944 Monet;



Co Ty człowieku gościa , który właśnie zrozumiał istotę działalności Lotto bałamucisz ?



Weź proszę poczytaj o G-TECH i ich możliwościach, a później pisz.



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Ja tez proszę:weź poczytaj o rachunku prawdopodobieństwa a później pisz.



To,że wymieniają kule to oczywiste i publicznie wiadome.

Zawsze to robili.Kiedyś rzadziej(8,15 dni) i całe zestawy,teraz częściej i sekwencyjnie.I chyba się z tym zgodzisz,że mają do tego prawo.

Piszesz o G-TECH i jej możliwościach,zapewne masz rację.Jak myślisz ile Totalizator musiałby płacić wszystkim wtajemniczonym w ewentualny proceder manipulowania wynikami losowań,co jest przecież niezgodne z prawem?

Jakie odprawy i świadczenia musiałyby być płacone za milczenie odchodzącym na emerytury,lub zmieniającym pracę?

A co z całą logistyką? Nic nie wiedzą?

Mając taką wiedzę,myślisz,że Rembiszewski tak łatwo dałby się spławić i teraz próbuje drobić tam gdzie go tylko chcą,zamiast bujać na Hawajach?











jacol>>>>>



Kiedyś zrozumiesz błąd w swoim,obecnym toku myślenia dotyczącym multi.

Życzę Ci,oby jak najszybciej.



Pozdrawiam.



2010-07-23 (10:13)

status paskuda
Data rejestracji: 2010-07-17
Ilość postów: 32

12580
wpis nr 343 213
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Żadna ze stron nie ma niepodważalnych dowodów, co do (nie)uczciwych praktyk TS są to tylko nasze domysły.

Jedni uważają że nie, inni że tak - każdy przytacza swoje domysły, argumenty.

A tak naprawdę nikt nie jest w stanie powiedzieć na 100% jak to naprawdę jest.



TS ma swoje prawa i jest to fakt niezaprzeczalny - ale czy ma prawo zbierać informacje o zawartych kuponach,a tym samym jakie liczby zostały zakreślone przez graczy?



Mi się wydaje,że raczej nie jest to sprawiedliwe.



2010-07-23 (10:21)

status boczas
Data rejestracji: 2009-06-18
Ilość postów: 52

4746
wpis nr 343 214
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Żadnych kulek nie trzeba wymieniać.

Ta maszyna działa bardzo prosto.

Szybka specyjalna kamera rozpoznaje żądaną kulkę ( potrafi odczytać numer lub/i jest czip w kulce) i tak nadmuc***e powietrze przez różne dysze

wylotowe aby znalazła sie w miejscu gdzie zostanie zassana, i gdy jest na odpowiedniej pozycji wówczas błyskawicznie zasysa tę właśnie kulkę.

Systemy takie działają od dawna na każdej linii produkcyjnej np. chipsy, orzeszki, owoce, ryż itp.

A więc, na taśmie o szerokości metra zasuwają szybko tysiące płatków a system potrafi bezbłędnie rozpoznać wadliwą /uszkodzoną sztukę i zdmuchnąć ją z taśmy do specjalnego pojemnika.



Tutaj komputer całego systemu dostaje ostatnie dane na pięć minut przed losowaniem i to w zupełności wystarczy, nawet gdyby tak sie umówili wszyscy że puszczają na 6 minut przed losowaniem.

Teraz program ustala zgodnie z wytycznymi, jakie kulki wylosować aby ktoś coś tam trochę wygrał, czy to ma być na chybił(przewaga) czy skreślone, w której kolekturze, czy też zrobić kumulację, a i aby nadal wszystko ładnie sie komponowało na mapach dla hazardzistów którzy muszą odczuwać że wciąż dobrze kombinują i są blisko bo często udaje im sie trafić po trzy/cztery liczby na osiem /dziesięć skreślonych czy tez wszystko obok o jedną liczbę.

Większość tych maszyn w wielu krajach jest jednego producenta. Jestem w stanie zbudować taką maszynę na której mogę powtarzać losowania TS nawet w tej samej kolejności \"losować\" kulki co oni.

To że wymieniają co jakiś czas oznacza że coś się w nich zużywa i się rozkalibrują. Zawsze po takiej wymianie bardzo widocznie spada ilość trafionych.

Zauważcie jeszcze że gdy np. jest kilka trafionych 9/10, 8/8 to zdecydowanie jest mniej 6/6, 5/5, 4/4, 3/3 i odwrotnie gdy jest mało dużych wygranych to wówczas jest dużo niskich czyli kasa (zysk) musi sie zgadzać, system to również wylicza.

Tam gdzie kasa jest zawsze oszustwo, chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, szczególnie w tym kraju.

Tak żeby nie było wątpliwości gram bo liczę że pozwolą mi co jakiś czas coś wygrać a może kiedyś nawet więcej. Takie masochistyczne hobby.

Tylko niech mi nikt nie gada o jakimś prawdopodobieństwie matematycznym itp.
2010-07-23 (10:36)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 221
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czyli jak ktoś wyślę kuponów za 100 000 zł system to rozpozna i nie da takich kulek ?
2010-07-23 (10:38)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 222
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czyli do systemu są puszczane też liczby jakie klient obstawił ? Typu za 100 000 zł zostało puszczone X kuponów na 2 skreślenia liczb 24,56 ,oni to niby widzą?
2010-07-23 (10:56)

status boczas
Data rejestracji: 2009-06-18
Ilość postów: 52

4746
wpis nr 343 224
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przecież nie chodzi o to że wysyłasz za 2.50 czy milion . Każdy wysłany kupon system \"widzi\" przed \"losowaniem\" i wystarczy. Choć zapewne jeśli rozpozna że jeden gracz wysyła dużo zakładów to wiadomo że to jest hazardzista i będzie nadal grac, więc po co system ma mu umożliwić wygrać

Chcesz to wyśli za 100 000 tysiecy kuponów wynik będzie podobny do tego co byś uzyskał przez kilka lat wysyłania kuponów za całe to 100 100.

Obstawiałem pełnym systemem na trzy skreślenia np. siedemdziesiątki. I co? i gówno, wylosowali tylko jedną cyfrę z siedemdziesiątek, a w nastepnym losowaniu pieć. do niedawna czaiłem sie na pełne czyli 10 ,20, 30.... bo czesto były po cztery i co od tego czasu są jedna albo dwie.

Gram od wielu lat i wiem co mówię.



Wejdzie do kolektury Dzidek po flaszkę wysle na chybił i wygra, obwieści kolesiom co nie grają i TS zyska nowych graczy, a Dzidek i tak to zaraz przegra.

Psychologia i technika zwycięża.
2010-07-23 (11:10)

status jacol900
Data rejestracji: 2010-07-21
Ilość postów: 28

12589
wpis nr 343 225
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tu trochę nielogiczne , TS widząc ,że wysłano (nie da się sprawdzić czy to jeden gracz ) dużo kuponów (dla przykładu za te 100 000zł ) powinno wtedy właśnie nie dopuścić ,żeby te liczby wpadły ,bo kto o zdrowych zmysłach puszcza kuponów za 100 000zł nie wiedząc czy wygra (mam pewną parkę raz na 10 losowań ,ale to rozmowa na inną porę ) ,mam jeszcze jedno pytanie ,domyślam się ,że to Twoje przypuszczenia ,czy są one poparte doświadczeniem np pracy w TS albo coś podobnego? Pytam z ciekawości ,nie wyśmiewam Twojej teorii jakby co
2010-07-23 (11:22)

status boczas
Data rejestracji: 2009-06-18
Ilość postów: 52

4746
wpis nr 343 230
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam 47 lat i całe moje życie to elektronika robotyka itp. stąd moje podejrzenia o sposobie działania tej cudownie zarabiającej maszyny.

Parki, to akurat masz racje ten system jakby miał taką wadę i tym sposobem obecnie idzie sobie co jakiś czas na lody zarobić, dawniej jak można było grac przez internet to miało nawet większy sens.
2010-07-23 (11:27)

status keriusz
Data rejestracji: 2009-10-21
Ilość postów: 147

12224
wpis nr 343 231
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W innych krajch też są gry liczbowe - czy tam też oszukują graczy?

\"Oszustwo\" w grach liczbowych polega na stosunkowo małej szansie trfienia w każdym z wariantów wygranej - zbyt duża ilość kombinacji.

Liczby padają w losowaniach według takich samych zasad jak dzieją się wydarzenia losowe w każdej dziedzinie życia, a podstawowym zjawiskiem (czy zasadą) w wydarzeniach losowych jest powtarzalność pewnych zjawisk, wydarzeń i skłonność do \"zawieszania\" się innych zjawisk, wydarzeń. To jest ta tajemnica \"oszustwa\", przy dużej liczbie możliwości mała szanasa trafienia, przy małej liczbie możliwości, mała wypłata za trafienie. Nikt nie musi podmieniać kulek, czy stosować jakieś karkołomne zabiegi aby oszukać grających - to najzwyczajniej w świecie los nas oszukuje.

2010-07-23 (11:36)

status boczas
Data rejestracji: 2009-06-18
Ilość postów: 52

4746
wpis nr 343 235
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A i jeszcze cos . Te parki trójki czwórki cyklicznie wpadające to jest tez typowa zagrywka na wpędzanie w hazard.

Gdyby losowania odbywały sie uczciwie nie byłoby takich parek, powtórek czy fajnych piramidek jak obecnie w kształcie litery L i powtarzających sie tworzonych figurek geometrycznych widocznych na mapach i nie byłoby takich jak tu hazardzistów obstawiających te parki, pewniaki itp.

Kupiłem kiedyś 80 kulek, które ponumerowałem, wrzuciłem do worka i po wymieszaniu losowałem wielokrotnie. Mapa wygląda zupełnie inaczej, nigdy nie udało mi sie uzyskać jak w TS aby było np. 1,3,4 lub 1,2,3,4,5,6 a o jakichś tworzeniu dziwnych kształtów nie ma mowy, czy w kółko powtarzających sie parkach .

Tak że nie chcę sie rozpisywac i tak wielu pomysli ze następny nawiedzony jakieś teorie spiskowe wymysla.

Kazdy ma swój rozum i niech z niego korzysta.
2010-07-23 (11:39)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 343 236
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"nigdy nie udało mi sie uzyskać jak w TS aby było np. 1,3,4 lub 1,2,3,4,5,6 a o jakichś tworzeniu dziwnych kształtów nie ma mowy,\"



to jest normalne gdy jest zachowana losowosc



jezeli w twoim eksperymencie nie bylo czegos takiego to znaczy ze nie byl to eks. losowy
2010-07-23 (11:40)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 343 238
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gdzies dalem na tym forum artykul o tym ale nikt nei chcial czytac bo burzylo to swiatopoglad wiekszosci graczy - nie mieli juz na co narzekac



woleli zamiast zmienic sposob typowania i miec wieksze szanse - trwac uparcie jak osly i dalej przegrywac
2010-07-23 (11:46)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 343 239
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

proszę bardzo:



\"Doskonałą ilustracją jak bardzo fałszywe są potoczne wyobrażenia o losowym rozmieszczeniu elementów w przestrzeni są badania R. Falk, zreferowane przez Bar-Hillel i Wagenaara (1991). Falk prosiła badanych, by na planszy 10 x 10 pokolorowali dokładnie połowę (50) pól w taki sposób, by wyglądało to na losowy rozrzut. Badani mieli wyraźną skłonność do tworzenia układów gdzie białe pola sąsiadowały z zamalowanymi. Dla tego typu tablicy można było policzyć statystykę alternacji, czyli ilości przypadków, gdy pole białe sąsiaduje z zamalowanym. Gdyby rozkład był losowy, średnie prawdopodobieństwo, że pole zamalowane sąsiaduje z nie zamalowanym wynosi 0,5, podczas gdy u badanych wynosiło 0,6. Odpowiada to 99 centylowi rozkładu tej zmiennej - czyli tylko skrajne 2% losowych wzorców pokolorowania odpowiadało wyobrażeniom ludzi o tym, jak wygląda rozkład losowy!\"



tylko 2% ludzi potrafilo pokazac czym jest losowosc



oznacza to ze 98% waszych typowań jest po prostu poparta złym postrzeganiem lsoowosci
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina