Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Skuteczny system finansowy.

2010-07-13 (10:58)

status keriusz
Data rejestracji: 2009-10-21
Ilość postów: 147

12224
wpis nr 341 469
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo dużo uwagi poświęca się na tworzenie takich systemów, które pozwolą graczowi osiągnąć zyzski z gry, lecz każdy system, gdy zaczniemy nim grać w którymś momencie prowadzi do porażki!

Czy ktoś zastanawiał się nad stworzeniem systemu, ale finansowego - który pozwoliłby graczowi przeczekać opóźniające się wylosowanie wytypowanych zestawów liczbowych.

Np. w pewnym systemie wytypowane zestawy (w grze na progresję) wychodzą z opóźnieniem do 18 losowań, ale zdecydowana większość wychodzi w zakładanym czasie, chodzi mi o skonstruowanie systemu finansowego, który odejmowałby część pieniędzy jakie nalezałoby zainwestować w przedłużający się zestaw i inwestowanie tych części pieniędzy w kolejne zestawy odciążając w ten sposób opóźniający się zestaw.



Czy ktoś przeprowadzał takie obliczenia i jaką minimalną sumą należałoby dysponować, aby grać z zyskiem?



Pozdrawiam

keriusz

2010-07-13 (20:39)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 341 563
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

keriusz



O JAKIEJ GRZE MYŚLISZ .......
2010-07-13 (21:34)

status keriusz
Data rejestracji: 2009-10-21
Ilość postów: 147

12224
wpis nr 341 574
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chodzi mi o grę w Multilotku w systemie 3-skreślenowym, przyczym jest dziwięć zestawów (chociaż nie zawsze, czasem jest mniej - ale można przyjąć założenie, że jest dziewięć zestawów) to jest taki specyficzny (może troszkę pracochłonny) system doboru odpowiednich zestawów liczbowych do gry, głównie chodzi mi o obliczenia finansowe takiego systemu. Do gry mogę systematycznie wprowadzać nawet kilkanaście zestawów liczbowych z których większość wychodzi w dziesięciu losowaniach - ale czasem jeden, lub dwa potrafią się zawiesić.
2010-07-14 (05:57)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 341 612
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Parka + parka + pewniak = 4 zakłady. (Wybór z 5 liczb).



Trójka + parka + pewniak = 6 zakładów. (Wybór z 6 liczb).



Parka + parka + parka = 8 zakładów. (Wybór z 6 liczb).



Masz 3/3 przy trafieniu 1/2 i 1/3.

Oczywiście pewniak musi być 1/1, dlatego ta trzecia możliwość, gdy masz niepewnego pewniaka.





Oczywiście można jeszcze tak:

trójka + trójka + pewniak = 9 zakładów. (Wybór z 7 liczb).

Pewniak jest oczywisty, ale wystarczy 1/3, a to najłatwiej trafić.





| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina