Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Gra na 10 lub 9 liczy nie ma sensu!!!

2004-10-24 (11:32)

status seb
Data rejestracji: 2004-10-24
Ilość postów: 86

442
wpis nr 6 663
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witajcie koledzy. Powiem tyle: gra na 10 lub 9 liczy nie ma sensu!!! jesli grac to na 3, 5 albo ewentualnie 6 liczb.
2004-10-24 (11:40)

status praktyk
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 6 664
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis Seb,przepraszam ale Warszawy nie odkryle,wszem i w obec wiadomo ze gra sie tak jak piszesz (tylko naiwni graja w dziesiatki dawno udowodnione ze dziesiatki trafia (geniusz albo wariat) Serdeczne pozdrowienia dla trzeLwo myslacych multilotkowiczów.
2004-10-24 (11:44)

status seb
Data rejestracji: 2004-10-24
Ilość postów: 86

442
wpis nr 6 665
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no wiem ze nic nie odkrylem. ale jak mylicie na ile liczb lepiej grac?? i jak to jest z tymi pewniakami? bo ja juz nic nie rozumie z tego. próbowalem róznych sposobów i max wygrywalem 10,20zl(tzn. wracala mi sie kasa za poslanie). macie cos rozpisane? bo ja mysle tak zeby rozpisac 5 liczb na 8, ale zar juz tak próbowalem i nic. Ma ktos jakis taki rozpis??
2004-10-24 (22:47)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 6 671
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie "poszperajcie" w sieci to zobaczycie ze sa tacy ludzie dla których jest sens grania na 7, 8 , 9 i 10 liczb. By nie naduzyc Gocinnoci Admina podpowiem abycie w wyszukiwarkach poszukali takich hasel "lopster" a wynikach multilotek lub odwrotnie multilotek a w wynikach lopster.

A wogóle polecam pochodzic po stronach z multilotkiem czasami sie mozna pomiac (- nie jest to zadna aluzja do Was tylko do mnie)

Pozdrawiam Was i Admina

Samozwanczy ekspert typowan nieknwencjonalnych - zen
2004-10-25 (00:25)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 6 673
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja bardzo lubie grac na 8 lub 9. Nie uwazam sie za geniusza.

Wariatka? Tego nikt w oczy nie powie. Ja chce ugrac 9 i szukam

sposobów na jej ugranie. Mozna to nazwac naiwnocia

ale liczy sie efekt koncowy. 8, 9 i 10 tez ludzie trafiaja.

Swoja droga ciekawa jestem tego dowodu, ze 10 trafia tylko geniusz albo wariat.

Chyba sie poczulam urazona.
2004-10-25 (10:15)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 6 674
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeciez to byla tylko przenonia . Ja to rozumiem i ten co to napisal miel racje i jezeli tego sie bedzie trzymal to dojdzie do efektu .

Chodzi o to ze w grach losowych kazdy pomysl , który nie odbiega od sztampy nie ma szans .

Tutaj trzeba byc waraiatem i akurat w tej dziedzinie jest to zaleta i to wielkiej wagi .

Cala nasza Ojczyzna to wielka sztampa .

Najbardziej popularyzuje tego typu postawe telewizja i reklama .

Po prostu wszyscy maja zachowywac sie identycznie ... a co gorsza mylec identycznie .

Totalizator moze byc spokojny . Nawet przy gwarantowanych wygranych nic mu nie grozi .

To , ze trzeba byc wariatem w dziedezinie gier losowych nie potrzeba udowadniac bo wystarczy powiecic czas i przeleciec wpisy w " Forum " i nie tylko tym i dowód gotowy .





Z pozdrowieniami



Mariusz
2004-11-04 (11:30)

status Multi-Fan
Data rejestracji: 2004-11-04
Ilość postów: 80

457
wpis nr 6 786
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja gram od dawna na 9 skreslen moim wlasnym systemem i jestem zadowolony.

Typuje 15 z 80 liczb a cena systemu to tylko 6.25 zl. Wystarczy ze z tych 15 trafie 7 liczb i juz jestem na plusie i lece po wygrana. Dla chetnych moge podzielic sie moim systemem oraz podam link do fajnej gierki o multilotku ( keno).
2004-11-04 (19:13)

status patyk
Data rejestracji: 2004-11-04
Ilość postów: 2

459
wpis nr 6 791
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja bylbym zainteresowany tym systemem chociaz powiem ze7/15 trudno trafic.Co do gry na 9 liczb moim zdaniem oplaca sie tak grac jeli ma sie duzo liczb do obstawienia i malo kasy na kupony.Na pewno czeciej kwota za kupony zwraca sie przy grze na 9 liczb niz np 3 lub 5.Nie raz trafilem juz 5/9 ,6/9 a zdarzylo sie tez 7/9.Jeli mialbym robic z 9 liczb kombinacje 3 liczb to wydalbym na kupony ponad 100 zeta i nie mialbym gwarancji na zwrot kosztów.A tak pare zakladów i przynajmniej czec kosztów(jelinie wszystkie )mi sie zwróca.No i oczywicie mozliwoc wielkiej wygranej w która widze malo kto wierzy.Ja bym to ujal tak :"9,10 liczb skrelasz?? Wiesz jakie masz marne szanse na wygrana???Bez sensu",za pare dni trafiam 10/10 i co kole powie? "no widzisz nie oplacalo ci sie grac na 10 liczb bo wygrale 100 000,trzeba bylo obstawiac trojki i wygrac 26 zeta:))))" ja tak to widze/pozdro
2004-11-07 (21:26)

status rysex
Data rejestracji: 2004-11-07
Ilość postów: 1284

466
wpis nr 6 878
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis

Jezeli grasz na 9 skreslen to polecam uklad 9s 16l 6z
2004-11-29 (00:43)

status cyrus
Data rejestracji: 2004-11-29
Ilość postów: 12

508
wpis nr 7 350
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serwus Graczom,

Wiecie co, jak Was czytam, to sie zastanawiam, po co gracie?. Czy macie w tym zdefiniowany cel? Jeli tak, to jak zamierzacie go osiagnac? Jeli kolejne losowanie nie trafiasz, co robisz? Co jest dla Ciebie istotne? Moim skromnym zdaniem nie ma sensu grac zakladem mniejszym niz 5 liczb. Dlaczego? Bo wtedy wygrywasz juz kase, która mozesz dalej zainwestowac. A o co chodzi? O kase i adrenaline, która sie w nas wyzwala !!! O taki maly codzienny hazard. A dlaczego ludzie nie wygrywaja? Kochani, tu nie sa istotne \"systemy\", lecz pewne zasady, którymi trzeba sie kierowac przy typowaniach. Nie chodzi przeciez o to, zeby grac za male pieniadze. Chodzi o to, zeby wyczycic totka i ja mam taki cel. I plan, który konsekwentnie realizuje. A dlaczego nie wygrywamy? Myle, ze lotek w doskonaly sposób pokazuje cechy naszego charakteru i to, jacy jestemy. Czy potrafimy decydowac, planowac, byc konsekwentni w dzialaniu?. Ja caly czas staram sie doskonalic swoje umiejetnoci w typowaniu i ucze sie dostrzegac swoje negatywne cechy. Duzo mozna jeszcze o tym pisac. Jeli uwazacie, ze ten drobny wstep jest wart kontynuacji, odezwijcie sie. Chcialbym podkrelic, ze nie chcialem nikogo obrazic ani pouczac. Moze gadu-gadu na tym forum wzbogaci nas o to male co nieco. Czasami zastanawiam sie, jak wygladaloby spotkanie graczy powiecone tematowi \"dlaczego nie wygrywamy i czy to jest w ogóle mozliwe?\". Co Wy na to?.

pozdro

cyrus
2004-11-29 (02:15)

status tur
Data rejestracji: 2004-11-06
Ilość postów: 27

464
wpis nr 7 354
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wygrywamy bo rachunek prawdopodobienstwa jest bezlitosny.
2004-11-29 (09:42)

status bobo
Data rejestracji: 2004-11-17
Ilość postów: 5

486
wpis nr 7 357
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rachunek -rachunkiem ,ale kazdy w zyciu ma dzien konia i co wtedy kazdy trafia to co wyslal jeden 10 a inni 3lub4 bo wyzej sie nie oplacalo.
2004-11-29 (20:11)

status cyrus
Data rejestracji: 2004-11-29
Ilość postów: 12

508
wpis nr 7 365
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tur,

Co Ty wygadujesz? Zostaw ten rachunek w spokoju, zapomnij o nim. Czlowieku, Ty wymagasz pracy!!!. To jest Twoja zasada???!!! Rachunek prawdopodobienstwa!!! O zgrozo!!! Zdradze Ci moja pierwsza zasade.

WIERZE W TO, CO ROBIE. WIERZE, ZE MOGE WYGRAC !!!

Po co grasz? Odpowiedz mi, odpowiedz sobie. A potem zadaj sobie pytanie, o co grasz. Ile kasy Cie satysfakcjonuje? 50zl, 1000zl?. Zdradze Ci co. Mnie drobne nie interesuja. Moga byc pomocne jedynie przy budowaniu kapitalu, jeli go nie masz, po to, aby naprawde zagrac. Nieistotne jest, ze to bedzie trwalo rok, dwa czy trzy lata. Szukaj drogi, odrzucaj wszystkie niemozliwe, a wtedy poczujesz smak zwyciestwa. Zastanawiale sie, dlaczego ludziska nie wygrywaja, dlaczego Ty nie wygrywasz? Pracuj nad soba!!! Jezeli w to nie wierzysz, zostaw gre, szkoda Twojej kasy. Jezeli chcesz poznac pozostale zasady, napisz co sadzisz. Jezeli to nie tajemnica, zdradL jak stary jeste. Wtedy lepiej sie gada. Ja mam 37.

pozdro wszystkim na kanale

2004-11-29 (20:14)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 7 366
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Do napisania w tym miejscu zmotywowal mnie CYRUS. To bardzo roszsadna i wywazona wypowiedL poruszajaca cala istote gry. Cyrus postawil takie pytania na które gdyby udzielic sensownej odpowiedzi to moze dzeki temu udalo by uchchronic wielu graczy przed niepotrzebnymi stratami.Wybralem doc ciekawe pytanie CYRUSA >> Jeli kolejne losowanie nie trafiasz, co robisz? << Zakladam ze to pytanie nie dotyczy progresji { bo w tym przypadku gralbym dalej i ...przegrywal ! ;( }.

Co robie ? zastawanawiam sie - dlaczego ?.. i odpowiadam sobie ze nastapila zmiana tendencji . Poszukuje dalej i próbuje grac innym sposbem obiecujac sobie ze do tego niesprawdzonego w tym momencie sposobu wróce.

Po przetestowaniu wielu, wielu sposobów doszedlem do jednego wydaje mi sie slusznego wniosku. PRZEGRYWAM DLATEGO ZE JESTEM W SWOICH STATYSTYKACH I METODACH TYPOWANIA ZAWSZE O JEDEN KROK DO TYLU.

\"Wykoncypowalem\" sobie na to jedynie sposób gry z wyprzedzeniem

spróbuje przyblizyc :

Jezeli przyjac podzial liczb na gorace i zimne z punktu widzenia ich aktywnoci to moim zdaniem warto jednak grac na zimne i poczekac na ich \"pobudzenie ich aktywnoci\" z zastrzezeniem ze bralimy do badania tych liczb mozliwie maly zakres losowan. Gra na liczby aktualnie aktywne jest ryzykowna i po fakcie zauwazamy ze znów sie spóLnilimy .... Ale podkrelam to jeszcze raz b.wazne jest to; na jaki okres czasu budowana jest nasza prognoza.



Tak CYRUS >>Duzo mozna jeszcze o tym pisac<< Bylo by wspaniale gdyby kazdy z graczy dorzucil swoja opinie ( a nie jest to watek o metodzie gry) -myle ze to nie powinno nikomu nie sprawic klopotu.



Tak CYRUS uwazam ze ten watek jest naprawde wart kontynuacji

zeby tylko czytelnicy tego forum dopisali....



Dziekuje Ci CYRUS



Pozdrawiam.

zen
2004-11-29 (20:28)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 7 367
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Dla wyjanienia zeby nie powstalo zamieszanie moja wypowiedL dotyczyla wpisu CYRUSA z poprzedniej strony .

Chcac uniknac utraty wpisu co spotkalo FOBIE I mnie juz kilkakrotnie Wpisu dokonywalem w notatniku (to ma swoja dobra strone ze mozna miec jednoczenie otwarta strone z wpisem zasadniczym i mozna dzieki temu kopiowac cytaty do swojego wpisu) . W tym samym czasie CYRUS równiez dokonal innego wpisu . To moze wprowadzac w blad....

zen
2004-11-29 (21:11)

status tur
Data rejestracji: 2004-11-06
Ilość postów: 27

464
wpis nr 7 368
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cyrus, kiedys myslalem dokladnie tak jak ty ale po kilku latach zaczelo mnie to meczyc, nic nie wynikalo z tej wiary i entuzjazmu, tylko w portfelu coraz mniej. Coz matematyka jest belitosna.
2004-11-29 (21:13)

status cyrus
Data rejestracji: 2004-11-29
Ilość postów: 12

508
wpis nr 7 369
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen,

Witaj w klubie. Cieszy mnie, ze wlaczyle sie do dyskusji. Myle, ze pewien czas juz grasz i masz co do powiedzenia. Chetnie wyslucham Ciebie i podziele sie takze moja wiedza.

Wiesz co, jestem daleki od oceny Twojego typowania, ale z tego co napisale wynika, ze jeste na drodze.... . W tym tekcie, który zamiecile, brakuje mi jednego. Domylasz sie? Zastanawiale sie, dlaczego nie trafiasz analizujac cyfry \"cieple i zimne\"? To jest dobra metoda, ale tylko jednym z kryteriów, które nalezy wziac pod uwage. A tych kryteriów jest wiele. Zapominasz o..... INTUICJI. Moim zdaniem jest ona bardzo potrzebna. Zwróc uwage, ze w typowaniach NIE MA ZADNYCH ZASAD. I przyjmij to do wiadomoci. Jako zasade. To jest moja DRUGA zasada. Jezeli typujesz na \"cieple i zimne cyfry\", musisz czec z nich odrzucic. Wlanie INTUICJA ma Ci podpowiedziec, które. Tutaj nie ma zadnych zasad. Zgadzam sie, ze jezeli cyfra nie zostala wylosowana przez kolejnych 20 losowan, potem bedzie to odrabiac. Ale to tylko moze nam pomóc w typowaniu. Nie jest to zelazna zasada. Zastanów sie wtedy, co Ci mówi Twoja INTUICJA. Czy wiesz, co chce Ci przekazac? Zgadzasz sie ze mna? Czy jeste zainteresowany dalsza korespondencja na forum i trzecia ZASADA? Mala proba. Przedstaw sie, tj. od ilu m-cy grasz i ile masz latek. Ja to juz zrobilem wczeniej. To nam ulatwi korespondencje.

pozdro Zen oraz forumowiczom

cyrus
2004-11-29 (21:13)

status tur
Data rejestracji: 2004-11-06
Ilość postów: 27

464
wpis nr 7 370
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Acha, napisz cyrus ile juz wygrales i ile jestes na minusie.
2004-11-29 (21:59)

status cyrus
Data rejestracji: 2004-11-29
Ilość postów: 12

508
wpis nr 7 376
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tur,

Skup sie na grze, kasa jest nagroda. Pytalem sie, po co grasz? Co jest Twoim celem? Nieistotne jest, ile wlozyle. Jezeli traktujesz lotka jako inwestycje, która ma przyniec Ci okrelony zysk po zdefiniowanym czasie, to nie tedy droga. To nie jest biznes. To jest gra. Gra dla cierpliwych. Nie trafia sie 10/10 co miesiac!!!Mozesz zdradzic, jak typowale? Informacja to potega, a uczenie sie na cudzych bledach to umiejetnoc. Ja takze sie ucze.



P.S. Tur, zeby wszystko bylo jasne. Tylko konstruktywna wymiana pogladów i dowiadczen ma sens. Tylko to mnie interesi. Nie lubie marnowac czasu. Pitu, pitu zostawmy laikom a mam nadzieje, ze sie do nich nie zaliczasz. Ale chyba stracile nadzieje. Czy wiesz, dlaczego? Przewrócic sie moze kazdy. Masz sily, aby sie podniec i biec dalej? Nie ma przymusu, aby grac codziennie. Graj wtedy, kiedy masz wizje i intuicja co Ci podpowiada. To TRZECIA zasada. Czy chcesz wlaczyc sie do dyskusji, ale ciekawej?!!! Zapraszam.



pozdro

cyrus
2004-11-29 (22:35)

status tur
Data rejestracji: 2004-11-06
Ilość postów: 27

464
wpis nr 7 379
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Nieistotne jest, ile wlozyle\" - to wg mnie bardzo istotne bo musze cos jesc, miec za co zyc. A jak na razie to zwrotu nie bylo. Jak widze twoj entuzjazm, to przypominam sobie moj i to ze po kilku latac zaprowadzil mnie do nikad.

Jak typuje? korzystajac z intuicji, intuicja ma widac co innego do roboty. Nie korzystam ze statystyk itp bo nie ma nikogo komu by to cos dalo tzn kto bylby naprawde na plusie po podliczeniu wszystkich kosztow.

Wszystko fajnie, wiara itp, tylko kasy ubywa a sama z nieba nie spada. Latwiej wydac niz zarobic.

Przyznasz sie ile juz jestes do tyl? Pewnie nie, a moze sam nie wiesz.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina