| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 336 337 338 ... 1022 1023 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | Sport i bukmacherka (moderator tematu: edi8) |
2012-04-10 (16:07) pawlittoData rejestracji: 2009-06-26 Ilość postów: 1209 | wpis nr 514 774 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Augsburg - Stuttgart X2 1.39 Ale Augsburg musi się utrzymać... Kolonia leci |
2012-04-10 (18:44) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 799 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dobrze, że na Chrome działa . A ile maksymalnie może być zdarzeń na kuponie w Fortunie ? |
2012-04-10 (18:53) rustu2009Data rejestracji: 2009-09-24 Ilość postów: 325 | wpis nr 514 800 [ CZCIONKA MONOSPACE ] w fortunie max 50zdarzeń |
2012-04-10 (19:31) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 803 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzięki. Barcelona-Getafe (1.5) typ: 1połowa. +1.5 kurs: 1.60 Wisla K.-Ruch Ch. typ: BTS TAK kurs: 1.72 Blackburn-Liverpool (1.5) typ: +1.5 kurs: 1.25 Chievo-AC Milan (1.5) typ: +1.5 kurs: 1.27 Kurs ogólny: 4.37 Trochę ryzykownie ale grane na sucho Greggor możesz pokazać swoje taśmy ? |
2012-04-10 (19:57) slavoData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 3640 | wpis nr 514 815 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Spoke dwa ostatnie masz jak w banku i to jako BTS-y... |
2012-04-10 (20:01) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 817 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Spoke,tasme zrobilem w Sts,ale tylko szkockie na bts |
2012-04-10 (20:01) DietmarData rejestracji: 2009-07-20 Ilość postów: 726 | wpis nr 514 818 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jeszcze się dobrze nie zaczęło i pech sami zobaczcie http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM2NTUyMTAxNTEwMTcwMDqiAUHVOdIAQhmtHBs%3D jak tu nie kląć jak szewc |
2012-04-10 (20:07) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 822 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzisiaj 4 szkockie 2 liga--4 bts? |
2012-04-10 (20:08) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 823 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzisiaj Szkocja 3/4 BTS Lub 4/4 over 1,5 gola. Slavo - ta barcelona mi nie pasuje, mogłem dać over 2,5 w całym meczu. Dietmar - moim zdaniem lepiej wiedzieć na początku niż na końcu. Wybierz coś z tego co zostało albo zrób całkiem inny kupon. |
2012-04-10 (20:18) slavoData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 3640 | wpis nr 514 829 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Spoke - ale kurs na over 2,5 - 1.27 Może to? 0-30 minuta spotkania - Barcelona 1.60 |
2012-04-10 (20:20) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 831 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Barcelona-Getafe 1.bramka-minuta - 28+ @ 2,55 Warto ? |
2012-04-10 (20:22) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 833 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Slavo kurs na over niski bo bo wiadomo co może się stać. Ja bym raczej się wstrzymał z zakładami 1-30 barcelona win. Różnie może być już wole zaryzykować +28 min pierwsza bramka ale no zobaczymy . |
2012-04-10 (20:25) slavoData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 3640 | wpis nr 514 838 [ CZCIONKA MONOSPACE ] dwa ostatnie spotkania w Barcelonie 0-30 Barca a ostatnio jest w formie... |
2012-04-10 (20:25) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 839 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja mam Mainz i Barca 0-15 min -4,60 i 2,65 i Hertha i Stuttgart 0-60 min--2,55 i 2,70---ako 84 |
2012-04-10 (20:27) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 840 [ CZCIONKA MONOSPACE ] I taka mala "tasiemka" na bts: http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMzNTYyMTAxNTc4ODYwMDrzUJtfFypqKVDcurg%3D |
2012-04-10 (20:28) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 841 [ CZCIONKA MONOSPACE ] slavo, Wiesz od każdej reguły są wyjątki. Chociaż najbardziej prawdopodobne to do 15 min będzie gol, a w kuponie postawiłem over 1,5 w pierwszej połowie bo wydaje mi się bardziej prawdopodobny niż 1 bramka po 28 min. |
2012-04-10 (20:33) slavoData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 3640 | wpis nr 514 844 [ CZCIONKA MONOSPACE ] za godzinkę będzie wszystko jasne nara... |
2012-04-10 (20:35) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 845 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja mam Mainz i Barca 0-15 min -4,60 i 2,65 i Hertha i Stuttgart 0-60 min--2,55 i 2,70---ako 84 mialem--polanski 19 min |
2012-04-10 (20:57) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 858 [ CZCIONKA MONOSPACE ] slavo, dobrze się zaczyna |
2012-04-10 (21:04) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 861 [ CZCIONKA MONOSPACE ] coś cienko szkocja dzisiaj grałeś 4x bts w realu ? |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 336 337 338 ... 1022 1023 Wyślij wiadomość do admina |