| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 334 335 336 ... 1022 1023 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | Sport i bukmacherka (moderator tematu: edi8) |
2012-04-08 (13:43) tomcio1972Data rejestracji: 2008-06-25 Ilość postów: 7839 | wpis nr 514 152 [ CZCIONKA MONOSPACE ] spoke >>> 17/20 to nie 100% Zawsze jest sznsa ze "wsadzisz" do kuponu mecz w którym nie wpadnie BTS. Gdybyś zagrał Bundesligę z wczoraj o 15.30 to masz 6/6 czyli 100%. Ilekolwiek meczów byś nie dał do kuponu - to byś trafił. |
2012-04-08 (13:58) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 163 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja wiem, ale tu wystarczyło zagrać systemowo. Na pewno nie liczył bym na 17/20 zagrał bym może 5/6 czy 8/10 A nie 20/20 czy nawet 17/20. Ja wiem, że nie ma pewniaków są tylko mniejsze lub większe szanse i mniejsze lub większe niespodzianki. |
2012-04-08 (14:10) tomcio1972Data rejestracji: 2008-06-25 Ilość postów: 7839 | wpis nr 514 167 [ CZCIONKA MONOSPACE ] spoke >>> o 15 mecz Djurgarden - Sundsvall W 365 kursy na +2,5 2.05 a na BTS 2.00 Ciekawe co zagrają oba teamy ? 17/02/2012 Towarzyskie Klubów Djurgarden vs. Sundsvall 2:3 05/10/2008 Allsvenskan Djurgarden vs. Sundsvall 3:1 18/07/2005 Allsvenskan Djurgarden vs. Sundsvall 4:0 02/07/2004 Puchar Szwecji Djurgarden vs. Sundsvall 3:2 25/04/2004 Allsvenskan Djurgarden vs. Sundsvall 3:1 18/05/2003 Allsvenskan Djurgarden vs. Sundsvall 2:0 24/10/2002 Allsvenskan Djurgarden vs. Sundsvall 2:1 02/10/2001 Allsvenskan Djurgarden vs. Sundsvall 1:1 |
2012-04-08 (14:12) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 168 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 3 mecze w Niemcy 2 i akurat ten co nie wzięty ma BTS już w 1 połowie heh . Zawsze tak jest Tomcio można się pokusić o +2,5 FT. |
2012-04-08 (14:16) tomcio1972Data rejestracji: 2008-06-25 Ilość postów: 7839 | wpis nr 514 169 [ CZCIONKA MONOSPACE ] spoke >>> co się martwisz. Jeszcze 45 min 2 połowy Zazwyczaj gdy po 1 połowie jest 2:0 lub 1:1 to kursy na LIVE na +2,5 FT oscylują w granicach 1.18-1.30. Są bardzo małe. Ale już +3,5 FT są od 1.7-2.2 zależy jaki mecz. |
2012-04-08 (14:18) tomcio1972Data rejestracji: 2008-06-25 Ilość postów: 7839 | wpis nr 514 171 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ingolstat - Alemania HT 1:2 +3,5 masz 1.30 +4,5 masz 2.20 |
2012-04-08 (14:25) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 174 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Doskonały przykład w meczu Chernomorets Burgas 3 - 2 Cherno More W 35 min jest pierwszy gol i potem można zagrać na +2,5 czy +3,5 . Kursy były na pewno niezłe. No ale to się wszystko wie po Na live zakładach kursy są automatycznie wyliczane na podstawie wszystkich statystyk. Kiedyś jeszcze pojawiały się ba Bet błędy. Przed meczem kursy były ( na zdarzenia dwudrogowe ) np. : 2,30 / 1,80 Mecz się zaczyna wynik się zmienia i jest np. 1,98 / 2,10 I grało się 2,30 przed meczem i przy dobrych wiatrach 2,10 w trakcie i nigdy nie byłeś przegrany. Kurka mi pokazywała kilka takich zakładów, potem już błędy poprawili. |
2012-04-08 (14:26) tomcio1972Data rejestracji: 2008-06-25 Ilość postów: 7839 | wpis nr 514 175 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jeden kuponik na serio EWK 3098 UTD - QPR BTS Aalborg - Silkeborg BTS Djurgarden - Sundsvall BTS Orduspor - Trabzonspor +2,5 FT AKO 15.49 |
2012-04-08 (15:14) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 189 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Bohum się uparło, reszta już weszła . Taka jest gra hehe, powodzenia Tomcio, ja już dzisiaj pasuje trzeba się napić i zostawić cukierki na przyszły tydzień . |
2012-04-08 (19:28) DietmarData rejestracji: 2009-07-20 Ilość postów: 726 | wpis nr 514 263 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Moje swiateczne kupony nie powchodzily Teraz Bordeaux przegralo i ostatni kupon tez, jutro na szczescie Anglia gra wiec Show must go on, dziwne niespodziewane wyniki były |
2012-04-08 (23:09) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 514 341 [ CZCIONKA MONOSPACE ] To, co wyrabia Real jest normalnie szyte powrozem no! |
2012-04-09 (10:55) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 391 [ CZCIONKA MONOSPACE ] greggor, Taśma poległa, a tak nie wiele brakowało ;/ |
2012-04-09 (11:37) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 409 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Saganow.lub Matusiak typ: strzeli gola : Tak kurs: 3.00 LKS Lodz-Widzew (6.5) typ: żółte kartki - 6,5 kurs: 1.38 Fyn FC-Brabrand typ: 1 kurs: 1.20 Fremad A.-Vanlose typ: 1X kurs: 1.10 Avarta-Hvidovre typ: X2 kurs: 1.06 Kurs ogólny: 5.79 |
2012-04-09 (12:08) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 418 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja dzis angielskie tasma na 1,5 over-bts tez pare kuponow |
2012-04-09 (12:28) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 427 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzisiaj dużo meczy w Anglii może być sporo BTS , ale najpierw Holandia o 14:30. Myślę, że 5/8 będzie spokojnie. |
2012-04-09 (14:49) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 473 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja mam cala na 3,5 over holenderska |
2012-04-09 (14:51) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 474 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ale na razie słabo strzelają. Greggor co myślisz o derbach Łodzi ? Bo na innym forum panowie postawili na under i over 1,5 gola w FT. Jakie twoje przeczucia ? |
2012-04-09 (14:53) SpokeData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 4663 | wpis nr 514 475 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 7/8 bez czerwonej kartki w Holandii . Ciekawe czy wejdzie . |
2012-04-09 (15:11) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 479 [ CZCIONKA MONOSPACE ] juz 1:1 takze za pozno a stawialem na over 2,5 i bts,holenderska gram 3,5 do konca sezonu ,moze wejdzie jak w poprzednim cala ,ako bylo jak pamietam 1500-1700,Tomcio tu zapodawal |
2012-04-09 (15:12) greggorData rejestracji: 2009-01-29 Ilość postów: 2795 | wpis nr 514 481 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Teraz to ja chyba grac na under nie over,patrzac po ostatnich wynikach |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 334 335 336 ... 1022 1023 Wyślij wiadomość do admina |