Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT W GRACH LICZBOWYCH I ZDRAPKACH

2010-03-12 (13:35)

status dragon
Data rejestracji: 2009-05-16
Ilość postów: 420

4593
wpis nr 297 929
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myślę, ze niebanalne będzie określenie dla każdego z grających ile on wynosi:



Zanim odpowie, każdy na to indywidualnie może kilka prawd oczywistych!!



Podstawowa prawda, to to że przynajmniej T.S nie jest nigdy przegrany i ma prawie pewne zyski..



Zysk to to co po podzieleniu ogólnej puli (50% wpływów od grających), między swoich pracowników, agentów i kosztów operacyjnych związanych z działalnością, w tym remontów, napraw, zakupów i amortyzacji i reklamy zostaje dla organizatora czyli T.S



Od zysków trzeba odprowadzić podatek i odliczyć niebanalne koszty jakie TS przeznacza na nowe inwestycje i koszty związane z tzw. sponsoringiem, czyli wspomaganie olimpiad, zawodów i innych mniejszych dotacji.



Jakie zyski ma gracz:



W większości gracze nie mają zysków, bo jeżeli w najpopularniejszej grze jakim jest Lotto stopa zwrotu wynosi dla gracza (średnio 3 %, a w najbardziej opłacalnej ok.15%, czyli MM)



Pozostaje w efekcie zysk dla gracza pośredni, bo zawierając zakłady może powiedzieć (w tym złotym medalu jest mój udział, albo to krzesełko na stadionie zostało kupione przez moje wygrane lub przegrane w grach losowych)



Co do wysokości tego wkładu nie będę się rozpisywał, bo każdy najlepiej wie, czy i w jakim stopniu przysłużył się do rozwoju sportu i kultury w naszym kraju.



Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.
2010-03-12 (14:00)

status dragon
Data rejestracji: 2009-05-16
Ilość postów: 420

4593
wpis nr 297 946
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Można przyjąć, że w Polsce jest ok 2 milionów regularnie grających w LOTTO.

Srednio każdy z nich wydaje ok. 1 tysiąca rocznie

Zatem łatwo obliczyć, ze tylko ci najbardziej zaangażowani wydają na gry 2000000000 złotych



Pozdrawiam.
2010-03-12 (15:55)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 298 004
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"dragon\" >>> dlaczego chowasz jak struś łeb w piasek i nie odnosisz się do sprawy dokonania przez ciebie nikczemnej manipulacji mojej wypowiedzi do \"lili\" i zrobienia z tego tekstu ją obrażającego , bo napisałeś o niej STARA PANNA , ale podając ją z użyciem cudzysłowu , jako rzekomo wypowiedzi zaczerpniętej z mojego wpisu do \"lili\"...



Przeprosiny od kogoś/czegoś takiego jak ty \"dragon\" są mi zbędne - ale w dalszym ciągu nie przeprosiłeś za ten swój w/w popis chamstwa tej , którą obraziłeś , czyli \"lili\"...a ponadto jesteś winien także przeprosiny wszystkim tym , których oszukałeś dokonując tu tego nikczemnego oszustwa , za które na normalnych forach poleciałbyś na zbitą fizjonomię...



Tak więc \"dragon\" : pokazałeś już że potrafisz bezczelnie skłamać i zmanipulować - więc teraz pokaż , że potrafisz także przeprosić!
2010-03-12 (16:11)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 298 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

c.d.

Bo tylko dokonując przeprosin , twój \"RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT W GRACH\" może się nieco poprawić - bo w tej nikczemnej grze , którą podjąłeś \"dragon\" ze mną , to jesteś przegrany z kretesem , gdyż byle który pierwszy lepszy manipulant i oszust mnie nie jest w stanie swoją tanią grą oszukać a teraz widać jaki z ciebie jest \"dragon\" .... , towarzyszu mój!
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina