Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Spadek sprzedaży Totalizatora o ponad 20% !!!!

2010-03-02 (13:43)

status poul
Data rejestracji: 2009-12-02
Ilość postów: 86

12284
wpis nr 293 229
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak informuje serwis www.money.pl Totalizator zarobił w styczniu 212 milionów złotych co stanowiło tylko 72% zakładanych zysków. W lutym też nie było za ciekawie, o czym świadczy fakt odmówienia informacji dziennikarzom dla celów porównawczych z analogicznymi okresami rok temu.

Czyżby ludzie przestali ufać naszej narodowej loterii? Wygląda na to, iż Totalizator musi przeprowadzić poważne zmiany w swojej dotychczasowej polityce - może odzyska straconych klientów... chociaż podliczając:

- 50% drożej

- mniejsze wygrane procentowo co do stawki zakładu

- losowania, można się pokusić o stwierdzenie - animacja w stylu Hollywood najnowszych produkcji

- komisja - uhm kto ich widział podczas obecnych losowań, a jak są to pewnie stare zaufane osoby Totalizatora - nikt postronny !!!

- niektóry losowania tylko w necie - no cóż, to samo jak dwa punkty wyżej



a więc może to nasz czas aby podnieść społeczny bunt i pokazać iż np. komisja mogłaby być złożona z ludzi całkowicie trzecich i wybierana na zasadzie zapisów np. w necie, jak publika na talk show



p.s. pewnie nic się nie zmieni ale ...

2010-03-02 (14:21)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 293 241
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiadomej firmie kapitał napędzają w durzej mierze starśi ludzie . .
2010-03-02 (14:24)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 293 243
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



I to wszystko dzięki premierowi Tuskowi dbającemu o nasze zdrowie.

Ciemny lud posłuchał wodza i wyleczył się z hazardu.

Niech nam żyje !!!!!!!!!!





2010-03-02 (14:29)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 293 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to muszę się przyznać, że to przez mnie i moich znajomych, których od stycznia namówiłem do \"mądrej gry\".

Piszę za siebie, ale w lutym mam na czysto 140 złotych.

A to oznacza, ze wiele osób musiał wtopić, abym ja mógł mieć.



Ich polityka mnie drażni, bo idą w zaparte, a kiedy się obudzą może być za późno. Na mnie na pewno nie zarobią.



Nieuczciwość nie popłaca - może to zrozumieją?
2010-03-02 (16:35)

status poul
Data rejestracji: 2009-12-02
Ilość postów: 86

12284
wpis nr 293 286
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to spirala ruszyła, poczytajcie komentarze na onecie - temat chwycił i widać, że ludziska wzięli sobie do serca wszystkie teorie spiskowe, większość nie gra po podwyżce... to mówi samo za siebie, może jednak ktoś w zarządzie dobrze znanej nam firmy zauważy, iż lepsze 50% zarobku z obrotów jak przed podwyżką niż 50% z aktualnych
2010-03-03 (00:15)

status klifek
Data rejestracji: 2010-02-26
Ilość postów: 32

12410
wpis nr 293 512
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy zauważyliście jaką czyściutką firmą jest T.S. aż miło popatrzeć

wszędzie afery związane z hazardem a T.S. świeci przykładem

1)- gdzie komisja? 2)-próbne losowania

poprostu wybierają te którę im pasują

JA osobiście przestałem grać poprostu za drogo
2010-03-04 (03:40)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 293 952
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sranie w banie

w każdym sklepie EKO będzie maszyna typu jednoręki bandyta itp.
2010-03-06 (14:58)

status blaza
Data rejestracji: 2009-10-31
Ilość postów: 25

12244
wpis nr 295 199
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I bardzo dobrze im tak!Marzyłem o tej chwili ba nawet ją przewidziałem. Wiedziałem że te podwyżki sprawią że w końcu sami się uduszą.Bardzo cieszą moje oczy komentarze pod artykułem na onet.pl,pokazują ,że ludzie wiedzą o co chodzi.Po raz kolejny okazuje się ,że pazerność nie popłaca.
2010-03-07 (21:57)

status klifek
Data rejestracji: 2010-02-26
Ilość postów: 32

12410
wpis nr 295 906
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

podwyżka ich wykończy ale !!!!!!

najbardziej oszustwa jakie robią słynna > 15 < (24.10.2009)

robią z ludzi baranów - ale do czasu
2010-03-08 (23:26)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 296 392
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Dziś na pożegnanie gry TSN ustawiono sobie ładne cyferki 3-25-34-41 no i numerek 34. Wystarczy spojrzeć na rozklad liczb w tabeli dziesiętnej i ósemkowej to widać że cyrk iluzji zakpił sobie z marzycieli.

Najwyższa wygrana ustawiona została w Warszawie. ok 5 mil. zeta.

Najwiecej razy wygrali kolesie obecnego zastepcy prezia zawierając zaklady we Wroclawiu w kolekt. przy ulicy Kamiennej i okolicach Wrocławia.

Mam cikekawy pomysł aby kazdy z forum Paśkiewicza napisał wniosek do Prezia Cyrku Iluzji i obłudy prośbę o umozliwienie wejścia na losowanie do nowego studia. Stać Was na znaczek pocztowy za 5 zeta z kartą potwierdzajacą odbiór listu. Zobaczymy co Wam Prezio Toto cyrku odpisze.

2010-03-09 (10:54)

status poul
Data rejestracji: 2009-12-02
Ilość postów: 86

12284
wpis nr 296 507
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja się piszę, ustalmy co dokładnie postulujemy i wysyłam
2010-03-09 (11:46)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 296 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja naturalnie też - tylko pytanie czy będzie efekt?

pozd
2010-03-09 (12:12)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 296 529
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4

jeżeli masz czas to mógłbyś ewentualnie wkleić tu \"odpowiednio sformułowaną prośbę\" i każdy zainteresowany miałby wzór jak coś takiego sklecić i wysłać.

Ja osobiście mam czas i 5 zeta też mam , determinacji też mi jeszcze nie brakło

Więc można spróbować chociażby dla samej ciekawości, co ciekawego nam odmalują,a właściwie jakie będzie uzasadnienie dlaczego \"nie\"
2010-03-09 (14:08)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 296 564
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



Tak, popieram



Jedynie talizman4 ma odwagę przeciwstawić się tym układom.

Dołączam się, proszę o tekst.
2010-03-09 (14:14)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 296 569
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SirMavins >>> fajnie,że są osoby które chcą coś zrobić bo nie sztuką jest tylko narzekanie,że oszukują.

Znając życie i wiadomą firmę odpowiedź zapewne będzie negatywna,ale wiesz co sobie pomyślałam?

Będzie to jeszcze jeden argument,który będzie dyskwalifikował tą śmieszną firmę,która robi ludzi w balona.

pozd
2010-03-09 (14:19)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 296 573
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Robi ludzi w balona\" - sedno.



Pzdr
2010-03-09 (16:26)

status poul
Data rejestracji: 2009-12-02
Ilość postów: 86

12284
wpis nr 296 650
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Patrzcie przez ostatnie losowania małe kumulacje a tu rośnie nam następna duża - dziwnym trafem zaraz po aferze z obniżonymi zyskami....
2010-03-09 (16:30)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 296 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I dziwnie pod koniec życia TSN...





I tak nic nie przebije zdania, ze analitycy twierdza iż \"po fali...\" - ta notka o dużych wygranych w najbliższej przyszłości...
2010-03-09 (21:01)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 296 770
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

.................................................



S. Dudziński

........................................... Prezes Zarządu

.......................................... Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

.......................................... ul. Targowa 25

Pesel.................................. 03-728 Warszawa





W N I O S E K



Dotyczy umożliwienia wejścia na losowania do studia Endemol Polska





Będąc stałym uczestnikiem gier liczbowych organizowanych przez zarządzaną przez pana firmę uprzejmie proszę o wydanie wielokrotnej przepustki umożliwiającej moją obecność jako widz podczas losowań gier liczbowych w studio Endemol Polska o godzinie 22.15.

Z zapewnień prasowych i telefonicznych Rzecznika Prasowego Piotra Gawrona wiem ,że od 01 marca 2010 roku zainteresowani widzowie uczestnicy gier liczbowych mogą brać udział jako widzowie na żywo na widowni w studio, aby móc zaprzeczyć powszechnej wśród grających opinii ustawiania wyników losowań przez Z.G.P. za cichym nie pisanym przyzwoleniem zarządu firmy i jej właściciela ,czyli M.S.P. R.P.

Dalsze niedopuszczenie do naocznego uczestnictwa publiczności podczas losowań uważał będę za potwierdzenie twierdzenia że częstotliwość kumulacji i wyniki losowań są ustawiane ,aby do maksimum okraść grających Polaków .

Przejrzystość warunków przeprowadzania losowań gier liczbowych w Polsce to tylko perfidny chwyt reklamowy dla naiwnych marzycieli.

Ustawianie wyników losowań udowodniono już w Bułgarii i Czechach.

Spadek wielkości wpływów o 28% z gier liczbowych jest dowodem, że Polacy nie zamierzają być lennikami dla Skarbu Państwa i cwaniaków pasożytów oferujących tylko kilka chwil złudzeń do losowania niby ,,na żywo’’ w tym cyrku iluzji.

Wniosek jest uzupełnieniem wypełnionego formularza B.I.P. co stanowi, że zgodnie z k.p.a. jest pan zobowiązany do udzielenia odpowiedzi na piśmie w trybie ustawowym .

Odpowiedź negatywna lub jej brak spowoduje skutki prawne i upoważni mnie do działań ostrzegających grających przed zawieraniem zakładów.





........................................................





Otrzymują

1./ Sejmowa Komisja ds. afery hazardowej .

2./ Minister Skarbu Państwa R.P

3./ Najwyższa Izba Kontroli

4./ Prezes Endemol Polska



Każdy z podpisujących się może sobie dokonać korekty treści według swojego uznania.

Formularz Biuletynu Informacji Publicznej można pobrać z przeglądarki Gogle.

Pismo należy wysłać tylko listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru przez adresata.

Koszt 6 zł.



Pan Prezes

Endemol Polska

ul. Dominikańska 29,

02-738 Warszawa

nowemedia@endemol.pl

2010-03-09 (21:28)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 296 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DANE WNIOSKODAWCY

Nazwisko i Imię / Jednostka: ......................... .....................................................

Nr PESEL / REGON:............................................................................................

Adres: ......................................................................

Nr telefonu: ..............................................................

WNIOSEK

O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

Na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji w następującym zakresie:

..................................................................................................................................................................

..................................................................................................................................................................

..................................................................................................................................................................

..................................................................................................................................................................

..................................................................................................................................................................

SPOSÓB I FORMA UDOSTĘPNIENIA INFORMACJI:*

ٱ dostęp do przeglądania informacji w urzędzie ٱ kserokopia ٱ pliki komputerowe

RODZAJ NOŚNIKA:

ٱ dyskietka 3,5 ٱ CD-ROM

FORMA PRZEKAZANIA INFORMACJI:

ٱ Przesłanie informacji pocztą elektroniczną pod adres ....................................................

ٱ Przesłanie informacji pocztą pod adres** ......................................................................

..........................................................................................................................................

ٱ Odbiór osobiście przez wnioskodawcę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. .Nr 133 poz 883.z późn. zm.)



..................................................... ........................................................

Miejscowość, data podpis wnioskodawcy

Uwagi:

* proszę zakreślić właściwe pole krzyżykiem

** wypełnić jeśli adres jest inny niż podany wcześniej

Totalizator Sportowy zastrzega prawo pobrania opłaty od informacji udostępnionych zgodnie z art. 15 ustawy o dostępie do informacji publicznej



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina