Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Pamięć Przyszłości

2010-03-01 (21:45)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 293 036
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ty u kogo się leczysz bo chyba nie doczytałem. czegoś ?
2010-03-02 (22:10)

status grax
Data rejestracji: 2009-12-01
Ilość postów: 28

12283
wpis nr 293 447
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odnośnie Remote Viewing - zdalne widzenie(podobne do pamieci przyszłości) z którym eksperymentowało CIA. Ludzie z tej branzy grali

na giełdzie inwestując w srebro. Przyjeli następująca \"umowę\"-

żywa żaba oznaczała wzrost cen srebra,stała cena - piłka lekarska,

spadek ceny - pojemnik z kostkami lodu. Kto w temacie, reszte sobie

dopowie.Mieli sukcesy -szczególnie na poczatku ale potem tez.
2010-03-03 (07:04)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6889

4257
wpis nr 293 523
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rat666 \"prosiłeś\" o jakąś ciekawą książkę do poczytania oto i ona http://www.scribd.com/doc/2072937/Joseph-Murphy-Potga-podwiadomoci



Temat jak najbardziej zbliżony do pragnień większości forumowiczów - jak wykorzystać swoją podświadomość do bogacenia się



Bardzo ciekawa lektura która w pewnym stopniu nawiązuje do tematu poruszanego tutaj
2010-03-03 (11:46)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 293 605
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2010-03-04 (03:49)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 293 953
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam

jest jeszcze jedna książka:\"myśl i bogać się\"autor Napoleon Hill\"

dowodzi ona (i jej autor),że praca i przede wszystkim praca.

myślenie o fortunie dobre jest,ale praca i praca nade wszystko.

pozdrawiam
2010-03-14 (18:24)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6889

4257
wpis nr 299 075
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo ciekawa stronka gdzie można sobie zrobić test na umiejętność jasnowidzenia.



Polecam wszystkim \"ciekawym własnych zdolności\"



http://www.kwebbel.net/voyance/polski.html
2010-04-03 (14:54)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6889

4257
wpis nr 307 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Astrolotek - liczby wg gwiazd - ot taka mała ciekawostka



http://jknow.republika.pl/lotek/astro.html
2010-04-03 (20:41)

status zwierzak
Data rejestracji: 2010-02-11
Ilość postów: 194

12392
wpis nr 307 342
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://www.youtube.com/watch?v=d9jVaoJf-7o
2011-01-22 (16:50)

status eastern
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 893

12878
wpis nr 393 036
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jedną ze skutecznych metod typowania numerów gier lotto jest typowanie przy pomocy wahadła radiestezyjnego .Metodę tę opisuje m.inn. Barbara Rhodan w swojej książce , oto jej fragment : \"Często jestem pytana przez swoich przyjaciół, jak udało mi się wygrać na loterii, i odpowiedź zazwyczaj zadziwia ich! Moja wygrana, aczkolwiek nie ogromna jak na współczesne standardy, została osiągnięta z bardzo niewielkim wysiłkiem, i niemal bez wydatku. W czym tkwi sekret? Używając parapsychicznych mocy wszyscy mamy możliwość aby przewidzieć zwycięskie numery loterii.



Metoda jest prosta, i łatwa do wykonania, i powinna zadziałać tak samo dobrze dla ciebie jak zadziałała dla mnie. Gdyż w gruncie rzeczy, nikt nie ma żadnego monopolu na parapsychiczne zdolności!

Wpierw będziesz potrzebować ciężarek (z kryształu, miedzi itp.), sznurek, papier, i długopis. Nożyczki mogą też się przydać.



Zrób wahadełko przyłączając ciężarek do sznurka. Wypisz wszystkie 49 liczb loterii na papierze (wskazówka - spróbuj 7 x 7 kwadrat - to sprawi że potem łatwiej będzie je pociąć! przykład, w pierwszej linii napisz 1 2 3 4 5 6 7 w drugiej 8 9 10 12 13 14 i tak dalej). Wytnij numery w małe kwadraciki i połóż je twarzą do dołu na gładkiej powierzchni - twój stolik do kawy, na przykład. upewnij się że są dobrze rozdzielone (przynajmniej kilka centymetrów pomiędzy liczbami).



Teraz musisz pomieszać numery, tak że świadomie nie wiesz który jest który. To jest bardzo ważny krok, więc go nie przegap. Teraz mamy za zadanie wahadełkować liczby które wygrają najbliższe losowanie lotto.



Upewnij się że w pokoju jest cicho i ciemno, i nic nie przeszkadza. Trzymaj wahadło nad pierwszym numerem i staraj się \"oczyścić umysł\" z wszystkiego oprócz myśli na temat losowania loterii, i kul wychodzących z maszyny. Nie myśl o niczym innym, tylko skoncentruj się na kulach. W większości przypadków, wahadło będzie wisieć, przechylając się ze strony na stronę. Po minucie wahadło zacznie się kręcić. Kiedy już wybierzesz pierwszą liczbę przesuń kawałek papieru na bok, ale NIE ODWRACAJ GO. Powtarzaj wahadełkowanie dopóki będziesz miał/a 6 wybrań. Wtedy i tylko wtedy możesz odwrócić papierki na drugą stronę aby zobaczyć jakie numery zostały dla ciebie wybrane. Trochę praktyki, i będziesz zdumiony/a jak często zaczynasz trafiać wygrane numery. Kto wie, jeśli twoje serce jest czyste, a intencje dobre, możesz nawet wygrać tyle ile ja.\"

Powyższa metoda na pewno jest dużo skuteczniejsza niż typowanie na chybił trafił .Stosuję podobną metodę bardziej rozwiniętą i wyniki osiągane typowaniem wahadłem są wielokrotnie lepsze niż z typowania chybił trafił .Dzięki tej metodzie można być zawsze na plusie tzn. można uniknąć braku jakiejkolwiek wygranej , a to już jest coś !
2011-01-22 (19:07)

status spook
Data rejestracji: 2010-11-17
Ilość postów: 1960

12741
wpis nr 393 090
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

eastern



Metoda nieskuteczna na dłuższą metę a nawet wcale.

Przewidywanie liczb przy pomocy wahadła przez zdecydowaną większość radiestetów uważane jest za nieporozumienie- wahadło służy do innych celów.

kilka lat temu czyniłem takie eksperymenty- efekt: byłem totalnie wyczerpany, jakby ktoś wyssał ze mnie energię, a efekty były mizerne



Temat dopiero teraz został zauważony przeze mnie, więc podzielę się z Wami jaką metodę ja bym uznał za skuteczną.

EKSTERIORYZACJA

Metoda opisana dogłębnie w trylogii Roberta A. Monroe, świadome opuszczenie ciała fizycznego, podczas gdy znajduje się ono w stanie między jawą a snem, możliwe jest wówczas podróżowanie w czasie.

Nie będę się więcej rozpisywał, bo każdy może zajrzeć do fachowej literatury.

Polecam na początek zapoznać się z pierwszą pozycją ww. autora- PODRÓŻE POZA CIAŁEM.

2011-01-22 (21:10)

status eastern
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 893

12878
wpis nr 393 128
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fakt ,badanie wahadłem wyników najbliższego losowania w czasie przyszłym może być męczące jeśli osoba która to robi jest przemęczona itd. Do takich badań trzeba być w stanie dobrej kondycji psychofizycznej i trzeba mieć dobrą metodę .Typuję od kilku lat wahadłem gry lotto : multi multi , mini lotto i lotto i u mnie to daje efekty takie , że dużo nie wygrywam ale i nie przegrywam bo zawsze pare liczb wejdzie ,że za kupon się wróci i jeszcze pare złoty oprócz tego do przodu .Jednocześnie dla porównania do typowania wahadłem robie typowanie z tych liczb co w ostatnich np.10 losowaniach najczęściej wypadały i zawsze jakoś te liczby typowane wahadłem bardziej się sprawdzają , więc metoda jest dobra.Zauważyłem też , że im bliżej w czasie do losowania tym dokładniej wahadło wskazuje właściwe liczby ,więc coś w tym jednak jest....
2011-01-22 (21:49)

status spook
Data rejestracji: 2010-11-17
Ilość postów: 1960

12741
wpis nr 393 143
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

eastern

Możliwe że posługiwałem się niewłaściwym wahadłem, mianowicie mosiężnym typu karnak.

Nie wspomniałem wcześniej, że o wiele lepsze efekty uzyskiwałem z różdżką radiestezyjną.

Układałem na podłodze obok siebie karty z wydrukowanymi liczbami- nadrukiem do góry (4 liczby na kartce formatu A4, potem pocięte)

Jeśli różdżka zakrzywiła się nad wybraną kartą jak magnes do dołu oznaczało to że wskazana liczba ma szanse w losowaniu.

Muszę przyznać że prawdopodobieństwo trafienia 3-ki w lotto na jeden kupon było większe niż grając na chybił trafił.

Ostatecznie zaniechałem tej metody, ponieważ podobnie jak przy pracy z wahadłem byłem strasznie po takim seansie wyczerpany.
2011-01-22 (22:59)

status eastern
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 893

12878
wpis nr 393 187
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moja metoda polega na tym , że do każdego losowania drukuję miernik radiestezyjny rozmiar A4 .Wersję roboczą miernika mam zawsze gotową , a przed wydrukiem wstawiam tylko aktualne datę najbliższego losowania i jego numer .Trzeba zadbać o to żeby na takim mierniku umieścić wszystkie możliwe dane dotyczące najbliższego w czasie przyszłym losowania .No a same liczby sprawdzam w ten sposób , że mam porobione ich zdjęcia , np.49 zdjęć liczb lotto każde oddzielnie wycięte na okrągło dla lepszego efektu wizualizacji .Zdjęcia robię oczywiście z komputera - trzeba przejrzeć przynajmniej z 10 losowań w internecie żeby uzbierać komplet .W radiestezji jak wiadomo zdjęcie zastępuje fizyczną obecność badanego obiektu .Każdą liczbę kładę z osobna pośrodku miernika , dotykam wahadłem i po kilku sekundach mam odpowiedź .W trakcie takiego sprawdzania wahadłem muszę co kilkanaście minut robić chwilę przerwy żeby coś się napić gdyż faktem jest że takie eksperymenty są męczące .Poza tym puszczam sobie w tle muzykę relaksującą oraz fragment losowania dla lepszego wczucia się w temat .Ogólnie efekty są pozytywne bo gdyby było inaczej to bym się tym nie zajmował .
2011-01-22 (23:11)

status spook
Data rejestracji: 2010-11-17
Ilość postów: 1960

12741
wpis nr 393 193
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

eastern

A czy po każdorazowym sprawdzeniu liczby oczyszczasz wahadło, jeśli tak to w jaki sposób?

Radiesteci radzą by stuknąć nim np. o ścianę lub stół...

Czy stosujesz bezmięsną dietę i czy mógłbyś wypowiedzieć się jeszcze o wpływie używek zawierających kofeinę na wynik pomiarów (kawa, herbata) ?



Pozdrawiam.

2011-01-22 (23:32)

status eastern
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 893

12878
wpis nr 393 201
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Używam wahadeł egipskich które jak wiadomo nie muszą być odpromieniowane po każdym zadaniu pytania , ale i tak mimo to przed rozpoczęciem badania i po jego zakończeniu lekko stukam wahadłem o kant stołu .Diety żadnej nie stosuję,piję kawe zbożową , a jeśli chodzi o używki i leki to wiadomo że ogólnie mają negatywny bardzo wpływ na radiestetę .
2011-01-26 (21:09)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 394 403
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziś w 1. programie Polskiego Radia po godzinie 22.00 :



22:00 NAUKOWY WIECZÓR Z JEDYNKĄ

Informacje o audycji:

„Przepowiadanie przyszłości – bajka czy fakt?” - aut. Dorota Truszczak



Prof. Daryl Bem –amerykański psycholog społeczny twierdzi, że przepowiadanie przyszłości jest możliwe. Przedstawia wyniki badań na 100 ochotnikach, które mają to potwierdzać. Powołuje się także na fizykę kwantową, która opisuje świat najmniejszych składników materii. W tym świecie obowiązują prawa niepojęte dla tego co widzą nasze oczy.

W audycji przypomnimy najsłynniejszych jasnowidzów w historii świata i ich przepowiednie oraz powiemy o naukowych poszukiwaniach potwierdzenia prekognicji.

Goście: dr Paweł Boguszewski – neurofizjolog, dr Andrzej Krasnowolski – antropolog kultury, prof.Jan Mostowski – z Instytutu Fizyki PAN.



......



Do wysłuchania w necie np. tu:

http://www.megawypas.pl/readarticle.php?article_id=20



Pzdr.

edi8
2011-01-26 (21:59)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 394 421
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziś w 1. programie Polskiego Radia po godzinie 22.00 :



22:00 NAUKOWY WIECZÓR Z JEDYNKĄ

Informacje o audycji:

„Przepowiadanie przyszłości – bajka czy fakt?” - aut. Dorota Truszczak



Prof. Daryl Bem –amerykański psycholog społeczny twierdzi, że przepowiadanie przyszłości jest możliwe. Przedstawia wyniki badań na 100 ochotnikach, które mają to potwierdzać. Powołuje się także na fizykę kwantową, która opisuje świat najmniejszych składników materii. W tym świecie obowiązują prawa niepojęte dla tego co widzą nasze oczy.

W audycji przypomnimy najsłynniejszych jasnowidzów w historii świata i ich przepowiednie oraz powiemy o naukowych poszukiwaniach potwierdzenia prekognicji.

Goście: dr Paweł Boguszewski – neurofizjolog, dr Andrzej Krasnowolski – antropolog kultury, prof.Jan Mostowski – z Instytutu Fizyki PAN.



......



Do wysłuchania w necie np. tu:

http://www.megawypas.pl/readarticle.php?article_id=20



Pzdr.

edi8
2011-01-28 (20:17)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 394 991
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



tak to prawda dojdzemy do tego



ale nas ktoś zablokuje byśmy



nie zaszli za daleko ..
2011-01-28 (20:27)

status spook
Data rejestracji: 2010-11-17
Ilość postów: 1960

12741
wpis nr 394 998
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

TU JEST DOKŁADNIE OPISANE KTO NAS BLOKUJE.

http://www.totalizm.org.pl/parasitism_pl.htm

2011-02-07 (14:18)

status chaosfraktali
Data rejestracji: 2009-10-31
Ilość postów: 144

12243
wpis nr 397 891
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Według mnie \"pamię przyszłości\" to po prostu pamiętanie o tym co się zamierza zrobić

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina