Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Tekst ustawy o grach hazardowych cz. 2.

2009-11-25 (13:30)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 256 054
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tutaj mamy ciekawszą sprawę do przedyskutowania



Art. 22. ust. 4.



Podmiot, w celu ochrony interesu uczestników gry lub zakładu

wzajemnego i osób trzecich może odmówić wstępu albo usunąć z ośrodka

gier albo punktu przyjmowania zakładów wzajemnych osobę, która nie przestrzega postanowień regulaminu gry lub zakładu wzajemnego lub stosuje techniki gry mogące wpłynąć na przypadkowość wyniku gry przez:



1) sporządzanie notatek dotyczących przebiegu gry przy użyciu notesów, elektronicznych urządzeń obliczeniowych, zapisów audio lub wideo;



2) posługiwanie się łącznością telefoniczną, radiową lub podobną w celu sporządzania lub wykorzystania analiz przebiegu gry.



==============================



Podsumowując, otwieranie strony multipasko za pomocą telefonu komórkowego w punkcie przyjmowania zakładów, może się zakończyć odmową przyjęcia zakładu. Uważajcie!
2009-11-25 (13:35)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 256 056
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mój komentarz. Identyczny, co w części pierwszej.



Pozdrawiam.



2009-11-25 (13:46)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 256 061
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja nie będę czytał tego bubla, ale jak ktoś przeczyta to proszę mi odpowiedzieć na pytanie, czy w punkcie przyjmowania zakładów, można \"puścić bąka\" (tzw. cichacza). To też może wpływać na zawarcie zakładu, najbardziej na obsługę. Zdecydowanie powinno być zabronione!!!!



Pozdrawiam



Ps. Z tej ustawy trzeba śmiać i brać ją \"jajcarsko\", i nic więcej.
2009-11-25 (14:05)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 256 074
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PASKO>>> a oto fragment dawno już obowiązującego Regulaminu firmy BETAKO , jednego z naziemnych bukmacherów:



\" BETAKO może odmówić wstępu do punktu przyjmowania zakładów osobie, która nie respektuje postanowień regulaminu zakładów albo stosuje techniki mogące wpłynąć na przebieg zakładu poprzez :



(1) sporządzanie notatek dotyczących przebiegu zakładu lub zapisywanie jego przebiegu przy użyciu notesu, elektronicznych urządzeń obliczeniowych, zapisów audio i video;



(2) posługiwanie się łącznością telefoniczną, radiową lub podobną w celu sporządzania albo wykorzystania analiz przebiegu zakładu.\"



Tak więc to , co podajesz w projekcie Ustawy to nihil novi.... a powszechna praktyka - bo parę lat temu w Berlinie , w kolekturze firmy MyBet wyskoczył do mnie z krzykiem miejscowy \"świński blondyn\" - pracownik punktu , gdy chciałem skorzystać z laptopa i wskazał na wiszący na ścianie plakat z przekreślonym na czerwono telefonem komórkowym i laptopem...

Pzdr.

edi8





2009-11-26 (15:32)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 256 441
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A to:

\'2) posługiwanie się łącznością telefoniczną, radiową lub podobną w celu sporządzania lub wykorzystania analiz przebiegu gry. \"



...powrót do Średniowiecza.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina