Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 23 24 25 26
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Ksiazka skarg i wnioskow czyli zyczen i zazalen.

2006-12-14 (20:28)

status Chichot
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 57

1841
wpis nr 85 112
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mylisz sie Czak. M i K to dwie rózne osoby. Rózny styl,inna skladnia i gramatyka.

Faktem jest,ze niektóre wpisy Mariusza dokonywane byly z pewnoscia nie jego reka.



Ale,nawiedzeni w tym samym kierunku.

Teraz pucuje sie do nich maciejo.\"Plaster\" liczy ze mu cos skapnie z \"panskiego stolu\".Zdziwi sie.

2006-12-14 (20:35)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 85 114
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiscie Maciejo to inny przypadek

Nad klasyfikacja jego przypadlosci sie zastanowie,

ale juz tak z grubsza pachnie mi to wrodzonym kretynizmem

Niestety,pomimo wysilków medycyny,jest to nadal nieuleczalne

2006-12-14 (22:56)

status Czak
Data rejestracji: 2006-10-05
Ilość postów: 6825

2300
wpis nr 85 132
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie!

Zal mi sie zrobilo Mariusza bo jedni ostro na niego, inni natomiast bardzo delikatnie podtrzymuja go na duchu.Ja tez uwazam ,ze jak chce to to niech sobie pisze.Zaszczuty czlowiek robi sie samotny i bardziej chory.Moze przez pisanie Jego emocjonalny stan sie poprawi i wróci do spoleczenstwa.Czego mu serdecznie zycze!Pozdrawiam.
2006-12-14 (23:39)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 85 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Byc moze wielu sie tu wzajemnie nienawidzi...az zgrzyta zebami...ale wymiana \"uprzejmosci\" dotyczy glównie 4 osób...takie 2 na 2 ...coz swieta ida ...radujmy sie ...buhaj Lyzwinski poblogoslawi...taka mala przedswiateczno-slowna nawalanka...bylem dzisiaj w hipercostammarkecie...atmosfera podobna,zupelnie jak na forum...chociaz live to live ...

Pozdrawiam
2006-12-14 (23:56)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 85 140
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze, Sonda sie nie urazila

Tak mnie meczy ten w sumie logiczny wniosek Fobii, wyciagniety na podstawie wpisów Mariusza dot. jego programu.

Lubie Fobie, bo bardzo czesto umie nazwac i napisac to co ja czuje ale nie potrafie tego okreslic. Czuje instynktownie - sonduje i rejestruje no i ma bardziej rozwiniety instynkt obdarzania ludzi tym, czego akurat potrzebuja.

W sumie chodzi mi o to, ze kazdy twórca swego dziela, próbujacy to dzielo sprzedac, musi je odpowiednio zareklamowac. Nie kazdy nadaje sie na sprzedawce, tak jak nie kazdy jest dobrym klientem, ale to klient ma prawo wybrzydzac, krecic nosem i ma prawo nie znac sie na sposobie powstawania dziela. Sa do tego instrukcje. Sa do tego dema, pokazy i co tam jeszcze, wszystkie chwyty marketingowe. Sprzedawca niestety nie ma prawa sie obrazac, bo straci potencjalnego klienta. Mariusz chyba niestety nie potrafi negocjowac. Sama czesto doswiadczam tego typu uczuc, gdy nie uda mi sie kogos przekonac do moich obrazów. Jak to, taki piekny, wlozylam tyle w niego dobrej atmosfery, tyle czasu, przedstawia takie piekno a odbiorca niestety jest na tyle glupi ze tego nie widzi... , dlatego robie je tylko dla siebie, bo po prostu zle znosze krytyke i odrzucenie, wiec sie wycofuje.

Mariusz brnie dalej, bo stworzyl dzielo dla ludzi, które w jakims tam okresie czasu da ludziom pieniadze, do tego dochodza dalsze ulepszenia programu i kolo sie kreci, ale niestety wymyslec cos a znalezc kogos kto to kupi to dwie rózne sprawy. Na tym forum akurat nie znalazl zapotrzebowania na swoje dzielo w takim stopniu jak sobie pomyslal i czuje sie rozzalony i coraz bardziej robi z siebie ofiare, ze nikt go nie rozumie. Opisal kawalek ciasteczka, wspomnial ze jest smaczne, ale niestety nie zademonstrowal... Mysle ze z obawy przed porazka..

Mariusz pewnie i tak lubi to forum. Poswieca duzo swojego czasu aby z nami przebywac, ale to tak jak z panienka \"chcialabym, ale sie boje.. , czy jakos tak. Moze ktos mnie zrozumial, moze nie, ale jakos tak mnie naszlo

Pozdrawiam Pa
2006-12-15 (09:39)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 85 160
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karamba,widze,ze W.W. tez mial Cie dosyc i wywalil z forum \"letko\" zamknietego.Jestes zawiedziony,ze nikt nie chce Twoich \"wspanialych\",rewelacyjnych,metod na \"puszczenie z torbami\" totka.A wiesz dlaczego?,ano dlatego,bo sa tyle samo warte co \"swietne programy po 100zl.A jak tam Twoja praca w Niemczech?,dostales jakas podwyzke?.Placili Ci takie grosze,100 \"ojro\" na godzine.Tez bym za takie marne pieniadze nie robil.Pisales tez,ze podpowiadasz,jakie liczby maja ludzie typowac i jakimi liczbami maja grac(milionerów przybywa ostatnio,oj przybywa) i teraz wiem,dlaczego totalizator podwyzszyl oplaty .

P.s

mam garnki (mozemy zaczynac eksperymenty)
2006-12-15 (12:05)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 85 190
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

chcialabym, ale sie boje.. , ale jakos tak mnie naszlo

Sonda



No....humor mi wraca po takich slowach.

Panie i Panowie,tak jak z 80 liczb trzeba oddzielic plewy,tak jak z forum nalezy usunac chwasty,tak trzeba z kilkunastu slów wybrac te które nam najbardziej pasuja.

Wynik jak wyzej lecz czesto i w kolekturze.

Skladam wniosek by walczys z prezesem a nie ze soba ,ze soba mozemy sie spierac lecz slusznosc wlasnych slów poprzec moze nie az dowodami lecz...ukazac ze to nie jest nierealne.

Powalcze o 8?8 z Prezesem.

P.S

Brawa dla Pasko,nawet obylo sie bez sondy(tej przez male ,,s,,.

Osobiscie nie interweniowalem choc rozmawialem chwile z naszym Pasko.

2006-12-15 (12:15)

status Karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 85 192
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda,

Prosze bardzo. Nie ma za co dziekowac.



Najwazniejsze ze jesli Tobie i mnie nawet maly krok do przodu udal sie.



To mamy prawo sie Cieszyc i byc zadowolonymi z siebie.



A nic tak bardzo nie motywuje jak wsparcie drugiej czasem zupelnie obcej ,ale dobrze zyczacej Ci osoby.



Ja tez Ci dziekuje ze posród tej zawieruchy potrafilas zauwazyc co jest oki , a co nie.



Powodzenia

na pewno Ci sie uda o wiele wiecej zrealizowac rzeczy



Zycze Wesolych Swiat i duzo radosci. Bardzo duzo radosci.







ps. swoja droga chcialbym kiedys rzucic okiem na Twoje obrazy te obecne i te które za rok namalujesz. Kto wie co los przyniesie ?
2006-12-15 (12:20)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 85 193
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karamba ... pozwolilem sobie równiez przepiac Twój temat o nietoperzach z forum Duzego Lotka do forum \"Pozostale - HYDEPARK\". ( chodzi o nowe forum oczywiscie )



Pozdrawiam

2006-12-15 (12:21)

status Karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 85 194
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj, teraz chyba przeze mnie bedziesz kiepsko miala.

No Ciekaw jestem jak postapisz.

Kazda wersja jest dobra, byle Twoja i zgodna z Twoim sercem i sumieniem.



Slyszalem ze wtedy czlowiek spi spokojnie i zawsze ma usmiech na twarzy.



Ale czy to prawda.





Milego dnia wszystkim zycze
2006-12-15 (12:26)

status Karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 85 196
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie ma sprawy Pasko.

W sumie sam nie wiedzialem gdzie to umiescic bo to troche forma i tresc ani tu ani tam nie pasuje.

Wiec w sumie wszystko jedno.



Pozdrawiam serdecznie
2006-12-15 (12:42)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 85 198
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, jesli mozna to prosze o przywrócenie wpisu Karamby dot. mojej osoby. Mnie On naprawde nie urazil, a wrecz przeciwnie sklonil do glebszego zastanowienia sie nad soba. Mysle, ze w sumie chcial nam wszystkim zwrócic na to uwage, do czego doprowadzic moze brak kontroli nad mobbingiem. Juz wczesniej czytalam jego post, który wlasnie wtedy zwrócil moja uwage na niego, tj. pomyslalam wtedy, ze siedzi w nim w gruncie rzeczy facet, który nie patrzy tylko pod nogi lecz wybiega naprzód ( nie znalazlam narazie tego tekstu, ale postaram sie go znalezc w wolnej chwili ) W kazdym badz razie moze i troche przeholowal z tymi homoniewiadomymi scenkami ( bo gdybym byla jego córka, czy tez córka Mariusza, to byloby mi niezrecznie czytac takie teksty, ale w sumie moze musial sie do tego posunac Nie wiem. Dlatego, jesli masz w archiwum ten poprzedni tekst to prosze, abys go przywrócil. Skopiuje sobie go, i wtedy zrobisz z nim co uznasz za stosowne.

Karamba, zycze Ci takze Bardzo Swiatecznych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego roku oraz udanego odpoczynku, bo mimo wszystko uwazam, ze ta cala akcja musiala cie troche kosztowac...



Ps. Jaszeeeeeee - humorki to moja specjalnosc



Pozdr Wszystkich

Pa
2006-12-15 (12:51)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 85 199
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj przykro mi ..... akurat ta operacja byla nieodwracalna i nie zachowalem tych ostatnich wpisów .......



Moze Karamba jeszcze raz wpisze ..... a o co mniej wiecej chodzilo, bo sam jestem ciekaw



Pozdrawiam

2006-12-15 (12:53)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 85 201
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wspomnialas o mobbingu...



A moze warto poczytac tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing ??



Pozdrawiam

2006-12-15 (12:59)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 85 202
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No trudno. Zaluje bardzo, ze nie mozna tego odtworzyc

To byla konstruktywna dla mnie krytyka i podpowiedz (nie narzucanie, bo tego nie znosze ) na co zwracac uwage, abym mogla patrzec bardziej przyjaznie w przyszlosc.



pozdrawiam Pa

2006-12-15 (15:19)

status Karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 85 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda,

Przywrócilas mi wiare w ludzi i czlowieczenstwo.



Przyznam sie szczerze za co mi sie nalezy po glowie ze niewierzylem w Ciebie.



Jestem wyrafinowany strasznie i przegralem zaklad 100$.

Ja uwazalem ze nie odpiszesz i nie zareagujesz, wrecz zmienisz jak to sie mówi front.

Mój przyjaciel uwazal ze odpiszesz i nie zmienisz frontu.

Wiec przegralem.



Juz nie bede sie wiecej zakladal. Poczekam az te zaklady które porobilismy dobiegna do konca. To bardzo zla rzecz zakladac sie i prognozowac losy innych osób.

To jest chore co my robimy. Dlatego Cie przepraszam.

Bardzo bym chcial kiedys miec moznosc i zrehabilitowac sie.

Mam nadzieje ze mi to wybaczasz.



Dobrze wiesz Sonda , bardzo dobrze wiesz.

Od poczatku kiedy tu zaczalem pisac mialem wrazenie ze jest potrzeby pies którego mozna bic bez karnie niektorym userom i jeszcze cos wiecej....



I tak bylo, byl nim Mariusz.



Podziwiam go za odwage i wytrzymalosc. To bardzo mocny czlowiek.

Jako do czlowieka mam do niego wielki szacunek.

Co nie znaczy ze mi sie np. wyszystkie jego pomysly totolotkowe podobaja.

Ale jakos tak jest ze sobie piszemy od 0,5 roku i nie zauwazylem zeby moja krytyka jego i jego krytyka na moje pomysly dotyczace programów wplynela na nasze miedzy ludzkie dobre kontakty.

O czym to swiadczy nie bede pisal bo kazdy chyba wie.

Wyjatki na pewno sie znajda i beda mialy inne zdanie.

Zdanie ich moge uszanowac ,ale nie forme w jakiej to przedstawiaja.



Akcja mnie troche czasu wolnego kosztowala. Jestem juz na wypoczynku po pracy.

Raduje sie wiec jak moge , bo nie wiem kiedy znowu tak bede mial. Czasu ciagle malo.

Ale poswiecilem tez chwilke na zalatwienie spraw w tym miejscu i jakos tak samoistnie powstal pomysl z zakladaniem sie o \"dusze\". Teraz tego zaluje tz zakladów o \"dusze\".

No ale kazdy sie uczy na bledach.

I to dzieki Tobie zauwazylem ten blada no i w kieszeni tez he he he...



Jesli to bedzie mozliwe to chcialbym w przyszlosci podtrzymac kontakt z Toba.





Jesli chodzi o mój usuniety wpis to moge Tobie go przeslac mailem, skype, itd wszystkie moje wpisy sa na serverze wiec to nie problem.



Dzieki za zyczenia.



Jakbym juz tu nie wrócil lub nie bylo by takiej mozliwosci powrotu to Tobie tez Szczesliwego Nowego Roku i duzo radosci.



pozdrawiam Wszystkich serdecznie
2006-12-15 (15:25)

status Karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 85 217
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko,

wszyscy wiedza co Sonda miala na mysli i kazdy dokladnie wie o co chodzi.



Jak chcesz to moga to dokladnie wytlumaczyc, wraz z oficjalnymi i nie oficjalnymi sprawami.



Wstydz sie jak mozesz Damie tak odpisac hi hi hi...

Troche zartuje i troche serio.



powodzenia
2006-12-15 (21:46)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 85 252
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karamba, dobrze Ci tak, ze masz teraz 100$ mniej

Pozdrawiam serdecznie , a wpis ten przeslij mi mailem ok?

2006-12-15 (21:57)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 85 257
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapomnialam => hanel5@yahoo.pl

2006-12-15 (23:53)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 85 274
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziekuje Karamba. Dobrze, ze miales ten tekst Moze wiele rzeczy nie od razu do mnie dotrze, bo za malo jeszcze wiem, ale mysle ze nadejdzie taki czas.

Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 23 24 25 26
Wyślij wiadomość do admina