Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1468 1469 1470 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-09 (12:29)

status 19bm68
Data rejestracji: 2014-04-01
Ilość postów: 986

14081
wpis nr 1 009 086
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dziękuję
2016-07-09 (19:25)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11327

13656
wpis nr 1 009 156
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej

Gratulacje dla wszystkich za :

Krzysiu,

dziekuje za smak - 8 -

wyszedl

ale na smaku sie skonczylo. .



powodzenia wieczorem.

paa.
2016-07-09 (20:54)

status SenJAKjawa
Data rejestracji: 2015-12-09
Ilość postów: 575

14640
wpis nr 1 009 173
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Poczekajcie cierpliwie, muszę wyśnić te pewniaki kolejne ;D bezposredne liczby
2016-07-09 (22:15)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6546

14122
wpis nr 1 009 194
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzyś dziękuję za uzupełnienie "44,62,59" i jest 3/3



Pa
2016-07-09 (22:29)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 197
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratulacje dla wygranych 🙂



Elena brawo 🙂!!!



Ci którzy nie maja senników mogą zanotować

Pisanka 21,68

Odczuwać wstyd 73

Moze sie przydać ...🙂

Aga Twoja pistacja i miętowy weszły 25,37

To teraz kolej na zielony ???



Krzysiu brawo za uzupełnienie ...3/3 🙂 super

--- wpis edytowano 2016-07-09 22:33 ---

2016-07-09 (23:16)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 1 009 202
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich póznym wieczorkiem



Gratuluję wygranym



Ja nie mam sił sprawdzać kuponów

właśnie wróciłam z koncertu zespału BOYS

jestem wybawiona,obolała, wstawiona kilka piwek i strasznie boli mnie gardło od śpiewania

aż boję sie co będzie sie działo w moich snach

a wcześniej mój małzonek z moim małym Łobuziakiem wkrecili mnie do konkursu ze strong menami ...Peksą i Kurasiem...ale muszę się przyznać ,ze było super



Życzę kolorowych snów
2016-07-10 (08:10)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 215
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂



Wczoraj śmiałam sie z Basi , bo tez nieraz tak mam ze zapisze w nocy w jakimś transie sen , a pozniej musze sie głowic co tam zapisałam , tak mam nabazgrane 🙂🙂



No ale dzisiaj w nocy ....😨 zapisywałem sen wypisanym zelopisem , cieżko mi to odtworzyć ,pamietam tylko początek ...

Mam za swoje 😉😟



Jestem w mieszkaniu , chyba swoim ul 45-2/27 , ale zastanawiam sie czy nie na 66 ?????

Ale raczej w swoim

Stoję na balkonie , moj maź 25+38=63 jedzie naszym samochodem 39,13,6 kolor brązowy , na wesele , będzie woził młodą parę

Patrzę , samochod ,,stanął dęba '' , widzę jak stoi pionowo na tylnich kołach , a moj maz wisi , trzyma sie czegos oburącz 🙂

Schodziłam po schodach w dol , wychodziłam na gore

Na dole na klatce schodowej widziałam duzo siedzących osób

Telefon , chyba gdzieś dzwoniłam , odszyfrowałam ze Darek , to chyba do mechanika 21+19=40 lub 34+19=53 (nie żyje)

I Adam , to moj brat 10+38=48 , ale nie mam pojęcia co z nim ..



Drugi sen nad samym ranem



Jestem gdzieś ,masa ludzi , chyba jakiś festyn ?? kojarzy mi sie duży namiot , ale nie widziałam go w całości , tylko jedną ściankę ..

Mamy lecieć na wczasy z koleżanka 14+26=40 lub 25+26=51 i jej mężem 29+26=55 lub 38+26=64

???????? Niemożliwe !!!

Mam sie spakować , mamy godzinę do odlotu , a ja nie mam spakowanych walizek

Szukam ciuchów na wyjazd , w jakiejś szafie , ale nie normalnej tylko w takiej szmacianej jak z ikei

Pełno ubrań , poplatanych , ogólnie straszny bałagan

Wyciągam żółta bluzkę ,druga w biało żółte pasy , trzecią pomaranczoworozową z falbankami na rękawach , szukam bluzek na ramiączkach bo wiem ze tam jest strasznie gorąco

Widze strój kąpielowy dwuczęściowy w jakies wzory niebiesko białe i oblamowks chyba różowa , jest brudny , jakiś jeszcze drugi

Mowię do męża zeby przyniósł mi z piwnicy 2 walizki

Przyniósł , ale nie widze ich tylko pakuje pozniej do jednej ciuchy męża

Krótkie spodenki dżinsowe , moro ?? świadomość ze 7 , podkoszulki , wiem ze musze zabrać jeszcze jego bluzę od dresu adidas

Orientuje sie ze nie mam telefonu , myśle ze ktoś mi go ukradł

W oddali pod malutka ławeczka na przystanku ( chyba jestem na wsi , bo kiedyś widziałam właśnie taka ławeczkę jak jeździliśmy na wieś )widze ze cos swieci , myśle ze to moj telefon , idę tam , albo biegnę

Jest tam moja koleżanka z która wyjeżdżam

Mowię :masz moj telefon !! Raczej ją oskarżam

Okazuje sie ze nie ma , ktoś dzwoni na moj nr ale nie słyszę dzwonka , czyli na pewno go nie ma

Chyba widziałam jeszcze kolegę syna Huberta ????nie pamietam nazwiska

Ide z kimś , jestem w kurtce albo płaszczu zimowym ??

W kieszeni wyczuwam moj telefon , cieszę sie , widze 28 nieodebranych połączeń i ...bardzo duzo SMS ów , ale nie wiem ile 😟

Idę sie pakować , patrzę na zegar który wisi na ścianie , jest godz 17:30 albo 18:30 wiem ze mamy tylko godzinę ,za 15 minut musze sie spakować , ale to jest niemożliwe , Basia mowi ze za pół godz musimy wyjechać , pojedziemy taksówka

Wiedziałam ze to jest tylko sen i bardzo chciałam sie obudzić bo sie męczyłam z tym pakowaniem i świadomością ze nie zdążymy na samolot ... i sie obudziłam 🙂



Sen męża

Sala gimnastyczna , ma wędki w pokrowcu

Chce grać z kolega 57+29=86 lub 45+29=74 w Ping ponga , ale stół jest zajęty przez trzech mężczyzn , idą grać w piłkę





Pozdrawiam 🙂



2016-07-10 (08:20)

status greg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 9081

363
wpis nr 1 009 216
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam serdecznie .

Nareszcie coś zapamiętałem



Remont

Dom

Ksiądz

Pies

Hala

Bruk

Ława

Ławka

Rozmowa



Sen zagmatwany poproszę o jego interpretację.

Pozdrawiam miłego dnia



Krysieńka jesteś niezła tańcownica 😆👍
2016-07-10 (10:01)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 228
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry



Jula



mieszkanie-16,ulica-76,(45,2,27), lub (66),balkon-26,mąż-63,samochod-42,(39,13,6),brąz-36,wesele-46,schody-26,w doł-54,gora-38,ludzie-10,klatka schodowa-73,telefon-46,M-40 lub-53,brat-48,duzo ludzi 46,namiot-13,wczasy 23,kolezanka-40 lub-51,maz-55,64,pakowac sie -3,56,szukac-66,ubrania-48,szafa-52,żołta-19,bluzka-44,pomarancz-55,roz-4,niebieski-47,34,stroj-19,brudny-7,walizka-69,15,,spodnie-42,ławka-60,isc-74,kurtka-74,płaszcz-17,SMS-6,i te -28,telefon-46,zegar-15,godz-39,(17:30 lub 18:30),i 15,



wedka-19,sala-54,6,kol-14=5 lub 74,grac w piłke-11,mecz-19



Greg



remont-55,dom-37,ksiądz-21,13,pies-18,35,hala-15,bruk-70,ławka-60,rozmowa 27
2016-07-10 (10:04)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 1 009 229
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich



Myślałam,że będę mieć dużo snów a ja zapamiętałam z ledwością tylko fragmenty...może jak będę pisać to przypomni mi się więcej



a oto co zapamiętałam ...



-byłam w dużym a raczej wysokim budynku bardzo starym bo okna ledwo się trzymały i miały jeszcze okiennice które nie chciały się domknąć i nagle zobaczyłam ogromnego białego weża przypominał anakondę ludzie uciekali przed nią i nagle wspięła sie do mojego okna a ja tak sie wystraszyłam,że zamarłam a jakaś dziweczyna zaczęła krzyczeć i wąż zwrócił się w jej stronę i zobaczyłam jak ją połyka...



- w innym pamiętam,że szłam z moją nieżyjącą teściową S.F.(30+33=63) do kościoła bo tam odbywały się koncerty a Ona chciała je zobaczyć i posłuchać..była tam też moja szwagierka I.W.(29+24=53)



No i to chyba tyle





pozdrawiam
2016-07-10 (10:15)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 232
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysia



wysoki 42,budynek-14 lub blok-13,stary-80,okna-36,biały-21,waz-11,ludzie-10,bać sie-15,krzyk-48,tesciowa-32(63),kosciół-9,koncert-13,IW-53,dziewczyna-20
2016-07-10 (10:36)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 235
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Krzysiu 🙂
2016-07-10 (10:41)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 009 237
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam





u mnie dzisiaj bez snów



Nawet pomysłu na kradzież nie mam



2016-07-10 (11:00)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 009 248
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich serdecznie,



z moich snów zapamiętałam że byłam u fryzjera , jakaś fryzjerka robiła miała mi ufarbować włosy ale efekt tych działań był okropny ponieważ to co zobaczyłam w lusterku odbiegało diametralnie od moich oczekiwań włosy miałam długie czarne a końcówki pomarańczowe. Zaczęłam krzyczeć na p. Anię że nie taka sobie życzyłam fryzurę że mam mieć kolor blond włosów i z tyłu podcięte na pieczarkę i zażyczyłam sobie aby moją fryzurą zajął się p. Robert. Rozmawiałam z nim on prosił abym usiadła na niskim białym foteliku i postawił przede mną jakiś ekran który miał zmienić mi kolor włosów, Było tam dużo osób i takich samych urządzeń w tym pomieszczeniu.

Z drugiego snu zapamiętałam mieszkanie ne wiem czyje ale nie moje byłam w pokoju gdzie moją uwagę zwróciły 3 czerwone szklane lub kryształowe naczynia które stały na szafce, Jakiś mężczyzna poczęstował mnie pachnącym pieczonym mięsem , miałam widelec w ręce,

Zbiegałam z wysokiej stromej skarpy na przystanek tramwajowy lub pociągowy bo były tory jakiś chłopiec coś do mnie mówił ale nie pamiętam co?.

z kolejnego snu pamiętam że dzwoniła do mnie siostrzenica Kasia że jest z mężem nad jeziorem koło Kostrzynia i prosiła mnie abym pojechała do jej ojca do Gdańska w odwiedziny ja odpowiedziałam że oni maja bliżej niż ja żeby go odwiedzić i że się namyślę czy pojadę, Wyszłam z psem na smyczy na spacer i

widzę moją siostrzenicę razem z mężem jak wyglądają - wychylaj a się z okna na 3 piętrze i powiedziałam im że są kłamcami czy też oszustami.



--- wpis edytowano 2016-07-10 11:13 ---

2016-07-10 (11:22)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 261
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewa



fryzjer-23,lustro-1,pomarancz-55,włosy-67,krzyczec-62,blond-37,fotel-11,ludzie-10,duzo-46,pokoj-10,czerwony-52,naczynia-62,szkło-5,mieso-1,widelec-27,skarpa-41,przystanek-61,tory-22,26,chlopiec-62,siostrzenica-41,Kostrzyn-38,Gdansk-20,pies-18,35,okno-36,pietro-38 i ta 3,oszustwo-10
2016-07-10 (11:25)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11327

13656
wpis nr 1 009 262
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zień dobry

Nie wiem, co się dzieje, ale od powrotu z Rzeszy nie pamiętam snów

Śnię i to bardzo dużo, po przebudzeniu pamiętam, ale gdy otwieram oczy wszystko znika - normalnie, jakby w miarę unoszenia powieki obraz senny "rolował się" i zwinięty zastygał po wewnętrznej, "nocnej" stronie gałek ocznych, heh.

Albo to jakaś blokada po niechcianej wizycie, albo mnie w tym nieszczęsnym kraju sterylnej perfekcji podstępnie znormalizowali

Krysieńko,

gdybyś wczorajszej nocy głośniej opisywała swoje szalone przygody, to pewno przeczytałabym wpis, co z pewnością przywróciłoby szeroką, słowiańską naturę do życia.....

A tak, to co ? Nadal pozostaję - zgermanizowana



Ratuuunkuuuu



Wyszarpane, wydarte spod powieki :



Nasza Ewa - 46 - ( 11 + 35 ) prezentuje pomysł na jakieś przedsięwzięcie.

ktoś, chyba !!! mój mąż - 25 -/ - 76 - zamierza go zrealizować, ale nie bardzo pomysł ów ogarnia. Tłumaczę, by dał sobie spokój, gdyż nikt prócz Ewy nie jest w stanie "zmaterializować " jej pomysłów, ponieważ Ewa - 46 - ma nieujarzmiony ?? ( lub jakoś inaczej) temperament - 49 - , do którego tylko ona sama dorasta



zęby - 10 - , chcę je przepłukać, biorę dziwaczną, grubą szklankę - 35 -

ulica "kapilna" - 28 - ,jestem na niej - gdziekolwiek takowa jest

myślę, że określenie "obleśny" - 28 - ma wiele znaczeń

Wanda - 16 - ( Wanda - 16 - Jones - 18 - // - 34 - ), ale nie wiem, o co chodziło



to byłoby na tyle - niewiele i niepewne, ale niewątpliwie wygodne



Pozdrawiam, wesołego, słonecznego dnia i powodzenia - we wszystkim

paa
2016-07-10 (11:34)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6546

14122
wpis nr 1 009 263
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Sen:



-widzę jak "dziewczynka-54n+rysuje-41,25n+na-6n+kartce-17,22n"=(137)11n i przy tym coś "mówi"-59,67



-estrada-23n lub scena-80,15n,widzę jak mężczyzna-12,45n śpiewa-19,7, jakieś "show"-20n każdy może wystąpić,śpiew ,muzyka-4, znów widzę mężczyznę-12 ma na sobie "szalik"-23n "biało-21n+czerwony-46n"=67n "kibic"-25n, następnie na scenę wychodzi Sz.Majewski(29+28)57n ma "srebrną-26,23n+gitarę-61,29n+pudełko-30"=72n (przy kółeczku pod strunami srebrne pudełko które zmienia jakość dźwięku, jest ten dźwięk inny niż w tradycyjnych gitarach), Sz.Majewski-(28)57n jest tą gitarą zachwycony-50n i wykonuje kilka "akordów"-22n (gitarę przyniósł inny uczestnik show)



-Widzę A(32)17 ma na sobie inne niż zazwyczaj ubranie-48, okazuje się że dostał od chyba znajomego 2 swetry-27n(2x27=54n) jeden ma na sobie "jasnoniebieski"-61n. Chce bym zrobiła mu kawy-46 a on w tym czasie "załaduje-25n+ opony-30n"=55n(to dokładna jego wypowiedź)



-coś o pieniądzach-57 że A(16)78 coś wykonuje w laptopie-26 i ma "zysk"-16n "dzienny"?41n albo 50gr albo 90gr (grosz-5,69?) i się tym przechwala?



-mam w ręku "zleżałą-27n "pościel"-63,34n "flanelowa"-35n=(96)15n rozkładam "poszwę"-27n na kołdrę zapamiętane "biała-16n+chmurka-38,30n"=46n i "jasnoniebieskie"-66n tło-11n i jakieś prostokątne "zółtego"-19 wzory



Pozdrawiam życząc radosnej niedzieli

Pa

--- wpis edytowano 2016-07-10 11:38 ---

2016-07-10 (11:34)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 009 264
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Samochód dostawczy ,koło ,rampa.

4 paczki ciastek w pudełkach

jem ciastka dziewczyna w ciąży ,biała bluzka

Dorota 28 L-24=52

Ja z synem jak był mały biegniemy on nie nadąża

biorę go na ręce i dalej biegnę.

Dom rodzinny piwnica

noc 2 samochody ,motor ,kochankowie

Tyle mogę napisać na obróbce reszta nie nadaje się do opisu tutaj.

Powodzenia.
2016-07-10 (11:37)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11327

13656
wpis nr 1 009 265
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hahahahaaa

no widzisz, Ewo - jednak w moim śnie potwierdziła się prawda, że swoje pomysły powinnaś realizować sama

czarne włosy z pomarańczowymi końcówkami - biedna fryzjerka

uff, jak dobrze, że przestrzegłam męża przed wdrażaniem Twojego pomysłu w życie - gdyby się uparł, to może coś jeszcze gorszego, niż czarno-pomarańczowe włosy wyszło by

z tego

a tej awantury w moim śnie wolę sobie nie wyobrażać !



2016-07-10 (11:39)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 266
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika no i po co tam jezdziłas



46 pewne
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1468 1469 1470 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina