| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1468 1469 1470 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-09 (12:29) 19bm68Data rejestracji: 2014-04-01 Ilość postów: 986 | wpis nr 1 009 086 [ CZCIONKA MONOSPACE ] dziękuję |
2016-07-09 (19:25) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11327 | wpis nr 1 009 156 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Hej Gratulacje dla wszystkich za : Krzysiu, dziekuje za smak - 8 - wyszedl ale na smaku sie skonczylo. powodzenia wieczorem. paa. |
2016-07-09 (20:54) SenJAKjawaData rejestracji: 2015-12-09 Ilość postów: 575 | wpis nr 1 009 173 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Poczekajcie cierpliwie, muszę wyśnić te pewniaki kolejne ;D bezposredne liczby |
2016-07-09 (22:15) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6546 | wpis nr 1 009 194 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzyś dziękuję za uzupełnienie Pa |
2016-07-09 (22:29) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 197 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla wygranych 🙂 Elena brawo 🙂!!! Ci którzy nie maja senników mogą zanotować Pisanka 21,68 Odczuwać wstyd 73 Moze sie przydać ...🙂 Aga Twoja pistacja i miętowy weszły 25,37 To teraz kolej na zielony ??? Krzysiu brawo za uzupełnienie ...3/3 🙂 super --- wpis edytowano 2016-07-09 22:33 --- |
2016-07-09 (23:16) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 1 009 202 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich póznym wieczorkiem Gratuluję wygranym Ja nie mam sił sprawdzać kuponów właśnie wróciłam z koncertu zespału BOYS jestem wybawiona,obolała, wstawiona aż boję sie co będzie sie działo w moich snach a wcześniej mój małzonek z moim małym Łobuziakiem wkrecili mnie do konkursu ze strong menami ...Peksą i Kurasiem...ale muszę się przyznać ,ze było super Życzę kolorowych snów |
2016-07-10 (08:10) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 215 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 🙂 Wczoraj śmiałam sie z Basi , bo tez nieraz tak mam ze zapisze w nocy w jakimś transie sen , a pozniej musze sie głowic co tam zapisałam , tak mam nabazgrane 🙂🙂 No ale dzisiaj w nocy ....😨 zapisywałem sen wypisanym zelopisem , cieżko mi to odtworzyć ,pamietam tylko początek ... Mam za swoje 😉😟 Jestem w mieszkaniu , chyba swoim ul 45-2/27 , ale zastanawiam sie czy nie na 66 ????? Ale raczej w swoim Stoję na balkonie , moj maź 25+38=63 jedzie naszym samochodem 39,13,6 kolor brązowy , na wesele , będzie woził młodą parę Patrzę , samochod ,,stanął dęba '' , widzę jak stoi pionowo na tylnich kołach , a moj maz wisi , trzyma sie czegos oburącz 🙂 Schodziłam po schodach w dol , wychodziłam na gore Na dole na klatce schodowej widziałam duzo siedzących osób Telefon , chyba gdzieś dzwoniłam , odszyfrowałam ze Darek , to chyba do mechanika 21+19=40 lub 34+19=53 (nie żyje) I Adam , to moj brat 10+38=48 , ale nie mam pojęcia co z nim .. Drugi sen nad samym ranem Jestem gdzieś ,masa ludzi , chyba jakiś festyn ?? kojarzy mi sie duży namiot , ale nie widziałam go w całości , tylko jedną ściankę .. Mamy lecieć na wczasy z koleżanka 14+26=40 lub 25+26=51 i jej mężem 29+26=55 lub 38+26=64 ???????? Niemożliwe !!! Mam sie spakować , mamy godzinę do odlotu , a ja nie mam spakowanych walizek Szukam ciuchów na wyjazd , w jakiejś szafie , ale nie normalnej tylko w takiej szmacianej jak z ikei Pełno ubrań , poplatanych , ogólnie straszny bałagan Wyciągam żółta bluzkę ,druga w biało żółte pasy , trzecią pomaranczoworozową z falbankami na rękawach , szukam bluzek na ramiączkach bo wiem ze tam jest strasznie gorąco Widze strój kąpielowy dwuczęściowy w jakies wzory niebiesko białe i oblamowks chyba różowa , jest brudny , jakiś jeszcze drugi Mowię do męża zeby przyniósł mi z piwnicy 2 walizki Przyniósł , ale nie widze ich tylko pakuje pozniej do jednej ciuchy męża Krótkie spodenki dżinsowe , moro ?? świadomość ze 7 , podkoszulki , wiem ze musze zabrać jeszcze jego bluzę od dresu adidas Orientuje sie ze nie mam telefonu , myśle ze ktoś mi go ukradł W oddali pod malutka ławeczka na przystanku ( chyba jestem na wsi , bo kiedyś widziałam właśnie taka ławeczkę jak jeździliśmy na wieś )widze ze cos swieci , myśle ze to moj telefon , idę tam , albo biegnę Jest tam moja koleżanka z która wyjeżdżam Mowię :masz moj telefon !! Raczej ją oskarżam Okazuje sie ze nie ma , ktoś dzwoni na moj nr ale nie słyszę dzwonka , czyli na pewno go nie ma Chyba widziałam jeszcze kolegę syna Huberta ????nie pamietam nazwiska Ide z kimś , jestem w kurtce albo płaszczu zimowym ?? W kieszeni wyczuwam moj telefon , cieszę sie , widze 28 nieodebranych połączeń i ...bardzo duzo SMS ów , ale nie wiem ile 😟 Idę sie pakować , patrzę na zegar który wisi na ścianie , jest godz 17:30 albo 18:30 wiem ze mamy tylko godzinę ,za 15 minut musze sie spakować , ale to jest niemożliwe , Basia mowi ze za pół godz musimy wyjechać , pojedziemy taksówka Wiedziałam ze to jest tylko sen i bardzo chciałam sie obudzić bo sie męczyłam z tym pakowaniem i świadomością ze nie zdążymy na samolot ... i sie obudziłam 🙂 Sen męża Sala gimnastyczna , ma wędki w pokrowcu Chce grać z kolega 57+29=86 lub 45+29=74 w Ping ponga , ale stół jest zajęty przez trzech mężczyzn , idą grać w piłkę Pozdrawiam 🙂 |
2016-07-10 (08:20) gregData rejestracji: 2004-07-14 Ilość postów: 9081 | wpis nr 1 009 216 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam serdecznie . Nareszcie coś zapamiętałem Remont Dom Ksiądz Pies Hala Bruk Ława Ławka Rozmowa Sen zagmatwany poproszę o jego interpretację. Pozdrawiam miłego dnia Krysieńka jesteś niezła tańcownica 😆👍 |
2016-07-10 (10:01) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 228 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzien dobry Jula mieszkanie-16,ulica-76,(45,2,27), lub (66),balkon-26,mąż-63,samochod-42,(39,13,6),brąz-36,wesele-46,schody-26,w doł-54,gora-38,ludzie-10,klatka schodowa-73,telefon-46,M-40 lub-53,brat-48,duzo ludzi 46,namiot-13,wczasy 23,kolezanka-40 lub-51,maz-55,64,pakowac sie -3,56,szukac-66,ubrania-48,szafa-52,żołta-19,bluzka-44,pomarancz-55,roz-4,niebieski-47,34,stroj-19,brudny-7,walizka-69,15,,spodnie-42,ławka-60,isc-74,kurtka-74,płaszcz-17,SMS-6,i te -28,telefon-46,zegar-15,godz-39,(17:30 lub 18:30),i 15, wedka-19,sala-54,6,kol-14=5 lub 74,grac w piłke-11,mecz-19 Greg remont-55,dom-37,ksiądz-21,13,pies-18,35,hala-15,bruk-70,ławka-60,rozmowa 27 |
2016-07-10 (10:04) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 1 009 229 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Myślałam,że będę mieć dużo snów a ja zapamiętałam z ledwością tylko fragmenty...może jak będę pisać to przypomni mi się więcej a oto co zapamiętałam ... -byłam w dużym a raczej wysokim budynku bardzo starym bo okna ledwo się trzymały i miały jeszcze okiennice które nie chciały się domknąć i nagle zobaczyłam ogromnego białego weża przypominał anakondę ludzie uciekali przed nią i nagle wspięła sie do mojego okna a ja tak sie wystraszyłam,że zamarłam a jakaś dziweczyna zaczęła krzyczeć i wąż zwrócił się w jej stronę i zobaczyłam jak ją połyka... - w innym pamiętam,że szłam z moją nieżyjącą teściową S.F.(30+33=63) do kościoła bo tam odbywały się koncerty a Ona chciała je zobaczyć i posłuchać..była tam też moja szwagierka I.W.(29+24=53) No i to chyba tyle pozdrawiam |
2016-07-10 (10:15) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 232 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysia wysoki 42,budynek-14 lub blok-13,stary-80,okna-36,biały-21,waz-11,ludzie-10,bać sie-15,krzyk-48,tesciowa-32(63),kosciół-9,koncert-13,IW-53,dziewczyna-20 |
2016-07-10 (10:36) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 235 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Krzysiu 🙂 |
2016-07-10 (10:41) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 009 237 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam u mnie dzisiaj bez snów Nawet pomysłu na kradzież nie mam |
2016-07-10 (11:00) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 009 248 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich serdecznie, z moich snów zapamiętałam że byłam u fryzjera , jakaś fryzjerka robiła miała mi ufarbować włosy ale efekt tych działań był okropny ponieważ to co zobaczyłam w lusterku odbiegało diametralnie od moich oczekiwań włosy miałam długie czarne a końcówki pomarańczowe. Zaczęłam krzyczeć na p. Anię że nie taka sobie życzyłam fryzurę że mam mieć kolor blond włosów i z tyłu podcięte na pieczarkę i zażyczyłam sobie aby moją fryzurą zajął się p. Robert. Rozmawiałam z nim on prosił abym usiadła na niskim białym foteliku i postawił przede mną jakiś ekran który miał zmienić mi kolor włosów, Było tam dużo osób i takich samych urządzeń w tym pomieszczeniu. Z drugiego snu zapamiętałam mieszkanie ne wiem czyje ale nie moje byłam w pokoju gdzie moją uwagę zwróciły 3 czerwone szklane lub kryształowe naczynia które stały na szafce, Jakiś mężczyzna poczęstował mnie pachnącym pieczonym mięsem , miałam widelec w ręce, Zbiegałam z wysokiej stromej skarpy na przystanek tramwajowy lub pociągowy bo były tory jakiś chłopiec coś do mnie mówił ale nie pamiętam co?. z kolejnego snu pamiętam że dzwoniła do mnie siostrzenica Kasia że jest z mężem nad jeziorem koło Kostrzynia i prosiła mnie abym pojechała do jej ojca do Gdańska w odwiedziny ja odpowiedziałam że oni maja bliżej niż ja żeby go odwiedzić i że się namyślę czy pojadę, Wyszłam z psem na smyczy na spacer i widzę moją siostrzenicę razem z mężem jak wyglądają - wychylaj a się z okna na 3 piętrze i powiedziałam im że są kłamcami czy też oszustami. --- wpis edytowano 2016-07-10 11:13 --- |
2016-07-10 (11:22) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 261 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewa fryzjer-23,lustro-1,pomarancz-55,włosy-67,krzyczec-62,blond-37,fotel-11,ludzie-10,duzo-46,pokoj-10,czerwony-52,naczynia-62,szkło-5,mieso-1,widelec-27,skarpa-41,przystanek-61,tory-22,26,chlopiec-62,siostrzenica-41,Kostrzyn-38,Gdansk-20,pies-18,35,okno-36,pietro-38 i ta 3,oszustwo-10 |
2016-07-10 (11:25) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11327 | wpis nr 1 009 262 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zień dobry Nie wiem, co się dzieje, ale od powrotu z Rzeszy nie pamiętam snów Śnię i to bardzo dużo, po przebudzeniu pamiętam, ale gdy otwieram oczy wszystko znika - normalnie, jakby w miarę unoszenia powieki obraz senny "rolował się" i zwinięty zastygał po wewnętrznej, "nocnej" stronie gałek ocznych, heh. Albo to jakaś blokada po niechcianej wizycie, albo mnie w tym nieszczęsnym kraju sterylnej perfekcji podstępnie znormalizowali Krysieńko, gdybyś wczorajszej nocy głośniej opisywała swoje szalone przygody, to pewno przeczytałabym wpis, co z pewnością przywróciłoby szeroką, słowiańską naturę do życia..... A tak, to co ? Nadal pozostaję - zgermanizowana Ratuuunkuuuu Wyszarpane, wydarte spod powieki : Nasza Ewa - 46 - ( 11 + 35 ) prezentuje pomysł na jakieś przedsięwzięcie. ktoś, chyba !!! mój mąż - 25 -/ - 76 - zamierza go zrealizować, ale nie bardzo pomysł ów ogarnia. Tłumaczę, by dał sobie spokój, gdyż nikt prócz Ewy nie jest w stanie "zmaterializować " jej pomysłów, ponieważ Ewa - 46 - ma nieujarzmiony ?? ( lub jakoś inaczej) temperament - 49 - , do którego tylko ona sama dorasta zęby - 10 - , chcę je przepłukać, biorę dziwaczną, grubą szklankę - 35 - ulica "kapilna" - 28 - ,jestem na niej - gdziekolwiek takowa jest myślę, że określenie "obleśny" - 28 - ma wiele znaczeń Wanda - 16 - ( Wanda - 16 - Jones - 18 - // - 34 - ), ale nie wiem, o co chodziło to byłoby na tyle - niewiele i niepewne, ale niewątpliwie wygodne Pozdrawiam, wesołego, słonecznego dnia i powodzenia - we wszystkim paa |
2016-07-10 (11:34) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6546 | wpis nr 1 009 263 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Sen: -widzę jak "dziewczynka-54n+rysuje-41,25n+na-6n+kartce-17,22n"=(137)11n i przy tym coś "mówi"-59,67 -estrada-23n lub scena-80,15n,widzę jak mężczyzna-12,45n śpiewa-19,7, jakieś "show"-20n każdy może wystąpić,śpiew ,muzyka-4, znów widzę mężczyznę-12 ma na sobie "szalik"-23n "biało-21n+czerwony-46n"=67n "kibic"-25n, następnie na scenę wychodzi Sz.Majewski(29+28)57n ma "srebrną-26,23n+gitarę-61,29n+pudełko-30"=72n (przy kółeczku pod strunami srebrne pudełko które zmienia jakość dźwięku, jest ten dźwięk inny niż w tradycyjnych gitarach), Sz.Majewski-(28)57n jest tą gitarą zachwycony-50n i wykonuje kilka "akordów"-22n (gitarę przyniósł inny uczestnik show) -Widzę A(32)17 ma na sobie inne niż zazwyczaj ubranie-48, okazuje się że dostał od chyba znajomego 2 swetry-27n(2x27=54n) jeden ma na sobie "jasnoniebieski"-61n. Chce bym zrobiła mu kawy-46 a on w tym czasie "załaduje-25n+ opony-30n"=55n(to dokładna jego wypowiedź) -coś o pieniądzach-57 że A(16)78 coś wykonuje w laptopie-26 i ma "zysk"-16n "dzienny"?41n albo 50gr albo 90gr (grosz-5,69?) i się tym przechwala? -mam w ręku "zleżałą-27n "pościel"-63,34n "flanelowa"-35n=(96)15n rozkładam "poszwę"-27n na kołdrę zapamiętane "biała-16n+chmurka-38,30n"=46n i "jasnoniebieskie"-66n tło-11n i jakieś prostokątne "zółtego"-19 wzory Pozdrawiam życząc radosnej niedzieli Pa --- wpis edytowano 2016-07-10 11:38 --- |
2016-07-10 (11:34) krolowamonetData rejestracji: 2013-08-10 Ilość postów: 2153 | wpis nr 1 009 264 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Samochód dostawczy ,koło ,rampa. 4 paczki ciastek w pudełkach jem ciastka dziewczyna w ciąży ,biała bluzka Dorota 28 L-24=52 Ja z synem jak był mały biegniemy on nie nadąża biorę go na ręce i dalej biegnę. Dom rodzinny piwnica noc 2 samochody ,motor ,kochankowie Tyle mogę napisać na obróbce reszta nie nadaje się do opisu tutaj. Powodzenia. |
2016-07-10 (11:37) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11327 | wpis nr 1 009 265 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Hahahahaaa no widzisz, Ewo - jednak w moim śnie potwierdziła się prawda, że swoje pomysły powinnaś realizować sama czarne włosy z pomarańczowymi końcówkami - biedna fryzjerka uff, jak dobrze, że przestrzegłam męża przed wdrażaniem Twojego pomysłu w życie - gdyby się uparł, to może coś jeszcze gorszego, niż czarno-pomarańczowe włosy wyszło by z tego a tej awantury w moim śnie wolę sobie nie wyobrażać ! |
2016-07-10 (11:39) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 266 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika no i po co tam jezdziłas 46 pewne |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1468 1469 1470 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |