| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1466 1467 1468 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-07 (14:34) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6545 | wpis nr 1 008 719 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A żeby TS... szkoda że tak późno przypomniał mi się sen z kredkami kredka-23n "woskowa"-26n "świecowa"-35n "niebieska"-39n,47 "crayons"-31n "crayola"-29n ( tak jak "bambino"-29n) dziewczyna wyszła num.-52n(częściej mi tak wychodzi) "napis"-23n+ "tatuażowy"-33n =56n kot-29 tricolor-47n forum-28 "popraw bład byłoby lepiej"-(100) 10n Ach Pa |
2016-07-07 (14:54) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 724 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratuluję wygranym 🙂 Sen Nikoli Jest na plazy 26+37=63 19+38=57 28+47=75 42+38=79 -siostra ośmioletnia Jakiś mezczyzna strzela , trzy razy ,widzi na jasnorozowej scenie trzy otwory i łuski srebrne po nabojach Przyjeżdża policja , duzo radiowozów ......i musiała przerwać opowiadanie bo przyszedł szef , ale dopiszę pozniej jak dopytam 🙂🙂 |
2016-07-07 (16:13) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 743 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula Plaża 19,A 63,B 57,C 75,D 79,strzał 49,słyszeć 12,scena 80,otwór 62,2,kulki 15,plicja 53,radiowóz 56 i ta 3,srebrne 26 --- wpis edytowano 2016-07-07 16:14 --- |
2016-07-07 (17:15) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 751 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziekuje Krzysiu 🙂 |
2016-07-07 (20:47) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 798 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No chyba juz nie dopisze ... |
2016-07-07 (20:53) SenJAKjawaData rejestracji: 2015-12-09 Ilość postów: 575 | wpis nr 1 008 803 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 38 padło po raz trzeci na cztery losowania. Szykuję kolejną liczbę. --- wpis edytowano 2016-07-07 20:54 --- |
2016-07-07 (22:03) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 820 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratuluję wygranym 🙂 Dusia , No nareszcie weszła ta Twoja lodowka 🙂 Krysienko , Twój kierownik albo kierowniczka ? 14 🙂🙂 No ale ciasto które kroiłas - 13 zawiodło , chyba ze nie kroiłas tylko dzieliłas juz pokrojonym 🙂🙂 to juz co innego Ale to 19 ... mnie denerwuje ...powinno juz wpaść .. |
2016-07-07 (22:09) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 1 008 823 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula 14 to kierowniczka Basia kierownik to ogólnie 10 weszła jeszcze znajoma Gosia H. (24+41) a ten placek to mnie zawiódł szczególnie ,ze po południu troszkę sobie przypomniałam i sama go kroiłam nawet palce oblizywałam taki był dobry a teraz zmykam spać kolorowych i cyferkowych snów życze |
2016-07-07 (22:24) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 837 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysienko , ale w senniku mam zapisane ze jak śnisz kierownika to 14 , ale to 10 tez trzeba zaobserwować ,wiec pisz zawsze jak będzie Ci sie śniła kierowniczka Basia 🙂🙂 Skoro kroiłas ciasto to powinno wpaść jeszcze 13 ...zobaczymy Dobranoc , cyferkowych i kolorowych 🙂🙂snow |
2016-07-07 (22:53) SenJAKjawaData rejestracji: 2015-12-09 Ilość postów: 575 | wpis nr 1 008 842 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 32 |
2016-07-08 (05:47) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 1 008 861 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Dzisiaj obudzilam się z totalną pustką w głowie....lecz podczas jazdy do pracy przypomnial mi sie fragment snu... - bylam ze znajoma ogladac tance w duzym centrum i one kobiecznie chcialy abysmy dolaczyly ja osuwalam sie na bok i tylko tak sama podrygiwalam do rytmu ich muzyki -później szłam z mężem i on robił straszne umizgi dajac do zrozumienia ze chciałby sie ze mna kochać. -pamietam jeszcze ze mialam schowac auto do garażu a on stal w samym narozniku kolo smietnika i bramy i mialam problem z wjechaniem do niego ... Jula te krojenie plack a strasznie zawiodlo chyba ze weszlo pod inna cyferka Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz wysokich wygranych Ps dziekuje za analizę |
2016-07-08 (08:14) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 867 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 🙂 Jestem na 23+23=46 ul 45-7 (52) Stoję przed domem , czekam na męża przed bramką , która jest otwarta ?? W oknie pokoju ( a nie kuchni ??) widze mojego tatę 31+36=67 ,wyglada przez nie , widze ze jest zły Na podwórku stoi niebieskie ? uno ? , na przedniej szybie ma naklejony znaczek inwalidy, popielaty albo szary , wyglada jak klocek .... Idziemy od razu na piętro ?? , chcemy przenocować , w przedpokoju leży materac ??? tam mamy spac ?? W małym pokoju jest mój siostrzeniec 21+25=46 z kolegami , chyba dwoma i swoją dziewczyną 29+28=55 lub 27+28=57, ale nie widzę ich , mam tylko taką świadomość Słyszę , ze przyszła moja mama 22+28=50 i budzi ich na Uczelnię (mają dojechać do Krakowa , myśle ze to uno jest właśnie Pawła i nareszcie kupili mu samochod ) 🙂 Widze kurtkę flauszową w kolorze miodowym ???(Nikt takiej nie ma ) Jest godz 4.00 Chyba gdzieś poszłam , ale gdy wróciłam nie było juz materaca ?? ktoś go zabrał Jestem na balkonie , widze czarną podłużna doniczkę i czarny krzew , wiem ze tam sa tarantule 😨😨😨widze czarnego małego pająka Widze pełno kotów , świadomość ze wysypane sa z worka , rozpierzchły sie po całym ogródku Bardzo dokładnie widze rudego małego kotka i szaroburobialego , siedzi na murku , ale wiem ze jest ich bardzo duzo Jestem na dole w przedpokoju , wychodzimy , ale nie żegnam sie z mamą 😨😨😨 Wychodzi za mną , mowi :25+widze ze jesteś na mnie (albo o cos )zła Nie odpowiadam .. Przewinęła sie jeszcze moja siostra 27+25=52 lub 14+25=39, widziałam jak łapie te koty razem z tatą w wysokiej ?? trawie Mam jeszcze taka świadomość ze przyjechaliśmy ..chyba skuterem albo motorowerem ( kiedyś mieliśmy taki ) kojarzy mi sie biały kask i na pewno miałam mokre wlosy Wracaliśmy samochodem ... Cały czas byłam zła .. Chyba wszystko opisałam ...🙂 Sen męża Kopalnia Sobieski Stoi obok audi ( nie wie czy granatowy czy zielony ) Czeka na kolegów , każdy przechodzień dotyka samochodu , on sie denerwuje , nie ma kluczyków ... Pozdrawiam --- wpis edytowano 2016-07-08 08:19 --- |
2016-07-08 (08:17) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 008 868 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Gratulacje dla wygranych. Dzisiaj zapamiętane: odbieram telefon i słyszę wyraźnie głos: jestem Olga. 18n+17n=35n Pozdrawiam. |
2016-07-08 (09:12) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 871 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jeszcze mi sie przypomniało W torebce mam pieniadze , banknoty ,luzem , złożone na pół , świadomość ze 170 zł , na pewno widziałam 10 zl 🙂🙂 |
2016-07-08 (09:31) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 008 875 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam - idę sobie gdzieś ktoś mi podaje liczby ( może nasza Ika ???? ) 11 i chyba 22 - chcę robić tort ale nie mam dobrego przepisu na masę - siedzę na chodniku z nauczycielką mojego syna AB 39+27= 66 lub panieńskie AC- 39+28=67 ma włosy związane w warkocz , wyliczamy nauczycieli do języka polskiego - spodnie prześwitujące w kolorze jasnym - miętowym lub pistacja , z bardzo podwyższonym stanem rozmiar na metce 110 , mam świadomość że są to spodnien ze szmateksu , ubieram te spodnie, sięgam do kieszeni i wyciągam z niej 2 książki oprawione przeźroczystą folią , książki są po niemiecku , w środku znajduję coś jakby plik banknotów już się cieszę że znalazłam euro ale okazuje się że to tylko jakieś kartki tak złożone, na książkach są pieczątki jakby były z biblioteki , nawet myślę sobie że jak już je przeczytam to odeślę. Pozdrawiam |
2016-07-08 (10:13) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 883 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzien dobry Krysiu placek 21,24 a podałem ciasto-57 taniec-28,59,muzyka-27,isc-74,maż-51,rozmowa-27,seks-5,samochod-42,smietnik-26,brama-57,garaz-25 Jula ulica-52,na 46,dom-37,brama-57,okno-36,tata-67,niebieski-47,34,Uno-14, lub samochod-42,szyba-5,znaczek-60,pietro-38,materac-4,spac-19,siostrzeniec-46,dziewczyna-20,55 lub 57,mama-50,kurtka-19,godz-39 i ta 4,balkon-26,czarna-75,doniczka-37,krzew-33,tarantula-27,pajak-11,koty-11 duzo-14 lub 59,ogrod-23,przedpokoj-55,widze.....7+25=22,siostra-2,52,39,wysoka-42,trawa-64,motocykl-3,8,skuter-22,kask-6,włosy-67,mokre-7,torebka-42,pieniadze-57,banknoty-20,jechac-38,12,samochod-42, kopalnia-7,23,wegla-22,Sobieski-35,samochod-42,Audi-17,złosc-14 Stokrotka telefon-46,głos-59,jestem....-35 Aga isc-74,liczby-19,74,tort-67,siedziec-38,chodnik-70,63,nauczycielka-45,66,67,włosy-67,warkocz-21,widziec-57,K-26,EK-69,spodnie-42,ksiazka-14 Niemcy-32,kartka-17,pieczatka-11,banknoty-20 i te 11,22 --- wpis edytowano 2016-07-08 10:14 --- |
2016-07-08 (10:18) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 885 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Moj jechac-38,12,samochod-42,rondo-40,budowa-21,telefon-46,okno-36,grac w piłke-11,rozmowa-27, |
2016-07-08 (10:23) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 886 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Krzysiu 🙂 |
2016-07-08 (10:35) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10016 | wpis nr 1 008 888 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam... no nareszcie te 27 weszło......... dzisiaj po bardzo małym śnie;;;;;;;; ---loteriada.. ---chce powiedzieć synowi że w szwecji w tym mieście gdzie jedzie są 2 fabryki VOLVO POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ANALIZĘ |
2016-07-08 (10:45) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 889 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dusia loteriada-40,Szwecja-23,Volvo-23,syn-35,Fabryka-17,45 |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1466 1467 1468 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |