Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1466 1467 1468 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-07 (14:34)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6545

14122
wpis nr 1 008 719
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A żeby TS... dziś "+" "71"-wczorajsza wyśniona "Whitney Houston"



szkoda że tak późno przypomniał mi się sen z kredkami

kredka-23n "woskowa"-26n "świecowa"-35n "niebieska"-39n,47 "crayons"-31n "crayola"-29n ( tak jak "bambino"-29n)



dziewczyna wyszła num.-52n(częściej mi tak wychodzi)

"napis"-23n+ "tatuażowy"-33n =56n

kot-29 tricolor-47n

forum-28 "popraw bład byłoby lepiej"-(100) 10n



Ach





Pa



2016-07-07 (14:54)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 724
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratuluję wygranym 🙂



Sen Nikoli



Jest na plazy

26+37=63

19+38=57

28+47=75

42+38=79 -siostra ośmioletnia

Jakiś mezczyzna strzela , trzy razy ,widzi na jasnorozowej scenie trzy otwory i łuski srebrne po nabojach

Przyjeżdża policja , duzo radiowozów ......i musiała przerwać opowiadanie bo przyszedł szef , ale dopiszę pozniej jak dopytam 🙂🙂



2016-07-07 (16:13)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 743
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula



Plaża 19,A 63,B 57,C 75,D 79,strzał 49,słyszeć 12,scena 80,otwór 62,2,kulki 15,plicja 53,radiowóz 56 i ta 3,srebrne 26

--- wpis edytowano 2016-07-07 16:14 ---

2016-07-07 (17:15)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 751
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziekuje Krzysiu 🙂
2016-07-07 (20:47)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 798
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No chyba juz nie dopisze ...
2016-07-07 (20:53)

status SenJAKjawa
Data rejestracji: 2015-12-09
Ilość postów: 575

14640
wpis nr 1 008 803
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

38 padło po raz trzeci na cztery losowania. Szykuję kolejną liczbę.

--- wpis edytowano 2016-07-07 20:54 ---

2016-07-07 (22:03)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 820
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratuluję wygranym 🙂



Dusia , No nareszcie weszła ta Twoja lodowka 🙂

Krysienko , Twój kierownik albo kierowniczka ? 14 🙂🙂

No ale ciasto które kroiłas - 13 zawiodło , chyba ze nie kroiłas tylko dzieliłas juz pokrojonym 🙂🙂 to juz co innego

Ale to 19 ... mnie denerwuje ...powinno juz wpaść ..
2016-07-07 (22:09)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 1 008 823
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula 14 to kierowniczka Basia



kierownik to ogólnie 10



weszła jeszcze znajoma Gosia H. (24+41)



a ten placek to mnie zawiódł szczególnie ,ze po południu troszkę sobie przypomniałam i sama go kroiłam nawet palce oblizywałam taki był dobry



a teraz zmykam spać



kolorowych i cyferkowych snów życze
2016-07-07 (22:24)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 837
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysienko , ale w senniku mam zapisane ze jak śnisz kierownika to 14 , ale to 10 tez trzeba zaobserwować ,wiec pisz zawsze jak będzie Ci sie śniła kierowniczka Basia 🙂🙂

Skoro kroiłas ciasto to powinno wpaść jeszcze 13 ...zobaczymy



Dobranoc , cyferkowych i kolorowych 🙂🙂snow

2016-07-07 (22:53)

status SenJAKjawa
Data rejestracji: 2015-12-09
Ilość postów: 575

14640
wpis nr 1 008 842
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

32
2016-07-08 (05:47)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 1 008 861
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich



Dzisiaj obudzilam się z totalną pustką w głowie....lecz podczas jazdy do pracy przypomnial mi sie fragment snu...



- bylam ze znajoma ogladac tance w duzym centrum i one kobiecznie chcialy abysmy dolaczyly ja osuwalam sie na bok i tylko tak sama podrygiwalam do rytmu ich muzyki



-później szłam z mężem i on robił straszne umizgi dajac do zrozumienia ze chciałby sie ze mna kochać.



-pamietam jeszcze ze mialam schowac auto do garażu a on stal w samym narozniku kolo smietnika i bramy i mialam problem z wjechaniem do niego ...



Jula te krojenie plack a strasznie zawiodlo chyba ze weszlo pod inna cyferka



Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz wysokich wygranych



Ps dziekuje za analizę
2016-07-08 (08:14)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 867
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂





Jestem na 23+23=46 ul 45-7 (52)

Stoję przed domem , czekam na męża przed bramką , która jest otwarta ??

W oknie pokoju ( a nie kuchni ??) widze mojego tatę 31+36=67 ,wyglada przez nie , widze ze jest zły

Na podwórku stoi niebieskie ? uno ? , na przedniej szybie ma naklejony znaczek inwalidy, popielaty albo szary , wyglada jak klocek ....

Idziemy od razu na piętro ?? , chcemy przenocować , w przedpokoju leży materac ??? tam mamy spac ??

W małym pokoju jest mój siostrzeniec 21+25=46 z kolegami , chyba dwoma i swoją dziewczyną 29+28=55 lub 27+28=57, ale nie widzę ich , mam tylko taką świadomość

Słyszę , ze przyszła moja mama 22+28=50 i budzi ich na Uczelnię (mają dojechać do Krakowa , myśle ze to uno jest właśnie Pawła i nareszcie kupili mu samochod ) 🙂

Widze kurtkę flauszową w kolorze miodowym ???(Nikt takiej nie ma )

Jest godz 4.00

Chyba gdzieś poszłam , ale gdy wróciłam nie było juz materaca ?? ktoś go zabrał

Jestem na balkonie , widze czarną podłużna doniczkę i czarny krzew , wiem ze tam sa tarantule 😨😨😨widze czarnego małego pająka

Widze pełno kotów , świadomość ze wysypane sa z worka , rozpierzchły sie po całym ogródku

Bardzo dokładnie widze rudego małego kotka i szaroburobialego , siedzi na murku , ale wiem ze jest ich bardzo duzo

Jestem na dole w przedpokoju , wychodzimy , ale nie żegnam sie z mamą 😨😨😨

Wychodzi za mną , mowi :25+widze ze jesteś na mnie (albo o cos )zła

Nie odpowiadam ..

Przewinęła sie jeszcze moja siostra 27+25=52 lub 14+25=39, widziałam jak łapie te koty razem z tatą w wysokiej ?? trawie



Mam jeszcze taka świadomość ze przyjechaliśmy ..chyba skuterem albo motorowerem ( kiedyś mieliśmy taki ) kojarzy mi sie biały kask i na pewno miałam mokre wlosy

Wracaliśmy samochodem ...

Cały czas byłam zła ..



Chyba wszystko opisałam ...🙂



Sen męża



Kopalnia Sobieski

Stoi obok audi ( nie wie czy granatowy czy zielony )

Czeka na kolegów , każdy przechodzień dotyka samochodu , on sie denerwuje , nie ma kluczyków ...



Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2016-07-08 08:19 ---

2016-07-08 (08:17)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 008 868
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Gratulacje dla wygranych.

Dzisiaj zapamiętane:

odbieram telefon i słyszę wyraźnie głos: jestem Olga.

18n+17n=35n

Pozdrawiam.



2016-07-08 (09:12)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 871
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jeszcze mi sie przypomniało

W torebce mam pieniadze , banknoty ,luzem , złożone na pół , świadomość ze 170 zł , na pewno widziałam 10 zl 🙂🙂
2016-07-08 (09:31)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 008 875
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam





- idę sobie gdzieś ktoś mi podaje liczby ( może nasza Ika ???? ) 11 i chyba 22



- chcę robić tort ale nie mam dobrego przepisu na masę



- siedzę na chodniku z nauczycielką mojego syna AB 39+27= 66 lub panieńskie AC- 39+28=67 ma włosy związane w warkocz , wyliczamy nauczycieli do języka polskiego pamiętam nazwisko K-26 nie mogę przypomnieć sobie mojej nauczycielki ------- teraz właśnie sobie przypomniałam EK-35+34=69



- spodnie prześwitujące w kolorze jasnym - miętowym lub pistacja , z bardzo podwyższonym stanem rozmiar na metce 110 , mam świadomość że są to spodnien ze szmateksu , ubieram te spodnie, sięgam do kieszeni i wyciągam z niej 2 książki oprawione przeźroczystą folią , książki są po niemiecku , w środku znajduję coś jakby plik banknotów już się cieszę że znalazłam euro ale okazuje się że to tylko jakieś kartki tak złożone, na książkach są pieczątki jakby były z biblioteki , nawet myślę sobie że jak już je przeczytam to odeślę.





Pozdrawiam
2016-07-08 (10:13)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 883
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry



Krysiu placek 21,24 a podałem ciasto-57



taniec-28,59,muzyka-27,isc-74,maż-51,rozmowa-27,seks-5,samochod-42,smietnik-26,brama-57,garaz-25



Jula



ulica-52,na 46,dom-37,brama-57,okno-36,tata-67,niebieski-47,34,Uno-14, lub samochod-42,szyba-5,znaczek-60,pietro-38,materac-4,spac-19,siostrzeniec-46,dziewczyna-20,55 lub 57,mama-50,kurtka-19,godz-39 i ta 4,balkon-26,czarna-75,doniczka-37,krzew-33,tarantula-27,pajak-11,koty-11 duzo-14 lub 59,ogrod-23,przedpokoj-55,widze.....7+25=22,siostra-2,52,39,wysoka-42,trawa-64,motocykl-3,8,skuter-22,kask-6,włosy-67,mokre-7,torebka-42,pieniadze-57,banknoty-20,jechac-38,12,samochod-42,



kopalnia-7,23,wegla-22,Sobieski-35,samochod-42,Audi-17,złosc-14



Stokrotka



telefon-46,głos-59,jestem....-35





Aga



isc-74,liczby-19,74,tort-67,siedziec-38,chodnik-70,63,nauczycielka-45,66,67,włosy-67,warkocz-21,widziec-57,K-26,EK-69,spodnie-42,ksiazka-14



Niemcy-32,kartka-17,pieczatka-11,banknoty-20 i te 11,22

--- wpis edytowano 2016-07-08 10:14 ---

2016-07-08 (10:18)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 885
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Moj



jechac-38,12,samochod-42,rondo-40,budowa-21,telefon-46,okno-36,grac w piłke-11,rozmowa-27,
2016-07-08 (10:23)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 886
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Krzysiu 🙂
2016-07-08 (10:35)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10016

14214
wpis nr 1 008 888
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam...

no nareszcie te 27 weszło.........

dzisiaj po bardzo małym śnie;;;;;;;;

---loteriada..

---chce powiedzieć synowi że w szwecji w tym mieście gdzie jedzie są 2 fabryki

VOLVO

POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ANALIZĘ



















2016-07-08 (10:45)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 889
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dusia



loteriada-40,Szwecja-23,Volvo-23,syn-35,Fabryka-17,45
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1466 1467 1468 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina