| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1461 1462 1463 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-03 (08:52) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 007 930 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiaj nic nie pamiętam |
2016-07-03 (09:05) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 1 007 931 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiaj ze snów pamiętam tylko -byłam na pięknym placu na którym było mnustwo dorosłych i dzieci i jedna starsza dziewczynka pokazywała młodszym jak można bawić się w kałuży fajnie to wyglądało szczególnie,że pod sukienką nie miała majtek po chwili podeszłam do stoiska z watą cukrową i czułam jak mężczyzni mnie obserwują jakbym była kimś ważnym ,nie rozumiałam tego ..po chwili uśmiechnęłam sie do jednego młodego bardzo przystojnego mężczyzny a on wtedy bardzo szybko podszedł do mnie i zaczęliśmy rozmawiac jedząc moją watę -a na koniec śniło mi sie,że mój starszy syn Mati dał mi 10 zł i mówi ,że mam dołożyć do 50 ciu i oddać babci bo on wyciągnął jej z kieszeni 50 zł a ja w portfelu miałam 10 i 20 złotowe banknoty oddałąm mamie a ona była zaskoczona,że daje jej pieniądze pozdrawiam i przepraszam,za tak długi opis |
2016-07-03 (09:12) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 007 933 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 🙂 Gratulacje dla wygranych 🙂 Sen męża Jedziemy samochodem odwieźć koleżankę do domu 5+56=61 lub 18+56=74 Wracamy , idziemy?? na autobus ?? Stoimy na przystanku , jedzie autobus , nie zatrzymuje sie Karetka na sygnale Jesteśmy w autobusie , R. opowiada sen koledze 😀😀 Smród , schował sie za fotele bo nie dało sie wytrzymać Rozmowa 121 124 108 Pozdrawiam --- wpis edytowano 2016-07-03 09:27 --- |
2016-07-03 (10:25) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10016 | wpis nr 1 007 940 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam...... Anka i Rafał zbierali haracz z narkotyków ,tak jakby to było że ja spałam i miałam im dac z jednej strony snu,a jak nie miałam to z powrotnego wybudzenia.sennego........wyglądały te narkotyki jak puszek cieniutkie niteczki,,,,,,,, pozdrawiam i z góry dziękuję za analizę |
2016-07-03 (10:33) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 943 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysieńka Piękny-22, plac-59, duzo ludzi-46, dzieci-11,dziewczynka-54, kałuża-39, zabawa-30,sukienka-35,69, majtki-19,29, cukier-1, wata cukrowa-38n, meżczyźni-12,rozmowa-27, jeść- 64, syn-35, pokój-10, koleżanka-71, M.P.=27+31-58, głowa- 35, okno-36,mąż-78, poduszka-15 Mati-16, pieniądze-57, banknot-20, babcia-30,potfel-62,mama-74 10,20,50..+ dołożone przez Ciebie-40zl Jula Jechac-38, samochód-42,36, kolezanka-71, 5+56=61., 18+56=74, iść-15, autobus-18,przystanek-61, karetka-11, sen-40, smród-24,15, fotel-11, rozmowa-27, 121, 124,108 |
2016-07-03 (10:37) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 945 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dusia Anka-9, Rafal-20,haracz-29n,narkotyki-28, spać-19, obudzić się-55,nici-63 |
2016-07-03 (10:38) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 007 946 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam- wczoraj mój sen ładnie wszedł a dzisiaj nie udało mi się nic zapamiętać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. |
2016-07-03 (10:42) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 007 947 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziekuje Jociu 🙂 Zastanawiam sie jeszcze ....czy siedzenia w autobusie to fotele czy krzesła ....??? |
2016-07-03 (10:47) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 949 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewa , wzajemnie i gratuluję |
2016-07-03 (10:49) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 950 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Fotele...chyba |
2016-07-03 (10:54) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 007 951 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tez mi sie tak wydawało , ale wolałam sie upewnić 🙂😉 |
2016-07-03 (11:15) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 007 952 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Gratulacje dla wygranych. Jak zawsze bierzcie moje sny z przymrużeniem oka, bo widzicie, że kiepsko lecą. Dobrze, że chociaż -19- wieczorem nie zawiodła. Dzisiaj sen: puściłam parkę, -1-2- obserwuję losowanie, widzę wyraźnie liczby, które padły: 1-3-4-5 i dalej nie pamiętam. Znów jestem zła, że parka zawiodła. Inne znaki to: maluch, który wpadł w poślizg na kamieniach, które naniosła ulewa na szosę, szkoła. Pozdrawiam i udanej niedzieli. |
2016-07-03 (11:33) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 956 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko liczby 19,74, losowanie-25,13, -- 1,3,4,5 , złość-14, maluch-22, fiat-18, kamienie-58, deszcz-12,68, szkoła -55,67, wpaść w poslizg-62n. |
2016-07-03 (11:38) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 007 958 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jocia, dziękuję, ja nie gram, ale małe liczby wydają się dość prawdopodobne. Pozdrawiam. |
2016-07-03 (11:56) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 963 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Snu nie pamiętam, Mocną mam 75 - z moich. Powodzenia , pozdrawiam |
2016-07-03 (13:29) pewniak112Data rejestracji: 2014-02-11 Ilość postów: 5861 | wpis nr 1 007 987 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiejszy sen nie nadaje się do opisu pod liczby może to zza światów ale go nie zapomnę do śmierci.. czytając wpisy postawiłbym na mnóstwo dorosłych i dzieci 21,,,31,,,45 kałuża + śliska jezdnia 39,,,43 autobus + karetka 18,,24,,,,25 maluch 26 pieniądze dawać płacić 34 razem 10 liczb zobaczymy ... |
2016-07-03 (16:19) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 008 039 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Gratulacje dla wygranych. U mnie -2- we śnie nie została wylosowana i okazała się pewniakiem. Już nie pierwszy raz, to czego nie ma lub brakuje - wpada. Pozdrawiam. |
2016-07-03 (18:45) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 008 053 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Ja dzisiaj znowu brak czasu tym razem bardzo negatywne zamieszanie z moją Weronką ale myślę że wieczorem już będzie ok a jutro to już napewno bedzie dobrze Tak korzystając z chwili tylko chciałam znów zwrócić uwagę że dzeszcz wlazł jako 41 |
2016-07-03 (22:14) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 1 008 098 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam mam cichą nadzieję,że ktoś skorzystał z drugiego snu można było coś miłego skompletować z pewnością 4/4 oraz syn-61 Mati-16 kieszeń-34 no i moja mama -36 tak kiedyś podał Krzyś się praktycznie zgadza w 100% i tak teraz patrzę...ja czyli 28,32,40,65 zabrakło 33 z nazwiska.... Jociu bardzo dziękuję życzę kolorowych snów mam cichą nadzieję,że ten tydzień bedzie spokojniejszy i coś zapamiętam z nocnych sennych wojaży |
2016-07-03 (22:26) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 099 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla wygranych 🙂 Krysienko 🙂 nie tylko to bo jeszcze pieniadze weszły , 10,20,40,50 Gratulacje za piękny sen Mam tylko 3/5 i 5/10 a było tak blisko ... --- wpis edytowano 2016-07-03 22:29 --- |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1461 1462 1463 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |