| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1457 1458 1459 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-06-29 (21:59) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 007 276 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratuluję wygranym Jula Ika |
2016-06-29 (22:07) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11327 | wpis nr 1 007 278 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Wielkie brawa, Jociu. A to sobie moze tez pogratuluje - glupoty ? Hmm, gdyby wszyscy ja u mnie docenili, to mialabym owacje na stojaco ! |
2016-06-29 (22:33) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 007 292 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla wygranych 🙂 Jociu brawo 🙂🙂 |
2016-06-30 (07:52) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 007 308 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Gratulacje dla wygranych. U mnie lipa totalna, i ze snu i z wyborami. PRZERWA!! Ika, jak już, to żabki, przemiłe! I daruj mi, bo jakbym umarła, nie zaznałabym spokoju. Dzisiaj: perturbacje ze ślubem syna, on się spóźnia, mam iść do księdza zmienić godzinę, moja przyszła synowa ma sukienkę beżowo - brązową, powiem - oryginalną, zdaję sobie sprawę, że na bramie nie ma wianuszka (w naszej rodzinie taki zwyczaj)........ i dobrze, że się obudziłam! Pozdrawiam i za chwilę idę narwać kwiatu lipy, niech opadnie rosa. Aga, super 2000!!! zera podkreślały ważność liczby. Pozdrawiam. |
2016-06-30 (07:52) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 007 309 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jocia, jak Ty to robisz?? Gratki. |
2016-06-30 (08:26) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10015 | wpis nr 1 007 312 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam..... U MNIE TEŻ LIPKA......masakra Jocia gratki za wygrane........ dzisiejszy sen;;; --Tytan -gwożdzie z tytanu/ktoś mi mówił że wyjdą z 1 tytanu 2 gwożdzie/ -nici z tytanu -wytrzymałość nici tytanu a była cieńsza od włosa NIE WIEM Z KĄT MI SIĘ TO ŚNI ,ale po przebudzeniu aż musiałam wejść na stronkę googli i poczytać o tym ...a to cenny kruszec jest taki jak platinum/białe złoto/ pozdrawiam |
2016-06-30 (08:53) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11327 | wpis nr 1 007 313 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich serdecznie Stokrotko ok, nie ma sprawy. A żeby bardziej Cię przekonać, byś żyła bez obaw, proszę : dziś zaspałam tak na - ekspresowo : w pokoju, pod łóżkiem jakieś śmieci ( chyba). Słyszę jakieś skrobania, okazuje się, że pod łóżkiem mieszka szczur( dziki ). Jestem ostrożna, by mnie nie ugryzł, chcę, by mi zaufał, powolutku coś przesuwam. Szczur jest coraz śmielszy, wychodzi na zewnątrz, ma strasznie śmieszny ogon i jest czarny, duży prawie tak, jak szczur abisyński. Ponieważ zaczyna być zbyt bezczelny odsuwam łóżko, by sprawdzić, gdzie ma prywatne tajemne lokum. za łóżkiem znajduję mnóstwo talerzy z resztkami jedzenia, talerze są brudne, są chyba !!! też garnuszki. Zbieram wszystko i mówię : nie dziwię się, że tu są szczury ( lub : że tu jest szczur). Odkładam talerze z jedzeniem i chcę przesunąć łóżko na inną ścianę, ale łóżko się zepsuło, więc naprawiam. Na łóżku ma spać moja siostra Ania = 16 - ( - 34 - ) , więc muszę jak najszybciej uporać się z bałaganem i oswoić szczura. Szczur czuje się coraz lepiej, rozpełza się po całym pokoju i wchodzi do szafy, do pościeli, zabiera coś do swojej meliny. Charakter szczura kojarzy mi się z imieniem Bogdan, więc postanawiam nadać mu to imię z nadzieją, że szczur pogłębi ze mną kontakt. wołam : Bogdan, czuj sę trochę, nie mieszkasz tu sam. Szczur - Bogdan wyszedł spod łózka i patrzył na mnie wielkimi, przepięknymi oczami. ( U mnie piękne oczy często wchodzi pod - 39 - ). Patrząc na niego pomyślałam, że dzikie szczury mają piękne oczy, bo jest w nich w pełni żywy temperament natury w całej gamie doznań. Szczur - Bogdan wyraźnie mnie polubił, już nie bałam się, że mnie ugryzie, ale wciąż musiałam zachowywać dystans. Sz- Bogdan przeniósł się do drugiego pokoju, wszedł do łóżka, w którym ktoś leżał, a potem łapkami układał sobie pościel, położył się wygodnie. Zachciało się mu sikać i wyszedł z pościeli, patrzyłam z ciekawością, gdzie ma toaletę. Sz- Bogdan szedł do norki w ścianie, maszerował okrakiem zostawiając pomiędzy łapkami przerywane linie moczu - na całej długości 'trasy " . Miałam nadzieję, że on tylko zaznacza, ale kiedy zatrzymał się przed norką, zobaczyłam wielką kałużę, czy raczej plamę moczu z kilku dni. Dywan był poplamiony, a oprócz tego na całym dywanie była jakaś biała "powłoka" , był jakby "omszały" szaro-bielą" Sz - Bogdan zbierał to coś łapkami, rolował i wyrzucał czyszcząc w ten sposób dywan, który robił się śliczny i czysty. Trochę wkurzona o mocz, a trochę zaskoczona jego poczuciem estetyki zaczęła wołać "Bogdan .... ( nie pamiętam, ale była to trochę reprymenda, a trochę pochwała ) drugi sen później pozdrawiam, powodzenia paa |
2016-06-30 (09:33) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 007 317 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Tylko jakies przebłyski Jakies mieszkanie , łazienka w bialoczarną szachownice ???podloga , Woda , chyba zalanie , jakies plamy tylko , kolega 25+35 =60 (Bogdan 😉) szmata , albo ścierka i spodnie w kolorze rudym ... Nie mogę poskładać tego w całość ... Pozdrawiam |
2016-06-30 (10:18) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 007 323 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Gratulację wygranym Jocia brawo Stokrotka dzięki za wskazówki Dzisiaj w porównaniu z ostanim czasem bardzo niewiele pamiętam - mój stary dom , w pokoju przy stole siedzą : AR-24+35=59 , ER 33+35=68 , RR- 39+35=74 , GR- 38+35=73 , - na wersalce leży niemowlę - ktoś mojemu synkowi w szkole rozbił lusterko takie małe kieszonkowe , w domu mówił że zaniósł do naprawy chyba do zegarmistrza- 63num. i tem mężczyzna wyciągnął z tego lusterka małą kartkę , byliśmy źli bo to bardzo ważna kartka z wskazówkami do skarbu - w domu krzyczę na męża on na mnie kłócimy się w pewnym momencie on chyba przez przypadek uderza mnie ręką w usta , ja jestem wkurzona i mówię mu w.....-52 , pakuje mu nawet torbę , on pakuje sobie reszte , wychodzi z domu ale widzę przez okno że krąży wokół domu , sparawdzam w szafkach i okazuje się że nie wziął wszystkich ubrań -moja Weronika otwiera buzię i widzę jej wszystkie zęby piękne i białe Pozdrawiam - |
2016-06-30 (10:30) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 007 328 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzien dobry Stokrotko slub-7,11,syn-61,ksiadz-21,13,synowa-56,sukienka-35,braz-36,brama-57,wianki-53,wieniec-16 Dusia Tytan-16,gwozdz-20,1,nici-63 Jula Bogdan-25,mieszkanie-16,łazienka-10,19,szachy-39,biały-21,czarny-75,spodnie-42,rudy-2,podłoga-34,woda-33,plama-63,K-60,szmata-16 Ika łozko-44,smieci-26,szczur-30,3,ogon-45,czarny-75,talerz-45,9,jedzenie-54,brudne-7,garnek-27,naprawa-20,siostra-2,34,szafa-52,posciel-63,Bogdan-25,oczy-51,piekne-22,39,sikac-4,kałuza-39,plama-63,dywan-39,12,biały-21,czysty-9 |
2016-06-30 (10:46) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 007 331 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam i pozdrawiam wszystkich - popatrzcie w pocztę @ czeka na Was wiadomość . |
2016-06-30 (10:53) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 007 333 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Aga stary-80,dom-37,stoł-40,siedziec-38,AR-59,ER-68,RR-74,GR-73,wersalka-27,niemowle-48,28,syn-27,lusterko-1,naprawa-20,zegarmistrz-66,48,kartka-17,złosc-14,krzyczec-62,maz-63,kłotnia-2 lub awantura-25,bicie-21,usta-2,W-52,pakowac-3,56,torba-42,okno wygladac-25,szafa-52,ubrania-48,Weronika-42,zeby-10,piekne-22,białe-21, |
2016-06-30 (10:54) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 007 334 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziekuje Krzysiu🙂 |
2016-06-30 (11:19) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 007 341 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Krzysiu, dziękuję. Ale i tak nie mam możliwości puścić, może na wieczór. Aga, może masz ciągnąć -20-? Twoja córcia ma jeszcze mleczaki? Jeśli tak, to mleczaków jest -20-. U mnie kiedyś się sprawdzało. Pozdrawiam. |
2016-06-30 (11:56) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 007 352 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika cd sklep-33,ludzie-10,duzo-46,szampan-1,7,Sylwester-37,sobota-18,piatek-26,Magda-17,54,isc-74,koscioł-9,Anna-12,ciasto-57,sernik-78,makowiec-35,3,mak-2,jabłecznik-38n,lozko-44,Dominika-40,MS-47,małzenstwo-34,lezec-36,choinka-34,jemioła-29n,seks-5,,ona wie...16=6,bicie-21,płacz-41,zeby-10,jedynka-1,okulary-38 |
2016-06-30 (11:57) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 007 353 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzięki za analizę Stokrotka tak ma same mleczaki Pozdrawiam |
2016-06-30 (12:02) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 007 356 [ CZCIONKA MONOSPACE ] moj sen łazienka-10,19,sikac-4,kapiel-63,woda-33,kałuza-39 Czytajcie pocztę ! |
2016-06-30 (12:11) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 007 357 [ CZCIONKA MONOSPACE ] moze-4,10,21,57,7 |
2016-06-30 (12:23) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 007 359 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiu, dla Ciebie jeszcze -43- Pozdrawiam. |
2016-06-30 (13:09) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6544 | wpis nr 1 007 368 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Gratuluję wygranych Sen : -stoję w kolejce-20? w jakimś lokalu niby w Ameryce, świadomość że to niby sklep? ale gdy jest moja kolej stojącej za ladą dziewczynie-20 czytam-22 z KARTKI-17 zapisany-64 sen-40,11 który ma być gdzieś "zamieszczony"-61n już przeanalizowany.W zapisanym sennym śnie-40 zapamiętałam że kupowałam-8 samochód-42 "peugeot-35+passat-13n"=48n We śnie wiem że ten senny znak "samochodowy" jest ważny, czekam na jakąś odpowiedź ale jej nie otrzymuję, uświadamiam sobie że przez tą kolejkę ta dziewczyna-20 nie ma jak przekazać mój sen bo jest sama i nie może odejść. Już wiem że nie będzie mój sen analizowany ani nie będzie zamieszczony -A(16)78 jest u M-28 w jej mieszkaniu-16,48n -wsadzać do "lodówki"-27 raczej do "zamrażarka"-42n żywe zwierzątko-9 kotek?-17n jest zaskoczone-43n że-12 zostało-26 zamknięte-40n -A(16)78 wkurzona-14,62 zawróciła z dworca-44,17 bo zorientowała się że czegoś zapomniała, jej koleżanki pojechały już pociągiem-9,41 a ona pojedzie 2 godziny-39 później -szłam chyba ulicą-76 albo prostą drogą-41 niosąc dorosłą A(16)78 -kuchnia-51 w jakimś mieszkaniu-16,48n jest w niej kobieta-67,27 ja zmoczyłam chodnik-39,37n -w szkole-55 na ścianie-63 rozwieszona duża-42 biała-21 kartka-17 plakat?-16n coś pisze wyżej po środku podpis-34n M-39 L-36(najlepiej zapamiętane L-36) pod podpisem jakby podpisy uczniów z klasy ale zamiast imion są w chmurkach-38 liczby po kolei od 1..... zapamiętać liczby "36","37" Pozdrawiam Pa |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1457 1458 1459 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |