Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1453 1454 1455 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-06-26 (17:45)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 006 573
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Gratulacje dla wygranych.

Poczytałam sobie wreszcie i zaproponuję Wam:

7-11-17-23-32-40-44-67

z naciskiem na 40.

U mnie znowu nic.

Zobaczymy wieczorem
2016-06-26 (19:07)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 006 600
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Dusia pozwolę sobie zacytować kawałek Twojego wpisu

Ja to tylko peszka mam ,nic nie trafiam,jestem już tym cholernie wkurzona



Dopóki nie zmienisz toku swojego myślenia tak będzie zawsze

Więcej na @ jak będziesz chciała.
2016-06-26 (20:33)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 610
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

🙂🙂

Znowu tablet mi padł 😠

Królowo , masz racje

Dusia !!! Nasze myśli kreują rzeczywistość !

Zacznij myślec pozytywnie !

Ja ciagle powtarzam , jak stoję przy garach 😀😀

Jestem milionerką , stać mnie na wszystko ..itp

Tak ze , od teraz zmieniasz nastawienie , a od jutra wszystko sie zmienia na lepsze , łącznie z Twoim zdrowiem



Pozdrawiam

2016-06-26 (21:03)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 006 619
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula

To prawda ale jest to tylko niewielka część tego co napisałaś.
2016-06-26 (21:08)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10015

14214
wpis nr 1 006 621
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

WITAM PONOWNIE.........DZIEWCZYNY ja nie jestem żle nastawiona do życia ....jestem optymistką życie biorę na luzie ,cieszę się że w końcu moje zdrowie wraca pomału do normy /chociaż nie mam jeszcze tyle sił ciężko wejść na 2 piętro.....dodatkowo przeszłam na ziółka żeby zlikwidować tą astmę /ciekawe co na to pani doktor powie/musiałam bo na tych sterydach przytyło mi się 8 i pół kg ......kardiolog nie pocieszony a już ważyłam 76 kg......

cieszę się że cała rodzinka zdrowa i najważniejszy bąbel 5 będzie już miał 4 miesiące........

moja znajoma ma znajomego kominiarza ,który tak jak i ja dostał astmy i nie mógł wejść na 2 piętro ....pojechał do dobrego zielarza i ten kazał mu pić wymieszane zioła...

---korzeń prawoślazu 4 torebki

--ziele babki lancetowatej 3 torebki

----ziele tymianku 1 torebka

---liść podbiału 1 torebka

---liść szałwi 1 torebka

1 łyżka stołowa 3 razy dziennie przez 3 miesiące



jemu pomogło .....spróbować nie zaszkodzi



dzięki za waszą troskę .....pozdrawiam........
2016-06-26 (21:35)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 006 630
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Przyłączam się do Królowej i Juli , Dusiu , dziewczyny mają rację .



Myśl jest stwórcza - to co wysyłasz to masz



2016-06-26 (21:56)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 006 641
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Nie powtórzyła 39 świntucha



2016-06-26 (22:43)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 675
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratulacje dla wygranych 🙂



Nie chciało mi sie iść wysłać , moja strata 😟
2016-06-26 (22:44)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 006 676
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Jocia gratulacje za 39 na 14



Wygranym gratuluje



Macie duuuuużo racji z tym nastawieniem



Chociaż u mnie jak zwykle na odwrót jak sobie trochę ponarzekam na nietrafione kupony to później mam zysk



Dzisiaj wieczorem nie grałam i jestem bardzoooooo zła z tego powodu



2016-06-27 (08:24)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 700
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂



Dzisiaj bez snow 😟...chociaż .. mój maź oglądal w nocy mecz i jeszcze śpi to moze cos wyśni 🙂🙂







Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2016-06-27 08:41 ---

2016-06-27 (08:44)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11324

13656
wpis nr 1 006 701
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Rozmawiam lub planuję rozmawiać przez telefon z Gabrysią - 36 - ( GG - 70 - ), której chcę poprosić, by przekazała coś JG - 48 -



Zapisuję czyjś sen ( chyba ktoś mi go opowiadał ). Z treści snu wynikało, że JP - 52 - ma jakiś związek z liczbą - 11 -



Coś o ptakach - kowalikach



Pierwszy raz w życiu spotkałam się z moim mężem, a potem w Kamienicy ( Kamienica ) lub Limanowej ( Limanowa) umarłam.

Okazało się, że mąż codziennie telefonował do mnie, by umówić się na spotkanie, ale ja nie mogłam odebrać telefonu, ani poinformować go, że jestem trupem ( u mnie trup choć nie tylko ale najczęściej wchodzi - 7 - )

W końcu spotkaliśmy się w tej Kamienicy lub Limanowej i sprawa się wyjaśniła.

Staliśmy później obok siebie, a potem przytuliliśmy się ze szczęścia, że odnaleźliśmy się w końcu



Nie wiem, na ile te strzępki są wiarygodne, bo nie jestem w stanie odtworzyć większych kawałków, a przy tym jakiegokolwiek sensu



Pozdrawiam, pięknego dnia i powodzenia

paa
2016-06-27 (09:10)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 702
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry



Ika



rozmowa tel-76,telefon-46,Gabrysia-70,JG-48,pisac-64,sen-40,JP-52,Kowalik-28,maz-25,76,smierc-58,51 lub trup-7,Kamienica-39,limanowa-34 i ta 11



moj sen



bazar-34,worek-58,pismo-65,radio-47,28,lotnisko-29,papierosy-9





2016-06-27 (09:12)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 703
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No i wyśnił 🙂



Znajomi z Paderewskiego

25+16=41 lub 7+16=23

18+16=34 lub 5+16=21

29+23=52 lub 38+23=61

36+16 =52

ja 11+30=41

On 25+38=63

Leżał na kocu w garniturze z Baśką , widział to jej maź , miał pretensje

U nich w mieszkaniu , leżę w łożku , głośno sie śmiejemy

Znowu pretensje , mówił tylko on

Przeliczenie mowy :355, 466 - ale sie nagadał 🙂🙂🙂

Jeszcze ważne : 19 i 16 😉i kolor biały ..chyba , nie jest pewny

--- wpis edytowano 2016-06-27 09:28 ---

2016-06-27 (09:18)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 704
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula



lezec-36,koc-11,2,garnitur-28,Baska-7,łozko-44,smiech-33,awantura-25



znajomi-41,34,52
2016-06-27 (09:19)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 705
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziekuje Krzysiu🙂
2016-06-27 (09:41)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6544

14122
wpis nr 1 006 707
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Gratuluję wygranych



Sen :



-praca-8,56 mam zrobić "projekt"-32n wykonuję rysunki-40 "koza"-16n "skrzydła-33+nietoperza-55,56n"=(89)17n i jakieś inne zwierzęta-9

"impreza-42n+pracownicza-56n"=(98)17n siedzę przy stole-40 płacę-8 za zjedzony obiad-54(swój) daję kartę-29 okazuje się że moją kartą opłacono też i inne obiady i zdjęto "500"zł("pięćset-32+ złotych-35"=67n)

okazuje się że pracujący chłopak-30 informatyk-50 to haker-25 , nie mogę-69 zalogować się do banku-13,43 jest już późno(ciemno?-7,70) wiem że moją kartą dokonano 3 transakcji opłacono m.in wycieczkę-15 ,spotykam-9 tego chłopaka-30 hakera-25 i chcę go pobić-21



-A(16)78 budzi mnie-10,1 mówiąc "masz cytrynę"-49n



Pozdrawiam

Pa
2016-06-27 (10:10)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 708
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Elena dopisze



rysowac-41,koza-44,skrzydła-38,nietoperz-8,58,chlopak-62,bank-13,cytryna-72
2016-06-27 (10:20)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10015

14214
wpis nr 1 006 709
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam ........

--nitka bardzo długa-długość snu ,ale bardzo cieńka -cieńsza od włosa.......

--stojący ,smutny mężczyzna i Ja mu mówię ,że jeszcze nie ma tak żle bo może sprzedać na końcu .mercedesa......a on mi mówi że mercedesa sprzedał jako pierwszego..........

pozdrawiam
2016-06-27 (10:35)

status ircia
Data rejestracji: 2015-05-25
Ilość postów: 415

14417
wpis nr 1 006 711
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam



u mnie dzisiaj rujnują moją łazienkę wymian rur kanalizacyjnych

sos (:

mój sen



przy drodze na trawie są pomidory jest ich dużo rozgniecione

przy drodze słupki prostokątne



sen cioci



na balkonie wiszą 2 chusty w czerwone kwiaty piękne

3 mężczyzn bije 1 chłopaka

spotkałam marysie rozmowa

szukam ubikacji sikam na książkę

proszę o analizę snu

może na remont uzbieram (:
2016-06-27 (10:38)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 006 713
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Fragment snu tylko



J.C. 14, 7+22=29, siedział-38,43 na wózku inwalidzkim-6 , z nieżyjącym-16,-trup-7, T.C.-23+22=45,był przykryty białym-21, prześcieradłem-19,29,trupi smród-24,15 .

góra-78
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1453 1454 1455 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina