Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1450 1451 1452 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-06-24 (12:13)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11324

13656
wpis nr 1 006 077
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej

Krzysiu,

dziekuje slicznie za analize.

dodam tylko, ze Kuba, to kto inny, niz Widera.

jest wiec Kuba - 8- (JS - 24 - ) i Widera - 33 - ( niestety nie znam imienia tego sympatycznego

pana )

Kuba lubi wchodzic, ale jest kaprysny i czasem wskakuje pod 8, a czasem pod 24

i nie moge sobie z nim poradzic.



Jociu,

a widzisz : mowilam, nie rob kotulance diety - przestraszyla sie dziewczyna, wiec kosz pusty, liczb brak i "opakowaniem" wspierac sie musisz.

dobry kot = tlusty kot.

no i jeszcze milej do takiego sie przytulic.



do niedzieli mnie nie bedzie - ide w Polske.



Pozdrawiam, trzymajcie sie slonecznie i cieplo i powodzenia.

paa.

2016-06-24 (12:17)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 006 078
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika

Kosz nie był pusty.., zerknij
2016-06-24 (12:28)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11324

13656
wpis nr 1 006 081
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

noo dobra - i tak wyszlo, wiec przyznaje, ze to byla prowokacja.

ale w dobrej sprawie - zebys nie robila Lince diety.

a matactwo w dobrej sprawie, to tylko polgrzech, wiec masz malutko do wybaczenia,

wiec chyba mi Jociu wybaczysz?
2016-06-24 (12:33)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62956

13056
wpis nr 1 006 083
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jociu jaka śliczna kartka z życzeniami



bardzo dziękuję dziękujemy wszystkim z obróbki za życzenia



BUZIACZKI :* :* :*
2016-06-24 (14:23)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 114
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysiu Wszystkiego Najlepszego



Sporo liczb weszło ze snow
2016-06-24 (14:28)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62956

13056
wpis nr 1 006 116
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzysiu dziękuję



faktycznie sporo cyferek wskoczyło tylko coś nie zgrały mi się na kuponie tylko na 3po 3



pozdrawiam i moze Krzysiu coś na wieczór ybierzesz fajnego ?



ps mój Antoś wskoczył i ten mężczyzna też
2016-06-24 (14:37)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 118
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysiu troche liczb jeszcze zostało ,moze 1,11,17,33,41,48

--- wpis edytowano 2016-06-24 14:39 ---

2016-06-24 (18:20)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 006 141
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Krysiu, dopiero teraz mogę, ale że jestem śniącą obróbkowiczką,

to podpinam się pod śliczną kartkę Joci!!

Dużo serdeczności.

Gratulacje dla wygranych.

Wieczorkiem coś poczytam.

Na razie, pa.
2016-06-25 (08:45)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 239
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂



Gratulacje dla wygranych



Sen męża

Mama 24+25=49 mowi :391=13=4



Dodam tylko , że mowa była o seksie 😉





Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2016-06-25 08:54 ---

2016-06-25 (09:11)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10015

14214
wpis nr 1 006 241
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam....

Krysiu gratulacje wielkie ........

ciężka noc ,ale nad ranem przeszła burza troszkę inne powietrze było ,a ma być 35 stopni dzisiaj.......

sen; ślub obok mnie w drugiej klatce ...przecinałam coś nożyczkami jakieś naklejki ojcu panny młodej ROMANOWI,bo miał taką dużą kolekcję kilka tyś .ich i trzeba to pOskładać było gdzieś schować..były 3 zestawy tych naklejek cenne i miej cenne......



pozdrawiam
2016-06-25 (09:51)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62956

13056
wpis nr 1 006 249
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Dusiu dziekuję



u nas też taka duchota że szok o 9tej było 30 stopni!!!!!!



ale widzę,ze nachodzą chmurki może coś z nich spadnie



a teraz sen



-Byłam z moim Antosiem w wysokim bloku i szukałam kobiety ,której miałam oddać 400 zł i gdy ją znalazłam dałam jej te pieniadze i ona mówi abym jedną 2 setkę rozmieniła a drugą zabrała,poszłam na dwór i zobaczłam mężczyzn którzy chcieli kupić samochód i pomyślałam ,ze kaskę mają na pewno...zapytałam jednego z nich a on wyjął z kieszeni plik banknotów i bez problemu rozmienił mi 200 zł na dwie 100 poszłam z powrotem i oddałam kobiecie resztę pieniążków (rozmienionych)



-byłam na plebani i jakiś ogromnie potężnych gabarytów ksiadz dał mi teczke z folijkami (koszulkami) i powiedział abym zrobiła za niego pracę na jakiś temat Miłosierdzia Bożego i gdy zaczełam układać kartki już zapisane pojawił się problem..po chwili byłam w kościele i miałam przystapić do komunii lecz księża było ich chyba 4-rech poszli na zewnątrz a ja stałam pod chórem i nie zwrócili na mnie uwagi...lecz, gdy wracali ustawiła sie kolejka do komunii i wtedy dostałam opłatek ale był zielony...



i to chyba wszystko



pozdrawiam cieplutko
2016-06-25 (09:51)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62956

13056
wpis nr 1 006 251
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko Tobie również bardzo dziękuję
2016-06-25 (09:59)

status dorotkaw
Data rejestracji: 2015-04-07
Ilość postów: 1197

14363
wpis nr 1 006 256
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam☺☺

Trumna 10, pogrzeb 25, zdjecie 57 twarzy 24 , kłótnia 2 o to po ktorej stronie ma byc pochowane to zdjecie po lewej lub prawej stronie nie pamiętam ..metal 51 , waga? , bilet 21 kasować Bożena 19 ...polityk Ziobro 39 nie mogę przypomnieć sobie imienia.....

Pozdrawiam
2016-06-25 (10:08)

status ircia
Data rejestracji: 2015-05-25
Ilość postów: 415

14417
wpis nr 1 006 258
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



MÓJ SEN



Piotruś wnuczek biega po drodze między autami na Puławskiej

widziałam na białym blacie dłoń prawą taty żyły na niej



sen mamy

2 mężczyzn wynosi dziadka męża tadzik zmarły na noszach na badania , denerwuję się bo nie zdążyłam go pożegnać wybiegłam pojechali

położyłam się w kojcu ,zerwałam się i zaczęłam sprzątać

jestem na przyjęciu było na stole mięso i śledzie zostały pochowane kłóciłam się o jedzenie szukałam woreczka na śledzie

pozdrawiam
2016-06-25 (10:16)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 260
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry



Jula



Mama 49,rozmowa 27 lub głos 59,seks 5



Dusia



Ślub 7,11,klatka schodowa 73,ciąć 2,nożyczki 36,Roman 25,naklejki 28n,drogie 39 i ta 3
2016-06-25 (10:33)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 006 262
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Krzysiu
2016-06-25 (11:04)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 006 269
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam





U nas ukrop normalnie ale coś na małą burzę się zbiera



- mecz piłki nożnej drużyna chłopców w czerwonych koszulkach - W-39 wyraźnie widzę piłkę

stadion zielona murawa



- szklanka torebeczka herbaty
2016-06-25 (11:09)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 270
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysia



Antos 15,wysoki 42,blok 13,szukać 66,kobieta 67,pieniądze 57,mężczyzna 12,samochód 42,banknot 20 ,ksiądz 21,13,teczka 33,kościół 9,komunia 3,1,oplatek 17,zielony 64



Dorota dopiszę Ziobro Zbigniew 16,waga 51



Ircia



Wnuk 27,samochód 42,Ręką 17,mężczyzna 13,dziadek 78,zmarły 16,sprzątać 13,stół 40,mięso 1,kłótnia 2,szukać 66,worek 58

--- wpis edytowano 2016-06-25 11:10 ---

2016-06-25 (11:13)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 006 272
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aga



Mecz 19,piłka 5,,czerwony 51,w 39,zieleń 64,herbata 76
2016-06-25 (11:28)

status dorotkaw
Data rejestracji: 2015-04-07
Ilość postów: 1197

14363
wpis nr 1 006 273
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzysiu dziękuję ☺ ☺ ☺ ☺
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1450 1451 1452 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina