Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 12 13
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DL - bo mowicie ze manipuluja losowaniem ...

2010-11-03 (08:37)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 369 390
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Warto przyjrzeć się układowi liczb kolejnych ustawianych w dużym lotku przez swołocza z cyrku ustawianych kulek - celem spowodowania kolejnej kumulacji. Przykład; 11 , 12, 13, 14, 38, 48. czyli układ 2,2,1,1 z 100 losowań wstecz.
2010-11-05 (15:08)

status patriczeq
Data rejestracji: 2010-10-27
Ilość postów: 15

12710
wpis nr 370 042
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie no, facet, najnowszy artykul jest z polowy zeszlego roku, to jest jakas prehistoria. zreszta, jakie znaczenie dla nas ma kto komu ile zapłacil za kontrakt z gtechem? To nie jest wazne, dopoki nas nie oszukuja na losowaniach, a nikomu nigdy nie udalo sie udowodnic, ze to robia. Ten artykulik o studiu polsatu to tez mozna miedzy bajki wlozyc, od dawna w polsacie tego nie prowadza, w dodatku tam tez nie ma zadnych dowodow poza wypowiedziami jakiegos klienta ze studia.



jedyny madry artykul to ten ostatni z przekroju, facet ladnie opisal i przekrety i to co totalizator faktycznie robi (a robi sporo dobrego, wbrew pozorom) w ustawie hazardowej. zreszta, ja i tak bede gral, co mi szkodzi?
2010-11-05 (19:56)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 370 137
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ej naiwniak

Postaw sto zł i skreśl w moim diagramie ,czyli w sześciu tabelach te same sześć liczb i napiszesz mi tylko ile liczb jest w ramce każdego z diagramów.

Jeżeli nie zgadnę jakie sześć liczb skreśliłeś w podanej ilości kombinacji to wpłacę na Twoje konto tysiąc zł. Postaram się odgadnąć od kilkuset do dwudziestu tysięcy z prawie 14 mil. kombinacji.

Za trzy zeta to ja mam piwo dębowe mocne ,aby mnie powstrzymywało od gry z swołoczą z cyrku ustawianych kulek.. .

Poszukaj na giełdach samochodowych grających w trzy kubki to może nauczą Cię rozumu jak przetrzepią Ci kieszenie . Naganiacze i celebryści w totku są po to ,aby odwrócić uwagę grających od wstawionej podmiany wizji.

Czy jesteś tak tępy umysłowo ,że nie potrafisz odróżnić odgłosów widowni od wstawki klakierów zastępujących widzów.

Zadaj sobie trud i napisz do prezesa tego cyrku ,aby zezwolił CI na wejście do cyrkowego studia na losowanie to prędzej śmierci się doczekasz niż odpowiedzi.

2010-11-06 (10:07)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 370 242
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4>>

Gdyby mieli jaja to wpuściliby Cię, a co ? Czemu nie ? - Dla świętego spokoju, taka informacja puszczona na stronie, że podczas losowania będzie



obecny w studio - człowiek - notorycznie podważający wiarygodność losowań...



Bez spełnienia, co najmniej jednego, dodatkowego warunku, gdyby Cie wpuścili - zapewniam - przeklinałbyś ten dzień. No i na kogo byś narzekał ?

pozdrawiam
2010-11-06 (21:52)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 370 402
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Zapewnienie obecności publiczności na losowaniach to dla mnie gwarancja wygranej jeżeli zaryzykuje około trzydziestu tysięcy zł. ,czyli wyśle w sumie co najmniej dziesięć tysięcy zakładów w ciągu kilku losowań.

Jak widzisz to nikt nie chce zaryzykować zakładu zemną . Ja już tu udowodniłem, że ograłem bukmachera na kilkanaście tysięcy zł.

Syjonistyczna swołocz zarządzająca cyrkiem ustawianych kulek bez zmiany ustawy o grach losowych nigdy nie dopuści do obecności publiczności na losowaniach , bo uniemożliwiło by to im wstawianie losowań z ,,puszki \'\' nagranych jako próbne w miejsce losowania na żywo, które jest nagrywane i przekazywane do archiwum losowań. Podczas losowania zostaje w reżyserce podmieniana tylko sama wizja losowania.

2010-11-08 (15:50)

status patriczeq
Data rejestracji: 2010-10-27
Ilość postów: 15

12710
wpis nr 370 816
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

na swoje tezy nie masz najmniejszych dowodow, poza mglistymi urojeniami. przede wszystkim ciekaw jestem, jaki bylby interes w tym, żeby puszczac inne losowania niz sa naprawde. i tak spolka jest panstwowa, to ciekawe w czyim interesie miałaby to robić? i co maja udowadaniac te teorie spiskowe? wyluzuj troche, przemysl to na zimno, poszukaj grup interesow najpierw, potem rzucaj oskarzeniami
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 12 13
Wyślij wiadomość do admina