Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 12 13
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DL - bo mowicie ze manipuluja losowaniem ...

2009-09-12 (03:35)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 229 740
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do tej pory widac ,ze na multipasko dokonaly tego tylko dwie osoby i w dodatku systemem 12/49 ... Wiec sonda na glownej stronie na temat uczciwosci losowania nie wiem co robi.Odpowiedz jest oczywista - nie macie szczescia ... Moze da wam to cos do myslenia i co niektorzy przestana pisac glupoty ...

I skoro 12/49 nawet jest bardzo bardzo trudno trafic to pomyslcie o czystym 6/49
2009-09-12 (11:46)

status gregor1975
Data rejestracji: 2009-08-27
Ilość postów: 154

5100
wpis nr 229 786
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedy ja tutaj usiłowałem polemizować ze spiskową koncepcją losowań TS, to kilkoro błyskotliwych użytkowników stwierdziło, że jestem etatowym pracownikiem TS działu reklamy.



Argument o wyważaniu otwartych drzwi nie działa. A brzmi on: absolutnie pozbawione sensu jest ustawianie losowań, skoro organizator gry ma zapewniony zysk jeszcze przed rozstrzygnięciem dowolnego losowania.
2009-09-12 (16:37)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 229 862
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gregor hehehe ....

na tej stronie lepsze teksty nawet padaly ... ze skoro wszyscy graja i puszczaja na ta kumulacje np 20 mln to musi przeciez ktos z nas trafic bo przecie tyle kuponow puscilismy ze jest ich wiecej niz mozliwosci kombinacji 6/49 ...

Rece opadaja ...
2009-09-12 (16:46)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 229 863
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A kto skreślił kombinacje 1,2,3,4,5,6 ??? .



Nie ma sensu pisać bo 3/4 postów piszą dzieci nie mający za bardzo pojęcia co piszą.
2009-09-12 (16:49)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 229 864
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kurka twoja kombinacja w praktyce jest niemal nie osiągalna,

ale chciałbym dożyć dnia kiedy będzie.

Może wtedy jak będzie kumulacja 50 mln zł.

2009-09-12 (17:24)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 229 871
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ta kombinacja jest tak samo prawdopodobna jak kazda inna, choc ludzki umysl probuje przekonac, ze nie



mozesz od groma podac kombinacji ktore w historii jeszcze nie padlyi duzo z nich nie padnie



a jak padnie 1,2,3,4,5,6 za tydzien to co?



zostana inne kombinacje postrzegane jako \"typowe\" a ktore nigdy nie wypadna



krotko mowiac liczby na kulkach nei maja znaczenia ani porzadku

2009-09-12 (18:42)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 229 896
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czym się rózni kombinacja...

1 2 3 4 5 6 od

2 3 4 5 6 7 ,

tym samym co kombinacja

6 20 27 33 41 48 od

7 21 28 34 42 49.



Ale tylko kombinacja 6 20 27 33 41 48 została wylosowana jako 6/6.



6 20 27 33 41 48 można zamienic na 5 19 26 32 40 47 i tez kicha,

Zejdźcie co niektórzy z choinki.







2009-09-12 (18:53)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 229 900
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze>>> gwarantowana już wkrótce co do wysokości wygrana 6/6 DL w zupełnie innym świetle stawia granie przez tak licznych tej pozornie dla niektórych dziwnej a de facto najczęściej samodzielnie skreślanej na świecie w grach typu lotto 6z49 kombinacji 1-2-3-4-5-6 , o czym niedawno tu pisałem - w ślad za taką informacją z mediów.

Bo już nie będzie podziału puli wśród szczęśliwców....



Przypomniałem sobie , że np. mój matematyk w liceum mówił nam , że gra od lat na tę właśnie kombinację.
2009-09-12 (18:59)

status Multi
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 229 902
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszyscy pracownicy ts wynocha z www.multipasko.pl
2009-09-12 (19:07)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 229 905
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Edi8 ,tę kombinacje nawet sam parę razy skreślałem jako małolat ,na przekór że niby nie padła to padnie.

A kazda kombinacja z prawie 14 mln minut te nedzne 4742 dotychczasoweych losowań jeszcze nie padła .

Tu chodzi o co innego.

jako małolat pamietam że w DL górna wygrana to milion ,reszta przechodziła na nizsze.

Jak nie było 6 to mogło być jeszcze 5 + .dopiero jak nie było obu stopni to za 2 zl (jak w tej chwili) za trójki płacono od 11 do nawt 23 zł a sam miałem czwórki potem po 450 zł a i za piatke mozna było miec 23.000.

A ile teraz gwarantują za 5-kę i trzeba płacić 3 zł?

Już gwarantowana 3-ka to nie 24 zł lecz 20 zł a przecię 16 zł za 2 zl to 24 za 3 zł.

Obcieli więc na gwarancje tych wyzszych stoni.

Na kumulację w DL zawsze byłem...impotentem hi hi ,nie podniecało mnie to.

Ale inni widocznie tylko czekają na to ,wybulą milony wielu graczy i ktos trafi .

I potem inni sie rajcują czyjąś wygraną.

Do gier trzeba...chłodno ,z logiką i odpowiednim podejściem.

2009-09-12 (19:11)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 229 906
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i ze szczyptą fartu

Pzdr
2009-09-12 (19:13)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 229 907
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pierwszego wpisu na stronie Pasko dokonałem w 2001 r i jako odpowiedź przeczytałem...cytuje z pamięci niejakiego Karola z Torunia ,zmieniał potem nicki jak rekawiczki ,nie wiem co z nim sie teraz dzieje.

Cytuje....

-Jasze ,piszesz jakbys był przedstawicielem Totalizatora Sportowego itd .itp.

I co ,kazesz mi sie wynieść?

Wyniosę się jak mi naubliżacie .
2009-09-12 (19:16)

status Jaga56
Data rejestracji: 2009-06-30
Ilość postów: 16

4847
wpis nr 229 909
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A pozatym przy paru szóstkach ,co się przecież zdarza, szóstka może być grubo poniżej miliona. O wygranych niższych stopni lepiej nie mówić. Dawno temu przy stawce 2 zł za zakład za piątkę i 4 czwórki miałam 23500 zł. Teraz było by przy stawce 3 zł około 6000 zł.
2009-09-12 (19:21)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 229 910
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze>>> swoją wrażliwość miej dla bliskich i przyjaciół - a tu na forum nie ma co warunkować swojej obecności tym , czy ktoś nam naubliża - bo chętni się zawsze mogą na to pojawić.

Psy od wieków szczekały i szczekają nadal - a karawany jadą dalej!

Niech i ta Twoja spokojnie swoim szlakiem podąża - nawet gdy zostanie obszczekana.

Pzdr.

edi8
2009-09-12 (21:21)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 229 958
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Był taki sobie film...,,Olbrzym,,.

Grał tam Rock Hudson ,aktor słusznego wzrostu 193cm.

W jednej z końcowych scen wdał sie w bójkę z włascicielem baru ,na oko tez 193 cm.

Tę walke nazwałem walką byka z parowozem , a przygrywała tej walce z szafy grającej pewna teksańska melodia.

teksas to stan rasistów ,poszło zreszta o czarnych.

Niby nie jestesmy rasistami lecz nigdy bym nie przenocowal cygana czy rumuna.

Bo to takie uprzedzenie.

A propo byka i parowozu ,jezyk mam dość cięty ,czasem też ostro polemizowałem lecz na szczęśćie nigdy edi8 nie starliśmy się ze soba gdyz nie zaistniały takie przyczyny.

Mam nadzieję że tak pozostanie.

Pozdr.
2009-09-12 (23:03)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 230 000
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam - Szalom dla opiekunów matactwa.

Stare powiedzenie brzmi ; Pluj świ... w mordę ,a ona zawsze bez uprzedniego pomyślunku stwierdzi ,ze to deszcz pada.

Następne powiedzenie które jest na topie czasowym to ; Goj Polak jest głu.... przed i po szkodzie.

Czterdzieści lat wstecz byłem młody głupi i naiwny. Będąc na giełdzie samochodowej w Jeleniej Górze w tym miejscu co teraz jest hotel Jelenia Góra zawierzając swojej bystrości umysłu i super spostrzegawczości zmierzyłem się z Rosjanami którzy grali w trzy kubki. Postawiłem więc 100 ówczesnego zeta że zgadnę w którym kubku jest kulka. Gdy rozgrywający miał ujawnić wskazany prze zemnie kubek to jak się dopiero później okazało jego wspólnik krzykną - uwaga Milicja odwracając mój wzrok od rąk mataczącego oszusta . W tym momencie oszust przestawił kubek no i ja przegrałem stówkę i odszedłem na bok aby sie przyjrzeć tej grze .Po 30 minutach już wiedziałem że oszust miał trzech wspólników do naganiania naiwnych i odwracania uwagi naiwnego grającego jelenia do oskubania.

Później Milicji udało się aresztować ustawiającego który zdążył kasę przekazać wspólnikom naganiaczom którym udało sie uciec.

Tak więc za swój pewność i naiwność ,a nawet pażerność na łatwą wygrana dostałem w rogi na 100 zeta .Wiele razy później w różnych miejscach w Polsce widziałem drużynę kubkowych oszustów i ptakłem się czy swój talent powtórzy na komisariacie bez swoich wspólników.

Czyli jeżeli zgadnę to kasa zakładu moja i 48 godz. na dołku jego do odbycia. Nigdy żaden oszust kubkowy się nie odważył przyjąć moje warunki

i zwijali swój kant interes.

Do czego zmierzam. Sprawa przejrzystości gier liczbowych jest identycznie podobna do gry swołoczy w trzy kubki.

Prowadzenie transmisji losowań z siedziby salici nie jest tylko sprawą wygrania usta... przetargu. Już w Magdalenie były dogadane strefy wpływów i finansowania projektów uwłaszczeniowych przez komu.. i słu...

---becji. Środki dezinformacji do ogłupiania Goi z nieba nie spadają.

Tak więc salcia ma infrastrukturę z rozbiorowe...przydziału, a środki finansowania z różnych źródeł nie tylko reklamowych i dezinformacyjno ogłupiających. Jak juz wielokrotnie pisałem do salci można wejść za legitymacja lub pisemnym przyzwoleniem w terminie po rozbiciu kumulacji.

Skasowane sylwetki z błędu operatora z jednej z transmisji internetowej to stare wygi ze stażem co najmniej 25 letnim.

Teraz fakty 1/ dobry komputer podłączony do serwera poda w ciągu max

dwóch minut zestaw kombinacji nie skreślonych do godz. 21 .00 przez grających. Zatrudniony statystyk wybiera nie poręczną kombinacje do skreślenia i przekazuje obsłudze technicznej losowania która podczas losowania próbnego zabawia sie z kamerzystami w cyrkowych klaunów.

Faktem jest że nagranych losowań próbnych jest co najmniej tyle samo co losowań nagranych niby na żywo. Tak więc odszukanie nagrania archiwalnego to kilka minut. Po drugie mam potwierdzone że istnieje przestrzenne trójwymiarowe oprogramowanie do animacji wyników gier liczbowych. Tak więc ustawiane kumulacje są wynikiem odwrócenia uwagi od akcji losowania. Natychmiast po kwestii klauna nasypuje wstawka reklamy rodzaju gry. Widz podniecony oczekuje na losowanie .Natomiast dla operatorów kamer to czas na wstawkę wizji z losowania próbnego jako na żywo. Jak zdążyliście zauważyć klaun nie skupia swego wzroku i uwagi na maszynie tylko na ekranie przed nim. Dodam ciekawostkę iż nie jednego barana podczas losowania ustawiono zamiast przy kamerach to przy przewod...... pic komi.. która widzi losowanie na monitorze ,a nie naocznie . Tak więc moi drodzy marzyciele z waszych datków finansowane są różne męd..... biorace udział w totalnym ekonom... i polit..

rozbiorze Polski. Tak więc stara kadra komu... i ich dziatwa są przy żłobach do których Wy składacie lenno za swoją nadzieje na ich doczesny dobrobyt.

W tym cyyrku w skali roku są uwłaszczane kwoty na około100 mil zł.

Bynajmniej szukając ja nie znalazłem śmiałka proroka, aby ten zakończyć.

Swołocz nie jest zainteresowana dopuszczeniem publiczności na losowanie bo automatycznie pozbawiła się by prostego źródła dochodów. Ten proceder jest tak zorganizowany organizacyjnie i prawnie że to swołocz dyktuje warunki w tym cyrku do oskubywania marzycieli.

Ja natomiast dopuszczam wygrane do kwoty trzech mil. zeta, aby stwarzać pozory .Pozostałe wygrane mogą być tylko efektem zawarcia zakładu po za czasem kontroli statystyka swołoczy.

Tylko dla naiwnych pytania. Dlaczego swołocz firma okradająca grających w skali roku na ponad miliard złotych nie ma własnego studia do transmisji losowań. Ano prosta odpowiedź .Gdyby robiła takie przekręty jak obecnie to gdyby się przekręt wydał to nie mogła by zwalić na kooperanta.

Czym więcej podmiotów w tym cyrku tym więcej jest możliwości do kręcenia lodów z Waszych datków. Uwarunkowania organizacyjno lokalizacyjne przebiegu losowania już z góry w sposób zamierzony przez swołocz została tak ustawiona ,aby nie było publiczności na losowaniach .

Swołocz nie lubi świadków w cyrku w którym kreci miliardowe lody.

Aby zwiększyć dochody z dotychczasowego grania w trzy kubki jest proste rozwiązanie 1/ dopuścić publiczność na losowania do 50 osób dla pierwszych 10 zawsze bonus na 50 zeta./salcia ma tyle sal w komuszym bloku ,że to nie jest problem/

2/ Wprowadzając system niemieckiego LOTTO z dodatkowym losowaniem

liczby jednej z dziesięciu dla wygranych sześcioma trafieniami automatycznie zaistniały by

wielokrotne kumulacje z pominięciem ustawianych wyników losowań.

3/ Możliwość zawierania zakładów przez Internet do 5 min. przed losowaniem.

Teraz dla nie kumatych bezmózgowców. Jak już wiecie tematyczne strony internetowe mają już swoich opiekunów. Kolaboranci opłacani przez swołocz to co ja tu piszę mają już w następnym dniu na swoim biurku. Teraz fakty. Gdy by swołocz spróbowała się ze mną prawnie się policzyć to powstała by afera i koniec z kontynuacją kręcenia lodów dla oligarchów.

Tak więc brednie wypisują tutaj bezmózgowcy , naiwniacy i kolaboranci.

Jak widzowie będą wpuszczeni na losowanie to ja podejmę ryzyko gry z celem wygranej za sześć skreśleń. Moi programiści tylko oczekują na zlecenie.

Dobranoc .
2009-09-12 (23:31)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 230 004
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie jedno tylko ciekawi...kto za Tobą stoi...bo cwańszy od cwanych na pewno nie jesteś... jak zapewne wiesz w loteriach na całym świecie nikt złotych środków nie ma...wnioski...cały świat to komunistyczno-żydowsko-mafijna organizacja...czytam do kogo pijesz i jak to śmierdzi...myślę,że powinieneś pozostać w kręgu \"jedynego słusznego\" radia i \"jedynej słusznej\" telewizji...a teraz jeszcze \"jedynej słusznej\" sieci komórkowej i tam ogłaszać \"prawdę\"

\"Polaku\"
2009-09-13 (01:04)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 230 015
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Jestem bezwyznaniowcem i realistą apolityczny. Nigdy nie należałem do żadnej partii .Mam swoją wiedze ,czyli jestem wolnym i niezależnym strzelcem. Ojciec rydzy i jego tuba to taki sam swołocz jak z T.S.

Spróbuj dotrzeć kto tą kanalie finansował i z nią kolaboruje to zrozumiesz że Goje już tak zostali dezinformacją ogłupieni że są już tylko ich lennikami.

Jak Ty widzisz różnice między lennictwem wobec sowietów a syjonistów z międzynarodówki to jesteś głupi do potegi entej. Ustroje typu pic demokracja i eksperymentalny pic komunizm był i jest eksperymentem syjonistycznej masonerii ktorej pajacami są rzadzący w tych koloniach.

Odpowiedz sobie na pytanie czy posiadając broń atomową , surowce ,kolonie pozwoliłbyś na pokojowe oddanie swoich lenników.

Znasz kawał o swołoczu ,jego adwokacie którego koledzy to sędzia i prokurator. Na sprawie walczą jak lwy, a po sprawie na wspólnym lanczu

sędzia pytka się kolegi adwokata ,czy twój klient zaoferował kasę z uwłaszczenia do podziału za naszą interpretację prawa przy wyroku.

Tak więc wszystko się kołem toczy czyli prawie 50 lat pod zaborem wschodnim no i teraz 50 lat po zaborem swołocz miedzynarodówki.

Uprzednio mieliśmy dług około 30 mld ,a obecnie 150 mld $ i prawie 950 mld zł dlugu wewnętrznego. Uprzednio lennicy jezdziłi do pracy w demoludach,a teraz do euro kołchozu. Nic się nie zmieniło w poziomie zycia Goi .To nieuchronny i kontrolowany postep technologiczny spowodował

wzrost dostępu do konsumcji dóbr na wyzszym poziomie. a nie zmiana ciemięzyciala. Ortografia nie poprawiana przepraszam.

No na dziś koniec.

2009-09-13 (04:54)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 230 017
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ciekawa sprawa ....
2009-09-13 (07:46)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 230 021
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Popieram Talizmana bo ma dużo racji:

dlaczego nie można zawierać zakładów przez neta ( do 5 min przed losowaniem) ??

dlaczego nie może być publiczności w trakcie całych procedur i losowaniu

( czyżby totalizator miał coś do ukrycia?)

A po za tym z jakiej racji TS ma wyłączność na gry losowe ( jeżeli można w ogóle tak je nazwać ) zapewnione przez państwo,przecież jest demokracja i wolność a może ktoś inny miałby ochotę otworzyć swoją firmę wzorem TS

Przecież jest to niesprawiedliwe ogranicza naszą wolność.

Jest jeszcze wiele innych tematów odnoszących się do wolności w Polsce np.przymusowe składki ZUS a z jakiej racji przymusowe skoro wielu opłaca sobie prywatne fundusze lub np inwestuje w złoto lub nieruchomości aby mieć coś na starość a 800 zł to kupa kasy miesięcznie

Żyję w dziwnym kraju gdzie wolność i uczciwość to tylko puste slogany wcale nie dziwię się Talizmanowi że ma takie podejście a nie inne -bo jeżeli przyjrzeć się aferą korupcyjnym ( ostatnio właśnie Zusowskiej ) to jak tu wierzyć w uczciwość chociażby TS który i tak swoim postępowaniem i aurą sam sieje wątpliwości

pozd

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 12 13
Wyślij wiadomość do admina