Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 298 299
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Perkun - Moje Typy (moderator tematu: perkun)

2024-07-11 (10:47)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 524 049
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Ostatnimi czasy mniej publikuję wpisów ze względu na testy i eksperymenty które prowadzę równolegle dla Lotto i Eurojackpot, w zakresie nie tylko sieci neuronowych i filtracji danych z ich wyników ale także nad połączeniem trzech metod w jedną celem stworzenia zbioru liczb z których po odpowiedniej filtracji
uda się wybrać 90-100% właściwych na dane losowanie.

W międzyczasie na podstawie moich testów piszę poradnik dla sieci neuronowych - dla laików których nie interesują zawiłości ich wyliczeń tylko które z podanych liczb mają większe szanse na pojawienie się niż inne - prawdopodobnie zakończę go do końca tego miesiąca.

Jak nadmieniłem powyżej eksperymentuje z metodą łączącą sieci neuronowe, metodę zagęszczonych pozycji liczb i mapę losowań z tychże pozycji dla określonych zakresów losowań.

Wyniki są bardzo interesujące ale czekam na potwierdzenia w postaci rzeczywistych trafień a nie tylko teorii.

Na dzisiejsze Lotto z tej eksperymentalnej metody powstał zbiór takich liczb:


1,6,12,17,19,22,30,32,46,49 / 3,5,7,13,14,25,37,39,40,44,48

Podział jest sztuczny ale istotny gorące / zimne

Prawdopodobnie z tego zbioru może wejść 90 -100% liczb pod warunkiem że zmianie nie ulegną różne czynniki poza statystyczne na które nie mam wpływu

Filtrując te liczby z pomocą tabeli liczb oczekiwanych

W czerwonych "kółkach" teoretycznie najmocniejsze, w zielonych też mocne ale o 1 poziom niżej

Można częściowo odfiltrować i porównać te liczby z wygenerowanym zbiorem


zdjęcie


Po zastosowaniu porównawczym sieci neuronowych oraz stosując filtrację zakresów częstotliwości (przykład poniżej) , plus kilka innych mniej istotnych filtrów jak ewentualne powtórki liczb, przeskoki (wyniki z poprzedzające ostatnie losowanie) oraz ukosy czyli kolejne liczby wchodzące obok wylosowanej ostatnio, stworzyłem zestaw 12 najbardziej optymalnych liczb na dzisiejsze losowanie Lotto


zdjęcie


Czyli dzisiejszymi typami na Lotto są liczby: 1,5,12,15,19,25,31,34,38,40,46,49




Osoby pragnące wspomóc moją działalność twórczo-testową mogą zawsze postawić mi kawę tutaj




https://buycoffee.to/perkun




Z góry dziękuję i Powodzenia


2024-07-11 (11:55)

status kasika
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 2991

13050
wpis nr 1 524 054
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

moje przemyślenia ...

od dłuższego czasu ciężko cokolwiek trafić sugerując się statystykami, losowaniami w jakiejkolwiek grze, liczby losowane są co losowanie z d u p y , ostatnimi razami mam więcej wygranych z chybił trafił,tj. mini duży czy ej. pomijając multi.

życzę mimo to powodzenia i pozdrawiam
2024-07-16 (16:12)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 524 572
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki Kasika faktycznie trudno ostatnio coś trafić w Lotto i nie tylko.

W sobotę nie podałem typów tylko po odfiltrowaniu mniej prawdopodobnych trafiłem tylko takie 2 liczby, choć maksymalnie mogłem trafić i tak zaledwie 4/6 - czyli wynik poniżej moich oczekiwań


zdjęcie


Ale trzeba próbować

Na dziś z uwagi, że testuję dwie różne metody w Multi Multi i Eurojackpot nie zdążę z przygotowaniem typów na tę drugą loterię tak więc podaję moje propozycje tylko dla Lotto


2,4,9,10,14,15,17,21,27,34,38,43


Powodzenia



2024-08-04 (20:50)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 526 619
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Po ponad 2 latach od mojego wycofania się z typowania liczb w loterii UK49's, postanowiłem upublicznić filmy instruktażowe, które dotychczas były dostępne dla bardzo wąskiej grupy osób

Filmy (są w wersji angielskiej bo głownie do osób anglojęzycznych były one skierowane) ukazują metody analiz dla loterii UK49's z programem Multilotto 4.16, na podstawie których przygotowywałem typy w tej loterii


Takie same jakie używałem w moim trzydziestodniowym teście którego skuteczność potwierdziłem filmem zbiorczym.


W teście chodziło o wykazanie skuteczności metod gry i które są najbardziej opłacalne przy zastosowaniu wybranych numerów - link do filmu.



Jeśli ktoś byłby zainteresowany tą instrukcją dla loterii 49's (tylko dostępna wersja angielska) to szczegóły znajdzie tutaj:

https://moderncash.blogspot.com/p/manual-and-helpful-software.html




Linki do filmów instruktażowych dla zainteresowanych poniżej




--- wpis edytowano 2024-08-04 20:53 ---

2024-08-04 (21:08)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 526 621
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dodam tylko że ta instrukcja była robiona głownie dla graczy z RPA stąd taka instrukcja dość prosta w przekazie, bez skomplikowanych zagadnień.

Metody i ustawienia przedstawione w filmach były na tyle skuteczne, że nie wymagały większych dopracowań - ale działały w loterii UK49's, nie wszystkie z nich można stosować w lotto, bez modyfikacji, bo są nieskuteczne w oryginalnym aspekcie pod 49's

2024-08-19 (14:13)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 528 023
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Ponieważ moja technika "czytania" sieci neuronowych dla rożnych loterii nadal się rozwija i dopracowuje, przez to poradnik który przygotowuję w tym temacie na razie utknął w pewnym miejscu, z którego ruszę jak tylko wprowadzę pewne aktualizacje do mojej metody.

Tak więc czekających na to "wiekopomne dzieło" proszę jeszcze o cierpliwość

Dziś żeby nie dać zapomnieć o różnorodności stosowanych przeze mnie technik doboru liczb napiszę parę zdań o metodzie filtracji i doboru liczb z ukosów, przeskoków i powtórek

Ta metoda nie da nam 100% wytypowanych liczb ale pozwoli na wybór 2-3 czasem 4 liczb do uzupełnienia lub porównania z już wytypowanymi.

Jeśli spojrzymy na mapę losowań (fragment dla Lotto poniżej)

zdjęcie

To możemy wyszczególnić liczby z poprzedniego losowania czyli powtórki, wchodzące z przeskoku czyli z poprzedzającego ostatnie losowanie i te które wchodzą skośnie do ostatnio wylosowanych

Sam prowadzę statystykę tych sytuacji i próbuję na ich podstawie przewidzieć co się powinno wydarzyć w kolejnym losowaniu

zdjęcie

Informacja u samej góry:

3-0-1/ [2-1-1]/[1-1-1]/0-1-0/1-0-0/[1-2-1]/ 2-1-0/

3-0-1 oznacza wylosowane 3 liczby ukośne (ukosy), 0 powtórek i 1 z przeskoku

wcześniejszy wpis w nawiasie kwadratowym [2-1-1] oznacza 2 ukosy trafione, 1 powtórka i 1 przeskok.

Jak widać po wpisach statystycznych wchodzi najczęściej w okolicach 3-4 liczb czyli 50-80% przy grze lotto - dlatego ta metoda jest dość istotna

Dane aktualne dla Lotto - można je wykorzystać w następnym losowaniu tej gry

Ukosy [2] 3/[2]/[1]/0/1/[1]/2/1/0/[2]

12,14,15,17V,21V,23,29,31,37V,39,43,45

Prawdopodobnie na podstawie podobnych statystyk wejdą 2 liczby

Liczby z V oznaczają, że te liczby jak 17,21 czy 37 są nie tylko ukosami ale też przeskokami.

Ze statystyk porównawczych wynika że mają większe szanse na wejście od pozostałych liczb choć to nie jest żadna reguła


Replay: [1-0] - powtórki 0/[1]/[1]/1/0/[2]/1/0/0/[1]/

13, 16, 22, 30, 38, 44

Istnieje duża szansa na wejście 1 powtórki, ale może też na podstawie statystyki ponownie być 0 powtórek - stąd decyzyjne widełki [1-0]

Przeskok:[1-0] 1/[1]/[1]/0/0/[1]/0/3/1/[1]/[1]/1

9, 17U, 21U, 33, 35, 37U

Podobnie z przeskokiem - może wejść 1 liczba lub żadna

Liczby z U to te które są także przeskokami - czyli w teorii z większą szansą na wejście


Na dziś tyle informacji

Dziękuję wszystkim wspierającym mnie na

https://buycoffee.to/perkun

Wszystkim którzy mnie wesprą w tym miesiącu wysyłam w ramach podziękowania aktualny plik ze statystykami sieci neuronowych - dla Lotto, wraz z pomocnym programem

Poradnik który przygotowuję jest właśnie powiązany z tymi statystykami, tak więc warto się z nimi zapoznać

Powodzenia
2024-08-23 (11:57)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 528 404
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Zrobiłem podsumowanie skuteczności mojej metody opartej o "sieci neuronowe" i ich czytanie w określony sposób.

Trafialność realna to średnio 33%, czyli poniżej zakładanego minimalnego progu 50% - ale rzeczywista trafialność po uwzględnieniu liczb, które z jakiegoś powodu nie wziąłem pod uwagę (czyli błąd typera) to już od 70% do nawet 100% ( oczywiście 100% co 4-5 losowanie)

Pozostaje więc kwestia interpretacyjna danych i wybranie tych właściwych nad czym usilnie pracuję.

Sam poradnik w powyższym temacie nadal jest w trakcie uzupełniania i małych poprawek po zauważeniu, nowych, nie branych wcześniej pod uwagę możliwości

Wyniki dla loterii Lotto wraz z plusem z ostatnich 2-3 tygodni poniżej.

Gram jeden prosty kupon - bo jeśli technika ma być skuteczna to powinna się sprawdzić w normalnej nie systemowej grze, z plusem ponieważ statystyki obu tych losowań się nakładają ( choć analizuję tylko Lotto), tak jakby maszyny losujące byłe zamieniane co kilka losowań

zdjęcie
2024-09-07 (10:41)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6905

4257
wpis nr 1 530 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Nabieram coraz większej pewności że Totalizator Sportowy w swojej głównej loterii Lotto miesza poprzez zamiany maszyny losującej liczby w Lotto Plus z maszyną losującą liczby w Lotto.

Typuję TYLKO na podstawie statystyk Lotto, a nie Lotto Plus, ale nauczony "bliźniaczymi" wynikami obu loterii puszczam Lotto razem z Plusem, no i w ciągu 2 tygodni dwukrotnie trafiam 3 liczby w Lotto Plus, a w Lotto prawie co 2 losowanie 2 liczby.

Wtedy kiedy trafiam w Lotto Plus to w Lotto " o dziwo" wchodzi maksymalnie 1 liczba

Jeżeli moje podejrzenia są słuszne, ( a tak uważam) to niestety trzeba poszerzyć analizę statystyk także o Lotto Plus ( podwójna robota), żeby ewentualnie wyłapać opcje mocne wg tych statystyk w "tej loterii" ale zastosować je do analizy Lotto tak jakby wychodziły z tej statystyki

Poniżej mój czwartkowy kupon Lotto z 3 liczbami trafionymi w Lotto Plus i zaledwie 1 w Lotto

zdjęcie

--- wpis edytowano 2024-09-07 10:43 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 298 299
Wyślij wiadomość do admina