Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 298 299
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Perkun - Moje Typy (moderator tematu: perkun)

2024-07-11 (10:47)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6895

4257
wpis nr 1 524 049
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Ostatnimi czasy mniej publikuję wpisów ze względu na testy i eksperymenty które prowadzę równolegle dla Lotto i Eurojackpot, w zakresie nie tylko sieci neuronowych i filtracji danych z ich wyników ale także nad połączeniem trzech metod w jedną celem stworzenia zbioru liczb z których po odpowiedniej filtracji
uda się wybrać 90-100% właściwych na dane losowanie.

W międzyczasie na podstawie moich testów piszę poradnik dla sieci neuronowych - dla laików których nie interesują zawiłości ich wyliczeń tylko które z podanych liczb mają większe szanse na pojawienie się niż inne - prawdopodobnie zakończę go do końca tego miesiąca.

Jak nadmieniłem powyżej eksperymentuje z metodą łączącą sieci neuronowe, metodę zagęszczonych pozycji liczb i mapę losowań z tychże pozycji dla określonych zakresów losowań.

Wyniki są bardzo interesujące ale czekam na potwierdzenia w postaci rzeczywistych trafień a nie tylko teorii.

Na dzisiejsze Lotto z tej eksperymentalnej metody powstał zbiór takich liczb:


1,6,12,17,19,22,30,32,46,49 / 3,5,7,13,14,25,37,39,40,44,48

Podział jest sztuczny ale istotny gorące / zimne

Prawdopodobnie z tego zbioru może wejść 90 -100% liczb pod warunkiem że zmianie nie ulegną różne czynniki poza statystyczne na które nie mam wpływu

Filtrując te liczby z pomocą tabeli liczb oczekiwanych

W czerwonych "kółkach" teoretycznie najmocniejsze, w zielonych też mocne ale o 1 poziom niżej

Można częściowo odfiltrować i porównać te liczby z wygenerowanym zbiorem


zdjęcie


Po zastosowaniu porównawczym sieci neuronowych oraz stosując filtrację zakresów częstotliwości (przykład poniżej) , plus kilka innych mniej istotnych filtrów jak ewentualne powtórki liczb, przeskoki (wyniki z poprzedzające ostatnie losowanie) oraz ukosy czyli kolejne liczby wchodzące obok wylosowanej ostatnio, stworzyłem zestaw 12 najbardziej optymalnych liczb na dzisiejsze losowanie Lotto


zdjęcie


Czyli dzisiejszymi typami na Lotto są liczby: 1,5,12,15,19,25,31,34,38,40,46,49




Osoby pragnące wspomóc moją działalność twórczo-testową mogą zawsze postawić mi kawę tutaj




https://buycoffee.to/perkun




Z góry dziękuję i Powodzenia


2024-07-11 (11:55)

status kasika
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 2990

13050
wpis nr 1 524 054
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

moje przemyślenia ...

od dłuższego czasu ciężko cokolwiek trafić sugerując się statystykami, losowaniami w jakiejkolwiek grze, liczby losowane są co losowanie z d u p y , ostatnimi razami mam więcej wygranych z chybił trafił,tj. mini duży czy ej. pomijając multi.

życzę mimo to powodzenia i pozdrawiam
2024-07-16 (16:12)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6895

4257
wpis nr 1 524 572
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki Kasika faktycznie trudno ostatnio coś trafić w Lotto i nie tylko.

W sobotę nie podałem typów tylko po odfiltrowaniu mniej prawdopodobnych trafiłem tylko takie 2 liczby, choć maksymalnie mogłem trafić i tak zaledwie 4/6 - czyli wynik poniżej moich oczekiwań


zdjęcie


Ale trzeba próbować

Na dziś z uwagi, że testuję dwie różne metody w Multi Multi i Eurojackpot nie zdążę z przygotowaniem typów na tę drugą loterię tak więc podaję moje propozycje tylko dla Lotto


2,4,9,10,14,15,17,21,27,34,38,43


Powodzenia



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 298 299
Wyślij wiadomość do admina