Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OGÓLNIE MULTILOTEK

2004-07-07 (18:30)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 5 219
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No sie ja sie dolacze do glosu g123.

Mnie chodzi i o forse i o satysfakcje. Dlatego godzinami leczalam nad tymi moimi "madrymi arkuszami". Teraz podzielilam czas na zarabianie moze mniejszych pieniedzy, ale pewniejszych i na czas dla MULTILOTKA.



Sporo czasu stracilam na czytanie postów Mariusza. Próbowalam je zrozumiec, chwilami mylalam, ze jestem tuz tuz... I niestety - ponowne rozczarowanie.

Jednym slowem - przynajmniej dla mnie - SCIENCE FICTION.

2004-07-07 (19:40)

status Mark
Data rejestracji: 2004-07-04
Ilość postów: 17

341
wpis nr 5 220
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis
2004-07-07 (19:53)

status Mark
Data rejestracji: 2004-07-04
Ilość postów: 17

341
wpis nr 5 221
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widze ze rozpetala sie straszna dyskusja na temat systemów i analiz multilotka.

Tak to wszystko czytam zaczynam watpic w lojalnoc u niektórych.Ludzie przeciez to tylko analizy które wcale nie musza sie sprawdzac.Kto kiedy napisal ze losowania moga byc ustawione,a jak tak jest naprawde to co?

Wystarczy tylko jedno takie losowanie i cale te polemiki biora w leb.Takze dyskutujmy dalej o multi ale rzeczywicie z lekka tolerancja na to co kazdy mówi.

Bo tak naprawde nikt nie chce zdradzac swoich analiz,ale za pieniadze to by chetnie sprzedal. a ja to mam gdzie te tajemnice i powiem WAM ze

dzisiaj wyslalem 3,18,23,27,56,58,67,69,78 i wcale nie bedzie mi wstyd jak nic nie wygram.A jak kto chce to prosze niech sobie wyle te numery jeszcze dzisiaj

jak wygramy to razem.

ZYCZE SZCZESCIA W SPRZEDAZY PROGRAMÓW.





Dzieki Fobia za szczeroc

MARK

2004-07-07 (22:32)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 5 222
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak widzisz Mark ten temat Forum stal sie najpopularniejszym tematem .

Szkoda tylko , ze tyle ludzi marnuje czas na yakie mialkie rzeczy .

Gdyby tak chociaz piec procent tej energii wlozyli w przemylenie jaiegokolwiek tematu .

Wczoraj dyskutowalimy z Pasko o sprawach przeczucia .

Ja mylalem , ze mam ugruntowany poglad w tej sprawie .

Ale widze , ze jest wielu ludzi majacych odmienny poglad .

Ja zawsze staram sie proces zrozumiec .

I zaczalem mylec na temat tych rankingów i przeczucia .

Warto zwazyc tego typu rozumowanie .

Zalózmy , ze dziesieciu rankingowców typuje wyniki .

Jedni sie kieruja przeczuciem a inni swoimi innymi sposobami .

Zachodzo pytanie : ale który ranking wybrac ?

Kto ma wieksze przeczucie ?

O tym mozemy dowiedziec sie tylko po wyniku .

I jaki to ma skutek .



Do Fobii1



ledze twoje wypowiedzi i te ostatnia opinie o wygranych duzych i malych .

Problem wystepuje w tym , ze mam oparta na dowiadczeniu opinie , ze tak samo trudno jest utworzyc system do wygranych malych jak i duzych .

A skoro tak jest , to co to za róznica jaki zaprojektuje .

Reszta to tylko wydajnoc maszyny .

Ale Mark w pierwszym pocie napisal , ze jest nowicjuszem .

I tak sobie pomylalem , czy jezeli sie bawic w system ( mozna sie bawic takze powaznie ) warto to robic dla takich niklych celów .

2004-07-07 (22:39)

status Mark
Data rejestracji: 2004-07-04
Ilość postów: 17

341
wpis nr 5 223
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Mariusz

Nowicjuszem jestem w internecie a gry losowe gram 20 lat

obecnie ma czterdzieche - STARY CHLOP
2004-07-07 (23:19)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 5 224
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, a gdzie ja napisalam o wygranych duzych i malych?

Ja na powaznie zajmuje sie tym wcieklym MULTI-LOTKIEM.

Tak wlanie podchodze do zagadnienia i dlatego pisalsam juz, ze stosuje w moich typowaniach wiele metot. Mianowicie sa to metody: analizy, wzrokowe, intuicja i co sie jeszcze da. Uwazam, ze to wszystko nalezy polaczyc, a nie tylko kierowac sie jednym programem do analiz i dlatego prowadze sobie swój arkusz z kolorowymi kratkami.

Mariusz, jednak nie moge polapac sie w Twoich artykulach, nie potrafie ich zrozumiec, nie mój poziom. Musialabym byc geniuszem, a do tego jest mi baaardzo daleko.

Pozdrawiam.



Do Mark'a. Ja sie dziele ZA DARMO moimi spostrzezeniami. Nie uwazam, ze musze cokolwiek ukrywac i moze dlatego jest grupka osób, które chetnie mi pomagaja dzielac sie swoimi.

Ciebie takze pozdrawiam.



Z rozpedu, jak tu juz jestem - POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!
2004-07-08 (00:56)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 5 225
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Marka



No to ja jestem starszy .
2004-07-08 (01:25)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 5 226
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Fobii1



To co napisala dokladnie zrozumialem .Ja sie nie dziwie , ze wielu mnie moze nie zrozumiec .

Nie da sie na takim Forum opisac precyzyjnie kilku lat dowiadczen z liczbami losowymi .

Kazdy czlowiek , który specjalizuje sie w okrelonej dziedzinie ( a jak pracuje takze przy obróbce numerycznej danych ) dokonuje przeskoków mylowych tak sobie samoistnie .

On nie wie o tym . Dla niego jest to jasne jak slonce i dziwi sie , ze inni go nie rozumieja .

Ale ja w tej dziedzinie wiem duzo i duzo tez sie wymieniam dowiadczeniami z innymi .

Niestety czesto bez wzajemnoci .

Musisz zrozumiec , ze to Forum czytaja tez tacy , którzy nic nie pisza .

Ale pisza do mnie .

Dla mnie to sa najciekawsi ludzie .

I czesto maja podobne fantastyczne pomysly jak ja .

To nie znaczy , ze nie chca sie podzielic wiadomociami .

Taka maja nature .

Tutaj kto napisal , ze ja teoretyzuje .

To wcale nie jest tak .

W grach losowych wystepuje takie dziwne zjawisko , ze czesto nie widzimy prostych zjawisk a istotnych .

Zastanawialem sie , dlaczego tak sie dzieje .

Spójrz na to w ten sposób .

Totek stosuje pewne sposoby psychotechniczne i to bardzo skuteczne .

I dlatego wielu ludzi reaguje gwaltownie na wszystko co powie sie innego w tej dziedzinie .

Malo tego , kazdy inaczej mylacy znajduje natychmiast wciekle broniacych swoich pogladów przeciwników .

To dobrze , ze analizujesz wyniki , gdyz ja tez tak zaczynalem .

Malo tego , w glowie mi sie nie chcialo pomiecic , ze te liczby nie sa ze soba powiazane .

I wtedy kazdy , kto w to wierzy moze kilka lat poszukiwac tych zaleznoci .

I mnie to sie zdarzylo .

kilka lat trwalo zaczym zrozumialem , ze miast pozszukiwac tych zaleznoci mozna ten problem ominac .

Dla mnie to bylo wielkie odkrycie .

Dzieki temu poszedlem inna droga przyjmujac , ze tych zaleznoci nie ma i trzeba sobie w takich warunkach poradzic .

I dopiero po kilku kolejnych latach mi sie to udalo .

I kiedy napisalem do Pasko , ze jak Stwórca nie chce , zebymy poznali te zaleznoci to musimy je sami stworzyc , to ten fakt byl kanwa do napisania dla mnie niezlego progarmu do prognozowania .

Ale sa tacy , którzy z tego wynosza wniosek o teoretyzowaniu .

Ale trzeba wiedziec , ze sa tez tacy , dla których jest to sygnal , w która strone ic .

Ja takiego szcecia , ze mi kto podpowie nie mialem .
2004-07-08 (01:28)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 5 227
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No witam.



Przeczucia przeczucia... jest tez co takiego jak tzw. "szczecie nowicjuszy". Czyli Ci co zaczynaja sie bawic np. w Multi ... na poczatku maja dziwne szczecie )



Przykladem jest klamka typujaca w typach na zywo. Jak do tej pory typowala 8 razy i trafila 7 razy. Jak sama mówi jest nowincjuszka i najmlodsza na tej stronie.. czyli zakladam, ze ma nacie lat



Apropo FORUM, wypowiedzi, itd. Nie wiem kto tam napisal do Mariusza, zeby pisal u siebie itd. Przeciez to jest FORUM !!! nie ksiega czy co tam. Jak np. Mariusz zalozy sobie temat jaki... to to jest jakby jego strona... kto chce wchodzi i czyta jego wypowiedzi .. kto nie to nie !!! po co ta dziwna wypowiedL to nie wiem.



Moze ja jestem mlody i tolerancyjny .. no nie wiem, ale wydaje mi sie, ze potrafie obiektywnie patrzec na pewne sprawy i trudno mi na kogo patrzyc krytycznie.. kazdy jest jaki jest.. kazdy jest inny... nikt nie jest doskonaly.

Nie wiem jak mozna nie szanowac wypowiedzi np. Mariusza... przeciez on widac duzo sie stara zeby co napisac. Jeli kto nie rozumie co pisze... to powinien sobie z pokora odpucic... a nie szukac okazji do bluzgania.



Ps. Ciekawy jestem gdyby teraz sie Einstein urodzil i trafil na ta strone... jak bycie komentowali .. gdy co tu dziwnego wypisywal... albo np. Kopernik.. i pisal, ze ziemia krazy wokól slonca



Pozdrawiam

2004-07-08 (01:42)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 5 228
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janusz nie musisz sied dziwic . Dla niektórych ludzi nie ma nic gorszego jak trafic w czyle miejsce i naruszyc ich przewiadczenia .

W prawie mówi sie o naruszeniu uczuc religijnych .

Ale nigdzie nie pisze o naruszeniu ugruntowanych przekonan innego typu .Wielu ludzi reaguje bardzo agresywnie na to jak sie narusza ich ugruntowane przekonania .

Ja musze wyrazic wdziecznoc Forum . Gdyz zaczym zaczalem sie wtracac na FOrum przez dluzszy czas wczytywalem sie w wypowiedzi innych .

I stwierdzilem , ze albo jestem inny albo to ci piszacy sa inni .

Wszystko co do tej pory znalem w tej dziedzinie bylo zupelnie inne .

Ale to co wiedzialem napisalem i nie atakuje nikogo .

Ale rozumiem reakcje . To czyste zjawisko psychologiczne .







Teraz powiem ci o tym przeczuciu .

Ja takiego daru nie mam . I dlatego musze zawsze wspomagac sie obliczeniem .

2004-07-08 (08:15)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 5 229
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, napisale (przekopiowuje):

"I kiedy napisalem do Pasko , ze jak Stwórca nie chce , zebymy poznali te zaleznoci to musimy je sami stworzyc , to ten fakt byl kanwa do napisania dla mnie niezlego progarmu do prognozowania .

Ale sa tacy , którzy z tego wynosza wniosek o teoretyzowaniu .

Ale trzeba wiedziec , ze sa tez tacy , dla których jest to sygnal , w która strone ic .

Ja takiego szcecia , ze mi kto podpowie nie mialem ."

-----------------------------------

Jak sam stwierdzasz, napisale NIEZLY PROGRAM DO PROGNOZOWANIA. W zwiazku z tym mam do Ciebie konkretne pytanie:



CZY DZIEKI TEMU PROGRAMOWI UDALO SIE TOBIE WYGRAC ?

Nie chodzi mi o to czy to duzo, czy malo. Chodzi o to, czy stosujac w praktyce swój program jeste NA PLUSIE.

(Zakladam, ze po to napisale ten program, by wykorzystac go w praktyce).



Jestem pewna, ze na to pytanie potrafisz odpowiedziec krótko, jednym slowem, bez niepotrzebnych "dluzyzn". Bardzo Ciebie o to prosze. Krótko i rzeczowo.



POZDRAWIAJAC CZEKAM !!!
2013-04-15 (13:43)

status danek199
Data rejestracji: 2013-04-15
Ilość postów: 1

13811
wpis nr 626 882
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...trafilem 8 liczb z 9.....JEDNA BOK.W TYM PLUS NIE ZAZNACZ..EHH
2013-04-15 (20:07)

status winow
Data rejestracji: 2012-02-20
Ilość postów: 646

13363
wpis nr 627 016
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

OD 20 lat wspólnie z kolegą "sindbadem" piszemy różne programiki do gry w multi ,lotto itd.



niema żadnego programu zawsze czegoś tam brakuje do tego szczęścia



w multi to jest niestety masa kombinacji



to niestety jest ślepy los i tyle



Jedno jest pewne niema sensu grać na 80 liczb



Teoretycznie można wszystko policzyć -----Tylko czy to musi paść w losowaniu następnym ???



totolotek dawno by padł







2017-04-22 (18:52)

status mar22
Data rejestracji: 2017-04-19
Ilość postów: 1

15246
wpis nr 1 074 766
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich



Jestem tu nowy, więc nie wiem czy ten wątek przypadkiem już nie umarł



Ale tak go sobie czytam i wyczytałem, że przy typowaniu poszukujecie liczb, które jeszcze nie wypadły tzn. losowań.



A przecież jest takie coś jak losowania, które się powtarzają.

Napisałem sobie program, który właśnie takich losowań poszukuje i jest ich całe mnóstwo

i np. piątki potrafią się powtarzać nawet 7 razy w ciągu roku.



Grałem tak na piątki i kilka razy trafiłem. Ostatni raz niestety latem w zeszłym roku.

Od tamtej pory za diabła nic nie mogę trafić.



Więc jak mają się losowania powtarzające się do tych, które jeszcze nie wystąpiły?

Na które lepiej postawić? Kombinacji które jeszcze nie wypadły jest pewnie bez liku (dużo więcej niż

tych, które się powtórzyły).



Co sądzicie na ten temat? Testowaliście takie rozwiązanie?



pozdrawiam

Marcin
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina