Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Szukam dziewczyny

2007-10-06 (13:45)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 108 101
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Otworzę chyba rubrykę porad- czy cóś?...

Czarku, śmiechem i radością zwalisz z nóg każdą. Tylko potem. trzeba mieć jeszcze coś do powiedzenia. Sam bajer nie wystarcza, by było dobrze na dłużej. A te które wchodzą Ci na głowę - wysyłaj na drzewo, by dorosły (dojrzały).

Powodzenia

rudzielec
2007-10-06 (19:36)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 108 153
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki Moja Kumpelo !!! :
2007-10-06 (19:57)

status czarek14
Data rejestracji: 2007-07-01
Ilość postów: 1125

2690
wpis nr 108 157
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiewióra!Masz trochę racji.Ale chcę ci coś opowiedzieć.

To było tak.Przeczytałem ogłoszenie w gazecie Flirt Box.I wysłałem smsa.Było kilkanaście kobiet.No i była nareszcie-tak myślałem Beata.Potem były smsy.I rozmowy przez komórkę.Wkurzyłem się bo pisała że nie może beze mnie żyć!Napisałem jej że to koniec znajomości.A ona na to że wsiądzie w auto i się rozwali na drzewie.No to ją poprosiłem żeby wróciła do domu.Potem były smsy.Bardzo miłe.Ustaliliśmy spotkanie.W połowie drogi Bielsko Kraków-to Wadowice.Byłem zdenerwowany.Bo co miałem mówić do kobiety która mi się nie podoba?Ale była ok.Im więcej byliśmy razem tym bardziej mi się podobała.c.d.n.
2007-10-07 (10:26)

status czarek14
Data rejestracji: 2007-07-01
Ilość postów: 1125

2690
wpis nr 108 217
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przyjechała do mnie do Bielska.Starałem się jak mogłem.Ale po miesiacu wysłała mi smsa- odpieprz się w końcu odemnie.Fajnie co?Najgorsze jest to że nie wiem co nie tak zrobiłem!Żałuję że nie jestem zimnym pozbawionym uczuć sukinsynem!Oni zawsze wygrywają!
2007-10-07 (16:07)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 108 243
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czarku

\"Jaja\" sobie chyba robisz ze mnie...

Wiesz, nie byłam nigdy facetem. Gdybym była Tobą i usłyszała, że ktoś nie może żyć bez mojej miłości ,chyba nie chciałabym kontynuować takiej znajomości. Potrzeba posiadania - nie ma nic wspólnego z miłością.

Nie ma czego żałować.

Trzymaj się weselszych ludzi i takich z poczuciem własnej wartości. Tego typu dziewczyny (tzw czepiaki) nie są dobre w niczym, ani do tańca, ani do ...

Wesołej zabawy życzę poszukiwaczom

rudzielec
2007-10-07 (17:11)

status willi
Data rejestracji: 2006-05-25
Ilość postów: 4417

2042
wpis nr 108 250
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedy szukanie dziewczyny trwa zbyt długo ,to należy się zmienić.

To najprostsza i jedyna droga,ale bardzo ciężka.



Polecam szukającym i życzę sukcesów.



2007-10-07 (17:43)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 108 262
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Czarka (pardon, że bez zaproszeia):

Ona chciała tylko gonić króliczka, a Ty się dałeś złapać. Ot, cała mądrość.



Szukaj, a nie baw się w polowanie. To przyjdzie samo.
2007-10-07 (21:12)

status czarek14
Data rejestracji: 2007-07-01
Ilość postów: 1125

2690
wpis nr 108 290
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziewczyny.Dzięki za słowa otuchy.
2007-10-08 (08:04)

status Ambaras
Data rejestracji: 2006-12-18
Ilość postów: 105

2406
wpis nr 108 328
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj tak, do dupy to wszysztko.

Ja już nie szukam, mam pecha w poszukiwaniach , pewnie pozostanie tak jak jest.

Życzę powodzenia poszukiwaczom.

Pozdrawiam

2007-10-08 (08:33)

status sir Jasze
Data rejestracji: 2006-11-15
Ilość postów: 52

2348
wpis nr 108 336
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Poszukiwacze z angielskiego to...the Seekers.

A ja ich tez odnalazlem.

Pozdr.
2007-10-08 (09:28)

status Paulus
Data rejestracji: 2006-05-08
Ilość postów: 1509

1993
wpis nr 108 339
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W dzisiejszych czasach jest ciężko znaleśc jakaś dziewczynę, wiec tez przestałem...
2007-10-08 (09:53)

status pawell
Data rejestracji: 2007-09-08
Ilość postów: 1003

2864
wpis nr 108 340
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Autor nieznany - Idealna partnerka

Dawno, dawno temu do pewnego mistrza zen przyszedł człowiek i powiedział, że nie może znaleźć dla siebie partnerki, która by mu odpowiadała i którą kochałby do końca życia.



- A jaka miałaby być ta kobieta? - zapytał mędrzec.



Człowiek zastanowił się chwilę, a potem rzekł:



- Tęsknię do kobiety kochającej, mądrej, odpowiedzialnej, szlachetnej, radosnej, czułej, wrażliwej, delikatnej, pięknej, zmysłowej, zaradnej, silnej, samodzielnej... która kochałaby mnie do końca życia.



Dodał jeszcze kilka równie rzadkich cnót, po czym zapytał mnicha, co ma począć.



Mędrzec zajrzał mu głęboko w oczy i powiedział:



- Znam absolutnie pewny, lecz bardzo trudny sposób, dzięki któremu spotkasz właśnie taką kobietę.



- Jaki to sposób?! - zapytał ucieszony człowiek. - Jeśli mi go zdradzisz, oddam ci wszystko, co posiadam!



- Niczego od ciebie nie potrzebuję - odpowiedział mistrz. - Musisz mi tylko przysiąc, że z niego skorzystasz.



Człowiek przysiągł na wszystkie świętości, że zastosuje się do rady mędrca, a kiedy trochę się uspokoił, mistrz z naciskiem wyszeptał mu do ucha:



- Jeśli pragniesz spotkać kobietę kochającą, mądrą, odpowiedzialną, szlachetną, radosną, czułą, wrażliwą, delikatną, piękną, zaradną, silną i samodzielną - to najpierw sam musisz się takim stać. Tylko w ten sposób ją znajdziesz. A nawet jeśli jej nie spotkasz, nie będzie to już wtedy miało dla Ciebie większego znaczenia.
2007-10-09 (07:14)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 108 439
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pawell

To najmądrzejsza rada, którą od tej chwili będę powtarzała wszystkim - do końca życia

Co zen - to zen !!!!

pozdrawiam

ruda
2007-10-10 (07:38)

status Ambaras
Data rejestracji: 2006-12-18
Ilość postów: 105

2406
wpis nr 108 547
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jednak co niektóre osoby COŚ znajdują. Szczęściarze.



Lubię czytać mądrości Dalekiego Wschodu.

Ci mędrcowie też byli samotnikami, dlatego są mędrcami.





2007-10-10 (08:19)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 108 549
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć Ambaras

Mędrcy wybrali łatwiznę.

Opowiedzieli się za filozofią \"rezygnacji.\"

Największym błędem ludzi jest poszukiwanie oparcia (poczucia bezpieczeństwa) w drugim człowieku.

Pozdrawiam

rudzielec
2007-10-10 (09:18)

status Paulus
Data rejestracji: 2006-05-08
Ilość postów: 1509

1993
wpis nr 108 553
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To moze założymy klub poszukiwaczy?? Pozdrawiam.
2007-10-10 (09:27)

status pawell
Data rejestracji: 2007-09-08
Ilość postów: 1003

2864
wpis nr 108 554
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć Ruda !.



Wiele jest takich mądrych myśli tylko człowiek nie da rady osiągnąć tego

\"szczytu\" żeby być szczęśliwym.



np..........\"Trzeba chcieć istnieć dla drugiego człowieka,

aby moc istnieć dla samego siebie \"



......Tylko życie jest w stanie

zweryfikować nasze wyidealizowane

marzenia takie, jakie sobie wymarzę...... lub takie, na jakie pozwoli rzeczywistość.



Na przykład mnie nie pozwala na pewno wygrać w Multi.



Pozdrawiam.
2007-10-10 (10:20)

status pawell
Data rejestracji: 2007-09-08
Ilość postów: 1003

2864
wpis nr 108 557
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jeszcze jedno :



...Aby być szczęśliwym z mężczyzną trzeba Go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać.

Aby być szczęśliwym z kobietą trzeba Ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć....



Pozdrawiam
2007-10-10 (15:44)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 108 588
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz, nie oczekujmy zbyt wiele.

Czasami nie potrafimy sami siebie zrozumieć.Wystarczy kochać- reszta to dodatek do szczęścia.Pewno łatwiej dawać takie rady, niż stosować się do nich

W tej chwili kocham wszystkich, za moment może będę musiała rzucić w kogoś granatem ???

Pozdrawiam póki co.

ruda
2007-10-10 (18:13)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 108 605
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cytuję wpis Rudej:

\"Największym błędem ludzi jest poszukiwanie oparcia (poczucia bezpieczeństwa) w drugim człowieku.\"



Mylisz się Ruda, albo bardzo zawężasz znaczenie \"poczucie bezpieczestwa\", prawdopodobnie tylko do spraw finansowych.



Brak poczucia bezpieczeństwa jest najmocniejszym czynnikiem wywołującym wszelkie nerwice, stresy, a nawet depresje doprowadzające do samobójstw.

Poczucie bezpieczeństwa ma bardzo szerokie znazenie, przede wszystkim psychiczne, nie materialne.

Można być biednym jak przysłowiowa \"mysz kościelna\", jednak czuć się bezpiecznie mając zapewnione bezpieczeństwo psychiczne.

Można takze opływać we wszelkie dobra materialne i popaść w lęki, frystracje, czuć się zagrożonym.



Gdzie ma człowiek szukać tego poczucia bezpieczeństwa, jeżeli nie w drugim człowieku? Sam sobie nie zapewni tego, to nie jest możliwe.

Masz przykład ludzi schorowanych, leżących w hospicjach. Ludzi zdanych na łaskę i niełaskę innych. Piszę o łasce, która nie jest gwarantem bezpieczeństwa.

Tylko bardzo bliski człowiek może zapewnić to bezpieczeństwo.



Poczucie bezpieczeństwa ma różne oblicza. Jak zwykle podaję przykład ze swego życia.

Ostatnie 10 lat życia mojej Mamy to jedna wielka choroba (serce, nowotwór). Mama wymagała pomocy i opieki. Jednak to Ona, moja Mama zapewniała mi komfort psychiczny w moim życiu. Wystarczyła Jej obecość, bym czuła się bezpiecznie, komfortowo.

Gdy było mi źle, siadałam w jej pokoju na amerykance z podwiniętymi nogami, mama leżała na tapczanie i... milczałyśmy. Wystarczyło pół godziny takiego bezpiecznego milczenia, by wszelkie negatywne emocje opadły. Byłam bezpieczna.

Po śmierci Mamy mój świat się zawalił. Dopiero wtedy zrozumiałam jak wiele dla mnie znaczyła jej milcząca obecność. Do dzisiaj nie mogę się pozbierać.

Nikt nie zapewni mi takiego poczucia bezpieczeństwa jakie miałam przy Mamie i dlatego nie poszukuję tego.



Żaden człowiek nie jest w stanie sobie sam zapewnić poczucia bezpieczenstwa. Żaden, nawet ten najbardziej zaradny życiowo. Tego nie można kupić za żadne pieniądze. Można tylko osiągnąć poprzez miłość i zrozumienie drugiego człowieka, jednocześnie odwzajemniając się tym samym.



Od dwóch dni walczę z nadciśnieniem. Zawsze o tej porze roku coś mi wysiada. Podwyższyłam dawkę leku, nie mogę skupić sie na niczym, ciśnienie osiąga wieczorem wartość 230/130 mmHg. Z takim ciśnieniem wyprowadzam psa, gdy jest ciemno, stoję przy barierce nieopodal domu, a pies biega. Wściekłe zawroty głowy, szum w uszach, kompletna niemoc. W nocy poryczałam się z bezsilności. Siedziałam na tapczanie, bo nie mogłam leżeć i gdzieś się zapadałam przy leżeniu - i rozmawiałam, a właściwie mówiłam do mojej nieżyjącej Mamy, że jest mi źle, czuję się opuszczona przez nią. Wiem, że mi pomogła, bo wreszcie ucisk w czaszce zaczął maleć i mogłam się położyć.

Czy wiesz jakie to uczucie, gdy chce się pić, a boisz się zapalić gaz, bo może zemdlejesz i spalisz się?

Pewnie uważasz, że powinnam była wezwać pogotowie.

Nie wezwałam. Przyjechaliby, coś by wstrzyknęli i zostawili mnie samą w domu z psem. A ja nie wiem jak zareagowałby orgaizm na podanych lek, tym bardziej że przecież biorę lekarstwa. Taka mieszanka mogłaby róznie się objawić. Musiałam być \"na chodzie\", mam pod opieką psa, odpowiadam za niego.

Nie chciałam zawracać głowy moim bliskim (siostra, syn), ani sąsiadom. Ludzie mają swoje życie, nie chcę nikogo obarczać moimi problemami.



Ruda, trzeba mieć bliskiego człowieka, na którym można polegać w każdej sytuacji, z którym ma się pewność, że razem się przejdzie przez życie w dobrych i złych chwilach. Taką pewność można uzyskać przez wspólnie spędzone długie lata.

Dla mnie już za późno. Jakoś w życiu mi nie wyszło.

Szukajcie dziewczyny-przyjaciela, chłopaka-przyjaciela. To naprawdę ważne. Szukajcie póki czas. Z upływem lat zaczniecie to doceniać.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina