Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

gra na progresje

2004-06-06 (19:53)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 451
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ostatnio bardzo wiele osób pyta / na GG lub e-maile/ o gre na progresje.

otwieram wiec nowy temat i zapraszam wszystkich chetnych a tym bardziej

grajacych progresja i majacych dowiadczenie do podzielenia sie swoimi uwagami, pomyslami i przestrogami.



Przy okazji

dlaczego jest tak malo wypowiedzi na Forum?

wiekszoc osób uwaza ze ich wypowiedzi pomagaja LOTTO manipulowac losowaniami.

dalej pokutuje spiskowa teoria oszustw w LOTTO

hihihihihihihihihihihihihi!!!!!!!!!!!!!??????????



Bardzo wiele osób nie ma zielonego pojecia o grze progresywnej.

próbuja grac, "dostaja po kieszeni" i zaczynaja klac i narzekac.

Wszystko jest "do d...y" "jedno wielkie oszustwo" itp itd

a czasami wystarczy zadac sobie pytanie " co JA Lle robie, gdzie jest blad"

i poszukac odpowiedzi /przyznaje ze rzadko mozna znaleLc pelne podpowiedzi na stronach o multi, raczej pólslówka, rzucone gdzie miedzy wierszami slowa itp/

Na poczatek kilka uwag :

nie zaczynaj nawet mylec o grze na progresje

bez zaplecza finansowego

bez porzadnego programu do analiz

bez dowiadczenia w grze i w analizowaniu



Podstawowe bledy to:

gra na duzy % zysku

gra na jeden zestaw

brak analiz szczególowych zestawów i pojedynczych liczb zestawów

przywiazywanie sie do pewnych ukladów lub zestawów

"goraca glowa" czyli brak rozwagi i opamietania





jezeli nic nie stanie na przeszkodzie to postaram sie podac przyklady /wypróbowane przeze mnie / czego nie nalezy robic i co trzeba zrobic.

a czy kto to wykorzysta ??????

ja zamiast odpowiadac to samo na GG kilkunastu osobom moge to zrobic na Forum. oszczednoc czasu / nie jest to wcale lekcewazenie osób które mnie pytaja/ nadal w sprawach nie poruszanych na Forum jestem do dyspozycji na GG lub odpowiem e-mailem.



wszystko zalezy jaki bedzie oddLwiek w temacie



Zapraszam wszystkich do dyskusji!!!!!



pozdrawiam

2004-06-06 (22:01)

status Karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 456
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis Moja rada dla poczatkujacych jezeli zaczyancie z progresja to proponuje na poczatek parki, kazda parka rednio wpada co 17 losowan. Dzieki dobrze dobranej parze mamy szanse oczywicie trafic wybrana parke wczeniej. Jeli mamy pecha to i tak progresje na 17 losowan (przy grze na 1 parke), wiekszoc z nas jest w stanie wytrzymac finansowo. Jeli nie trafimy parki przez powiedzmy 20 losowan wypada sie chyba pogodzic z porazka i uznac zainwestowane pieniadze za stracone.

Pozdrawiam
2004-06-06 (22:39)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karo

moze podasz cos wiecej.

jaka progresja grasz / na ile % zysku/

jaka masz skutecznoc w trafieniach

jak typujesz pare / parki/ do gry

na ile parek grasz



pozdrawiam



ricardo
2004-06-06 (23:05)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 461
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No niestety nie jest tak latwo.



Progresje mozecie sobie extra liczyc juz darmowa wersja programu MultiPairs, w którym usunalem to ograniczenie.



No a teraz do rzeczy.

Grajac np. systemem w którym chcemy uzyskac zysk : 10 zl .. musimy w 20 losowaniach zainwestowac max 383,75 zl.



Tym samym jak widac... tylko raz na jakie 30 razy mozemy sobie pozwolic na porazke taka progresja, zeby byc do przodu ( te minimum 300 zl, które zarobimy poplyna )



Nie musze mówic, ze nie jest to latwa sprawa



Pozdrawiam

2004-06-07 (00:26)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 464
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

moze kilka najprostszych rzeczy dla poczatkujacych:



podstawowa rzecza jest niestety cos co dla wiekszoci graczy jest "abstrakcja"

potrzebna jest gotówka na gre i to gotówka duza

mylac powaznie o grze na progresje bez przesady powiem ze trzeba miec min. 5000 zl / juz widze te spojrzenia, pukanie sie w czolo itp/a i to moze byc malo. mówie tu caly czas o grze powaznej, majacej przynosic konkretne zyski.

za 1,25 mozna grac w DL /najlepiej podczas kumulacji/ i liczyc na "farta" ze trafimy.



druga podstawowa rzecza jest dobry program do wstepnej selekcji zestawów /np MP 2004, Multiliczby i jeszcze kilka innych/. tutaj kazdy ma wlasne preferencje i dobiera program "pod siebie". jako ze nie ma nic idealnego a tym bardziej programów ja uzywam kilka / wykorzystujac z kazdego potrzebne mi funkcje tak zeby wzajemnie sie uzupelnialy/



trzecia niezbedna rzecza sa rzetelne i na biezaco robione analizy. tutaj niestety nie spotkalem jeszcze programu który by mnie zadowolil. robie wiec analizy w Excelu pod katem wlasnych potrzeb i analiz.

przyklad - program pokaze jak czesto wystepowal zestaw liczb w danym okresie ale nie pokaze juz graficznie wszystkich przerw oraz tendencji wystepowania poszczególnych liczb zestawu. zazwyczaj jest to poumieszczane w róznych analizach i nie mozna wszystkiego zobaczyc jednoczenie.



nie mozna grac na progresje "na lepo".

przez caly czas trzeba obserwowac trendy poszczególnych liczb zestawu i czasami wskazane jest wstrzymac gre na kilka dni zeby niepotrzebnie nie ponosic kosztów. zawsze istnieje ryzyko ze mozemy sie pomylic ale w multi nie ma 100% pewnoci w niczym.



dobra rada na poczatek:

nim zaczniesz grac powaznie potrenuj na "sucho". przyjmij zalozenie ze posiadasz np.5000 zl. popatrz jak wygladaja Twoje typy, jak sie zachowuja, jakie ponosisz "wirtualne koszty" i jakie masz "wirtualne zyski". jestem pewien ze wiekszoc bedzie bardzo zaskoczona. i to przykro. okaze sie ze albo zabraklo "wirualnej gotówki" albo zestawy " jak na zloc" przetaly "chodzic". a byly takie pewne !!!!!????? to naprawde dobry trening cierpliwoci i sposób na sprawdzenie metod typowania i analizowania.



pozdrawiam



2004-06-07 (08:58)

status OSI
Data rejestracji: 2004-06-07
Ilość postów: 3

311
wpis nr 4 470
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam. Co do gotówki to u mnie nie ma problemu. Jak juz Tobie pisalem tyle kasy jeszcze mam. Program multipairs mam, tyle ze wersje 0.9.9 ,multiliczby i miliardera tez. (Ten ostatni to ja az boje sie wlaczyc ,tyle tych okienek:-)).No i oczywicie twój arkusz Exella (musze przyznac ze jest to kawal dobrej roboty, nie tyle co zrobienie go,bo to juz liczy sie czas, lecz pomysl w jaki go zrobile. Sam posiadam arkusz Exella na parki które wystepuja min. 2 razy w miesiacu. I zeby wiedzial jak ja musialem sie nameczyc zeby wpac na pomysl jak to zrobic. Korzystam do tego tylko z Multipairsa.Moje pytanie jest takie: Do czego uzywac powyzszych programów skoro wszystko co one pokazuja widac w Twoim arkuszu.( Mówie o typowaniu na progresje 2,3,4.). Chyba ze sie myle.
2004-06-07 (11:19)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 472
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

OSI



bez przesady. mój arkusz jest tylko pomoca do programów i nie moze sie z nimi równac. jest tylko przeniesieniem tego co one robia na graficzny sposób i próba umiejscowienia tego wszystkiego w jednym miejscu.



do czego sluza wiec programy.

bez nich raczej nie mialbym szans na szybkie znalezienie pewnych ukladów .

robie na nich wstepne analizy.

posluze sie tutaj przykladem MP analiza nr 8

ustawiasz zakres losowan

zaznaczasz opcje "znajdL o zadanych kryteriach"

wpisujesz odpowiednie parametry w:

iloci wystapien

maksymalna przerwa w przedziale

biezaca przerwa w przedziale

parametr - "maksymalna seria w przedziale" ustawiaj 0-999 /jest on calkowicie zbedny/

masz w bardzo szybki sposób zrobiona wstepna selekcje trójek.

przyklad:

zakres losowan - 2051-2589

iloc wystapien - 17 - 25

maks.przerwa - 0 - 75

biezaca przerwa - 60 - 999

maks. seria - 0 - 999



wynik poszukiwan to dwie trójki

19;43;73

44;67;68

pierwsza z nich zachowuje sie irracjonalnie gdyz wpadla w "dziure" i czeka juz 206 losowan a dotychczas chodzila w miare regularnie

druga zbliza sie do maksymalnej przerwy jaka miala dotychczas



dalej analizuje juz na wlasnych arkuszach

- sprawdzam jak wystepowaly / jakie byly przerwy w trakcie tego okresu/

- jak wystepowaly pary z danej trójeczki

- czy byly jakie zaleznoci, powtarzajace sie uklady liczb wchodzacych w sklad trójek w danym okresie





to tylko przyklad jak mozna wykorzystac ta analize przy grze trójkami z progresja



odnonie programów

wszystkie trzy które wymienile MP, Multiliczby i Miliarder maja dobrze opisane wszystkie funkcje w plikach pomocy. zacznij od dokladnego zapoznania sie z nimi a zobaczysz ze programy potrafia zrobic bardzo duzo. w Miliarderze nie otwieraj okien kaskadowo tylko pojedynczo.



postaram sie wkrótce napisac co wiecej na temat selekcji zestawów do gry.

pozdrawiam

2004-06-07 (11:52)

status OSI
Data rejestracji: 2004-06-07
Ilość postów: 3

311
wpis nr 4 473
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki Ricardo. Bardzo mi pomogle. No i nieukrywam ze zlapale mnie na tym ze ani razu z tych 3 programów nie otworzylem pliku pomocy. A rzeczywicie jest co czytac. No nic zaczynam ostro sie brac do roboty. Mam taaaaaaaaaaaaakie zalegloci.



Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.
2004-06-07 (15:35)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 477
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo lady tekst ricardo o tym jak grac progresja.

Sam bym tego lepiej juz nie potrafil ujac.



Odnonie programu MultiPairs jeszcze 2 slowa:

kto tam pisal, ze ma wersje 0.9.9. Napisz do mnie emaila, to dostaniesz nowsza wersje tj. MultiPairs 2004, róznica jest bardzo znaczaca.



Podobnie ricardo... widze, ze np. w Analizie nr 08 ustawiasz zakres poszukiwanych np. max przerw na 0 - 999. W wersji 2004 nie ma takiej potrzeby. Zaznacza sie "ptaszkiem" tylko to co Cie interesuje. Np szukasz liczb, które wystapily od 10 - 20 razy, to zaznaczasz tylko to i wpisujesz, a reszta Cie nie interesuje co tam jest wpisane. Napisz mi emaila, to otrzymasz za FREE wersje 2004.



Ogólnie co do arkuszy Ricardo, to tak jak mówilem widzialem i bardzo mi sie podobaly. Nie mialbym czasu tak codziennie ich przegladac i uzupelniac, ale Ci co maja czas to polecam. Oczywicie móglbym zrobic wierna kopie tego w programie MultiPairs, ale myle, ze na dzien dzisiejszy nie ma takiej potrzeby.

Tak, ze ricardo gratuluje samozaparcia.



Pozdrawiam



2004-06-07 (19:48)

status karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis Ricardo gratuluje wyboru tematu do dyskusji. Widac, ze temat gry na progresje interesuje bardzo wiele osób, ale nikt wczeniej sie nie wypowiadal. Cóz....

Ja nie dysponuje na gre tak duzym kapitalem jak ty tj.5000zl, raczej 10 razy mniejszym, wiec moje zyski sa tez odpowiednio mniejsze. Najczeciej gram na dwie parki. Sposób typowania jest nastepujacy. Wybieram liczbe, która chodzi najczeciej w ostanich 7 lub 10 losowaniach. Wybierajac liczbe losowan opieram sie na swoim dowiadczeniu, lub jeli kto woli na intuicji. Nastepnie do tej liczby dobieram druga, która chodzi z nia najczeciej w ostatnich 100 losowaniach. Tak otrzymuje 1 parke. Wybór 2-giej jest troche bardziej skomplikowany, Czekam na to, az w ktorej 10 pojawi sie przybajmniej 5 trafien. Nastepnie z tych liczb typuje 1 lub 2 parki i mkne do kolektury. Efekty sa takie, iz jestem na lekkim plusie lecz zaznaczam, iz po traieniu wytypowanej parki, zawsze robie sobie kilka dni przerwy. Jedynie po to by sie frajersko nie "podpalic".

Pozdrawiam
2004-06-07 (22:02)

status Statyk
Data rejestracji: 2003-11-30
Ilość postów: 631

97
wpis nr 4 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam, ciekawa gre na progresje proponuje autor programu LC , na forum

http://forum.lotto.w-s.pl/ Temat: wirtualna gra progresywna ?

Pozdrawiam

2004-06-07 (22:32)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 486
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



No ciekawie. Program MultiPairs 2004 juz w wersji Darmowej w ciagu sekundy wygeneruje Wam identyczny system. Oto parametry :

1) Wybieramy "System 2/2"

2) Rodzaj zysku : "Dzienny : 30 zl"

3) Podaj rozpis na 10 losowan

4) Ucieczka od losowania nr 6



Gdy tak ustawimy i naciniemy "Oblicz" to otrzymamy :



1. Stawka: 5; Koszt los: 6,25; Koszt gry: 6,25; Wygrana: 40,00; Zysk: 33,75

2. Stawka: 10; Koszt los: 12,50; Koszt gry: 18,75; Wygrana: 80,00; Zysk: 61,25

3. Stawka: 17; Koszt los: 21,25; Koszt gry: 40,00; Wygrana: 136,00; Zysk: 96,00

4. Stawka: 24; Koszt los: 30,00; Koszt gry: 70,00; Wygrana: 192,00; Zysk: 122,00

5. Stawka: 33; Koszt los: 41,25; Koszt gry: 111,25; Wygrana: 264,00; Zysk: 152,75

6. Stawka: 17; Koszt los: 21,25; Koszt gry: 132,50; Wygrana: 136,00; Zysk: 3,50

7. Stawka: 20; Koszt los: 25,00; Koszt gry: 157,50; Wygrana: 160,00; Zysk: 2,50

8. Stawka: 24; Koszt los: 30,00; Koszt gry: 187,50; Wygrana: 192,00; Zysk: 4,50

9. Stawka: 28; Koszt los: 35,00; Koszt gry: 222,50; Wygrana: 224,00; Zysk: 1,50

10. Stawka: 33; Koszt los: 41,25; Koszt gry: 263,75; Wygrana: 264,00; Zysk: 0,25



Jak widac to jest to



Pozdrawiam

2004-06-07 (23:02)

status Statyk
Data rejestracji: 2003-11-30
Ilość postów: 631

97
wpis nr 4 487
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, dokladnie to jest to, ale nie masz nic przeciwko jezeli czytelnicy tego forum przeczytaja co proponuje autor LC.

Pozdrawiam
2004-06-08 (01:40)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 490
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No jasne, ze nie.



Dyskusje powinny byc otwarte na wszystkie tematy i aspekty gry



Pozdrawiam

2004-06-08 (10:31)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 494
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cieszy ze zaczyna zabierac glos coraz wiecej osób w temacie.

jako ze nie tylko multi istnieje na tym wiecie ogranicze sie tylko do tak krótkiego wpisu.

pozdrawiam
2004-06-08 (18:09)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak wybierac zestawy do gry ? Kazdy ma swój wlasny sposób i kazdy jest dobry pod jednym warunkiem – ze przynosi konkretne efekty finansowe.

Osobicie gram na zestawy po 10 trójek, tak samo jest z czwórkami . Pary to troche inny sposób ale o nich moze innym razem. Po wstepnej selekcji zaczynam dokladnie analizowac kazda trójke.



Tutaj program Multiliczby ma dobra opcje bo przy wyszukiwaniu trójek w nastepnej kolumnie widac ile w tym samym okresie wpadlo par z danej trójki. Identycznie jest z czwórkami / pokazuje iloc trójek i par z danej czwórki w tym okresie/. Czy to ma znaczenie? Jeli po wstepnej selekcji wybralimy kilka trójek to wiadomoc ze w jednej wpadlo 50 par a w drugiej 73, a w innych np. tylko 11 lub 25 , a sytematycznie powtarza sie to w róznych okresach to logiczne jest ze wybieramy te z wieksza ilocia wpadnietych par. Daje nam to czeciowy zwrot poniesionych kosztów / zaklad kosztuje 1,25 zl z trzech liczb wpadla parka , mamy zwrot 1 zl to rzeczywisty koszt grania wynosi 0,25 zl/. Ma to olbrzymie znaczenie gdy progresja trwa dluzej i stawka wynosi np. 250x .

Nastepnie sprawdzam jakie sa przerwy we wpadaniu, jaka systematycznoc i poszukuje prawidlowoci. Czasami jest to pewien uklad par który wystepuje czeciej przed wpadnieciem calej trójki, czasam która z liczb zachowuje sie prawie identycznie przed kazdym wpadnieciem trójki , sa tez momenty gdy jest pustka / zadnych wpadniec pojedynczych liczb/ i wpada trójka. Nie ma tu zelaznej reguly ale rzeczywicie pewne prawidlowoci wystepuja i ja nazywam je okresami zwiekszonej szansy. Najczesciej wtedy zwiekszam progresje na dana trójke.



Dobieram zestaw 10 trójek i zaczynam gre

Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Grajac zestawem 10 trójek nie angazuje zbyt duzej gotówki na starcie a dzieki temu wydluzam okres gry w przypadku opóLnienia trafien. Dodatkowo prawdopodobienstwa trafien wzrasta a wygrana mozna przeznaczyc na gre pozostalymi trójkami nie angazujac wlasnych rodków finansowych. Obserwujac dokladnie zachowanie sie poszczególnych liczb wchodzacych w sklad trójki mozna z prawdopodobienstwem ok. 80-90% przewidzec równiez okres gdzie nie ma szans na wpadniecie pelnej trójki. Najczeciej wtedy przerywam gre na kilka , czasami kilkanacie dni. Wymaga to codziennej i zmudnej analizy ale jest oplacalne. Unikamy w ten sposób niepotrzebnej straty kasy i mozemy póLniej dluzej poczekac na wpadniecie danej trójki.



Zawsze przestrzegam zasady ze po wpadnieciu pelnej trójki usuwam ja z zestawu a na jej miejsce wstawiam inna, przygotowana juz wczesniej.



Progresja nie moze byc sztywna bo najczeciej doprowadza do wpadki finansowej. W zaleznoci od tego jakie kryteria przyjalem w doborze zestawów zaczynam od progresji 15 %-25 % /gdy spodziewam sie dluzszego oczekiwania na wpadniecie danego zestawu/ lub 50 % gdy wpadniecia moga byc szybsze.



pozdrawiam

2004-06-08 (21:25)

status OSI
Data rejestracji: 2004-06-07
Ilość postów: 3

311
wpis nr 4 508
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Ricardo. Myle ze dale nam wszystkim naprawde duzo niezbednych informacji. Ja zawsze typowalem trójeczki programem MP i na tym koniec , ale w zyciu bym nie wpadl na to zeby obserwowac w nich dwójeczki. Jeszcze tego nie próbowalem a juz jestem pewny ze w jakim stopniu zwiekszy szanse wpadniecia trójeczki. Wielkie dzieki. Jak juz pisalem zaczynam dzialac. Jak do czego dojde na pewno to opisze. No ale niestety na to trzeba troszeczke czasu.

Pracuje w szkole w pracowni multimedialnej i tak sie zaangazowalem w to wszystko, ze zainstalowalem programy u siebie na komputerze i studiuje multi. Ale psyyyy tego nikt ze szkoly nie moze wiedziec.



Pozdrawiam

2004-06-09 (01:04)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 4 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kilka slów wyjanienia / odnonie rozmów na GG i e-maili/



Zaplecze finansowe nie musi byc takie o jakim pisalem - wszystko uzaleznione jest od iloci zestawów, stopnia progresji, itp. mozna zaczynac skromniej./ najlepiej tak zrobic nim sie nabierze wprawy i pozna tajniki gry na progresje?

Jako przyklad podaje gre trójkami bo to jedna z czestszych progresji. Na progresje mozna grac kazdym zestawem , nawet na jedna liczbe czy na 2/3 : 3/5 itp. Pytanie tylko czy to ma sens i jest oplacalne oraz jak dlugo jestemy wytrzymac gre taka progresja.

Przy tym samym % progresji najdluzej mozemy pograc na 4 /zestaw czteroliczbowy/. Malo graczy nim gra a szkoda bo warto. Najlepiej pobawic sie kalkulatorem w MP i zobaczyc naocznie jak to wyglada. Bardzo wielu graczy nie zdaje sobie sprawy jak ostro idzie stawka w góre od pewnego progu. Brakuje w nim jednak progresji na 4/4 / moze Pasko to doda/ .

Podczas gry zestawem prowadze bardzo dokladna statystyke w specjalnych tabelach. Wiem zawsze ile zainwestowalem, ile wygralem np. za pary, ile dokladnie wynosi mój wklad i ile moge wygrac prz trafieniu oraz jak chodza poszczególne liczby zestawu.



pozdrawiam

2004-06-09 (08:37)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 4 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gra na progresje to tylko algorytm oplacania wysylanych zakladów. Oznacza to ze mozna równiez grac na progresje typujac codziennie np. nowa parke , a obstawiajac tak jak by byla to ciagle ta sama. Proponuje spróbowac treningowo, co bardziej ciekawe.
2004-06-09 (09:07)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 5964

127
wpis nr 4 523
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam pewna stala czwórke xxxx z wiadomych przyczyn jej nie podaje.

Od 342dni padlo 30 razy 3/4 , 2 razy 4/4 , najdluzsze przerwy 3/4 to

33-32-25-23-21 to sa liczby dni oczekiwania na 3/4

3razy zdarzylo sie 3/4 dzien po dzien.

Pytanie czy wytrzymam progresje napewno NIE !
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina