Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 26 27 28
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

FOBIA1 - moje rozmowy o Multilotku. Jezeli kogo wkurzam - nie musi tu zagladac

2005-11-05 (20:28)

status WARIAT
Data rejestracji: 2005-11-04
Ilość postów: 27

1370
wpis nr 33 128
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zaglada a nawet obsewuje a oto moje ;;27 60 44 17 39 67 73 ;; 78 28 11 58 ;; zwróc uwage jedna nizej jedna wyzej to sa wyciagane grupy licz z róznych programów i tym zaczalem sie zajmowac bo zauwazylem ze kto co tu lawiruje no narazie ..
2005-11-05 (22:01)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 33 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i dobrze, ze Filip nie zagral. Teraz widzi jakie ja mam szczecier do gry.



WARIAT! A czy Ty przypadkiem nie jeste stalym bywalcem tej stronm w dodatku czynnie uczestniczacym?



Mnie sie tez co wydaje, wiesz?



Ale to normalne, wariatom zawsze sie co wydaje i zawsze maja jakie podejrzenia.

Polubilam ten cyrk.

__________________



Do PREZESA!

Drogi Prezesie, prosze mnie szpiegowac dalej. Juz dzisiaj ujawniam moje typy na jutro. Zagram dziesiatkami:

1) 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

2) 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

itd. drogi Prezesie.

W sumie 8 zakladów na 10 skrelen.

Szkoda, ze w niedziele moja kolektura nieczynna.



Zimno mi, a chcialam polatac po poezji.
2005-11-09 (21:58)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 33 792
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Ladnie to tak po cichu te 10/10 zagarnac ?

bo kto, jak nie Ty w tym Szczecinie mógl to trafic : )







2005-11-23 (15:04)

status Multimajster
Data rejestracji: 2005-08-03
Ilość postów: 1140

1355
wpis nr 35 719
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chce Ci Fobiu tu w Twoim temacie pogratulowac odwagi i madrego podejscia do sprawy znanej !



Pozdrawiam! Wojtek



Ps. Jeste chyba fajna \"kobitka\"
2005-12-30 (12:10)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 41 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zbliza sie Sylwester...nalezy kliknac w nr 7 i 8 i zobaczyc/poczytac,, jak bawiono sie rok temu.

Pozdr.

P.S

Bo w tym roku po szmpanskiej zabawie...szampanska kapiel w ...wiadomo!
2005-12-30 (15:21)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 41 167
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wannie?
2005-12-30 (17:10)

status Dyl
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 19

1240
wpis nr 41 198
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A czemu nie!
2005-12-30 (19:12)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 41 225
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kolejno czy wspólnie?
2005-12-30 (19:53)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 41 242
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

spontanicznie!!!
2005-12-31 (22:48)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 41 534
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

‘’ZNACZACE PRZEMYSLENIA.’’ -JASNO PRZEDSTAWIC JEST BARDZO TRUDNO!

‘’Niektóre wiedze oszukuja prawde a i tak dzialasz ich celem’’.



TEORETYCZNE WZORY SPEKTAKULARNYCH PRAWD ZYCIA:

‘’JUZ Moje slowa to ksiazka bez konca’’..

‘’UWAGA WSZECHMOCNY ‘’TU ZERO ABSOLUTNE’’ INTERESUJE SIE MOJA SPRAWA.’’

Jest takie oznaczenie-!!!= to dane dane blokersom...



‘’PODAJE SCISLE TAJNA A FAJNA WIEDZE NAPRAWDE TO TRZYMANE JEST W TAJEMNICY, WYMYSLIL:

‘’ RAFO LIPTON TOPTOP’’ CZYLI ‘’RAFAL FILIPIUK’’ OBECNIE MAM UPODOBANIE W NAZWANIU SIEBIE NA BIEZMOWANIU IMIENIEM: ‘’CHWALIBÓG’’ O KSYWIE CHWALIBÓG 2= SIE 7.

‘’TRZYNASTE PRZYKAZANIA OCENIONE TRÓJA’’

-PO PIERWSZE: PATOLOGICZNI TO WYCHOWANKOWIE WZOROWEJ INTELGIECJI JAKBY NIEBYLO ---------------------------ZAWSZE NIEDOROBIONEJ.

-PO DRUGIE: RUZNICA WARTOSC ZMIENIA ZNACZY NAJLEPSZY DZIEKI ZROBIENIU RESZTY -------------------------------GORSZYMI.

-PO TRZECIE: Z POTROCHU DO KROKU W BIEGU PO NALÓG.

-PO CZWARTE: TO SPRAWIEDLIWE ZE WCIELA SIE W PRZECIWSTAWNA JAKOSC LOSU.

-PO PIATE: NATURA GRZECH JAKI KOLWIEK.

-PO SZÓSTE: WSZECHSWIATY TO ORGANIZMY ISTOT W NIEKTÓRYCH Z NICH JEST PELNO ----------------------------------ODWZOROWANEGO CIEBIE, JAKO BAKTERI?

-PO SIÓDME TRZYNASTE: BÓG PRZESTRZENIA.

-PO ÓSME: MY OLBRZYMY DLA MRÓWEK A GIGANTY DLA BAKTERI I SIE NIE DZIWIMY.OTUZ ---------------------------OLBRZYM DLA NAS BEDZIE ,NAM NIEZNISZCZALNA, TRAGEDJA?

-PO DZIEWIATE: ZYJEMY JAKO ZYWA MYSL W NIEPRZYTOMNYM SNIE POKRAKI.

-PO DZIESIATE: DUSZA ZYCIEM.

-PO JEDYNASTE: D.N.A= DNA.

-PO DWÓNASTE: ZLO CZYNIAC MI WCIELASZ SIE WE MNIE I NIE TYLKO TY. {TO GROZBA}.

-TRZYNASCIE TRZYNASTE PO TRZYNASTE: UMRZESZ ZAJME SIE DUSZA BO MNIAM- MNIAM ZJE CIE ---------------------------------------------------------------BARAN. {TO GROZBA}.

typy na podstawie prawidel : 12-34-56-74-79-20-31-47-67-62
2006-02-07 (21:41)

status Wszech Mocny Naj MOCNY
Data rejestracji: 2006-01-02
Ilość postów: 5

1581
wpis nr 47 484
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\'\'O TYM JAK TYPUJE Z MYSLI\'\'.



typuje z glowy wedlug tego co podaja mi glosy z myli wybieram te co akceptuje choc krutko sie sprzeczam a staram sie jak naj szybciej je wybierac aby sie nie sprzeczac sam ze soba i nie patrze sie na aktualne wyniki nie biore ich pod rachube nie znam ich jestem dla nich martwy.



1485- SZKOLA SPECYJALNIE SEGREGUJE twozac fizycznych i umyslowych bo ruznica wartoc zmienia i potrzebni sa gorsi zeby czuc sie dobrze.



1486- obliczajac procenty zawsze wzoruj sie w oparciu o liczbe sto dzielac sto o podany wynik podzielenia liczb dzialania np:

25 z 75=%? to 75:25=3 to 100:3=33 to 25 z 75=33%



2006-02-07 (23:46)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 47 500
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rafal, ja wiem, ze Ty swoje myli spontanicznie przenosisz na ekran, a moze i papier. Stad piszesz szybko - myli sie atakuja, zmagasz sie ze swoim wewnetrznym glosem.

Nie zawsze moge zrozumiec co chcesz przekazac.



Troszke nie podobaja mi sie twoje groLby - to tak na marginesie - sa dosyc agresywne.

Napisz, czy odczuwasz potrzebe stosowania takich technik?

I moze jeszcze: jaki one maja zwiazek z Twoimi mylami?

Czy te groLby sa w foirie zartu, czy sa Twoim wewnetrznym glosem, czy moze wymylasz je wiadomie, by tak sobie, dla rozrywki postraszyc?

Odpowiedz na to.



A teraz na temat multilotka.

Twoje wewnetrzne \"glosy\" - jak to nazywasz - to nic innego jak \"glona\" praca czeci podwiadomoci.

In

eresuje mnie kilka spraw, które przedstawie w formie pytan ponumerowanych.



1) Czy podwiadomoc, która (jak wiesz) pracuje bez wiadomego naszego udzialum jest dla Ciebie wroigiem, czy przyjacielem? Jak to odczuwasz?



2) Czy jest to dla Ciebie przyjemne odczucie, gdy mozesz wiadomie z NIA toczyc dyskuje?



3) Kiedy jest najsilniejsza? Czy po przebudzeniu, czy tez przed snem?



4) Czy przekazujac swoje myli tutaj, na ekran, robisz to \"na goraco\", czy moze po pewnych SWIADOMYCH przemyleniach?



5) Bardzo wazne! Kiedy Twoja PODSWIADOMOSC dyktuje Tobie liczy? Czy odbywa sie to jednym ciagiem, czy moze \"na raty\" - kilka razy w ciagu dnia?



6) Czy musisz sie skupiac na odebraniu tego glosu, czy po prostu raptrem, niewiadomo kiedy zaczynasz slyszec jak do Ciebie mówi?



7) A moze ten glo PODSWIADOMOSCI przychodzi wówczas, gdy zaczynasz mylec o multilotku?



8) Takze bardzo wazne: piszesz, ze z nia dyskutujesz, wyklócasz sie. Czy kapitulujesz, bo jest silniejsza od Twoich SWIADOMYCH przemylen?



9) Najwazniejsze: czy to bardzo Cie wyczerpuje psychicznie i fizycznie? Jak sie czujesz po ropzmowie z wlasna PODSWIADOMOSCIA? Czy musisz odpoczywac?

__________________



Masz na imie Rafal - i tak bede sdie do Ciebie zwracala.

Interesuje mnie, jak zwracasz sie do swego WEWNETRZNEGO GLOSU? Jakim imieniem go nazywasz?

Zdajesz sobie sprawe, ze to jeste ciagle Ty.

Ten glos jest Toba, nikim wiecej.

Jak doszedle do takiej perfekcji w porozumiewaniu sie z wlasnym JA, z wlasna PODSWIADOMOSCIA?

Czy robile w tym celu jakie cwiczenia? - narkotyki wykluczam, bo wiem, ze ich nie stosujesz. One by tylko zaklócaly PRAWIDLOWA PRACE PODSWIADOMOSCI, prawda?

_______________________



Przepraszam Rafal, ze tak Ciebie zameczam.

To wiele pytan, a mam ich w zanadrzu duzo wiecej.

Jeste po prostu nieprzecietny i chcialabym wiedziec wiecej niz tylko z ksiazek. Rozmowa z czlowiekiem o takich zdolnociach jest dla mnie fascynujaca. Chce poszerzyc swoja wiedze przez ten kontakt \"bezporedni\".



Zadna literatura, zaden specjalista nie jest w stanie przekazac tego, co dzieje sie w duszy czlowieka i w jego podwiadomoci.

Twój mózg pracuje na kilku falach. I to zagadnienie mnie wrecz dreczy,czy ta praca mózgu na wielu falach jest ciagle, czy sa przerwy.



Bylabym wdzieczna, gdyby zechcial odpowiedziec na te wszystkie watpliwoci. Niekoniecznie za jednym zamachem. Mozesz w odcinkach.

_______________



Rafal, to nie tylko zwykla ciekawoc. Ja w tym widze mozliwoc dotarcia do czego wiekszego.

Prawdopodobnie jest to jedyna droga do rozwiazania multilotka.



Nie robisz zadnych analiz. Nawet nie patrzysz jakie byly wylosowane liczby. To o tym nie mylisz, a wlaciwe typy same Ciebie odnajduja.



Myle, ze moznaby nad tym popracowac. To znaczy, bardziej dopracowac.

Pozwól mi to zrozumiec.

Pewne przemylenia mam - od niedawna. Ale nie wiem jak to zastosowac w praktyce - to znaczy jak to odniec do multilotka.



Jezeli masz jakiekolwiek zahamowania i nie chcesz pisac o tym na forum - odpisz na adres e-mail. Jestem pewna, ze z Twoja inteligencja juz dawno go znasz. Doczytale sie na forum w wielu miejscach.



I nie zmuszaj sie do niczego. Mnie chodzi o to, by nie byly do odpowiedzi przemylane, wymuszone, ale - nie potrafie tego nazwac, Ty lepiej wiesz - odpowiedz tak, jak uslyszysz.



Jeste dobrym chlopcem - te \"groLby\" zdecydowanie wyrzucaj z siebie.

One tylko przeszkadzaja Tobie, zaklócaja to co najwazniejsze.

Pozdrawiam serdecznie.
2006-02-07 (24:07)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 507
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czec Fobiu:)

Znam paru paranoików i bylem wiadkiem ataków paranoidalnych...Wysluchiwalem tez niesamowitych opowiadan takich ludzi...Ale ten czlowiek nie pasuje mi do zachowan schizofrenika.Oni sie nie uzewnetrzniaja w taki sposób.Gdyby jego stan byl taki na jaki \"niby \" tu wyglada komputer i litery na klawiaturze bylyby ostatnia rzecza na jaka on by sie zdecydowal.On pisze jak paranoik,lecz paranoik nie moglby pisac,takie zamkniete kolo obledu.Odwazylem sie napisac bo bywalem na oddzialach,w których 90% to byli schizofrenicy,reszte stanowili anorektycy,sporo czytalem...i naprawde przy rozbiciu osobowoci nie mozna siedziec przy klawiaturze i stukac tekstów,wejc na strone i zalozyc nick itp.

Pozdrawiam Cie serdecznie
2006-02-07 (24:13)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 509
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale gdyby to byl przekaz podwiadomy...ciekawe:)
2006-02-07 (24:31)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 47 517
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

odp 9= sie to co nastepuje: myli mnie nie wyczerpuja myli drugie mocniejsze ja mam poparcie w skrupulach werbalnych skrupólach ludwig borga kontra mariusz pudzianowski mistrz wiata w strong men walczyc bedzie z wrestlerem wiem pudzian przegra w sekundy trzy.



odp1= sie to co nastepuje:i na wszystkie jest pytania odpowiedzia jestem wolny i dowolny luzny swowodny nieograniczony przez policje w jako tako mocnej obawie to nie upoledza za bardzo. a walka moze sie odbyc bo na temat mariusza mówilem w powazniejszych miejscach do tego tematu chodzilo o zloty medal z plastiku dla niego mówilem w pucharowni o puchaze zlota farba pomalowana i w monetorio medalowni to sklepach gdyni glownej bo wiem sile i spryt ma sie z warunków dostawczych. surowe najwiecej usila to wymylilem teraz piszac o 18:48 dnia poniedzialek 6-09-2006
2006-02-07 (24:38)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Drogi Rafale,mój imienniku...albo robisz wszystkich w balona,albo jeste jak dLwiek poza skala werbalnych odczuc...Mam nadzieje,ze to drugie...

I albo uslyszymy pien wielorybów,albo diabelski chihot...

Pozdrawiam
2006-02-07 (24:51)

status FOBIA!
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 47 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Serafina:

Napisale: \"Gdyby jego stan byl taki na jaki \"niby \" tu wyglada komputer i litery na klawiaturze bylyby ostatnia rzecza na jaka on by sie zdecydowal.\"



Ty widziale ludzi chorych w szpitalu, którym podaja potezne dawki leków, by miec spokój - dla siebie. Choedza jak oblakani i w ogóle nie myla. Sa rolinami. Ogladale \"Lot nad kukulczym gniazdem\"?



Znam schizofrenika chorego od lat - kest utalentowanym skrzypkiem, gra w filharmoni.



Wiem doskonale, ze wspólczenie zyjacy utalentowany tekciarz, satyryk, poeta, tlumacz, wykonawca swoich utworów - jest chory psychicznie od dziecinstwa, moze od urodzenia. Nazwiska nie podam, bo wiedza to chyba tylko ludzie ze rodowiska, w którym sie obraca. Pare lat temu byl jedna z \"gwiazd\" w Miedzyzdrojach - odcisnal swa dlon.



Van Gogh - nikt jemu nie trzymal pedzla gdy malowal, byl chory psychicznie.



Witkacy - kto móglby powiedziec, ze jego obrazy powstawaly pod wplywem wizji narkotycznych. I co z tego? Ja nie potrafie nawet konia narysowac, bo bedzie identyczny jak krowa, pies, czy inne zwierze czworonogie i z ogonem.

Mial talent, a natchnienie czerpal z podwiadomoci. Przeciez pod wplywem narkotyków zmienia sie praca mózgu u czlowieka.



Przyklady moglabym mnozyc.



Fsaktem niepodwazalnym jest, ze natura rekompensuje pewne braki wyostrzeniem innych cech.

Czlowiek niewidomy ma wyostrzone ponad przecietnoc pozostale zmysly, by funkcjonowac jak zdrowy czlowiek.



Jestem na etapie czytania pewnej ksiazki. Nie podam autora i tytulu - nie jestem do tego upowazniona.

Bezporednio ksiazka ta nie wiaze sie z przypadkiem Rafala, wiele jednak w niej informacji na temat wplywu podwiadomoci na zycie czlowieka.



Nie twierdze, ze Rafal jest paranoikiem. Ma typowe cechy schiozofrenika - glosy, czesto o nich pisze. Taki czlowiek czesto dostrzega wiecej niz pozostali \"podobno zdrowi\".

Pisze \"podobno zdrowi\". Bo kto zdefiniuje poprawnie to pojecie?

Moze to ta cala reszta jest chora?



Szamani w pierwotnych plemionach, celowo wprowadzali sie w trans, by pomóc lub zaszkodzic innym. Do tej pory istnieja. Potrafia leczyc choroby, wobec których czesto wyksztalceni lekarze sa bezsilni.



Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy.

Cywilizacja zabila w nas pierwotny instynkt, który posiadaja jeszcze zwierzeta. Zaczelimy kierowac sie rozumem, tracac tym samym to, co bylo w nas najwartociowsze. Stracilimy kontakt z wlasnym JA
2006-02-07 (25:23)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobiu znam przypadek pana M.,bo to chyba o niego chodzi...

Nie wiem ile Rafal ma lat,ale majac 16 lat pisalem opowiadania i wiersze ,które nie róznia sie zbytnio od jego tekstów.To polegalo na oddaniu sie we wladanie dowolnej myli i pisaniu,pisaniu i jeszcze raz pisaniu!!!Jeden z moich wierszy\" Plocicha w dniu zmartwychwstania\" wykorzystala punk-rockowa grupa Abadon.

Wtedy nie bylo komputerów

Pewnie dlatego,ze te teksty kojarza mi sie z moja przeszlocia szukam w tym calym zgielku falszerstwa,inspiracji,nie wiem za bardzo czego tak jak ja wtedy nie wiedzialem.

Zauwaz ,ze ta moja druga wypowiedL nie byla juz tak jednoznaczna ...

Ja znam ten styl.Moze masz jednak racje.Ja tworzylem(pozorowalem paranoje)A on moze niczego nie udaje...

W szpitalach nie zawsze ludzie sa \'nieczytelni\'.Poznalem kiedy chlopaka,który opowiedzial mi cala trzymajaca sie kupy historie jego zycia,zakonczona próba samobójcza.Jak sie okazalo to byla fikcja.Co niesamowitego,ja mu uwierzylem!!A tak poza tym to jest wspanialy ,utalentowany chlopak.Tylko r co miesiac musi przyjezdzac zeby powstrzymac nasilajaca sie paranoje.

pozdro:)



2006-02-07 (25:32)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 47 531
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

policjanci to wariaci w normalnych dla siebie policjanta warunkach. co to jest paranoja serafin lub fobia napisz lub lepiej wy razem napiszcie do mnie tu iii... teraz od zaraz.
2006-02-07 (25:49)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 47 537
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rafal, wklejam definicje.

A Ty, zamiast sie wyglupiac - odpowiedz na moje pytania.

Wkurzam sie.



Paranoja to starsza nazwa utrwalonych zaburzen urojeniowych. W istocie paranoja to wystepowanie usystematyzowanych i logicznie ze soba powiazanych urojen. Najczeciej sa to urojenia przeladowcze, ksobne, wielkociowe, hipochondryczne i erotyczne. Urojenia sa glównym objawem tej choroby i nie towarzysza im zwykle omamy ani tez inne objawy schizofrenii.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 26 27 28
Wyślij wiadomość do admina