Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 27 28
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

FOBIA1 - moje rozmowy o Multilotku. Jezeli kogo wkurzam - nie musi tu zagladac

2004-05-31 (14:36)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 319
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



Mozecie do mnie wpadac oczywicie



Pozdrawiam

2004-05-31 (22:15)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Uwazaj Pasko co wpisujesz. Bo jak zwali Ci sie na glowe polowa Forum moze byc strasznie.

Moze lepiej juz spotkamy sie nad ta Solina?



No a dzisiaj tendencja malejaca.

Wylosowano 7/35 typowanych.

Na jutro mamy 36 liczb do wykorzystania, ja robie mala przerwe i poobserwuje. Przypuszczam, ze jutro moze wpac 6 liczb, ale kto to wie?

Patrzac jednak na arkusz widac "dziury", które powinny zaczac sie wypelniac.

A przy wypelnianiu powtórek bedzie niewiele.
2004-06-01 (09:48)

status sebas
Data rejestracji: 2003-12-09
Ilość postów: 18

103
wpis nr 4 336
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ja tam fobie1 lubie bo podobnie jak ja lubi parke 17 i 19
2004-06-01 (10:52)

status pogodny
Data rejestracji: 2004-04-27
Ilość postów: 48

263
wpis nr 4 337
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czec Fobio! Jeli masz uzupelniony arkusz powtórek ten ode mnie to zerknij na pozycje nr 7 na dzi tam powinno byc dzi trafienie , zobacz jak te trafienia ukladaly sie 17 i 18 maja. Czy ta zaleznoc wg Ciebie moze sie powtórzyc? chodzi mmi o uklad trafien z pozycji 7,8,9 z dni 17,18 maja i porównanie go do dzisiejszcyh typowan
2004-06-01 (16:24)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 352
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pogodny.

Mam uzupelniony arkusz, ale naprawde nie wypowiem sie na temat czy moze sie to powtórzyc, czy tez nie.

Ty wiesz lepiej ode mnie, lepiej znasz swój arkusz. Ja go ciagle jeszcze rozgryzam.
2004-06-01 (17:12)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 354
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do zainteresowanych:

przez jaki czas mnie tu nie bedzie. Jak dlugo - nie wiem.

Jezeli kto ma ochote w tym watku dyskutowac - bardzo prosze.

Moze którego dnia wróce, nie pale za soba mostów.

fobia1
2004-06-03 (01:19)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 394
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A jednak ciagnie mnie na Forum.

2.06.04:

Wedlug mojego arkusza i proponowanej analizy na powtórki z 2 ostatnich dni wylosowano: 11/36 tj. 30,56 %.

Na 3.06 - do typowania przyjmujemy 35 liczb
2004-06-03 (22:48)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 408
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzisiaj z 35 liczb (wg moich analiz) wylosowano 12, co stanowi 34,29 %.

Coraz lepiej.

Na jutro 33 liczby do typowania ( dzisiejsze i wczorajesz razem)
2004-06-04 (22:44)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 423
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzisiaj z 33 liczb (wg moich propozycji) wylosowano 13, co stanowi 39,39 %.

Na jutro 32 liczby do typowania (równiez dzisiejsze i wczorajsze wylosowane razem), czyli tylujemy z nastepujacych liczb - jak kto chce:

2, 6, 14, 15, 17, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 48, 53, 59, 60, 61, 62, 63, 66, 69, 70

Jako komentarzy nie widac, a wyniki mówia same za siebie.



Czekalam na uwagi tych, których moje wpisy tak strasznie bulwersowaly. Szczególnie interesuje mnie opinia ekspertów - informatyków, tych którzy moje wpisy nazywali spamami, a takze tych, którzy uwazali, ze fobia1 nie ma nic do powiedzenia na temat multilotka, jest zbyt pewna siebie i arogancka.

Wiem, ze czytaja ten watek, frekwencja mówi wiele, tylko wpisów - ZERO.



Nie twierdze, ze jest to jakie genialne odkrycie, ale idac tym tropem, laczac go z innymi analizami, mozna wygrac.

Jutro raczej juz nie bedzie tak wysokiego wspólczynnika. Ale kto to wie?



Mnie sie juz nie chce zabierac glosu. Jestem zdziwiona brakiem aktywnoci tych madrych aktywnych.

Dobranoc.







2004-06-05 (20:15)

status Karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 430
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpisk Droga Fobiu
2004-06-05 (20:24)

status Karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 431
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis To wyzej to byl test wpisu. Przechodzac do sedna sprawy. Kazda metoda typowania jest dobra i przynosi zysk jeli masz przynajmniej 50% trafnych liczb. Wtedy masz pewny zysk grajac nawet kipekskim systemem. Jeli typujesz po 30 - pare liczb i rzadko kiedy trafiasz powyzej 15, to jest to skutecznoc w okolicach redniej statystycznej lub troche ponizej. Oczywicie kazdy wie jak trudno jest wytypowac 50% trafionych liczb. Wiec w przypadku sposobu Fobi1 warto jest jest grac systemem w którym 12 trafonych liczb daje szanse na zysk.
2004-06-05 (21:24)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 433
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karo, najlepszy system bylby wówczas, gdyby byl 100 % skuteczny.

Proponowany przeze mnie system (do ewentualnej dyskusji) jest lepszy niz gra na 10 skrelen z 80 liczb.

Ja ciagle poszukuje, podalam tylko jeden ze sposobów, który analizuje, próbuje go doskonalic. Zreszta pomalu dochodze do innych jescze wniosków, ale na Forum nie mam sie z kim dzielic, bo nikt nie ma ochoty ze mna rozmawiac.

Zartowalam - bylo nie na temat.

Pisze na temat - w typach na zywo pojawiaja sie wpisy, ze jestem zbyt pewna siebie i zarozumiala.

I tak Lle, i tak niedobrze.

Najlepiej nic nie pisac, nie dyskutowac o niczym.

Na Forum pozostawic jeden temat: Program Multi Pairs.

Tylko czy to bedzie Forum, czy strona reklamujaca nastepne analizy?



Dlatego, tak jak wiele juz osób, jestem zniechecona zagladaniem na strone i jakimikolwiek rozmowami.

Nie ma z kim rozmawiac, bo nikt nie chce.

To ile wydalam na gre, czy wygralam, czy przegralam, to nie sa rozmowy o metodach gry. Równiez nie zainspiruja one nikogo do poszukiwan tych metod.



Poza tym, kazde moje spostrzezenia, którymi sie dzielilam - sa krytykowane.

Wszystkie mozliwe analizy robi Program Multi Pairs, który kazdy moze sobie kupic. Po co sobie lamac glowe innymi metodami. Tam mamy wszystko. Program jest genialny. Wystarczy pstryknac, kliknac i juz mamy gotowe liczby do skrelenia. Potem tylko do kolektury i po forse nastepnego dnia.

Po co sobie komplikowac sprawe?

Inne spojrzenie na sposób analizowania jest glupie, nie jest warte dyskusji.

To takie moje wnioski.
2004-06-05 (23:05)

status Karo
Data rejestracji: 2004-06-05
Ilość postów: 20

303
wpis nr 4 436
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis Celem mojego wpisu nie byla chec krytykowania. Kazdy komu sie chce prowadzic statystyki i wyciagac wlasne wnioski zasluguje na slowa uznania, a tym bardzej Fobi1, która wnosi wiele zycia na ta strone. Ja tez nie zawsze osiagam zakladana skutecznoc. Gdyby tak bylo powiekszylbym o swa wlasna osobe liczbe milonerów w Polsce. Chcialem jedynie zauwazyc, iz metoda pod wzgledem skutecznosci jest podobna do innych metod tzn. jak myle wiekszoc z graczy gra na poziomie redniej statystycznej. Celem za forum jest wymiana pomiedzy ludLmi sposobów ich gry i przy odrobinie szczecia zlapania slonia za trabe jak to mówi net_er
2004-06-05 (23:15)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 437
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywicie, ze ta metoda jest podobna do innych pod wzgledem skutecznoci.

Podalam ja jako jedna z mozliwych. Sadze, ze gdyby kazdy podzielil sie swoja metoda, mozna by wyciagnac jaka wypadkowa tych metod, albo chociazby próbowac to zrobic.

Tylko oczywicie takich osób, które chcialyby to zrobic jest niewiele.

Za to tych co krytykuja bardzo duzo.

Nie odebralam Twojego wpisu jako krytyki.

Wyjasnilam tylko dlaczego zaczelam temat. Kontynuowac go nie bede, bo to nie ma zadnego sensu.

Pozdrawiam
2004-06-06 (19:45)

status aleksansdra
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 4 450
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fabiu ja czytam wszystkie wpisy. Ostatnio sie nie wpisuje i nie dyskutuje, ale analize prowadze na biezaco. Posluguje sie tez rowniez swoimi analizami do typowania liczb.Bardzo chetnie sie z Toba podziele moimi spostrzezeniami , moze pogadamy na gg . Moze Ty mi tez podsuniesz jaka mysl
2004-06-06 (21:10)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 454
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oto wycinek maila, który wyslalam dzisiaj do osoby, z która na biezaco prowadzimy wspólnie analizy i wymieniamy sie dowiadczeniami.

Wlaciwie to sa moje wnioski, z tej przytoczonej w tym watku analizy.

Swoje wnioski niech kazdy wyciagnie sam.

------------

Zrobilam analize liczb wylosowanych w dniu 14 i 15 grudnia 2002 roku, czyli tych, które typujac ta metoda na powtórki z dwóch ostatnich dni, bylyby brane pod uwage 16 grudnia 2002 r. Jest ich 36. Cofnelam sie do poczatku, zeby zobaczyc jak to wygladalo przez ten caly analizowany okres.

Zrobilam ja na piechotke w Excelu az do dnia wczorajszego, czyli 539 dni.

Po prostu wykasowalam te, które nie byly wylosowane 14 i 15.

W ostatniej rubryczce masz podsumowanie ile z tych liczb w padlo kazdego dnia, natomiast dalej (te zielone kratki) jest to przedstawione tak pól-graficznie - pomocne dla wzrokowców.

Na dole jest podsumowanie, z którego wynika, ze kazdego dnia wpadaly jakie liczby z tych branych pod uwage 36 liczb.

Najmniej, bo 2 razy wpadly 3 liczby, najwiecej wpada 8, 9, i 10 (102, 111 i 100 razy). Bylo nawet 14 liczb - 7 razy, 13 liczb - 13 razy... itd. (...).

20 liczb bylo 2 razy, ale to w dniach 14 i 15 grudnia.

W zalaczeniu przysylam Ci arkusz tego dziela.

Wyglada na to, ze obojetnie jakie dwa dni obok siebie weLmiemy pod uwage, zawsze z nich co wpada.

Najpierw opadly mi rece, a potem pomylalam, ze moze znaleLc taki zestaw (z tych najstarszych), w którym bylo jak najwiecej tych powtórek, to znaczy, aby nie bylo one tak rozproszone, nie bylo takiej rozpietoci (tutaj jest od 3 do 14 liczb).

Mozna by na tym zestawie bazowac i po prostu tylko z niego typowac liczby. Wlaciwie nawet nie trzeba byloby wypelniac nowych kuponów. Rozpisac to jako logicznie i eliminowac te zestawy (zaklady), które juz wygraly.

---------------

KONIEC TEMATU



Bez wspólpracy kilku osób naprawde zaangazowanych - szanse równe zeru. Kazdy ma inny punkt spojrzenia, kazdy inaczej analizuje.



Byc moze z ta osoba uda mi sie dojc do czego konkretniejszego.

Tymczasem zatrzymam sie na jednej z metod metodzie Ricarda. Jest naprawde wietna.

Ta metoda to TAJEMNICZE TRÓJECZKI na progresje.

Troszke wyczucia, troszke szczecia i ostroznie, ale do przodu.

2004-06-09 (17:38)

status pek
Data rejestracji: 2004-06-06
Ilość postów: 5

306
wpis nr 4 532
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zgodnie z Twoja rada Fobiu przeledzilem caly temat, który poruszyla. Ja podobnie jak Ty typuje z ostatnich losowan. Jednak ostatnio zainteresowalem sie szczególnie sytuacjami gdy jaka liczba powtarza sie kilkakrotnie pod rzad np. wczoraj (to znaczy 08-06-2004) liczba 33 powtórzyla sie 5 raz a liczby 36 i 68 - 4 raz. Analizujac pobieznie troche wczeniejszych losowan doszedlem do wniosku, taka sytuacja powtarza sie prawie caly czas. Oczywicie nie zawsze liczby powtarzaja sie 5 razy czy 4 ale jest to doc czeste zdarzenie. Czy zwracala juz na to uwage? Jezeli tak to mozesz mi zdradzic swoje przemylenia na ten temat?
2004-06-09 (22:43)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 4 539
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PEK - juz odpowiadam.

Pewnie ze zauwazylam, ale raczej nie biore tego pod uwage, traktuje to jako zwykle powtórki z dnia poprzedniego. Po serii 3-dniowej eliminuje taka liczbe, poniewaz obawiam sie, ze jej dobra passa moze sie skonczyc.

Tutaj tez, podobnie jak i w innych obserwacjach, nie widac tej cyklicznoci, trudno wychwycic jakiekolwiek reguly.

Poza tym staram sie jednak patrzec jak to wyglada z liczbami sasiadujacymi z ta wlanie liczba. Patrze na caloc tabeli, a nie tylko na ta konkretna liczbe.

Poza tym, ja naprawde nie gram w ten sposób, tylko czasami, sporadycznie to robie.

W ogóle nie gram systematycznie, jedynie "wgryzam sie w rozgryzanie" (dziwnie to brzmi), analizuje. Jestem na etapie ciaglych poszukiwan, które prowadze jednoczenie w róznych kierunkach, czy tez z róznych kierunków.



Teraz do pozostalych czytajacych osób:



Poruszylam ten temat, bo mialam nadzieje, ze moze jako wspólnymi silami kilku osób mozna bedzie znaleLc jaki zbiezny punkt dla róznych sposobów analiz.



Ja te nasze poszukiwania porównuje do jakiej plataniny linii kolejowych. Po kazdej trasie jedzie pociag, wszystkie zmierzaja do wspólnego celu, do jednej stacji, ale róznymi drogami. Niektóre trafiaja na lepy tor, zawracaja, by znowu dazyc do celu.

Wyobrazam sobie, ze te wszystkie pociagi (nasze rózne sposoby analiz), powinny w którym momencie - kazdy osobno - znaleLc sie na tym wlaciwym torze, który prowadzi do Glównej Stacji.

Tak to widze, tak chcialam aby bylo. Niestety, nie wychodzi i raczej nie wyjdzie.

Kazdy sam, osobno - moim zdaniem - ma nikle szanse.

A moze sie myle? Nie wiem.



Wniosek z dotychczasowego analizowania tych powtórek podalam wyzej.

Zatrzymalam sie w moim pociagu na jakiej malej stacji i nie potrafie ruszyc do przodu. Wlaciwie to nawet mi sie nie chce, bo nie widze sensu.

Prawdopodobnie moznaby w jaki sposób ograniczyc iloc branych pod uwage liczb do typowania, ale - tak jak pisalam wczeniej - mój punkt widzenia jest bardzo jednostronny.

Sugerowalam, ze moze kto inaczej spojrzy na nie, ze bedzie mozna to polaczyc. Kto trzeci jeszcze w inny sposób podejdzie do tych powtórek.

W ten wlanie sposób mozna by eliminowac niektóre z liczb i ciagle zawezac ich liczbe.

Moze mozna by do tego wykorzystac równiez liczby niesortowane.

To sa tylko moje sugestie, jakie przemylenia.

Naprawde jednej osobie trudno przeprowadzac tak wiele analiz na tych liczbach powtarzajacych sie. Tym bardziej, ze nie ma programu, który uwzglednialby wiele wariantów spojrzenia na te liczby.



To wlaciwie wszystko, co w tej chwili moge powiedziec na ten temat.

Jestem tym sposobem analizowania zniechecona.

Byc moze, ze bede sie nim sugerowala dobierajac liczby w pary, czy trójki do progresji, wykorzystujac jednoczenie program MultiPairs i sugestie znajdujace sie na innych stronach dot. MULTI.

Musze to jeszcze przemylec. Raczej na ten temat nie bede sie wypowiadala na Forum, bo to nie ma zadnego sensu.



Moje wypowiedzi nie sa traktowane powaznie.

Nawet Pasko, jezeli juz zwróci uwage na mój jaki wpis, to raczej ironizuje. Podsumowuje iloc moich postów, pisze o biciu rekordów w iloci.

Wiekszoc mu wtóruje i ogólnie robi sie bardzoi wesolo, bo odezwala sie "fobia1", gdyz kto uderzyl w stól.



Lubie zarty, one tez mialy jaki cel, który dawal wymierne efekty. Ja na nich skorzystalam wlanie dlatego, ze "bilam te rekordy wpisów".

Wiekszoc czytajacych widziala tylko "cyrk".



"Cyrk" sie skonczyl. Nie bede juz odpowiadala na zadne posty.

Co mialam do powiedzenia to juz napisalam i bardzo prosze nie "wywolywac mnie do tablicy".



Zostawiam sobie Klub - tam nie ma cyrku, jest normalnie.

Pozdrawiam.
2004-06-09 (23:19)

status net_er
Data rejestracji: 2004-04-23
Ilość postów: 470

255
wpis nr 4 543
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia - duzy blad - przedstawienie musi trwac / Mercury /

Pozdrawiam Dobranoc
2004-06-10 (00:53)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 4 546
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia ... no co Ty... nie obrazaj sie.. przeciez sie chyba lubimy



Pozdrawiam

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 27 28
Wyślij wiadomość do admina