Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

WASZE PRZYPADKI ?

2009-05-04 (19:02)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 043
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

scolls - opacznie zrozumiałeś chyba mój wpis , bo on właśnie dowodził , że nie tylko \"mędrca szkiełko i oko\" się tu liczy...

madzia77 - ja też się urodziłem w tzw.\"czepku\" , czyli błoną na głowie i w moim przypadku to się w zakresie tzw.szczęścia jak dotąd sprawdza...

Pozdrów zatem ode mnie swojego tatę!

Pzdr.
2009-05-04 (19:16)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 048
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy-myślę,że to ma jakieś znaczenie i wartość raczej w medycynie jak w przysłowiu \" w czepku urodzony \" ale fakt jest faktem ty swojego tatę też pozdrów
2009-05-04 (20:12)

status Junak
Data rejestracji: 2009-05-04
Ilość postów: 10

4558
wpis nr 197 061
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madzia77 lepiej wycofaj swoje ostatnie pytanie.

Nie wierzę,że o tak właśnie sformułowane jego Ci chodziło.

Tak,tylko pomyśl,jak np.wypłacili by Tobie wygraną?

Skąd byłoby wiadomo,że wygrałaś i ile?

Zmienne 220 volt tego zapewne nie wie.

Pozdrawiam.
2009-05-04 (20:24)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 063
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Całkiem niedawno polskie media informowały o 2 idiotach , którzy włamali się do kolektury aby ukraść zdrapki oraz samą \"machinę\" , którą następnie usiłowali podłączyć do.... samochodowego akumulatora , w intencji aby za friko nadać kupony!

To włamanie zostało zarejestrowane dzięki kamerze zamontowanej w kolekturze i sprawcy włamania zostali szybko zatrzymani...
2009-05-04 (20:31)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 064
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy-ale musieli mieć odwagę nie ??? Ja to na samą myśl,że miałabym taki wyczyn zrobić to bym chyba.... Oki zadam inne pytanie-dlaczego przy losowaniu nie ma publiki-takiej całkiem przypadkowej do każdego losowania i dlaczego np.kulek nie losuje dziecko,które jeszcze nie do końca rozumie-ciężka,ciepła,czy zimna wtedy-myślę totalizator zyskał by więcej graczy i tym samym przecież swoje dochody wiarygodność itp ???
2009-05-04 (20:37)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 065
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wtedy na pewno zniknęły by jakieś domysły i myślę,że więcej ludzi brało by udział w grze -nie myślę że totalizator jest w 100% ustawiony na wyciąganiu kasy ale myślę,że szczęście ma ten gracz,który wytypuje najmniej typowane liczby ( numery ) i nie ma raczej znaczenia czy to jest Kowalski czy Nowak ale znaczenie mają cyfry a i właśnie tu można myśleć,że ta gra nie jest czysto losowa
2009-05-04 (20:45)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 066
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dlatego też nie wierzę w żadne systemy bo żeby system sprawnie działał to potrzebuje wszystkich danych a tych danych nigdy nikt nie będzie miał,bo nikt nie zna liczb jakie wytypował Kowalski czy Nowak a nawet gdyby ktoś posiadł przypadkiem takie dane ( cudem ) to pozostaje jeszcze taka kwestia jak powiedzmy kilkadziesiąt wolnych zestawów liczb których żaden z graczy nie wytypował ( z tąd myślę kumulację ) i co wtedy???
2009-05-04 (21:03)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 076
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 - ojca nie pozdrowię , bo już nie żyje...



Tu masz link o tym włamaniu do kolektury:

kronikakryminalna.blox.pl/2009/01/Wlamali-sie-po-losy-loterii-i-lottomat.html -



A co do odwagi to w tym przypadku chyba nie ma co mówić a tylko o ich głupocie , bo tylko durnie mogli sądzić , iż uda się im nadać kupony ze skradzionego - czyli odłączonego od sieci radiowej i centralnego komputera via satelita!!! - lottomatu...Że nawet o braku znajomości hasła nie wspomnę , bo to w tej sytuacji wyniesienia lottomatu poza kolekturę jest drugorzędne...



Przypomniał mi się bardzo głośny przypadek kolektora Andrzeja Rytki z Bydgoszczy ( sąd ujawnił jego dane osobowe ) , który za friko nadał w piątek przed zamknięciem masę kuponów w systemie 12 skreśleń DL na łączną kwotę około 200 tysięcy złotych - z nadzieją , że trafi przy kumulacji 6 DL i odda do kasy równowartość \"pożyczki\" a za resztę zacznie nowe życie...



Trafił zaś jedynie 5 w systemie - oraz rozpoczał nowe życie za kratkami!
2009-05-04 (21:44)

status Rafał
Data rejestracji: 2005-11-27
Ilość postów: 576

4382
wpis nr 197 088
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zagrałem na drugi dzień po przypomnieniu ze mnie opracowanego sposobu na typy i w tym drugim dniu wysłałem i wygrałem 5 z 5 w multi lotku to 330 złotych wypłaconych realistycznie.

Akcje numerów kul lotto wytypowałem we niedziele a wysłałem we wtorek czyli rozumuje tak jak z \'\'nie dziele\'\' to \'\'w to rek=ord\'\' i na środe była suma z pieniędzy 60 zł dla mnie bo ja odebrałem wygraną a reszta u matki towarzyszącej wypłacie z lotto przez Gdyńską kolektorke na dworcu głównym w której to pużniej kolekturze padła nie dla nas wygrana główna w dużym lotku 17 milionów zł. Była trzeciom pierwszą z pieniędzmi dla nagrodzenia wygrania.

Był tok taki sposób powtarzających się numerów od dwóch przedostatnich losowań po za pierwszym a do trzecich od drugich ostatnio wylosowanych wysłać na nie pierwszy po a na drugi dzień gdyż taki wzór był zrealizowany w przykładnym wypracowaniu mojego stwierdzenia.

Grać wtedy chciałem w ten sposób na okres dwóch miesięcy z 6 albo do 8 razy wytypowałem chyba a zyskując pieniądze za trafienie napewno

2 x =4 z 5
2009-05-05 (04:45)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 120
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy-przykro mi z powodu twojego taty-mój żyje i na pewno go pozdrowię od gracza-chyba trochę niedowiarka i sceptyka co do gier losowych który próbuje z tego co widzę wszystkich leczyć z marzeń o głównej wygranej-chyba już sobie odpuściłeś nadzieję na pozostanie no może nie wiecznie młodym ale chociaż bogatym

pozdrawiam Cię cieplutko
2009-05-05 (05:03)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 121
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 - ależ ja nie gram w żadne gry losowe!

A dzieje się za to przyczyną tego , że inne poletko na obszarze bukmacherki ( czyli sportowe zakłady ) przynosi mi naprawdę dobre dochody - o czym się możesz chyba przekonać czytając moje wpisy w wątku \"Typy bukmacherskie\"... w którym bezinteresownie dzielę się od pewnego czasu swoimi analizami i typami na mecze.

Jak zwykle u mnie od lat , kwiecień jest ( i był także w tym roku ! ) najlepszym miesiącem - bo rok temu w kwietniu\'08 zarobiłem wyłącznie na zakładach na dokladne wyniki meczy 33300GPB ( trzydzieści trzy tysiące funtów ) a w tym roku tylko jednego dnia ponad 6000E - a w sumie ponad trzy razy tyle.

Tak więc spoko - a ponadto to wciąż jest tylko moje hobby a nie sposób na życie i może właśnie dlatego jest tak jak jest...

Pozdrawiam Cię!
2009-05-05 (05:11)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 122
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy-to podziwiam Cię bo ja w tej kwestii nie posiadam żadnej wiedzy a moim sposobem na życie jest po prostu praca jeżeli chce ci się to może mi wytłumaczysz na czym te typy polegają??/
2009-05-05 (05:26)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 - w firmach bukmacherskich ( internetowych lub naziemnych ) zawiera się zakłady na wyniki zdarzeń sportowych , czyli kto wygra, zremisuje lub przegra ewentualnie jakim dokładnym wynikiem zakończy się mecz siatkówki np.3-1 lub mecz piłki nożnej np. 3-2 itd.

W ofertach dużych firm są dziennie tysiące zdarzeń z całego świata z wielu dyscyplin - ale i firmy naziemne w Polsce działające też mają ciekawą ofertę , a tu liderem jest firma FORTUNA www.efortuna.pl w której można także grać na 33 różne gry losowe z całego świata , w tym na Dużego Lotka i Multilotka...

Inne firmy tego typu to Totolotek , STS , Milenium , Tipsport , Betako a ich wykazy kolektur znajdziesz bez trudu w necie i zapewne są też w Twojej okolicy.

Pozdrawiam i już wybiegam z domu ( dosłownie bo rano robię przebieżkę ok.5km ) .
2009-05-05 (07:54)

status rachun
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 4

4544
wpis nr 197 130
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy w gry losowe trudniej jest wygrać, gwarantuje, że każdy tutaj obecny jeśli by oglądał mecze i statystyki to lepiej by na tym wyszedł niż na grze w lotto, ale my wolimy liczby to chyba przez naiwność i wiare w cuda. W meczu są trzy możliwe rozwiązania a tutaj miliony.
2009-05-05 (08:03)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 131
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rachun - gratuluję Ci trzeźwego osądu i niech Twoja wypowiedź tłumaczy dlaczego sam nie gram w ŻADNE gry losowe , choć jako hobby bardzo interesuje się systemami i metodami , mogącymi mieć zastosowanie w tych grach...

Pzdr.
2009-05-05 (08:55)

status gftx
Data rejestracji: 2009-04-28
Ilość postów: 63

4524
wpis nr 197 135
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy, skoro wygrywasz takie duże pieniądze (setki tysięcy złotych), to dlaczego nigdy nie widziałem twojego skanu , dokumentującego taką wygraną.

napisać możną wszystko, nawet gotów jestem uwierzyć w opowieści dziwnej treści o nie puszczonych kuponach, bo sam takie znam, ale jeśli się chwalimy swoimi osiągnięciami, to lepiej je potwierdzać lu nie pisać o nich wcale, bo to jest z pewnością przesada. Chyba, że chce się zwerbować naiwnych do topienia kasy, ale to już inna kwestia.

Pzdr.

2009-05-05 (09:45)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 138
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gftx - wydajesz o sobie świadectwo wielce nieuważnego czytelnika moich wpisów , skoro są wśród tych wpisów w odpowiednim temacie na forum (TYPY BUKMACHERSKIE ) gratulacje za piękne moje trafienie i był oczywiście także zamieszczony tu czasowo ( już wyexpirował ) skan z 27.04 kwietnia z wygraną ponad 6000 Euro za trafiony combos z 2 remisów z ako 10.29 grany za 595Euro...

Tak więc skoro tamten wątek odwiedziło od 27.04 około 1000 osób - to ten dowód wygranej obecny tam do końca kwietnia widziało co najmniej kilkaset z nich!!! I tyle samo - jeśli nie cały 1000 osób - utopiło by mnie dawno w łyżce wody gdyby dowód tej wygranej nie został przecież od razu wraz z wpisem zamieszczony...



Informuję Cię też , że to nie pierwszy z mojej strony dowód wygranych jakie tu zamieściłem.

Rozumiem , że żal iż to akurat nie Tobie jest dane osiągać takie jak te moje wygrane Tobą powoduje - i stąd ten ton wypowiedzi , ale no cóż...

Pzdr.
2009-05-05 (09:53)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 197 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

c.d.

gftx - a odnośnie tej wygranej 33.300 GPB w kwietniu\'08 , to nie była to wygrana jednorazowa a uzyskana w całym miesiącu , choć de facto grałem tylko 2 tygodnie i to w zasadzie typując wyłącznie wyniki correct score , choć w niczym nie zmienia to faktu , iż to oczywiście zdecydowanie w sensie zysku najlepszy jak dotąd miesiąc w mojej typerskiej karierze.

Pzdr.
2009-05-05 (10:18)

status gftx
Data rejestracji: 2009-04-28
Ilość postów: 63

4524
wpis nr 197 145
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gratuluję i życzę dalszych trafnych typowań.

Pzdr.
2009-05-05 (13:10)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 158
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy-gratuluję wiedzy i szczęścia,które pozwalają ci osiągać sukces ja niestety w tym temacie jestem zielona ale cieszę się,że są jeszcze ludzie którzy wygrywają szkoda,że brak mi czasu aby bliżej się przyjżeć tym zakładom

pozd
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina