Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Pewny, skrócony sposób na pozbycie sie fobii1

2004-05-03 (00:10)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 3 786
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z koniecznoci (ograniczenie wpisu do 3000 znaków) dziele go na kilka czeci)

Wchodzac przed prawie rokiem na te strone kierowalam sie checia poszerzenia swojej wiedzy na temat analiz multi-lotkowych.

Nie zawiodlam sie.

Poznalam tu wiele osób, które chetnie udzielaly wyjanien, zarówno mnie, jak i innym chetnym.

Czesto zabieralam glos w dyskusjach, sama takze zakladalam watki na temat ML, które cieszyly sie niemalym powodzeniem do tego stopnia, ze jesienia ubieglego roku otrzymalam wiele maili od osób proponujacych mi wspólprace.

Bralam udzial w rankingach typowania pewniaków i parek.

W pewniakach zajmowalam ostatnio miejsce w pierwszej dziesiatce, w parkach jestem aktualnie na 55 pozycji wród 200 osób.

Od pewnego czasu nie typuje pewniaków, przy parkach pozostalam pod nr 055.



Odpowiadala mi ta strona z róznych powodów, miedzy innymi dlatego, ze tutaj mozna bylo, zartujac, czyli na luzie - podyskutowac o metodach typowania.

Nie odpowiadaja mi strony, gdzie kilka "madrych glów" prowadzi nadete dyskusje, które maja charakter naukowych wywodów, a w rzeczywistoci nie prowadza do niczego konkretnego.

Wiadomo przeciez, ze w grach losowych nie da sie nic przewidziec, ze wyniki sa kwestia przypadku.

Jedynie, co mozna uczynic, by zwiekszyc szanse na wygrana, to poszukiwac takiego sposobu typowania, by zminimalizowac koszty gry, czyli mniej ryzykujac zwiekszajac tym samym szanse na wygranie.

2004-05-03 (00:11)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 3 787
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niestety, znalazlo sie kilka osób plci meskiej, którym nie odpowiada moja obecnoc na tej stronie.

Juz we wrzeniu ub. roku kto o kilku nickach: "kto", "ktosik", a obecnie "kto" (IP ten sam) próbowal toczyc ze mna walki podjazdowe, by po prostu pozbyc sie mnie ze strony. Robil to jednak w sposób, który nie ublizal mi, przestalam reagowac na zaczepki i jako wszystko ucichlo.

Ucichlo, ale do momentu pojawienia sie "Janka", w którym "kto" znalazl sojusznika do walki z uparta baba.

Polaczyli swe sily i uzyli sposobu bardzo zalosnego. Typowego dla osób, które nie majac argumentów staja sie po prostu wulgarne i stosuja metody obrazania plci przeciwnej (podobno slabszej).



Krótko mówiac, nie potrzebowalam sie domylac - ich wypowiedzi sa jasne i czytelne, a jakze - ze mam stad "spadac", poniewaz jestem za stara d... (wg nich), by móc dyskutowac z madrymi facetami.

Prawdopodobnie gdybym udawala pierwsza naiwna mloda "laske" nadskakiwaliby mi, traktowali ze slodkim poblazaniem i podawali swoje madre konkretne liczby. Ja natomiast, w zachwycie, podziwialabym ich madre wypowiedzi.

Szkoda slów.

Ponizej kopiuje ich wypowiedzi z tematu o sposobach tworzenia systemów skróconych.

To tez jest system skrócony. Tylko nie do typowania liczb w ML, ale pozbycia sie niewygodnej kobiety ze strony.



Gratuluje, ja po prostu nie mam argumentów na chamskie zachowanie.

2004-05-03 (00:12)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 3 788
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oto madry skrócony sposób "Janka" i "ktossia":

--------------------------------------------------------------------------------

2004-04-28 12:03

Janek



He,he...

........................

Fobio1 nie mam ani checi ani ochoty dyskutowac z Toba. Jezeli choc troche szanujesz sama siebie to odpuc sobie te ataki na mnie, bo w koncu przestane byc kulturalny i przejade sie po Tobie, tak ze bedziesz dlugo plakac. Po co Ci to?

To jest naprawde powazne ostrzezenie. Ja nie mam zwyczaju publicznie opluwac innych osób, ale istnieje co takiego jak obrona konieczna.

Nie pozdrawiam.



--------------------------------------------------------------------------------

2004-04-28 12:44

fobia1



Jeszcze jedna glupota w tym watku, ale to konieczne.

Tematem watku jest tworzenie skróconych systemów.

Sposób pewnego "typa" dokladnie opisany jest powyzej. Tu wklejam tylko urywek: "w koncu przestane byc kulturalny i przejade sie po Tobie, tak ze bedziesz dlugo plakac".



Moja uwaga: W TO NIE WATPIE, biorac pod uwage GWIAZDORSKIE POPISY W KSIEDZE tegoz jegomocia.



--------------------------------------------------------------------------------

2004-05-01 18:42

Kto



Ze strona jestem od samego jej poczatku (moze niektórzy sie zdziwia, tak, tak, jestem tu od samego poczatku). I wtedy bylo tu pieknie, pomimo ze nie bylo tu ......(tu mozna wpisac Tych, których wtedy tu nie bylo, a sa dzisiaj, mozna tez czytac dalej bez koniecznoci wpisywania).

............................................

Trzeba pisac jasno i na temat. Tak, by wszyscy mogli zrozumiec. Sam pisze rzadko, czasami. Nie ma takiej potrzeby, by sie produkowac. Szkoda czasu. Inni odwrotnie, byle co, byle co napisac (powiedzenie o krowie która ryczy znasz). Niekiedy jak czytalem te glupoty, pisane tu i ówdzie, to trag mnie szlafial. Jak mozna takie brednie wypisywac, o wszystkim i o niczym na stronie o Miltilotku.

.............................................

Sa tu tez i tacy, którym mozesz naklac jak wini w koryto, a oni i tak swoje.



--------------------------------------------------------------------------------

2004-05-02 09:47

Janek



Ja jestem na tym forum zaledwie kilka miesiecy. Poczatkowo bylem ciezko zdziwiony, bo treci na tym forum znacznie róznia sie od innych forum powieconym ML. Mnie to przypominalo dyskusje pomiedzy uczniem 2 klasy liceum, a uczniem 2 klasy gimnazjum.

--------------------------------------------------------------------------------

2004-05-02 15:42

Kto



W czasie mojego leczenia nad klawiatura podszedl do mnie mój syn i zapytal: Tato, po co ty to robisz, chce ci sie? Wiecie co mu odpowiedzialem: Nie chce mi sie, cholernie mi sie nie chce, ale sie zobowiazalem.

--------------------------------------------------------------------------------

2004-05-02 17:40

Janek



Fobia1 na tym Forum napisala ponad 380 wiadomoci - co jest absolutnym rekordem. Niestety wszystkie jej wiadomoci sa takie jak ta powyzej, nie zawieraja nic, zwyczajnie nic, normalny zwykly SPAM. Gdzie w której z wiadomoci (nie chce mi sie szukac gdzie) napisala "ze jest glupia baba". I chyba to jedyna jej wiadomoc w której napisala co madrego.

Eh! Szkoda slów dla 40 letniej baby która bawi sie w piaskownicy.........



--------------------------------------------------------------------------------

2004-05-02 18:58

Kto



Witam

Wpis Fobii pozwole sobie cieplym sikiem olac (nie ma co komentowac).

..........................................................................................................................................

Do Janka.

Zgadzam sie z Toba prawie w calej rozciagloci z tym co napisale w swoim wpisie poza jednym zdaniem. Ta 40 letnia baba o której piszesz jest niemalze 60 letnia staruszka (pisze tak, bo zdecydowanie jej blizej do 60 niz do 40). Moze powinnimy jej wybaczyc te brednie. W tym wieku ........



==================================================

Gratuluje sposobu bardzo skróconego i skutecznego!!!



*************************************************************

Wszystkim, którzy mi pomogli, dopingowali do pozytywnego mylenia, wspierali w wysilkach zrozumienia sposobów gry - bardzo dziekuje.

fobia1



PS. Ten sam tekst wklejam w Ksiedze, poniewaz wiem, ze wiele osób czyta tylko Forum lub tylko Ksiege
2004-05-03 (00:42)

status Kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 3 790
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeczytalem i zdebialem. Napisze tylko jedno zdanie w kwestii moich nicków. Dobrze wszyscy wiedza, ze aby cos wyslac na forum potrzebne jest wpisanie hasla. Jak "trag szlafi" haslo to juz pod ten sam nick nie wejdzie sie. Wiec tworze podobne- Ktosik, Kto, ostatnio Kto (ale podpisuje sie jako Kto). Ale do rzeczy. Zrobilo mi sie bardzo przykro, ze az tak Cie Fobio urazilem. Takich zamiarów nie mialem. Mylalem, ze moge sobie co nieco popisac. Bylem w bledzie. Najlepiej to nic nie pisac. Nie jestem taka zakala za jakiego mnie bierzesz. Przepraszam.

Ten sam-Ktosik, Kto, Kto
2004-05-03 (09:37)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 3 799
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja w stosunku do Fobi1 jestem konkretny i wymagajacy i to znacznie wiecej niz od 18-nasto letniego marzyciela.

Znam starsze osoby które bawia sie z dziecmi - to przedszkolanki. Ale dzieci od nich sie ucza, nawet jak bawia sie w "Kólko graniaste". Niestety od Fobi1 niczego nie mozna sie nauczyc - chyba kopiowania wierszy, lub wazelinowania Jaszego. Jest ona zwyklym zerem, które w swoim rodowisku nie umie wspózyc z ludLmi, wiec przerzucila sie na mlodziez.

To jak w tym ostrzezeniu telewizyjnym, w którym starszy facet podszywa sie pod 12-latka wysylajac maila do 12-letniej dziewczynki. Tylko ze tu jest odwrotnie he,he...

Mozna powiedziec ze te jej 380 wiadomoci tworzy Forum i ze nalezy sie jej nagroda ( i mozna to wmówic wielu mlodym ludziom) , ale przeciez to nie iloc sie liczy, bo gdyby liczyla sie iloc to nagrody zadalaby np. prostytutka he,he....

No i ostrzegalem Fobie1 aby zeszla ze mnie, to jest na poczatek, bo tylko na to zasluguje.
2004-05-03 (10:51)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 3 800
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam nadzieje, ze Gabor sie nie obrazi, iz przekopiuje Jego wpis z 31.03. - ciagle aktualny.

Jest to komentarz do wszystkich postów Janka - przedstawiciela mlodziezy molestowanej przez fobie1.

___________________

"2004-03-31 14:45

gabor

Jasze,czy jest szansa,ze dokonczysz swój almanach?

W ksiedze po kilka wpisów,na forum dete dyskusje w zasadzie o niczym.Czy o to chodzilo tym róznym zdegustowanym jankom gwiazdorom/to nie blad,ze bez przecinka i z malej litery/.Jasze, milonicy Twojego talentu czekaja. ..."

___________________



Janek, jako wybitny (jego zdaniem) znawca ML, pierwszy dostrzegl cisly wplyw moich wpisów na sposób rozgryzienia nurtujacego wszystkich problemu: "jak grac, by wygrac". Do tego stopnia, ze nie zalowal swego cennego czasu na liczenie moich wypowiedzi (nie sprawdzalam, czy dobrze to uczynil - wierze mu).

Nie moge doszukac sie innego motywu, który sklonil go do tak upierdliwego zajecia.

To ja natchnelam tego wybitnego naukowca do wiekszej aktywnoci na stronie. Przedtem nie bylo w ogóle Jego wpisów na Forum. Jedynie w Ksiedze produkowal sie jako GWIAZDOR (patrz wpis Gabora).

Efekty jego analiz sa juz widoczne.

Ponownie uruchomil swa wyobraLnie i uzywa niewybrednych slów, które widocznie inspiruja go do wulgarnych wypowiedzi.

Szkoda tylko, ze pomylil adresy. Moze w jego miecie nie ma agencji towarzyskich?



Przykro mi Janku, ze nie zostane dluzej Twa "muza", chociaz nawet mój wiek Ci odpowiada, którego tak do konca nigdy nie poznasz.

Bladzisz wród mgly, poszukujesz po omacku: moze ona jeszcze w piaskownicy, moze na plocie, 40-tka, 60-tka, 90-tka? Jakiez to intrygujace, prawda?

A ja - tak po prostu - nie mam dalszej ochoty.

Tak jako dziwnie nie poznalam sie na Twoim intelekcie.

Rozczarowalam Cie, prawda?



2004-05-03 (12:24)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 3 802
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie bede dyskutowal z Fobia1 bo szkoda na to czasu.

Natomist wszystkim tym którzy to czytaja owiadczam, ze nigdy nie robilem zadnych wpisów w ksiedze, a nick GWIAZDOR to nie ja. Niedouczona Fobia1 jak zwykle wyciaga bledne wnioski.
2004-05-03 (13:24)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4317
ADMIN
1
wpis nr 3 805
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie chce wchodzic w tak zawile dyskusje... kilka slów tylko do Ktoia :



No wiec KTOS : skontaktuj sie ze mna.. jeli trzeba bedzie ustalimy wspólnie nowe haslo do twojego nicku ktos.. a pozostale usune.



Pozdrawiam

2007-11-06 (18:46)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 943
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Trzy i pół roku minęło i te same problemy. Chyba trzeba zmienić nastawienie do innych. Może inni nie są wcale tacy źli. Trzeba zacząć od siebie.
2007-11-06 (20:04)

status dociekliwy
Data rejestracji: 2007-11-06
Ilość postów: 3

2973
wpis nr 111 958
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia, co z tobą ! Odpowiadaj.

To twój temat. A do Opal xx tak jak mówiłem(am) jest ci daleko.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina