Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 592 593 594 ... 691 692
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

KOGUCIK- I WSZYSTKO JASNE-PROBLEMY,POMYSLY (moderator tematu: kogucik19)

2012-05-29 (22:15)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 062
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

29.05.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34 1 próg (5)-----------------------------------------

3) 35 - 49



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 3 próg(5)++++++++++++



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 1 próg (3)-------------------------



4,14,24,34,44 1/5 stawka 4 zeta zysk 10 zeta.--------------------------



29.05.2012 zm.B



1) 5 - 19

2) 20 - 34 2 próg (6)---------------------------------------

3) 35 - 49



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 2 próg (4)++++++++++++++++



4,14,24,34,44 1/5 stawka 12 zeta zysk 10 zeta. 2 próg-------------------



Witam.Ja już myślałem że będę na wyspach Bahama a tu nagle szanowny OLEK jak zwykle napisał mi trochę informacji na temat gry na końcówki i zaraz oddałem bilety na samolot i pozostałem w kraju.Stać mnie będzie tylko na mazury i tak to jest z tą grą.Serdecznie Ci OLKU dziękuję za informacje ,i trochę będę musiał inaczej to rozgrywać.To wszystko bo już powieki rysują klawiaturę,więc dobranoc i do boju hej na buka.











2012-05-30 (09:39)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 111
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

30.05.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34 3 próg (7)

3) 35 - 49 1 próg (4)



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43 1 próg

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut 1 próg

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut



4,14,24,34,44 1/5 stawka 36 zeta zysk 10 zeta. 3 próg



Witam.Jak zaczynają chodzić końcówki każdy widzi.To 2x6 2x0 2x3 ale niestety musi się postawić na odpowiedniego konia.Pozdrawiam i do boju hej na buka.



2012-05-30 (18:32)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 242
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

30.05.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34 3 próg (7)-------------------------------

3) 35 - 49 1 próg (4)++++++++++++++++++



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43 1 próg-----------------------

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut 1 próg--------------------------

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut



4,14,24,34,44 1/5 stawka 36 zeta zysk 10 zeta. 3 próg------------------------



30.05.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34 4 próg (8)

3) 35 - 49 1 próg



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43 2 próg

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut 2 próg

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut



4,14,24,34,44 1/5 stawka 108 zeta zysk 10 zeta. 4 próg



Witam.Gra na koncówki nie jest dobrym pomysłem bo bardzo kosztowny jest niestety ten sposób gry i wycofuje się z niego choć nie mówię że nie zagram czasem.Zaryzykowałem ostatni raz bo miałem rozbić,ale może się uda jak nie to na zakresach to będę musiał odrabiać.Pozdrawiam i do boju hej na buka.







2012-05-30 (21:10)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 278
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

30.05.2012 zm.B



1) 5 - 19

2) 20 - 34 4 próg (8)-------------------------------------

3) 35 - 49 1 próg



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43 2 próg+++++++++++++

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut 2 próg++++++++++++++++

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut



4,14,24,34,44 1/5 stawka 108 zeta zysk 10 zeta. 4 próg++++++uf ale fuks



Witam.Mam gości ale jestem zadowolony z losowania.Pozdrawiam i do boju hej na buka.

2012-05-30 (21:16)

status sunmen1
Data rejestracji: 2010-11-13
Ilość postów: 588

12732
wpis nr 529 280
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Te czwórki to jako bb miały iść czy pw?

bb o 1900 to 1

pw to 4

pozdrawiam
2012-05-30 (21:22)

status sunmen1
Data rejestracji: 2010-11-13
Ilość postów: 588

12732
wpis nr 529 282
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

a już widzę system 1z 5

nie dopatrzyłem wcześniej.

2012-05-31 (10:27)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 402
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

31.05.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34 5 próg (9)

3) 35 - 49 1 próg



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 1 próg



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut



Witam.Tak patrze w te moje notatki i nic nie czuje dlatego zagram na zm.A tylko 2 zdarzenia.Wszystkim miłego dnia i szybkich wygranych na niskich progach.Od piątku po południu może nie być wpisów na bieżąco,będę miał gościa więc możemy kursować,i dlatego grać mogę na telefon do przyjaciela.Pozdrawiam i do boju hej na buka.



2012-05-31 (14:59)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 480
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

31.05.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34 5 próg (9)++++++++++++++++++++

3) 35 - 49 1 próg--------------------------------------



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 1 próg-------------------------



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut





31.05.2012 zm.B



1) 5 - 19

2) 20 - 34

3) 35 - 49 2 próg(3)



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 2 próg (5)



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 1 próg(3)



Witam.Powinienem obstawić pierwszy zestaw ale on wredny jest jak obstawiam to go nie ma a jak pisze że nie obstawie to on zaraz zaczyna wychodzić i na 6 losowań 5 x wyszedł po takim moim stwierdzeniu.Złośliwa bestia.Wszystkich pozdrawiam i tylko tyle wysyłam ,bo więcej jakoś nie widzę i nie czuje.I do boju hej na buka.

2012-05-31 (20:11)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 536
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

31.05.2012 zm.B



1) 5 - 19

2) 20 - 34

3) 35 - 49 2 próg(3)--------------------------------------------------------



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 2 próg (5)----------------------



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 1 próg(3)-----------------



Witam.No i kogut bez ziarenka idzie na najniższą grzędę sobie odpokutować za brak trafienia.Może jutro na Dzień Dziecka jakieś ziarenko się trafi.Miło by było sobie przypomnieć okres beztroskiego życia kiedy to rodzice podejmowali ważne decyzje za mnie jako dzieciaka.Ach co to były za wspaniałe czasy.Pozdrawiam i do boju hej na buka



2012-06-01 (07:35)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 618
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1.06.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34

3) 35 - 49 3 próg(4)



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 3 próg (6)



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 2 próg(4)



-----------------------------------------------------------------------------------------

NA SUCHO TEST dla zabawy a może nie się zobaczy



Mam ci ja takiego pomysła.



1,11,21,31,41 1 próg 1 zet liczba 5 zeta zakład zysk 40 zeta

5,15,25,35,45 1 próg

6,16,26,36,46 1 próg

7,17,27,37,47 1 próg

8,18,28,38,48 1 próg



Gramy na BB.Obstawiamy 50% liczb.Koszt jednego zakładu to 5 zeta,czyli każda liczba za 1 zeta jest posłana.Całkowity koszt to 5x5=25 zeta.W razie trafienia wypłacają 45 zeta.Czyli mamy na czysto 20 zeta.Ale co będzie jak nie trafimy,i wtedy ja bym grał już progresją do 20 losowania a to koszt na 20 progu 383,7 przy zysku oczywiście 40 zeta.Być może ktoś się na ten temat wypowie,może coś ulepszy,może ja gdzieś popełniam błąd w liczeniu.Progi mogę podać jak ktoś będzie chciał,ale mając kurs i zysk łatwo wartość progów policzyć.Pozdrawiam w ten mokry Dzień Dziecka wszystkie dzieci wpisujące się w niektórych tematach.Jak już pisałem mogą być braki we wpisach bo będę miał gości ale dopiero po południu,a teraz na zakupy kogut wyrusza,żeby potem nie fruwać za ziarnem.Pozdrawiam i do boju hej na buka.





2012-06-01 (12:08)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 529 671
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Drogi Koguciku



Chcialbym prosic Cie o udzielenie mi lekcji na temat progresji.

Biorac pod uwage Twoje zalozenia gry i opierajac sie na ponizszej rozpisce, moje watpliwosci wzbudza wysokosc kosztow ktore deklarujesz.

Zechcialbys mi wyjasnic w jaki sposob Twoj koszt na 20 tym progu zamyka sie w kwocie 383,7 jednostek ?

Niezaleznie od tego czy masz na mysli wysokosc stawki zakladu, koszt zakladu nie mowiac juz o koszcie progresji, jest to raczej kwota zanizona .



1 2 3 4 5 6 7 8



1 25 1,00 25,00 25,00 45,00 1,8 20,00

2 25 2,30 57,50 82,50 103,50 1,8 21,00

3 25 5,23 130,75 213,25 235,35 1,8 22,10

4 25 11,81 295,25 508,50 531,45 1,8 22,95

5 25 26,63 665,75 1174,25 1198,35 1,8 24,10

6 25 59,97 1499,25 2673,50 2698,65 1,8 25,15

7 25 134,98 3374,50 6048,00 6074,10 1,8 26,10

8 25 303,75 7593,75 13641,75 13668,75 1,8 27,00



1 - numer kolejnego progu

2 - ilosc zakladow

3 - stawka zakladu

4 - koszt zakladu

5 - koszt progresji

6 - wygrana progresji

7 - kurs zakladu

8 - zysk progresjii



Pozdrawiam



TJ_GUMIS

















2012-06-01 (12:10)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 529 673
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Niestety fatalnie sie wkleilo. Bedziesz musial wkleic sobie cyferki do jakiegos edytora i porozsuwac zeby to sprawdzic.
2012-06-01 (13:19)

status Olek
Data rejestracji: 2008-05-11
Ilość postów: 1353

3485
wpis nr 529 705
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.



kogucik napisał:.Ale co będzie jak nie trafimy,i wtedy ja bym grał już progresją do 20 losowania a to koszt na 20 progu 383,7 .



Chodzi o to ,że jak nie trafi za pierwszym razem, to bedzie grał każdy zestaw

5-cio liczbowy osobno. I ta progresja jest do zestawu 5 liczb do 20-tego progu.



pozdrawiam
2012-06-01 (13:54)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 529 714
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Olek



Dziekuje za wyjasnienia.

Zastanawiam sie tylko jaki sens ma taka gra skoro, przy pudle dla zestawu 25 liczb (-25 j straty) nawet przy wygranej juz na 1 progu gry 5 zestawami 5 liczbowymi calkowity koszt gry generuje strate -10 jednostek, na 2 progu -78 jednostek, na 3 progu -110 jednostek ?



Jaki jest sens takiej gry ?



Pozdrawiam
2012-06-01 (14:01)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 529 715
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No chyba ze bedzie gral nie kazdym, ale jednym wybranym z tych 5 zestawow wtedy Ok .
2012-06-01 (14:03)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 529 716
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ale saldo gry w przypadku pomyslnego przebiegu progresji wyniesie jedynie 15 jednostek .
2012-06-01 (14:53)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 727
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1.06.2012 zm.A



1) 5 - 19

2) 20 - 34

3) 35 - 49 3 próg(4)-----------------------------------------



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49 3 próg (6)+++++++++++



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 2 próg(4)------------------------



-----------------------------------------------------------------------------------------

NA SUCHO TEST dla zabawy a może nie się zobaczy



Mam ci ja takiego pomysła.



1,11,21,31,41 1 próg 1 zet liczba 5 zeta zakład zysk 40 zeta----------------

5,15,25,35,45 1 próg---------------------

6,16,26,36,46 1 próg---------------------

7,17,27,37,47 1 próg----------------------

8,18,28,38,48 1 próg----------------------



Witam.Na wstępie dziękuję za wpisy.Postaram się to bardziej wyjaśnić choć ze mnie taki wyjaśniający jak z koziej ...trąbka.

Jak widać do trafienia nie doszło więc każdy zestaw 5 liczbowy gram osobno.Na 1 progu zysk z zestawu wynosiłby 40 zeta zakładając 1 zeta na liczbę..Na drugim gramy też za 1 zeta ale zysk wynosi już 35 zeta.Na 3 progu gramy za 1 zeta i zysk z zestawu wynosi już tylko 30 zeta.Na 4 progu za 1 zeta zysk już 25 zeta.Do 7 progu gramy za 1 zeta za liczbę i na 7 progu zysk wynosi 10 zeta.I potem już gramy tylko na zysk 10 zeta.Podaje wartości progów:

1/1/1/1/1/1/1/1,13/1,27/1,43/1,61/1,81/2,04/2,29/2,58/2,9/3,26/3,67/4,13/4,64.Na 20 progu całkowity koszt to 198,8.(jednego zestawu)Jeśli coś poknociłem to przepraszam,bo może szanowni dyskutanci mieli prawo tego nie zrozumieć.Jak się gra wszystkimi zestawami na 1 progu i by było trafienie to koszt wynosi 1 zeta na liczbę czyli 25 zeta by nas to kosztowało,a wypłacili by 45 zeta czyli 20 zeta na czysto.Potem podam co będzie na B tylko nakarmię głodka bo dopiero wróciłem.Pozdrawiam i do boju hej na buka.

2012-06-01 (16:02)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 750
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1.06.2012 zm.B



1) 5 - 19

2) 20 - 34

3) 35 - 49 4 próg(5)



1) 1,2,3,11,12,13,21,22,23,31,32,33,41,42,43 1 próg

2) 4,5,6,14,15,16,24,25,26,34,35,36,44,45,46

3) 7,8,9,17,18,19,27,28,29,37,38,39,47,48,49



1) 1,2,3,4,11,12,13,14,21,22,23,24,31,32,33,34,41,42,43,44 złoty kogut

2) 5,6,7,8,15,16,17,18,25,26,27,28,35,36,37,38,45,46,47,48 złoty kogut 3 próg(5)



-----------------------------------------------------------------------------------------

NA SUCHO TEST dla zabawy a może nie się zobaczy



Mam ci ja takiego pomysła.



1,11,21,31,41 2 próg 1,13 zeta za każdą liczbę zysk 40 zeta koszt 10,65

5,15,25,35,45 2 próg

6,16,26,36,46 2 próg

7,17,27,37,47 2 próg

8,18,28,38,48 2 próg



W tamtym wpisie podałem inna tabele na zysk 10 zeta.Teraz podam progi na zysk 40 zeta i tą grę miałem na myśli

Oto progi:1/1,13/1,27/1,43/1,61/1,81/2,04/2,3/2,58/2,9/3,26/3,67/4,13/4,65/5,23/5,88/6,62/7,44/8,37/9,42. suma wkładu to 387,7 na jeden zestaw.Pozdrawiam i do boju hej na buka.



2012-06-01 (16:39)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 529 754
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.Tak dla wyjaśnienia to jeżeli obstawimy 44 liczby za 1 zeta i trafimy jako BB jedną to koszty będą 44 zeta a zyski 45 zeta czyli jesteśmy 1 zeta do przodu.Pozdrawiam i znikam bo już za chwilę będę miał gości.i do boju hej na buka.
2012-06-01 (17:40)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 529 771
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Chodzi o to, że mamy jedno zdarzenie i 5 progresji granych jednocześnie.

Ten sam problem widzę w rozbijaniu progresji i dalszej gry na kilka progresji jednocześnie.

Jak zauważył tj_gumis w czasie gry przynosi to straty, czyli jesteśmy dodatkowo obciążeni wydatkami a przy ucieczce z wysokiego progu (rozbicie na niższe progi) zależy nam na oszczędnej grze.

Grałem na 4 progresje (zakres plusa MM), ale miałem rozbudowany system gry (algorytm) i jestem pełen podziwu jak Kogucik daje sobie radę w krytycznych momentach gry.



Należy mieć na uwadze osoby, które nie są biegłe w temacie i mogą się napalić.

Kogucika cenię za to, że przypomina o ryzyku, jakie jest możliwe w tej grze i nie stroszy piórka.



Na TT zestaw 15 numerów BB: 2 4 8 13 17 23 26 27 28 29 32 39 43 44 45



Powodzenia

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 592 593 594 ... 691 692
Wyślij wiadomość do admina