Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Oczyszczenie atmosfery na forum... proszę o wpisy

2008-11-12 (19:10)

status OB
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 78

3263
wpis nr 162 535
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z moich obserwacji wynika, że taki \"NAUCZYCIEL, PROWOKATOR i KRYTYKANT, który obraża, kogo tylko sie da, z myślących inaczej niż On\" nie występuje jako jednostka. Takich osób na tym forum było, jest i będzie wiele. Ban niczego nie rozwiąże, bo dany osobnik za chwilę i tak może się pojawić pod inną postacią. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest ignorowanie prowokujących wpisów. Jednak dla tych \"wyjątkowo odważnych\", którzy pokazują swoją wyższość używając często obraźliwych zwrotów proponuję spotkanie w realu z przeciwnikiem. Z doświadczenia wiem, że ten mocny na odległość nigdy nie odważy się na rozmowę w cztery oczy. Podsumowując, to tak naprawdę wielki tchórz!
2008-11-12 (19:16)

status czytelnicy
Data rejestracji: 2008-11-11
Ilość postów: 6

3878
wpis nr 162 538
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Administratorze,



1.Popieramy osoby ktore sa za malym prostym regulaminem.



To dziala i to widac na wielu Forach. Dziala rownierz prewencyjnie. I wielu takich co by chcieli wylac na innych swoja \"frustracje i pokazac sie od swojej prawdziwej strony\" zanim cos napisze zastanawia sie nad konsekwencjami.



2. Za nie stosowanie sie do regulaminu bezwzgledne, konsekwentne i bez dyskusyjne banowanie na 1 m-c, 2 m-c , 6 m-c , na zawsze.

Odwolac od kary mozna sie do np. grona moderatorow, ktorzy glosowaniem decyduja czy kare np. anulowac , podtrzymac, itd.



To jest demokracja , sa zasady ktore trzeba przestrzegac i sa kary za ich nieprzestrzeganie.

Inaczej jest anarchia. To jest bardzo delikatnie nazwane.



Odpowiedzialnosc za to ponosisz Ty.



Ja wiem ze Ty tego nie traktujesz jako grozby , czy cos w tym rodzaju.

To jest raczej poinformowanie Cie o konsekwencjach Twoich czynow poniewaz pomimo wielu prosb od wielu uczestnikow tego forum nie podejmujesz prawie zadnych krokow.

Przeczytalem ze niektorzy nawet Cie blagali o to !!!!

Powinienes Tym osobom byc wdzieczny, choc rozumiem ze to moze byc nie mile.



Powinienes sie z tym liczyc co ja napisalem wczesniej i np. \"medium\" w tym temacie.

Brak natychmiastowych decyzji spowoduje ze to decyzje w stosunku do Ciebie zostana podjete.



Zgadzam sie z wypowiedzami (np. kogucik19) ktore zwracaja Tobie uwage zebys wkoncu byl facetem, a nie rozplakana baba.



Nie zgadzam sie z takim tlumaczeniem \"edi8\"



Cytat:

\"Otóż ja NIGDY NIKOGO NIE ZAATAKOWAŁEM jakimkolwiek obraźliwym



wpisem - ale będąc tak potraktowany przez innego użytkownika , ZAWSZE



REPLIKUJĘ w sposób właściwy na skalę wiedzy , kultury , poziomu i



słownictwa użytego w tej do mnie adresowanej wypowiedzi.



Więc to co raczyłeś nazwać \" moim chamstwem\" - jest ZAWSZE



odnoszącym się do poziomu , jaki mają użytkownicy Twojej ,drogi ADMINIE,



strony.



Więc aby być zrozumiałym przez chamów - mówię do nich ich językiem ,



czyli po chamsku , bo taki właśnie język dialogu zaproponowali. \"





Ja nie znam \"edi8\" i moge go oceniac tylko po tym co pisze. Byc moze to inteligentny czlowiek, nie mam pojecia. Ale w zasadzie wszytsko co przeczytalem na to nie wskazuje.



Chyba ze w ten sposob chce on doprowadzic np. do zamkniecia tej strony i do tego zebys mial osobiscie do czynienia z prawem. No to przyznam mu ze dosc inteligentnie w stosunku do Administratora to rozgrywa. Jak by nie bylo caly czas ma Administratora pod kontrola.

To by byla jedyne usprawiedliwienie i wskazanie na inteligentne czyny \"edi8\".



Dla mnie nawet gdyby tak bylo to i tak to nie ma znaczenia.



Marytoryczne wpisy \"edi8\" nie maja dla mnie zadnego znaczenia i nie przeszkadzaja mi. Powod jest prosty, jego propozycje to nic innego jak tz. \"ganianie sie z losem\". Tego typu metody sa znane od dawna i nic nie wnosza nowego.

Ale mi to nie przeszkadza , bo wiele osob ma takie podejscie i jak najbardziej powinni sie dzielic z innymi tymi swoimi pomyslami.



Skolei sposob prowadzenia dyskusji i usasadnienie ktore cytuje przez \"edi8\" w moich oczach kompletnie go dyskredytuje i zasluguje na co najmniej bana 2 m-c.



Przekladajac to bardzo obrazowo i mysle ze To do niego dotrze.

Jesli tak chcesz funcjonowac w spoleczenstwie tz. ze godzisz sie na to ze jesli ktos skruci Cie o glowe , to Ty go tez ?

Tylko zapominasz o tym ze nawet jak bys bardzo chcial, to juz nie bedziesz mial glowy.



Twoje postrzeganie i funcjonowanie w spoleczenstwie jest nie logiczne i wrecz prowadz do auto destrukcji, moim zdaniem Twoj wpis swiadczy o tym ze stanowisz sam dla siebie najwieksze niebezpieczenstwo.

Jak tak dalej bedziesz robil, pisal i myslal to czeka Cie przyszlosc w \"malym pomieszczeniu\" do konca zycia.



Zastanow sie nad tym dobrze.



Nie pisze tego po to zeby z \"edi8\" dyskutowac , itd. Tylko po to zeby inni (szczegolnie molodzi niedoswiadczeni ludzie) przez przypadek nie uwierzyli i nie skorzystali z propagowania takiej postawy jaka proponuje i pewnie jest \"edi8\".



To narazie tyle poczytam teraz sobie co inni miedzy czasie dopisali.
2008-11-12 (19:21)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 162 540
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PASKO napisał:



\"Teksty jakimi wyjechał maras było oczywistym, że za chwilę znikną. Jak można z nimi dyskutować? \"



PASKO:



czy uważasz naprawdę , że ja się dam taką Twoją odpowiedzią \"ograć\"???



Przecież doskonale wiesz , że wobec braku Admin-istracyjnej reakcji ( bo



była to noc ) na wpisy \"marasa\" - wnet obudziły się demony tego forum



i zaczął się IDENTYCZNY co do obelżywości popis w moim kierunku obelg ze



strony: \"kogucika19\" , \"ERO_666\" , \"malagorzka\" - i nie chcesz chyba teraz



mi tu wcisnąć , że ja się do nich z czymś jako pierwszy odzywałem????



Po ich obelgach w moją stronę - nastąpiła jedynie adekwatna odpowiedź!





Widzę , że Ty masz duży problem natury osobowościowej na odcinku



umiejętności rożróżniania SKUTKÓW od PRZYCZYN.





Ale masz jeszcze na to czas , aby do tego dorosnąć i liczę , że na tym polu





- zastrzeżonym dla dojrzałości i dorosłości - dasz radę osiagnąć osobisty



sukces na miarę tego zawodowego i hobbystycznego , któremu wiernie



kibicuję od samego początku ( także w formie priv korespondencji z Tobą )



od wielu lat...





P.s: bądź łaskaw w wolnej chwili napisać mi , czym się różnią rynsztokowe



slowa do mnie kierowane przwez \"marasa\", od tych przez \"ERO_666\"



i \"malagorzka\" , bo chyba Ci nie dorównuję w tegoż rożróżnianiu -



skoro \"maras\" i ja mamy po 10 dni urlopu , a wyżej wymieniony duet nie



ma ani 1 dnia.



Rozumiem , że stosując ich :\"ERO_666\" i \"malagorzka\" słownictwo mogę



liczyć , że tak samo zostanę przez Admina potraktowany - czyli bez żadnej



kary , bo te ich słownictwo dopuszczasz....Tak?







2008-11-12 (19:32)

status KOŃ
Data rejestracji: 2008-10-12
Ilość postów: 124

3793
wpis nr 162 544
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Edi8



jak bedzie ten zjadz piszących na tej stronce-Multipasko,

to wszyscy goście będą siedzieli przy stołach a Edi8 zajmiesz miejsce pod

stołem i nieważne czy to będzie ciepły lukier czy też wczorajszy serek - będziesz robił wszystkim \"polerke\"
2008-11-12 (19:39)

status czytelnicy
Data rejestracji: 2008-11-11
Ilość postów: 6

3878
wpis nr 162 551
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"OB\" - nie zgadzam sie z Toba ze ban nieczgo nie rozwizuje .



Rozwizuje i to bardzo duzo.



Wiadomo jakie moliwosci ma osoba zbanowana i wiadomo jakie mozliwosci ma Administrator.

W ekstremanych wypadkach konczy sie to wizyta u zbanwanego organow scigania za przestepstwa w necie i wiem ze w wielu przypadkach dochodza do tego dodatkowo inne sprawy zwiazane np. z zawartosci Twardych dyskow osob zbanowanych , itd....



I mozna to wszytko w sposob legalny i zgadnie z prawem osiagnac i w dodatku bez wiekszej inwestycji czasowej, oraz np. osobistego zaangarzowania sie w sprawe, stawiennictwa, itd.



Szkoda czasu na spotykanie sie w realu z takimi osobami. Wiadomo ze sa to bardzo tchorzliwe i strachliwe osoby.

Lepiej jest zeby takie sprawy byly zgodnie z prawem zalatwiane.

I znam pare takich przypadkow zakonczonych pelnym sukcesem dla dobra znakomitej wiekszosci postepujacej zgodnie z prawem.
2008-11-12 (19:56)

status DariuszW
Data rejestracji: 2006-01-15
Ilość postów: 13322

1632
wpis nr 162 552
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Pasko.

Masz rację co do swojej 1-szej wypowiedzi.Oczywiście trzeba zrobić tu porządek.Masz równierz rację że niektórzy chcialiby także zaistnieć na Forum i powiedzieć lub doradzić ,a może coś napisać o multi lotku.Choćby i ja chciałbym wtrącić swoje 2 grosze.Jak zauważyłeś coś tam zawsze kliknę jeżeli mogę będę klikał dalej to naprawdę pomaga.Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.Pamietaj że są tacy którzy chcą a nie mogą i tacy którzy mogą ,ale nie bardzo im się chce.Ja chce mogę ,ale boję się braku akceptacji.

Pozdrawiam.

Gdyby co kliknji równierz na gg lub meila d.witkowski@gazeta.pl

Dariusz Witkowski
2008-11-12 (20:09)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 162 557
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Teraz sie dowiedzialem z wpisu tego czlowieka ze pomiedzy toba a czlowiekiem istnieje prywatna korespondencja od wielu lat,wiec teraz nie dziwi mnie to ze masz taki niewdzieczny i twardy orzech do zgryzienia.Teraz to ci wspolczuje,bo postawiony jestes w bardzo niewdziecznej roli.Naprawde zbanuj nas po tygodniu wymiennie na czacie a na forum zabraniaj nam wchodzic na nasze tematy.Moim tematem jest Progresja i Parzyste/Nieparzyste.I obiecuje ze na inne tematy wchodzic nie bede tylko te 2 tematy zostaw dla mnie reszta dla czlowieka.Szkoda zeby wasza znajomosc ucierpiala z tego powodu,ja na takie rozwiazanie sie godze i nawet przyda sie taki tygodniowy odpoczynek a na forum tez mozna sobie wymieniac poglady,nawet szerzej niz na czacie.Pozdrawiam.
2008-11-12 (20:12)

status czytelnicy
Data rejestracji: 2008-11-11
Ilość postów: 6

3878
wpis nr 162 561
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mysle ze nie ma co wiecej dyskutowac.



\"edi8\" - na litosc 6 kulek w DL nie zachowuj sie jak male rozkapryszone dziecko.

Zycie jest nie sprawiedliwe i ktos bana musi dostac. Dzis np. Ty jutro np. \"xx\".

I nie przenosc dyskusji na to kto wiecej, kto pierwszy i kto ile razy nie zastosowal sie do Netykietety narazajac przez to Administratora na konsekwencje prawne.

Zycie to nie piaskownica.



To co wczesniej napisales o powodach nie przestrzegania przez Ciebie Netykietety dodatkowo Cie dyskredytuje, dla mnie w sposob zdecydowany BAN na min. 0,5 roku.

Ale nie ja o tym decyduje tylko Administrator.



Przemysl to i najlepiej pojaw sie z nowym nick za jakis czas jako czlowiek szanujacy inne osoby i akceptujacy prawo i zasady ogolne przyjete przez wszytskich w celu poprawnego funkcjonowania w spoleczenstwie.



Jak ktos ma jakies propozycje ktore moga wplynac w sposob konstruktywny to prosze napisac.



Jak nie to oczekuje ogloszenia decyzji Administratora w stosunku do osob ktore nie stosuja sie do Netykietety, oraz zasad dalszego funcjonowania tego Forum.



Decyzja uwazam powinna zapasc dzisiaj.



Nie mam nic wiecej do dodanie . Oczekuje konkretow.
2008-11-12 (20:18)

status cymbał
Data rejestracji: 2008-03-22
Ilość postów: 139

3293
wpis nr 162 563
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja się zastanawiam (na swój prywatny użytek) kim jest \"edi8\" - skoro pisze, że stronie \"wiernie kibicuję od samego początku ( także w formie priv korespondencji z Tobą ) od wielu lat... \".

A to ciekawe.

2008-11-12 (20:48)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20484

3794
wpis nr 162 575
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moim zdaniem użytkownik, który zakłada temat jest jego gospodarzem i powinien posiadać pewne uprawnienia.
2008-11-12 (21:03)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 162 577
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak... też mnie to zaciekawiło i przejrzałem sobie archiwum emaili od edi8.



Wniosek. No aż głupia sprawa, że go chcę zbanować bo zawsze są to naprawdę ciekawe i przyjazne e-maile.



W związku z powyższym prosiłbym samego edi8 o jakiś wpis tutaj. Z nastawieniem na to, że przeprosi za swoje zachowanie i obiecuje to zmienić.



Trzeba dojść do konsensusu...



Swoją drogą zachowanie edi w dużym stopniu przypomina Mariusza, który po swoim odejściu pozostawił tęsknotę dla wielu użytkowników. Gdyby np. taki kogucik chciał z Mariuszem pogadać o progresji to pióra jeszcze większe by poleciały



Pozdrawiam

2008-11-12 (21:14)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 162 581
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wszystkie ich posty czytałem gdyż zbyt wiele było tzw. ,,przecinków,,.

Kiedy edi8 pojawił sie z pierwszym wpisem ,nawet odpowiedziałem ,dotyczył meritum i sposobów.

Zamieniłem jeszcze kilka zdań ,to wszystko.

Potem strasznie mnie rozczarowal ,niestety spodziewałem sie mądrzejszych wpisow ,bez ,,przecinków,, .

Też miałem na tym forum tzw. zadry ,nikt nie powie jednak że byłem wulgarny chociaż ,,odciąć się,, potrafię.

Tę ,,wojnę,, pomiędzy edim8 a kogucikiem pozostawiam im samym ,

powinni rozsądnie to zakończyc.
2008-11-12 (21:33)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 162 588
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ogólnie rzecz biorąc to \"cienkie bolki\" i nie warto sobie takimi wpisami dupy zawracać...podobno nie było takiego chamstwa na tym forum jak teraz...hm...to coś lichutko panowie w historii grzebali,oj cieniutko

raz na jakiś czas taki rynsztok spływa,tylko szum się robi coraz większy...
2008-11-12 (21:35)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 162 589
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Wojna między K a E ubarwiła forum , lecz co za długo to niezdrowo . Myślę że mini regulamin jest potrzebny i np od 20.11 proszę za każdy przejaw wulgarnych tekstów i tego typu złośliwości dla danej postaci zaliczać od 1 m- ca wakacji wzwyź etc

z poważaniem

TT
2008-11-12 (21:40)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 162 593
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Acha...jeszcze zawieszki

bardzo często dostaje kary na pewnym torrentowym forum

jednak tam jest tylu kretynów i takie bzdury na temat filmów piszą,że od paru

K i CH w moich wypowiedziach, nie mogę się powstrzymać,he,he...i tak od zawieszki do zawieszki i nawet fajnie jest

Pozdrawiam.
2008-11-12 (21:53)

status cymbał
Data rejestracji: 2008-03-22
Ilość postów: 139

3293
wpis nr 162 603
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Edi8\" = Mariusz ? Nie sądzę. Czytałem wpisy Mariusza, choć chyba podobnie używał \"entera\" (jeśli dobrze pamiętam) jak edi8. I w kaszę sobie też nie dawał ...
2008-11-12 (22:00)

status czytelnicy
Data rejestracji: 2008-11-11
Ilość postów: 6

3878
wpis nr 162 605
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze- Tu nie chodzi o jaka klotnie np. \"kogucik19\" - \"edi8\", czy ktokolwiek inny.

Bo takie byly i beda sie nadal zdarzaly.



Tu Chodzi o ADMINSTRATORA !!!!!!



O jego reakcje i jego administrowanie tej strony ktore jest niezgodne z obowiazujacym prawem.



Bo to on przyzwala na takie a nie inne zachowania niektorych osob, a kto wie moze sie okazac ze i specjalnie takie sytuacje stwarza zeby np. zwiekszyc klikanie na jego strone.

Ale od wyjasniania tych spraw sa do tego powolane organy prawne.



Ja juz nie wierze Administratorowi w jego dobre intencje i w to ze chce rozwiazac te proste sprawy. Dla mine to on jest manipulatorem.

Tak jest na jego stronie juz od dawna i systematycznie co jakis czas to samo sie powtarza.



Administrator tez po raz kolejny probuje zwalic odpowiedzialnosc na tych co maja ze soba konflikt i umyc raczki.

No i klikanie na stronke znowu czasowo sie zwiekszylo.





Poniewaz nie sadze zeby byla jakas reakcje, bo juz po raz kolejny jej nie ma to :



Wszytskim ktorzy maja ochote proponuje zeby w dowolny sposob zlozyli zawiadomienie do Prokuratury.



Administrator z tego co wiem legitymuje sie stalym meldunkiem w Rzeszowie.



A wiec proponuje :

http://www.rzeszow.po.gov.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=7&Itemid=75



Mozna droga mailowa , lub w dowolny inny sposob.



Sadze ze nawet w przypadku paru interwencji czytelnikow tego Forum (zgloszen , zazalen , itd), mozna sie spodziewac odpowiedniej reakcji.
2008-11-12 (22:15)

status cymbał
Data rejestracji: 2008-03-22
Ilość postów: 139

3293
wpis nr 162 607
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak. Jutro jadę do Rzeszowa, ale w zupełnie innym celu. Z propozycji \"czytelników\" raczej nie skorzystam. Pozdrawiam.
2008-11-12 (22:15)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 162 608
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeden \"adams\" to jeszcze nie czytelnicy - ale jeden \"czytelnicy\" to



wciąż \"adams\" , choć obecnie skryty.... ale nadal ogromny admirator



PASKI ( w sądzie grodzkim zobaczenia) .
2008-11-12 (22:55)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 162 621
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dorosli (podobno) i poważni (podobno) ludzie, a zachowują się jak kupa cymbałów.

Najgorzej wkurzają mnie posty agitujące do donosów organom ścigania.

Czy naprawdę parę skłóconych osób nie potrafi dojść do porozumienia bez tzw. \"komisji rozjemczej\"?



Ja rozumiem nerwy, emocje, rozumiem impulsywne reakcje - sama taka jestem. Jednak nie rozumiem wulgaryzmów tych jawnie wypowiedzianych i tych w podtekstach.



Może pora opamiętać się - i to wystarczy.

Agresja rodzi agresję. Pomyślcie na tym.



Najlepiej się ignorować i jednocześnie tolerować obecność innych. Nie trzeba komentować postów, gdy wiemy, że mogą sprowokować taką sytuację.



Osobiście z Pasko nie prowadzę prywatnej korespondencji - nie mam takiej potrzeby - mimo to napiszę dobitnie: \"ODCZEPCIE SIĘ OD NIEGO\".



Stworzył dla wszystkich atrakcyjną stronę - czyli udostępnił Wam za darmo możliwość rozrywki, kontynuacji swego hobby w większym gronie.

Uszanujcie to Ludzie.

Nie straszcie Pasko Prokuraturą i nie agitujcie innych do pisania donosów.



Jesteście wszyscy gośćmi. Gospodarzowi należy się szacunek, a nie wygrażanie.



Opamiętajcie się.



Jeszcze jedna analogia, która także nawiązuje do relacji gospodarz - goście.

Dajmy na to jakiś X zaprasza gości. Jeden z tyh gości jest a zogpodarzem w większej zażyłości niż pozostali.

Czy ta zażyłość daje mu uprawnienia do aroganckiego (to delikatne) zachowania się wobec pozostałych zaproszonych?



Zanim ktoś cokolwiek odpisze, czyli wqejdzie w butach do \"tego domu\", proszony jest o wytarie butów na wycieraczce.

W czystym pomieszczeniu jest przyjemniej.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina