Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Oczyszczenie atmosfery na forum... proszę o wpisy

2008-11-27 (22:55)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 165 549
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Logopeda\" napisał dziś na forum:



\"Jak czytam to co napisał Kogucik, to odnoszę wrażenie (graniczące niemal z pewnością), że ten osobnik był uczniem specjalnej troski. Być może ukończył \"szkoły\" dzięki orzeczeniu o kształceniu specjalnym. To jest takie moje przypuszczenie. Pozdrawiam czytających\".



Bez komentarza... bo już teraz wszystko jasne , skoro tak się specjalista wypowiedział.
2008-11-27 (23:50)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 165 562
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No widzisz jakis jest ograniczony taki logopeda na to wpadl a ty znow jestes w tyle ,taki z ciebie cwaniaczek,a rzadki jak ,nie napisze bo znow polecisz do admina i bedziesz plakal zeby znow wpis usuneli,jak sie pojawiasz na czacie to wszystko ucieka poki cie nie ma jest fajna wymiana roznych spraw,ale psychiczny nigdy tego nie zauwarzy.Kasy chorych refunduja leczenie chorych na glowke wiec nie czekaj bo twoja choroba sie posuwa w zastraszajacym tepie od czerwca juz takie zmiany w mozgu,no nie w mozgu bo go nie ma tylko w srodku,pustej glowy,ciesze sie ze na czacie obralem dobra metode ty przychodzisz ja wychodze ,bo podobno madrzejszy ustepuje tak mi wszyscy radzili,bo maja cie dosc a ty szukasz tylko zaczepki,a za rzadki jestes,do wszystkich,i zyjesz historia opisujac jaki ty dobry byles w typowaniu tylko teraz cos ci nie wychodzi bo choroba pozbawila cie zdolnosci logicznego myslenia..Tu admin pozwolil pisac wiec pisze a skoro na twoje wpisy nie reaguje to na moje tez nie powinien,bo nie uzylem zdnego wulgaryzmu nawet pisze lagodnie bo zadne szambo u mnie sie nie pojawia.
2008-11-28 (07:19)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 165 579
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

TY cały jesteś jednym wielkim szambem!!!
2008-11-28 (08:05)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 165 582
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak zgadza sie a ty w tym szambie jestes zanurzony po szyje ale nie dlugo bedzie pelne zanurzenie.
2008-11-28 (08:22)

status Życzliwy 10
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 165 583
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Może potrzebne są Wam takie aparaty tlenowe ?????





http://www.fmix.pl/zdjecie/tsnws-/292625
2008-11-28 (12:18)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 165 627
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do sądu ludzie!

Piszcie donosy!

Piszcie skargi i zażalenia!

A co? Niech buraki wiedzą, że prawo istnieje i trza przestrzegać przepisów.

Sprawiedliwość musi być



A ja idę spać.



Ps. Mała podpowiedź, bo to trudno zacząć czasami takie donos.

A więc tak:

Uprzejmie donoszę, że ...

A kończymy:

Biorąc pod uwagę znazną szkodliwość społeczną czynu popełnionego przez ..., wnoszę o odszkodowanie w wys. ... zł (dolarów, funtów, euro - do wyboru) oraz ukaranie bezwzględną karą pozbawienia wolności

Z poważanie

..................



Powodzenia!
2008-11-28 (12:43)

status miklas.
Data rejestracji: 2008-10-16
Ilość postów: 16

3799
wpis nr 165 628
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja proponuję obu zwaśnionym stronom ( i nie tylko) przeczytać ten artykuł:



http://wiadomosci.onet.pl/1519196,2678,1,terror_z_komputera,kioskart.html



Przeczytajcie proszę, ochłońcie i wyciągnijcie wnioski.



Człowiek = HOMO SAPIENS (?)



2008-11-28 (14:32)

status narkoman
Data rejestracji: 2008-04-16
Ilość postów: 21

3389
wpis nr 165 639
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Miklas użył słowa \"zwaśnione strony\" i to skojarzyłem z Kargulem i Pawlakiem.

Tyle tylko,że oni byli śmieszni a nasi \"bohaterowie\" są ,mówiąc delikatnie,

śmieszni inaczej.

Wniosek jest jeden: polskie piekiełko ma się dobrze i nie ma się co dziwić,

że \"zagranica \" się z nas śmieje,dlatego apeluję:

pogódźcie się i nie bierzcie przykładu z prezydenta, czy

jak kto woli, z premiera.

2008-11-28 (15:50)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 165 650
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tu nie ma żadnych \"zwaśnionych stron\"!!!



Tu toczy się walka ideologiczna o to , czy strona multipasko.pl przybierze charakter strony dla pospólstwa , czyli motłochu a co doprowadzi do jej upadku - czy też zachowa charakter choćby minimalnie, ale kulturalno - inteligencki i nadal będzie numerem 1 w Polsce.



Gra idzie o to , czy niedowartościowani półanalfabeci typu \"kogucik19\" i \"Grom\" i kilka innych równych im co do poziomu ( a raczej jego braku ) osób , sprowadzi tę stronę poprzez totalne zdeprecjonowanie wszelkich zasad współżycia międzyludzkiego oraz aberrację i bezsens swoich wpisów - do poziomu strony z końca wykazu najpopularniejszych stron w Polsce , czy też ADMIN zadba o to aby , wzorem każdej szanującej się strony obowiązywały tu zasady , za brak poszanowania dla których leci się na zbitą twarz...a co wyraża się także tym , że dba się o wizerunek swego dzieła także na odcinku dbałości o język ojczysty - uniemożliwiając wpisy osobnikom typu \"kogucik19\" , o zerowym poziomie których to wpisów w/w wypowiadają się w licznych wpisach poważni ludzie.



Nagminne są codzienne jego apele typu: pomóżcie drodzy kulkowicze jak mam grać , bo nie wiem..itd. oraz katastrofalne błędy w każdej wypowiedzi dotyczącej jakiejkolwiek sprawy z grami związanej.



Wizerunek tej strony - ( od czasu obecności na niej debila koguta ) - poszedł tak dalece w dół , że postanowiłem o nią zawalczyć , bo jestem tu jako czytelnik od samego początku , choć czynnie na czacie od niedawna.



Jego totalne lekceważenie innych , opisane wprost \" że jego celem jest denerowownie innych \" itd. a na domiar wszystkiego uzurpowanie sobie prawa do nakazywania innym opuszczenie tego forum , \"bo nic tu nie wnoszą \" jak mnie to spotkało od tego troglodyty , który właśnie kolejny raz zbankrutował w swoich publicznych pokazach metody grania progresją, wszystko to jest dowodem o co tu idzie rozgrywka...





Tak więc jest to klasyczna WOJNA wielce sobie odległych ŚWIATÓW - a nie jakieś nieporozumienie \"zwaśnionych stron\" !!!
2008-11-28 (16:07)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 165 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ze wszystkim sie zgadzam bo z psychicznym sie nie zgadzac to tak jak samemu sobie zacisnac petle na szyi,jest nawet terapia ktora polega na braku negacji dla chorego osobnika,wiec krotko masz racje.Moze ci sie polepszy daj boze,troszke moze taka terapia ci jest potrzebna o wielki,wszystko wiedzacy zakochany we mnie i w sobie czlowieczku.Tylko nie mow ze znowy zbankrutowalem ,bo tego nigdy nie bylo ,natomiast byla strata ktora zostala odrobiona i teraz znow sa przody,ale to nie powinno cie interesowac o wielki bo to moj potfel wiec wara ci od niego,ty bezrobotny moze masz zanizone poczucie kasy ale zapewniam cie ze moje finanse maja sie coraz lepiej i to dzieki sytuacji na rynku.Na sile chcesz wywolac konflikt i go podsycasz ale poki mam czas moge sobie z toba pisac,choc to dla mnie ponizajace zajecie ale co sie nie robi dla psychicznie chorego.Na dzis koniec wiec juz sie nie wyslaj bo odpowiedzi nie bedzie.
2008-11-28 (16:08)

status MANIEKG
Data rejestracji: 2008-03-16
Ilość postów: 2828

3280
wpis nr 165 654
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

EDI8

popieram cię w 100%



----------------------------------------------------------------------------------------------------



uwaga !!!!!!

za chwilę pojawi się tu kogut ze swoimi

gadkami na temat bajkopisarstwa
2008-11-28 (16:23)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 165 655
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W nawiązaniu do tytułu wątku \"kogucika19\":



KOGUCIK I WSZYSTKO JASNE - PROBLEMY , POMYSŁY



to ja widzę tam jedynie same problemy, problemy i jeszcze raz problemy...bo dotąd żadnego pomysłu ponad poziom przedszkolny tu nie było i już nie będzie!



Po kiego grzyba było zakładać tę stronę , skoro na niej jest wciąż tylko i wyłącznie płacz o pomoc od innych kulkowiczów jak autor ma grać???



A wisi na ścianie i płacze - to DUPA a nie alpinista...

2008-11-28 (17:05)

status KOŃ
Data rejestracji: 2008-10-12
Ilość postów: 124

3793
wpis nr 165 658
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

edi8 -

następnym razem jak założe jakiś ciekawy wątek jak wczoraj a tobie sie on nie bedzie podobał to zamiast wydzwaniać do Janusza i płakać mu do słuchawki aby skasował temat bo czujesz sie obarażony to proponuję ci abyś polizał monitor i potarł go paluchem a napewno zniknie

i pamiętaj konia rękom nie oszukasz
2008-11-28 (17:33)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 165 663
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Koń jaki jest każdy widzi - a że \"KOŃ\" jest przez innego konia w łeb kopnięty to i wątki ma odjechane , a wszystkie przez ciebie założone zaraz będą likwidowane...

Jam ci to załatwił
2008-11-28 (18:48)

status romanx
Data rejestracji: 2008-11-02
Ilość postów: 10155

3859
wpis nr 165 675
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

EDI zobacz masz klona na forum
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina