Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

KSIEGA - moje zdanie o Ksiedze, powaznie i na wesolo, ale nie wulgarnie

2004-03-23 (17:14)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 784
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W zasadzie moje zdanie o Ksiedze wypowiedzialam juz.

Chcialabym jednak aby kazdy mial mozliwoc wypowiedzenia sie na Forum, jaka ta ksiega ma byc. Czy tylko dyskusje powazne o multilotku, czy moze nieco dowcipniej ja potraktowac.

Uwazam, ze PÓL ZARTEM PÓL SERIO nikomu nie zaszkodzi.

Wrecz przeciwnie, taka Ksiega uatrakcyjnia strone, przyciaga ludzi.

Wlanie taka Ksiega wyróznia te strone od innych tematycznych stron multilotkowych.

Poza tym uwazam, ze takie "na luzie" podejcie do gier hazardowych, jest lepsze, niz traktowanie gry bardzo serio.



Konkretnie: podchodzac do gry z lekkim przymruzeniem oka, nie ryzykuje sie ogromnych pieniedzy, nie gra sie za ostatnie grosze. Jest to madrzejsze. Pozwala z pewna rezerwa spojrzec na ten sposób zarabiania pieniedzy, nie liczyc tylko na wygrana.

Patrzac w ten sposób na nasze analizy, szukajac sposobu wygrania nie bedac zestresowanym - latwiej dojc do konkretnych wniosków.

To logiczne, przeciez nie dzialamy wtedy pod wplywem niepotrzebnych emocji, nie goni nas czas; a pomiedzy jednym humorem, a drugim, dyskutujac odprezeni mozemy wpac na "genialna myl".



Nie dajmy sie zwariowac, nie traktujmy tego multilotka tak powaznie. Przeciez wszyscy wiemy, ze nie ma zadnego cudownego sposobu na wygranie. Szukamy sposobu typowania, aby nie przegrac. Kazde zdanie wypowiedziane w Ksiedze takze sie liczy. To powazne i mniej powazne, a takze to odbiegajace od tematu.



Proponuje wiec, aby wszystkie niesnaski poszly w zapomnienie i aby ta Ksiega zyla takim zyciem jak dotad. Z jednym zastrzezeniem: bez wulgaryzmów i zbytnich zloliwoci.



Takie jest moje zdanie.



Wszystkim malkontentom dedykuje wiersz satyryka Andrzeja Poniedzielskiego :



Siedze za stolem smutny jak Cohen

Talerz fortuny toczy sie

Trudno mnie nazwac czwartym zywiolem

- nie równowaze tamtych trzech



Nade mna niebo - pomnik "Dlaczego?"

porozumiewawczo mruga

smutna piosenka, smutna piosenka

ale za dluga

smutna piosenka, zwrotka to meka

a tu idzie druga



Szczecie mi miglo, miglo jak miglo

Wiem, ze "mignelo" mówi sie

Na smutku taras wyjc, wrócic zaraz

Nie zaraz bladzic Bóg wie gdzie



Nade mna niebo - pomnik "Dlaczego?"

porozumiewawczo mruga

smutna piosenka, smutna piosenka

ale za dluga

Tu jeszcze druga zwrotka sie niesie

A juz jest w pól do trzeciej



Swiat po staremu ma cztery zadze

A piec z tych czterech to pieniadze

Siedze za stolem smutny jak Cohen

Wesolem showem gardze



Smutne jest piekne

Ale na szczecie

Nie wszystko piekne

Smutne jest...



("Angora" Nr 48(702) z 30 XI 2003 r., s. 36)
2004-03-23 (17:28)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 2 786
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zaraz odezwa sie glosy ze Jasze ,,lata ,, za fobiaa hi hi.

Wulgaryzmom -precz , to juz pisalem.

Kiedy wszedlem do stronki Pasko bylo cos tak ok.19.000 odwiedzin i ok.750 wpisów.

Tez nie wszystkie o Multi ,jednak wiekszoc.

W Miliarderze bylo , niewiele wiecej niz teraz,tam sa ,,suche,, wpisy nikt nic o nikim nie wie.

Nigdy bym sie nie odwazyl pisac o nich cos na styl Almanacha.

A porzeciez go pisalem dla odwiedzajacych,by sie choc troche rozluznic.

Jak ktos powaznie i tak serio podchodzi do Multi to...do Miliardera i jemu podobnych.

A w Miliarderze i tak brak milionerow.

Czekam równiez na inne opinie,szczególnie mnie interesuje jak wypowie sie sam

,,wielki i gniewny,, Pasko.

Po ,,zdegustowanymm ,, jeszcze sie nie wypowiedzial,rozumiem,pierwszy wpis byl na ,,goraco,, ale teraz...

Pozdrawiam .
2004-03-23 (17:44)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 787
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nareszcie zaczale za mna "latac". Jak dotad ja to robilam. Dziwnym trafem wlazlam na strone o tym samym czacie i teraz za soba tez ganiamy.

Niech sobie gadaja, napisalam w Ksiedze co o tym myle.



Latam za wpisami Jasze, bo sa madre i docieraja do mnie bardziej niz jakie sieci.

Taka juz jestem glupia, ze za tymi "madrymi" nie latam, tylko czytam ich posty by sie podszkolic.

Pozdrawiam.
2004-03-23 (17:58)

status Psychiczny
Data rejestracji: 2003-11-05
Ilość postów: 989

71
wpis nr 2 789
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia1 Jasze wybaczcie ale COS! z tym trzeba bylo zrobic przeciez cala strona obrazków to troche za duzo! a $$$ i ***GWIAZDOR*** myleli ze sa tacy madrzy jak ja szurniety. Pasko ma racje tylko ciekawe kogo 1-szego zablokuje.hi hi

Tu chyba nie zagladaja bo sa za leniwi i nie ma ich ulubionych obrazków

Pozdrawiam
2004-03-23 (18:01)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 2 790
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj.



Co ja myle... ksiega jest ok

Jest calkiem inna od tej co byla na poczatku, co nie znaczy, ze gorsza.



Uruchomcie ponizszy link i poczytajcie .... az sie lezka w oku kreci : http://ksiegi.emix.net.pl/wyswietl.php?user=Pasko&strona=59&lang=pl



Co do Jasze i Fobii to widac, ze sie lubia, a to czy skoncza w kociele to juz czas pokaze



Pozdrawiam




2004-03-23 (18:09)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 791
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Pasko.

Lubie rozmowy z madrymi ludLmi. Imponuja mi.

Gdybym miala z kazdym madrym, z którym w zyciu rozmawialam (nie tylko wirtualnie) konczyc w kociele - dawno bym pobila rekord wiatowy.

Liz Taylor nie mialaby szans na pobicie tego rekordu.

Pozdrawiam.

PS. Ciebie tez lubie i co?
2004-03-23 (18:12)

status kenaj/
Data rejestracji: 2004-03-23
Ilość postów: 3

216
wpis nr 2 792
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

w razie czego zglaszam swoja osobe na swiadka a w prezencie daje pewna trojke, hehehehhe
2004-03-23 (18:17)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 794
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kenaj.

Daj najpierw ta trójke, bo jaki madry mnie zechce z dlugami.
2004-03-23 (18:47)

status Artbitv
Data rejestracji: 2003-08-21
Ilość postów: 466

11
wpis nr 2 796
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak juz pewnie towazystwo zauwazylo bylem jednym z pierwszych na tej stronie i jak zdrowie pozwoli wyjde z niej przedostatni(niewielu nas z tamtych radosnych czsów pozostalo.Mialem swoje wzloty i upadki,teraz nie mam zbyt wiele do powiedzenia w temacie multilotka i raczej poraz kolejny zmierzam ku upadkowi ;-(.Kiedy wracam z tyrki pierwsze co przegladam w sieci to KSIEGA GOSCI!!!!!

Nie wyobrazam sobie,ze moglo by byc inaczej .

Jasze,oczywicie )),nawet mi do glowy nie przyszlo ze mój wpis dotyczacy postu zdegustowanego kto ze stalych bywalców odbierze jako poparcie jego opini ;-0.

Ja bym to nazwal syndromem KONFRONTACJI,bo to zorganizowac najlatwiej.

Ksiega Miliardera Lotto to pryszcz,zagladnijcie sobie tutaj :

http://www.prv.pl/kg/wypisz.php?id=92308

to Wam sie wlos na glowie zjerzy )).

Ksiega niech zostanie taka jaka jest i niech ewalouje ku lepszemu dalej,miejmy nadzieje .

Pozdrawiam wszystkich niezdegustowanych .



Artur Balinski vel Artbitv

2004-03-23 (19:47)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 797
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PASKO !!!

Moze jestem upierdliwa, mozesz to tak nazwac. Jednak kiedy juz podjelam temat, to chcialabym wyjanic wszystko do konca.

Jasze slusznie zauwazyl, ze przystopowale niektórych. Ciagle jednak nie masz odwagi wypowiedziec sie (wyjanic nam) na temat Twojego wpisu dla "zdegustowanergo".

Naprawde nie wiem jak to odbierac.

Przyznajesz mu racje, ze Ksiega "schodzi na psy".

Mam pytanie: kto jest temu winien, ze tolerujesz wulgarne, obraLliwe wpisy?



Nie mozesz sie tutaj wytlumaczyc nawalem pracy przy nowej wersji programu, czy tez egzaminami. Prowadzisz ta strone, ledzisz wpisy na biezaco. Widac to po Twoich wpisach. Czasami próbujesz delikatnie kogo przywolac do porzadku. Mnie tez - zdarzalo sie, przyznaje. Zawsze sie dostosowywalam.



Powiem Ci jednak, ze gdyby "konkurencja" zaczela krytykowac moja strone, nigdy bym jej nie przytakiwala i jeszcze pozdrawiala. Obrazasz tym nas wszystkich. Ja, na Twoim miejscu, odpowiedzialabym takiemu "zdegustowanemu" : "co to Ciebie obchodzi, pilnuj swojego interesu".



Próbujesz dyplomatycznie wybrnac z sytuacji w myl zasady: "wilk syty i owca cala".

Wybacz, ja bede "kula zelazo póki gorace", az nie wypowiesz sie konkretnie, bez niedomówien. Jedynie mozesz mnie powstrzymac w ten sposób, ze zablokujesz moje wpisy. Trudno, pisalam juz, ze zawsze pracowalam z madrymi szefami, którzy potrafili mnie docenic. Nie chce byc traktowana jak persona non grata.



Doceniam Twój wklad pracy w opracowanie nowej wersji MultiPairsa, która - przepraszam, ze to pisze - "rzucile" nam w wersji niepelnej do przetestowania. Uznale prawdopodobnie, ze tym nas "udobruchasz", zwrócisz nasza uwage na testowanie, a odwrócisz od bardzo istotnej sprawy - ublizania nam przez "zdegustowanego" i potakiwania mu.



Licze sie z tym, ze moge byc ta pierwsza osoba (po tym wpisie), która zablokujesz w Ksiedze i na Forum.

Jednak w dalszym ciagu bede nalegala (póki nie mam szlabanu) na wyjanienie, dlaczego zostalam obrazona przez kogo, kto tu wpada na "bezplatna degustacje" (przeszpiegi) i Ty to poparle. Ja tutaj jestem od dziesieciu miesiecy - nie degustuje. Mam prawo do tego by wytlumaczyl sie z zajetego stanowiska.



Ufff... , musialam napisac wprost. Ulzylo mi. Nie lubie tkwic zawieszona w prózni. Wybacz. Lubie jasne sytuacje.



Pozdrawiam - fobia1.
2004-03-23 (21:52)

status Kuba
Data rejestracji: 2003-11-15
Ilość postów: 26

211
wpis nr 2 803
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Pewnego razu na szerokiej prerii w ród gestych zaroli pojawilo sie kilku tajemniczych osobników.

W oddali widac bylo sylwetke samotnego jeLdLca. Niewiadomy zagrozenia zblizal sie ku kepie zaroli. Z glowa podniesiona do góry i wzrokiem utkwionym w chmurach zdawal sie byc oderwany od rzeczywistoci. Przytroczony do juków instrument wskazywal na wedrownego barda. Jego usta w milczeniu ukladaly zwrotki kolejnych wierszy, które od czasu do czasu zapisywal w trzymanym w dloni Almanachu przy pomocy doc sfatygowanego olówka.

Gdy minal pierwsze kepy krzaków kilku osobników wyskoczylo na droge z glonym okrzykiem "HU, HA" a jeden z nich chwycil konia za uzde.

Wrzawa wyrwala z zadumy jeLdLca, który trwoznym wzrokiem wodzil po okolicy. Kon rzal i przebieral w miejscu kopytami.

- Czego ludzie chcecie ja nie mam nic, co by sie wam moglo przydac - wyrwalo sie z zadlawionego strachem gardla. Jestem poeta a jak wiecie poeci nie sa zbyt majetnymi ludLmi.

- Spoko, spoko - kontrola dokumentów.

- Ma pan co do oclenia?

- Alez panowie mam tylko ten Almanach, w którym swe myli notuje by nie odlecialy w sina dal.

- Pokazac! - Stanowczym glosem nakazal i wyciagnal reke.

Chcac nie chcac jeLdziec podal trzymana przez siebie ksiazke.

- Alez tu nic nie ma sama poezja i takie tam dyrdymalki - zamial sie straznik po pobieznym przekartkowaniu.

- A gdzie sa wpisy o Multilotku? Gdzie opisy super systemów? Gdzie pewniaki nad pewniakami? Nie slyszelicie o ostatnim zarzadzeniu?

Notowac mozna tylko to, co ma co wspólnego z Multilotkiem.

- Alez panowie, ja tu mam pozwolenie na pisanie poezji od samego naczelnika z duma w glosie zapewnil jeLdziec.

- He, he, he zamial sie straznik my tu mamy lepsze papiery i tez dal nam je sam naczelnik.

- Chlopaki pokazcie mu. I mówiac to wyjal sluzbowa ligitymacje, z której po otwarciu rozwinela sie harmonijka róznokolorowych obrazków.

- Wlanie my w tej sprawie. Zgodnie z ostatnio wydanym zarzadzeniem ZABRANIA sie pisania byle czego i byle gdzie.

- Konfikuje te zapiski. Mozesz pan jechac dalej.

Ograbiony z resztek poezji jeLdziec powlókl sie dalej swoim szlakiem.

Jego przygarbiona sylwetka JESZczE przez pewien czas widniala w oddali, póki calkiem nie zlala sie z ciemna linia horyzontu.



pozdrawiam.





2004-03-23 (22:37)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 805
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chyba walka z wiatrakami - na to mi wyglada.

Wpisalam, ciekawe czy przyjmie, bo moze mam juz blokade.

2004-03-23 (23:40)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 2 807
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Jasne Fobia zablokuje Cie ... bede mial niezla satysfakcje...



Czy kto mnie tu uwaza za innego .. ludzie



Wogóle nie pamietam o jakim tam zdegustowanym... co tam napisal, to pewnie co mi przyszlo na jezyk i odpisalem. Nie zastanawiam sie czesto zanim co zrobie, staram sie spontanicznie podchodzic do pewnych rzeczy



Widzialem tylko groLbe psychicznego ze "jutro da jeszcze wiecej obrazków" wiec powiedzialem.. jeli tak to wyleci z gry



Pozdrawiam

2004-03-23 (23:41)

status gabor
Data rejestracji: 2003-11-15
Ilość postów: 20

81
wpis nr 2 808
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobio,przyznaje Ci racje,ksiega powinna byc i na powaznie i na wesolo,dowcipnie i kulturalnie,bez wulgaryzmów.Wcale nie o multilotku,bo od tego jest forum.Tematy powinny byc rózne,co akurat kogos interesuje,boli,z czego sie mieje.

A jezeli schodzi na psy,to dlatego,ze zagniezdzili sie w niej rózni gwiazdorzy ze swoim niewybrednym gustem.Ta ksiega w formie dialogu miedzy Fobia i Jasze jest bardzo fajna.I kto chce w kulturalny sposób zaistniec w niej ma do tego prawo.A komu ta forma nie odpowiada nie musi,a wrecz nie powinien tam zagladac.Niech istnieje w takiej formie jak dotychczas,tylko zamknac mozliwoc wpisów dla chamstwa.Pozdrawiam.
2004-03-23 (23:43)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 2 809
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czec.. witam wszystkich

co Ty Jasze, zabieraj sie do pisania jeste tu potrzebny
2004-03-23 (23:55)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 2 810
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziekuje Pasko. Twoje stanowisko upewnilo mnie, ze nie powinnam zagladac nawet na ta strone, nie mówiac juz o wpisywaniu.

Powodzenia.
2004-03-24 (00:08)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 2 812
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czyzby konflikt pokolen :/



Przeciez nic zlego nie napisalem ... jedynie dalem do zrozumienia ze nie blokuje nikogo bez powodu .. no moze z odrobina humoru co podobno tylko na zdrowie moze wyjc



Fobia i Jasze maja zostac na stronie i pisac posty... to jest prawie rozkaz



Co tu gadac.. bez Was to bym sie zanudzil i pewnie zlikwidowal strone :/



Pozdroofka

2004-03-24 (08:51)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 2 818
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moim zdaniem te wpisy to nie jest Ksiega Gosci, tylko wpisy do programu LanChat w lokalnej sieci opanowanej przez bande szczeniaków z gimnazjum.

:-)
2004-03-24 (09:21)

status kenaj/
Data rejestracji: 2004-03-23
Ilość postów: 3

216
wpis nr 2 819
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko tolerujesz chamstwo i to w najgorszym wydaniu ten gosc nie powinien miec tu prawa wstepu.

Na ten temat kiedys sie juz wypowiadalem totez nie bede sie powtarzal.

2004-03-24 (15:48)

status ricardo
Data rejestracji: 2003-08-22
Ilość postów: 474

15
wpis nr 2 824
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

brak slów!!!!!!

co sie dzieje w ksiedze?????

Pasko zrób co z tym chamstwem!!!!!!!

moja propozycja do normalnych.

zostawmy ksiege oszolomom i chamom a sami spotykajmy sie tylko na Forum.

moze tutaj nie dotra ze swoimi chamskimi i prymitywnymi wpisami

tyle na goraco i biezaco

pozdrawiam wszystkich normalnych
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina