Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Temat KENO

2004-09-16 (13:34)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 6 218
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wkrótce..

Obecnie program ladnie zapisuje wyniki do pliku..

Moze napiszecie jak go sobie dokladnie wyobrazacie jeszcze? Co powinien zawierac? Czy powinien byc odplatny? itd.



Pozdrawiam

2004-09-16 (20:31)

status ula221
Data rejestracji: 2004-01-19
Ilość postów: 34

140
wpis nr 6 222
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki za odpowiedz.W/g mnie program powinien, cytuje:

,,Wlaciwy program jednak powstanie dopiero w ciagu najblizszych kilku dni. Bedzie ona zapisywal do pliku.. a takze od razu analizowal.. podawal jaka parka ostatnio czesto pada.. np. w ostatnich 2 minutach itp"- to sa Twoje slowa Pasko-nic dodac,nic ujac-program powinien byc odplatny,bo bedzie warty tego

Pozdrawiam

ula221
2005-01-23 (14:00)

status WItam
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 8 664
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak Panowie postepy w KENO?



troche poczytalem i ogólnie ludziska twierdza ze wieksze szanse umoczenia kasy..



ale chyba mimo to spróbuje
2005-01-23 (17:04)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 8 666
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Eh przepraszam... pochlonely mnie zupelnie inne rzeczy.

W tej sprawie wystarczy mi 3-7 dni... ale narazie ich nie mam ... wraz z lutym powinno byc lepiej.



Pozdrawiam

2005-01-26 (23:40)

status coolay
Data rejestracji: 2005-01-26
Ilość postów: 3

589
wpis nr 8 721
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy mozna ufac zjawisku zwanemu Expekt? Wyplaty i tak dalej sa bezproblemowe?
2005-01-27 (00:56)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 8 722
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czuje sie odpowiedzialny do odpowiedzi na to pytanie ... tak wiec myle, ze nie ma takiej osoby, która miala kiedy jakie problemy z Expekt.



Zdarzylo mi sie wyplacac sumy 4 cyfrowe ... i nie ma problemu.

Jednoczenie informuuje, ze póki co nie mam systemu, który by dawal zawsze stale zyski Myle, ze to kwestia czasu na jego opracowanie ... Expekt przeznacza ponad 90% na wygrane ... nie ma podatku.. wiec doc latwo to przeskoczyc, ale trzeba troszke czasu na analizy.



Moze kto jeszcze sie wypowie na ten temat. Ci, którzy maja fajne systemiki chyba jednak siedza Cicho jak mysz pod miotla i czytaja tylko



www.multipasko.pl/bukmacher.html



Pozdrawiam

2005-01-27 (08:24)

status coolay
Data rejestracji: 2005-01-26
Ilość postów: 3

589
wpis nr 8 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki, systemy systemami, analizy analizami, troche nie mam czasu obecnie chociaz bywalo, ze przesiadywalem calymi nocami nad stosami kartek papieru nawet z jakim skutkiem. Chodzilo mi glównie o to czy w ogóle mozna ufac, rozumiesz w sensie czy ta firma w ogóle istnieje, czy przelewam kase w blizej nieokrelone miejsce i tylem ja widzial. Podoba mi sie zasada sama w sobie hazard nie wychodzac z chaty, ciekawe! No jezeli zapewniasz, ze wszycho OK! To tylko czas sie spróbowac ze szczeciem (i czysta kalkulacja rachunku prawdopodobienstwa czasami) i czekac na te \"czterocyfrowe wyplaty\". Pozdrawiam wszystkich bede czeciej zagladal. Obiecuje!.
2005-01-27 (10:33)

status dede
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 8 728
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam wszystkich!jezeli chodzi o wyplaty kasy z expekt to nie ma z tym najmniejszego problemu.2 lata temu wplacilem 100zl i doszedlem do sumy 6000zl.wyplacalem mniejsze i wieksze kwoty.ostateczna kwote jaka wyplacilem to bylo 1800zl.wplynela na moje konto co do 1zl.gralem w expekt 2,3 mecze przewaznie pilke nozna.expekt mozna traktowac jak \"bank\" bo grasz i jezeli wygrywasz to kasy nie masz w reku tylko na koncie.teraz grywam w profie wygrywam i przegrywam jak kazdy ale szmalu w kieszeni ani widu ani slychu.szmal idzie na bierzaco(paliwo,karta do tel.fajeczki,browarek itd).naprawde nie ma sie co bac o wyplaty sa wierzytelni naprawde.

teraz troche o KENO

wczoraj troche w to pogralem wirtualnie i jak kazdy który chce zarobic a sie nie narobic stwierdzilem ze to kopalnia szmalu,ale bardzo szybko zmienilem zdanie. za pierwszym razem nagralem 480e.gralem za 5e na 2 liczby.potem pomylkalem troche o rzeczywistoci.nowa gra stawka 0.10 caly czas 2 liczby i jak tu nagrac chociaz 10e dziennie.po 2h doczlapalem sie do 9.40e i nie wytrzymalem nerwowo wyzsza stawka i spadlem do stawki wyjciowej.jezeli bym gral za swoja kase juz bym przegral bo przy wyplacie kasy juz by mnie oskubali bo wiadomo ze kurs przy wyplacaniu jest mniejszy niz przy wplacaniu.gralem caly czas na \"wariata\" zero systemów, progresji, powtarzajacych sie parek.myle ze przy odrobinie szczecia mozna te 10e dziennie od nich wyrwac,ale do tego trzeba potwornej samodyscypliny.jezeli sie uda wygrac 10e trzeba spadac biegiem od kompa i czekac na nastepny dzien.

na dzien dzisiajszy nie gram nigdzie i w nic.zona dostala wypowiedzenie z pracy i siadla mi psychika.przegralem w styczniu narazie 400zl.przegralem to zle okrelenie oddalem tylko czec która wygralem w listopadzie i grudniu ale wiadomo tamten szmalik poszedl na dom(imieniny,wieta,nowy rok).zbieram w tej chwili sily psychiczne na dalsze granie bo uwazam ze jest to naprawde dobry sposób na dorobienie do skromnej wyplaty.

pozdrawiam wszystkich którzy \"chca zarobic a sie nie narobic\"
2005-01-27 (17:23)

status maras
Data rejestracji: 2004-01-07
Ilość postów: 41

122
wpis nr 8 741
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam po dluzszej przerwie.

W pelni popieram ;dede;. w expekt nie oszukuja i moim zdaniem jest leprze od multilotka. A dla czego tak myle: bo np. w multilotku dwie cyfry wybieramy z 80 a placa, jak trafimy 8zl. A w expekt dwa remisy w np. hokeja przy minimalnej stawce 4zl placa 4x4=16zl. I tak dzisiaj jest 24 mecze.

Tak ze 2 cyfry z 80 , czy 2 remisy z 24 meczy , jakie prawdopodobienstwo, chyba to wystarczy. A jak bymy próbowali na trójki?

Pozdrawiam
2005-01-28 (17:28)

status Loczek
Data rejestracji: 2004-04-28
Ilość postów: 87

269
wpis nr 8 772
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MARAS!--------Jak \"przefiltrowac\" hokej?
2005-01-30 (12:31)

status ikeram
Data rejestracji: 2004-12-17
Ilość postów: 44

540
wpis nr 8 888
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam

Odnonie keno niebylbym pewien tych wygranych.Pytalem na forum mecz.pl odradzaja mi.poniewaz liczby sa losowane dla kazdego gracza i podkrecaja soft.Zaznaczam,ze to nie moje spstrzezenia.Moze kto z grajacych odniec sie do tych spostrzerzen ?

P.S.

za wirtualne nigdy nie przegralem .Gralem na parki progresja r. wpadaly 16 - 18 losowaniu.
2005-01-30 (14:27)

status coolay
Data rejestracji: 2005-01-26
Ilość postów: 3

589
wpis nr 8 895
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No co do Keno to podzielam zdanie przedmówcy. Leciutki kanal. Za wirtualne wszystko idzie dobrze za swoje juz nie do konca. Ale jezeli chodzi o pilke, to luzik sprawa jest jasna, ja od zawsze grywalem w angielska i tutaj jezeli kto ma jako takie pojecie to i owszem co nieco moze wygrac. Wiadomo, ze za pewniaków malo placa, ale zawsze wiec jezeli meczyc sie progresja na dwójke w multilotku i na koncu wygrac pare zlotych ryzykujac piekna wtope kiedy zabraknie ci szmalu, to lepiej pograc codziennie na paru pewniaków, pokombinowac z iloscia bramek czasem itd. lub jaka kumulacje czy podwójna szanse i miec pare zyla na czyscioche niz sie pocic kiedy stuknie upragniona dwójka. Statystyki to tylko statystyki nigdy nie wiadomo czy nie trafisz na besse np. 38 razy bez wylosowania jestem ciekaw czy jest tu ktos kogo stac na taka progresje.!!!!!
2005-01-30 (21:25)

status ikeram
Data rejestracji: 2004-12-17
Ilość postów: 44

540
wpis nr 8 909
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jak juz to w podobno w betadwin, tam losowane sa dla wszystkich graczy.
2005-02-04 (22:06)

status PePe101
Data rejestracji: 2005-02-04
Ilość postów: 7

631
wpis nr 9 081
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj \'Maras\' minol rok od twojego wpisu na temat KENO, ja sie zainteresowalem narazie na sucho - ciekaw jestem jak jest w praktyce ?

POZDRAWIAM

PePe - UrsUs

pomascy5000@neostrada.pl
2005-02-04 (23:39)

status PePe101
Data rejestracji: 2005-02-04
Ilość postów: 7

631
wpis nr 9 083
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Soory ! Najpierw zrobilem wpis na forum, a nastepnie je przeczytalem - i jak widze sa tu odpowiedzi na zadane przezemnie pytania. Ja zainteresowalem sie KENO jaki miesiac temu, na sucho O.K. czekam na karte w mBanku i wchodze, trza spróbowac myle ze bez \"uzywek\" bo po tym to i na sucho mi nie wychodzi.

Mam pytanie - Czy kto z Was wie i podpowie mi i innym jak zrobic analize padania FIGUR karcianych w pokera w THREE/HAND , na sucho tam mi szlo ciekawiej. Pozdrawiam. PePe - UrsUs
2005-02-05 (10:48)

status Kruk
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 8

632
wpis nr 9 089
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam !!!

To keno jak i pokery sa mocno podejrzane. Istnieje prawie 100% mozliwosc dowolnego manipulowania gra przez \"wlasciciela\" softu. Owszem da pare groszy ale wiecej wyciagnie. Tak samo to dziala w realu niestety.



Kiedys gralem dosc czesto w realu w pokery (hehe, kazdy grosz w sumie wpuszczalem w maszynke) i roznie bywalo ... ale najczesciej w plecy.

Trzeba miec duzo zaparcia zeby w pore odejsc od maszynki Jezeli ktos wchodzi \"rekreacyjnie\" na maszyne, cos trafi i odejdzie to ma na plus, ale siedzac dluzej tracisz.

Z obserwacji wynika ze im dluzej \"karmiona\" maszyna tym lepiej placi, ale jak juz siadziesz na \"wyczyszczona\" (po wiekszej wygranej) to koniec - tylko placisz.



Zeby analizowac te figury trzeba by zdobyc kody softu i rozdan (algorytmy lub cos takiego) odpowiadajace za wystepowanie - przypuszczam ze sa uwarunkowane od stawek, ilosci wrzuconej kasy i wielu innych czynnikow. Moim zdaniem NIEREALNE.



A w realu? Mozliwe sa przewidywania losowan.

W latach `90 w Poznaniu i okolicach \"grasowala\" grupa ktora jakos rozpracowala pokery - jak nie wiem, ale autentycznie im sie udalo.

Czyscili maszyny na spore sumki, az ich nie zlapali.

Siedzial koles na maszynce, najwyzsze stawki i losowania (odkrywal cale \"kupki\" za max wygrane) - drugi w samochodzie z laptopa mu dyktowal jaka karta bedzie. W Expect sa to losowania \"wyzsza/nizsza\", w realu przewaznie \"czarna/czerwona\" - oni to rozpracowali. Przy nich znalezli 4 (cztery) zeszyty z rozpisanymi losowaniami automatow. I zamkneli ich zgodnie z regulaminem tych salonow sa to \"gry losowe\".

Ale jezeli masz te automaty u siebie i \"za duzo\" daja wygrac to mozna je podkrecic i zaczna \"zarabiac\" dla Ciebie\"



Maszyny bym sobie odpuscil (ewentualnie rekreacyjnie), ale nie wiazalbym z nimi wiekszych nadziei.

Natomiast dosc duze szanse sa w zakladach bukmacherskich na mecze itd.

Tam nie maja wplywu na wyniki - no chyba ze przekupia druzyny (ktos pewnie tym kreci, ale mozna predzej trafic).

Nie ma \"pewniakow\" gdy chodzi o duze pieniadze i ludzi. Wszystkim mozna manipulowac. Dosc pesymistyczne podejscie, ale nie wierze w dobra wiare potentatow gdy chodzi o kase - ONI zawsze musza byc gora, a ktos IM musi placic!!!

Pozdrawiam i zycze szczescia

2005-02-05 (17:34)

status PePe101
Data rejestracji: 2005-02-04
Ilość postów: 7

631
wpis nr 9 100
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki za doskonale nawietlenie tej sprawy i wyczerpujaca odpowiedL.



Pozdrawiam. PePe - UrsUs
2005-02-05 (17:40)

status PePe101
Data rejestracji: 2005-02-04
Ilość postów: 7

631
wpis nr 9 102
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jednakze My próbujemy wlanie to zdzialac !! (jak kolesie z przykladowego Poznania) Ja kiedy poznalem czlowieka który posiadal podobne skrypty

ale wtedy mnie to nieinteresowalo i urwal sie kontakt.
2005-02-05 (18:07)

status Kruk
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 8

632
wpis nr 9 103
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIEREALNE !!!

Nawet zakladajac ze uda sie zlamac te algorytmy w Expect (i innych), to przy pierwszych wysokich wygranych wlacza sie systemy alarmujace (nie wierze ze nie maja takowych) i szybko zmienia sie algorytmy na te nie dajace grajacemu zadnych szans ... no i dochodzenie.

IMHO zbyt profesjonalnie to wszystko wyglada i nie sadze zeby \"wlasciciele\" Expecta (i innych) pozwolili sobie na tak razace zaniedbanie. Tu chodzi o zbyt duze pieniadze. Nikt nie bedzie ryzykowal ze jakis \"przypadkowy gracz\" mu wyczysci kase (sprobuj odebrac zarcie lwom )

pozatym na poczatku tematu byla mowa o jakichs problemach z laczeniem sie ze strona i wyjasnienie o ataku hackerow - co mozna uznac za probe wlamania w celu zdobycia owych \"magicznych algorytmow\" (bo po co innego atakowac - ewentualnie konkurencja ale to mniej prawdopodobne).

Nawet w kasynach jesli wygrywasz to wzbudzasz zainteresowanie obslugi. Zalozeniem tych przybytkow jest wyciaganie kasy od Ciebie, a nie na odwrot.

Mimo to zycze powodzenia, chociaz to pobozne zyczenia kazdego lasego na fortune gracza.

Jednak zawsze jakas minimalna szansa istnieje
2005-02-06 (14:53)

status witko I
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 9

633
wpis nr 9 140
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ja na stronie Unibetu wygralem w wersji \"na sucho\" 1500 euro ...tak latwo ze az korci spróbowac za pieniazki.... i badL tu czlowieku madry
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina